Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین

Wolf of wall street 9.5/10
9 به بالا بسیار نمره ارزشمندیه برا من و به هر فیلمی نمیدم فوقالعاده بود این فیلم با اینکه خیلی طولانی بود اصلا خسته کننده نبود.
هم قسمت های کمدیش خیلی خنده دار بود (مخصوصا اون قسمتی که متاکوالن میندازن بالا=)))هم قسمت های تاثیر گذارش عالی بود.
بازیگر ها هم فوق العاده بودن.
این جردن بلفورت هم عجب زندگی باحالی داشته جدا همه این اتفاق ها براش تو واقعیت افتاده یا اغراق کرده توی کتابش؟ :D

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
^ در مورد One Flew Over the Cuckoo's Nest
5 تا اسکار گرفته ( فیلم کارگردان فیلمنامه و بازیگر اول مرد و بازیگر اول زن ) که اسکار جک نیکلسن هم شاملشون میشه :d
بله حق با شماست، من توی سایتی که ازش نقد رو خوندم نوشته بود نامزد دریافت بهترین هنرپیشه مرد که اشتباه نوشته بود مثل اینکه!

Lucy
7/10

فیلم خیلی خوبی بود. دست کم ایده ش حرف نداشت. اسکارلت جوهانسون مثل همیشه hot :d بود. مورگان فریمن مثل همیشه دوست داشتنی! ولی بعضی جاهاش یه کم احمقانه به داستان پرداخته بود، کمی شلخته بود! انسجام نداشت. و اینکه صحنه آخر فیلم - از اسپویل کردن معذوریم :d - در عین جالب بودن خیلی .............................. تموم شد!

20510322446906691998.jpg

Goya's Ghost
8/10

بیشتر از فیلم از بازیگراش خوشم میاد :d وای من عاشق این ژاویر باردمم. از گلوی پنه لوپه کروز پایین نره :d
فیلم با theme تاریخی اصولن جذابه! این هم خیلی جالب بود. سرگذشت نقاشی به اسم Goya رو روایت میکرد که ....................
حالا نمیدونم تا چه حد واقعیت داشت! اطلاعات تاریخی من کمه :d

64348984904276953905.jpg

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
A Most Wanted Man (2014)

7/10
فیلم هیجان انگیز بیننده میخواد همش ببینه چی پیش میاد
به هر حال نکات ضعف هم داشت ولی در کل فضای جاسوسی آلمان رو به خوبی نشان میده و آخر فیلم هن خوب بود
و با دیدنش لذت بردم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
درود.
یه سری فیلم بودند که توی این دو هفته ی اخیر دیدم گفتم یجا نظرامو دربارشون بنویسم.

35051196938592741522.jpg

Sin City (2005) : 7.25/10

تازه دارم با شاهکار های تارانتینو آشنا میشم و تک تکشون رو سر فرصت و با حوصله میبینم. SC رو تقریبا قبل تابستون گرفته بودم که ببینم، تا الان میل دیدنش رو نداشتم.
فیلم فوق العادست شروعش، طوری که داستان اولش نظرمو نسبت به فیلم خیلی مثبت کرد و خلاصه خیلی خوب بود.
از یکی دوتا دیالوگاش واقعا خوشم اومد.
اپیزود سومی بیشتر بار طنز داشت :| البته موضوعش جالب بود ولی اون جذابیت اپیزود 1 رو نداشت. ولی سر دو سه تا صحنه پخش دیوار شده بودم :))
اپیزود آخری محتواش برای من جالب نبود. ولی اینم به بعضی تیکه های جالبی اشاره می کرد که خلاقیت داشت.

در کل برای خودم در حد همین یبار دیدن خوب بود.

=======================================================
51680775205994445560.jpg

Inglourious Basterds : 8.75/10

یکی از به یاد ماندنی ترین فیلم هایی میشه که دیدم. من خودم خیلی به تاریخ زمان هیتلر و جنگ جهانی علاقه ی چندانی ندارم، ولی این فیلم با بازی فوق العاده ی تک تک بازیگراش زنده خواهد موند.
یعنی Christoph Waltz و Brad Pitt سنگ تموم گذاشتند. انجسامی هم که توی متن و فیلمنامه هست قابل تحسینه.

فقط یه نکته،.....
تیکه پایانش :|
:|

==========================================================
72196830980084478374.png

The Dark Knight : 10/10

شاهکار.:x

هیچ دلیلی نمیبینم به فیلم کمتر از 10 و کلمه ی شاهکار اختصاص بدم. و هزاران دلیل دارم که بهترین فیلمی هست که تا الان دیدم ( با توجه به اینکه از 10 فیلم برتر Imdb ( حداقل ) فقط 2 تاشو دیدم )
تک تک دیالوگای جوکر رو حفظم. جالبه این پنجمین باری بود که من این فیلم رو میدیدم، و هربار فکر می کنم شاهکار جدیدی رو دیدم، یعنی هر دفعه برام تازگی های بیشتری داره.
یعنی هر دفعه نسبت بهش بیشتر علاقمند میشم.

پ.ن: این برای دومین باره که من نظرمو راجب این فیلم میگم، چون هرچی گفته بشه کمه.
پ.ن2: از بزرگی عکس واقعا معذورم، ولی خب خودم حجمشو کم کردم، حجم اصلیش 5 مگ بود.

=======================================================================
35705306424822495214.png

Escape Plan : 6.75/10

اکشن خوب و قشنگی بود. بازی استالون و آرنولد هم که جایی واسه حرف زدن باقی نمیذاره.

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles
7/10

نقدها همه در مورد این فیلم مایوس کننده ست، امتیازا هم همه پایین. بازخوردها هم بیشتریاشون خیلی بده امااااااااااااااااا
WHO CARES
:d
به نظر من یکی حرف نداشت. فیلم یه ذره چیپ بود ولی کلن خیلی خوب بود. لاک پشت ها که حرف نداشتن مخصوصن مایکلنجلو که دیوونشم. تو اینجا هم حرف نداشت. مایکل فینچر هم مثل همیشه عالیه! مگان فاکس هم که فقط اصولن زیباست و همین ولی اینجا خیلی خوب بازی کرده بود.
فیلم هم که پر از اکشن و هیاهو و بزن و در رو :d sound track ها ولی حرف نداشتن مخصوصن اونی که میکی در مورد آپریل ساخته بود :)) =)) انیمیشن ها خیلی جذاب بود، بیشتر شبیه game بود. به نظرم خیلی باحال بودن. مخصوصن مبارزه پایانی لاکپشت ها با شردر :d
بهترین صحنه فیلم هم که توی آسانسور بود =)) =)) =)) =))

اگه گیر الکی به فیلم ندین، فیلم براتون خیلی جذابه ;) خیلی خوشحالم که قراره 3گانه باشه :d

29927962626584031950.jpg

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
2014 - Let's Be Cops
78926071091131130819.jpg

8/10
خیلی خوب بود انصافا با اینکه بازیگراش زیاد مطرح نبودن ولی هم خوب بازی کرده بودن هم داستانش جالب بود هم کاراشون مسخره و تکراری نبود!
فک نمیکردم فروشش هم خوب بوده باشه (با 14 میلیون بودجه 113 میلیون دلار فروش کرده!!!)
به نظرم از 4 تا مثل کوین هارتُ نمیدونم ست روگن و....قشنگتر بازی کردن و مثل اونا کاراشون ینواخت و تکراری نبود!البته اونا هم خیلی خوبن!:d
خلاصه به نظرم ارزش دیدن و وقت گذاشتن رو داشت:d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975

33128721188585633077.jpg

شاید باورتون نشه اما من این فیلم رو حدود ۲۰ سال پیش و زمانی‌ که تقریبا ۷ -۸ سالم بود دیده بودم
اصلا فکر نمیکردم من این فیلم رو زمانی‌ دیده باشم
آدم وقتی‌ تو بچگی‌ فیلمی رو ببینه زیاد ازش چیزی نمیفهمه
زیاد درکش نمی‌کنه
فیلم رو به یک چشم دیگه‌ای میبینه و برداشتش از فیلم کاملا متفاوت هست,
ممکنه بعضی‌ از صحنه‌های فیلم اون رو تحت تاثیر بذاره

و اون صحنه‌ها رو تو حافظهٔ خود برای مدت طولانی نگه داره.
فیلم عالی‌ بود
یک شاهکار در زمان خودش
Jack Nicholson هم تو لیگ خودش بازی کرده.
8.5 :امتیاز

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
MV5BMjIxNTU4MzY4MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzM4ODI3MjE@._V1_SX214_AL_.jpg

Interstellar

حداقل 5 بار دیگه این فیلم رو باید ببینم تا متوجه بشم. برعکس اینسپشن که با یک بار دیدن راحت متوجه اکثر نقاط فیلم شدم، این اصلا اینجوری نبود. نمره نداره فعلا تا بعدا. 3 ساعت فیلم که یک ساعت و نیم تا 2 ساعت خالصش exposition هستش.

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
Interstellar
WTF :-o اومدش مگه؟ من حتا کیفیت پایینش رو هم جایی ندیدم :d

Maleficent
8/10

عالی! :d داستان "زیبای خفته" از یه زاویه دیگه که به نظرم خیلی جالب بود. فکر نمیکردم فیلم جالبی باشه ولی دست کم خیلی خیلی بهتر از Oz the Great and Powerful بود. به نظرم از معدود فیلم هاییه که با اینکه با نسخه کلاسیکش فرق داره ولی حتا طرفدارای نسخه کلاسیکش هم راضین :d
فقط من الان برام سوال شده که برداشت نسل بعدی با نسل قدیم در مورد اینجور داستانای کلاسیک چیه :d

41381614326149945749.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر