Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
الان کاری که شما کردی دیگه داستان فیلم رو به باد فنا داد !
منظور امین این بود که ریچی مچ فرانک رو میگیره و میفهمه که روش قاچاق مواد مخدر او به چه نحوی است.
حالا اومدید چیزی رو درست کنید خراب ترش کردید.دلمون خوش بود فردا میشینیم 3 تا فیلم خوب می بینیم.بازم دم فرهنگ گرم که داستان Stardust رو نداد.Shoot,em Up هم خوشبختانه کسی داستانش رو نگفته...

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
الان کاری که شما کردی دیگه داستان فیلم رو به باد فنا داد !
منظور امین این بود که ریچی مچ فرانک رو میگیره و میفهمه که روش قاچاق مواد مخدر او به چه نحوی است.
حالا اومدید چیزی رو درست کنید خراب ترش کردید.دلمون خوش بود فردا میشینیم 3 تا فیلم خوب می بینیم.بازم دم فرهنگ گرم که داستان Stardust رو نداد.Shoot,em Up هم خوشبختانه کسی داستانش رو نگفته...

ای بابا .. عزیزم من که نگفتم میکشتش .. گفتم شاید مثلا بکشتش ! چرا نمیگیری قضیه رو ( حرفه راست رو امین زده بود :biggrin1: )

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
Escape from New York 8/10

این فیلم رو من نمی دونستم که وجود خارجی داره و اینا ....تو تاپیک متالگیر دارکفیلد عزیز اشاره کرده بودن که وجه تشابهایی بین فیلم و سری هست...که منم کرمم گرفت فیلمشو ببینم:)
فیلم برای سال 1981ـه ....

جریان مربوط میشه به اینکه new york به علت زیاد شدن جرم و جنایت منزوی میشه از بقیه دنیا (یه چیزی تو مایه های B13) رئیس جمهور هم دزدیده میشه و به N.Y برده میشه ،دولت هم از Snake Plissken که یه زمانی قهرمان بوده و الان تو زندانه می خواد که بره رئیس جمهور و نجات بده.....
این SP ورژن بد دهن بیگ باسه :love:

Escape%20from%20New%20York.bmp

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
Escape from New York 8/10

این فیلم رو من نمی دونستم که وجود خارجی داره و اینا ....تو تاپیک متالگیر دارکفیلد عزیز اشاره کرده بودن که وجه تشابهایی بین فیلم و سری هست...که منم کرمم گرفت فیلمشو ببینم:)
فیلم برای سال 1981ـه ....

جریان مربوط میشه به اینکه new york به علت زیاد شدن جرم و جنایت منزوی میشه از بقیه دنیا (یه چیزی تو مایه های B13) رئیس جمهور هم دزدیده میشه و به N.Y برده میشه ،دولت هم از Snake Plissken که یه زمانی قهرمان بوده و الان تو زندانه می خواد که بره رئیس جمهور و نجات بده.....
این SP ورژن بد دهن بیگ باسه :love:

Escape%20from%20New%20York.bmp

منم دقیقا توی همون تاپیک به لطف سیاوش این فیلم رو کشف کردم (جالبی کار اینجاست من به متال گیر علاقه ندارم ولی تصادفا اون روز توی تاپیک رفتم) و دیدمش. از اون فیلم هایی هست که به دل میچسبه و جزو محبوب های خودم حساب میشه. theme song فیلم هم خیلی ساده و در عین حال قشنگه
خب حالا منم امتیاز بدم :cheesygri
9/10

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
منم دقیقا توی همون تاپیک به لطف سیاوش این فیلم رو کشف کردم (جالبی کار اینجاست من به متال گیر علاقه ندارم ولی تصادفا اون روز توی تاپیک رفتم) و دیدمش. از اون فیلم هایی هست که به دل میچسبه و جزو محبوب های خودم حساب میشه. theme song فیلم هم خیلی ساده و در عین حال قشنگه
خب حالا منم امتیاز بدم :cheesygri
9/10

خدااااست :biggrin1: ...

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Shoot 'em Up ..................... 7
فيلم چرتی بود به نظرم. اين امتياز هم به خاطر تيکه های اکشن فيلم دادم که با اينکه خيلی فضايی بود ، اما من خوشم اومد.

----------------------------------

Mr.Woodcock .................... 6
انتظار داشتم خيلی بهتر از اين باشه.به هر حال ، ارزش يه بار ديدنو داره.

---------------------------------

Moving McAllister ................... 7
فيلم جالبی بود.نظر ديگه اي ندارم.:)

---------------------------------

American Pie 6 : Beta House ....................... 0.5
خيلی وقت بود فيلم به اين مزخرفی نديده بودم.اصلا خنده دار نبود و پر از صحنه های فجيع بود.ديگه تبديل شده به فيلم غير اخلاقی:)

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
Little Miss Sunshine 9.0
لعنت به این DVD فروشا با اون اسمای من دراوردیشون :mad:
من از پارسال دنبال کیفیت خوب این فیلم میگشتم ولی پیدا نمیکردم :blushing: میدونین چرا؟ چون تمام DVD فروشای محل ما در یک اقدام دستجمعی اینو معنی کرده بودن دختر خورشید خانوم:sick::sick:
چندبار این فیلم با این اسم از زیر دستم در رفت خدا میدونه. . .
در یک کلام بهترین فیلمی که امسال دیدم :-" داستانشم که دیگه همه میدونن!
102079_lms.jpg

American History X 8.0

فیلم خوبی بود در مورد نژاد پرستی و عواقبش :p
در مورد یه فردی به اسم Derek هست با بازی ادوارد نورتون که نایب رییس (!) یه گروه نژادپرستیه و یک شب میبینه که چندتا سیاهپوست دارن ماشینشو میدزدن.اینم که حسابی منتظر همچین لحظه ای بوده میره اونا رو لت و پار میکنه و ...
در کل فیلم خوبی بود ولی یخده اغراق داشت توش که من خوشم نیومد :cheesygri

American%20history%20x.4.jpg

Planet Terror 7.5

فیلمی از استاد رودریگوئز که خین و خین ریزی بسیار فجیعی داشت و واقعا لذت بردیم از دیدن چنین فیلمی!:) مدتها بود که فیلمی با این درجه از خشانت ندیده بودم!
داستان هم که تقریبا نداره و مهم هم نیست ! ترکیدن مغز هارو بچسب!
یه چیزی که برام جالب بود اینه که اون پسره که ریش بزی داشت با قد 160 سانت و وزن 45 کیلو چیش به یه قهرمان اکشن میخورد؟!:laughing:

planet_terror_still.jpg

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
Saw 1

فيلم ترسناك دوست داريد؟ آخرين فيلم ترسناكي كه ديديد؟
كه من هر 4 سري رو ديدم.
آمده است. هر دو مرد پا به زنجير هستند. وسط دستشويي جسدي قرار دارد.
با در دستان او يك واكمن و يك اسلحه وجود دارد. حال آندو بايد كشف كنند چرا
به آنجا آمده اند... اما ماجرا به اين چيزها ختم نمي شود. آنان توسط فردي كه
آنان را گروگان گرفته راهنمايي ميشود.:eek:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
Touching the Void
touching_the_void_verdvd.jpg

از معدود مستند هايی بود که ديدم و خيلی هم لذت بردم .
فيلم داستان واقعه اي دو کوهنورد و صعود خطرناک آنها هستش

من به اين فيلم امتياز 9 از 10 رو ميدم

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
88 minutes
انقدر نکته های جذاب برام داشت که بتونم بیشتر از یک بار دوباره فیلم رو نگاه کنم لذت بردیم:biggrin1:.8
crash
کلا فیلم خوبی بود ارزش دیدن رو داره همراه نکات ارزشمند.
7.5
city of angles
دیگه تا یه جاهایی خیلی داستان رو مسخره کرده بودند.
4.5
The Simpsons Movie 2007
لذت بردیم.
8
28 Week Later
عقده ای که تو افتضاح Resident Evil Extinction به وجود اومد کاملا با این فیلم حل میشه .واقعا فیلم خوبی بود.
10
Resident Evil Extinction
واقعا در مقابل داشتن نام RE افتضاح.
6.5
Pulp fiction
با این سبک فیلم ها زندگی میکنم.:love:
8.5
The queen
1
:sick:
Rotatouille
9
عالی بود:love:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
خب من امروز و دیروز 2 تا فیلم دیدم .. بسیار عالی !

Bee Movie

Bee_movie_ver2.jpg

اولیش Bee Movie .. کار دریم ورکز .. انیمیشن فیلم فووووق العاده با کیفیت بود ( تو مایه های Rotatouille ) فیلم نکات ریز خیلی زیبایی داشت که پیداست حسابی روش زحمت کشیده شده .. خلاصه چیز جالبی بود .. ولی من آخراش دیگه حوصلم سر رفت ..

jerry_seinfeld3.jpg

jerry_seinfeld8.jpg

داستان زنبوری ـه که از کندو میره بیرون و چیزهای عجیب غریب میبینه .. و میفهمه انسانها چه کارهای بدی میکنن که واسه طبیعت بده .. کلا فیلم خیلی تو این منطقه مانور داد که انسانها خیلی بدن :) ولی کلا روش زحمت کشیده شده بود ..

The Game Plan

TheGamePlanposter.jpg

فیلم دوم که بسی لذت بردیم از دیدنش The Game Plan با بازی کشتی گیر محبوب The Rock که بعد از کنار گذاشتن کشتی کج چند سال پیش بازیگر شد .. ولی توی این فیلم واقعا جالب بازی کرد :biggrin1: یعنی فکر کنم هیچ کس نمیتونست این نقش رو بهتر از The Rock بازی کنه ... فیلم .. داستان جالب ( و البته تقریبا تکراری ) داشت و کلا اصل کار فیلم ، طنزش بود که تیکه های خنده دار جالب زیاد داشت ..

dwayne__the_rock__johnson8.jpg

dwayne__the_rock__johnson4.jpg

داستانش رو فکر کنم دیگه همه بدونن چون تریلرش رو همه جا نشون دادن .. یک انسان فوق العاده مشهور و محبوب .. ییهو میفهمه که یه بچه داره اونم دختر اونم 8-9 ساله که میاد همه زندگی ماشینیش رو بهم میریزه و طراوت بهش میبخشه مثلا ! ( تابلو ترین نمونه لیـــون ! ) بعد این وسط اتفاقات جالبی میافته که دیدنش خالی از لطف نیست :biggrin1:

game2.jpg

فیلم بدی نبود .. اندازه خودش خوب بود ..

7.0

پ.ن : یکی از نکته های مثبت گیم پلن حضور یک عدد Mercedes SLR تو فیلم بود که واقعا ارزش فیلم رو خیلی بالا برده بود :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
88 Minutes

1183257541_88minut.jpg

این فیلم محصول سال 2007 هست با بازی زیبای ال پاچینو!:)
ماجرا در مورد فردی به نام دکتر جک گرم هست که یه روانپزشک جنایی هست که یه قاتل زنجیره ای به اسم فوستر رو با شواهدی که بوده محکوم کرده و این فرد به زودی اعدام خواهد شد ولی در روز اعدام این قاتل قتلهایی که به شیوه ی فوستر صورت میگیره و حکم اعدام فوستر عقب میافته....
معنی 88 دقیقه هم یعنی دکتر گرم 88 دقیقه وقت داره تا این ماجرا رو حل کنه وگرنه کشته میشه(حالا چرا 88 دقیقه باید فیلم رو ببینید)
این فیلم از اون تیپ فیلمهایی بود که تا دقیقه ی اخر فیلم(88 دقیقه واسه دکتر گرم) اصلا نمیفهمی قاتل کی بوده و تا لحظه ی اخر حدود 5-6 نفر مضنون هستن که واقعا هم نمیشه حدس زد کدومشون قاتل هستن:) من که خیلی حال میکنم با این فیلم ها شما رو نمیدونم...

http://www.imdb.com/title/tt0411061

18816021.jpg

من به این فیلم 9 از 10 میدم چون فوق العاده بود!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
Resident Evil : Extinction
resident-evil.jpg

به نظره من فيلم بدی نبود ولی خو ديگه اميدوارم تهيه کنندگان فکر شماره 4 اين فيلم به سرشون نزنه.ديگه بيشتر از 5.5 نميشه به اين فيلم داد.
resident-evil-4-extinction-movie-trailer-2-22-07.jpg

پ.ن:نميدونم اين چه صيغه ايه که حس فيلم ديدن من تو امتحان ها گل ميکنه به طوری که تو اين ايام شايد روزی تا 2 تا فيلم ببينم .

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
The Invasion ...................... 6.5
فک کنم سعی شده بود بيننده بترسه.به هر حال جواب نداد.حيف وقت...

----------------------------

The Bucket List ....................... 9
از اون فيلم هايی که ياد آدم ميمونه.داستان قشنگ...بازی های عالی...( مخصوصاً Jack Nicholson )
ديدنش رو شديداً توصيه ميکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر