Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
zbVhV2v1j69nvwHp2r8kjawI6H9.jpg

HER 2013 | 9/10
داستان فیلم در زمان آینده در شهر لس آنجلس اتفاق می افتد. تئودور « خواکین فونیکس » مرد میانسالی است که شغلش نوشتن نامه های عاشقانه از طرف افراد متقاضی به نامزدشان است. تئودور نامه های عاشقانه را به خوبی نگارش میکند ، گویی که عاشق ترین فرد روی زمین است. اما وی در زندگی شخصی خودش چندان موفق نیست...
واقعا فیلم زیبایی بود، داستا عمیق و گیرا، کارگردانی عالی، با این که ریتم فیلم آروم هستش ولی اصلا خسته کننده نیست، دیالوگ هایی که بین تئودور و سامانتا ردوبدل میشه، بسیار زیبا و معنادار و عمیق هستن...خیلی خیلی خیلی عالی...بعد gravity از دیدن این فیلم خیلی لذت بردم !

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Robocop_poster.jpg

Robocop

فیلم با توجه به انتظار پایینی که ازش داشتم خیلی خوب بود. داستان و نحوه روایتش خوب بود ولی میتونستن یه مقدار پیچیدگی بیشتری اضافه کنن.Joel Kinnaman هم بازی نسبتا خوبی داشت به جز بعضی قسمت ها که یه مقدار مصنوعی بود.
8/10

The Man

کاربر سایت
Dec 22, 2010
18
نام
سپهر
آثار تاکین و جورج آرآر مارتین شاهکارای ادبی محسوب میشن

اینا به هیچ عنوان شاهکار ادبی حساب نمیشن. توی ژانر خودشون از آثار خوب هستن. ولی شاهکار ادبی؟ اصلا

Ninth Gate
ناامید کننده. فیلم جالب شروع میشه ولی کلا مسیری که میره همه چیزو خراب میکنه. بطوریکه دیگه آدم اهمیت نمیده چی میشه. اواخر فیلم هم و اون قسمت مراسم و اینا آدمو رو ناخودآگاه یاد فیلم کبریک میندازه که باعث میشه ضعف فیلم بیشتر نمایان بشه.
فیلم اصلا جذابیت و هیجان Rosemary's Baby رو هم نداره. بازی ها هم اصلا جالب نیست بخصوص جانی دپ.
شاید تنها نکته ی خوب فیلم موسیقیش بود که کاره Wojciech Killar بود که همین چند وقته پیش فوت کرد.
نمره C+

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
Downfall-2004.jpeg

DownFall 2004

9/10

تعجب میکنم که چرا این فیلمو باید الان ببینم.
فیلم بسیار قشنگ و تقریبا بی طرفانه ای بود.
هم ویژگی های مثبت هیتلر و هم ویژگی های منفی هیتلر.
با دیدن این فیلم متوجه شدم هیتلر واقعا به همون اندازه که وفادار و سرسخت بوده به همون اندازه دیکتاتور،احمق و ارزشی برای جان انسان ها قائل نبوده.
حرف فقط و فقط حرف خودش بوده.
بعد از اتمام فیلم فکر کردم نویسنده شاید در شخصیت پردازی هیتلر اشتباه کرده ولی وقتی نقد فیلم رو در نازی سنتر خوندم فهمیدم دوستانی که هیتلر رو پیشوای خود میبینن به دیکتاتور بودن و صفات منفی هیتلر که در فیلم بهش اشاره شده افتخار میکنن و فیلم DownFall رو یه فیلم خوب از شخصیت هیتلر میبینن.
با دیدن این فیلم روشن شدم که آقای هیتلر واقعا یک فرد جانی بوده که در قتل 50 میلیون انسان سهم اساسی داشته.

"تاریخ رو فاتحان می نویسند...!"

هم خودت هم اونایی که پای پستت رو لایک زدن مشخصه که تا حالا نقل قول بالا به گوشتون نخورده! وگرنه بعیده انقدر شدید تحت تاثیر پروپاگاندای بورژوازی قرار بگیرید.

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
"تاریخ رو فاتحان می نویسند...!"

هم خودت هم اونایی که پای پستت رو لایک زدن مشخصه که تا حالا نقل قول بالا به گوشتون نخورده! وگرنه بعیده انقدر شدید تحت تاثیر پروپاگاندای بورژوازی قرار بگیرید.

واقعا فکر نمیکردم کسی مثل من فکر کنه در رابطه با این قضیه هولوگاست و هیولایی هیتلر و .... .

به جمله بالا بسیار بسیار اعتقاد دارم . جنگ جهانی دوم هم تاریخ برنده ها هست .

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
واقعا فکر نمیکردم کسی مثل من فکر کنه در رابطه با این قضیه هولوگاست و هیولایی هیتلر و .... .

به جمله بالا بسیار بسیار اعتقاد دارم . جنگ جهانی دوم هم تاریخ برنده ها هست .

کجا بودی تو بچه وقتی که من اومدم همین حرفارو درباره این فیلم زدم و پویا گفت تو خوشت از هیتلر میادو فرهود گفت روشن فکر بازی در نیارو این داستانا؟:D

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
کجا بودی تو بچه وقتی که من اومدم همین حرفارو درباره این فیلم زدم و پویا گفت تو خوشت از هیتلر میادو فرهود گفت روشن فکر بازی در نیارو این داستانا؟:D

Downfall فیلم فوق العاده ای از نظر کیفیت ولی خب محتوا مثل همه فیلم های تخیلی :d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
Gravity 4.5/5 عالی بود من که اینو 3بعدی تو تلویزون دیدم منفجر شدم نمیتونم تصور کنم تو سالن سینما دیدن این فیلم چه لذتی داشته:|

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
طبقه حساس
5.5/10

یک کمدی دیگر از جنس همان آثاری که پیمان قاسم خانی در خلقشان تخصص دارد. در واقع اینجا بیشتر کمدی را می بینیم که مهر نویسنده اش بیشتر از کارگردان به چشم می خورد. با همان شوخی ها ، همان سبک بازی و نمونه ای دیگر از «ورود اقایان ممنوع» که البته کمی لوس تر و شوخی هایش نخ نما تر شده. تمرکز دوباره روی شخصیتی تک بعدی دقیقا به مانند خانم مدیر ورود اقایان ممنوع که این بار جایش را با یک حاجی متعصب عوض کرده. بهترین لحظاتش هم شوخی نیمه جنسیتی است که حالا رضا عطاران به استاد ان بدل شده. فیلم بدی نیست ، اما خوب هم نیست و به مانند دیگر آثار جشنواره انتظارات را برآورده نمی کند. البته حداقل در خنداندن عموم تماشاچیانش موفق است.

امروز

6.5/10

انتقاد از این فیلم زیاد است ، اما به شخصه دوستش داشتم. شاید چون تا حدودی حال و هوای دیگر آثار میر کریمی داشت. یک فیلم مینیمال پر از جزییات که سعی می کند به راحت ترین شکل فرهنگ و مشکلات شهر نشینی را نمایان کند. بسیاری می گویند شخصیت پرستویی غیر قابل باور است. کسی که اعتراض نمی کند. همه چیز را تحمل می کند و هیچ وقت هم از خواسته های درونی اش کسی را مطلع نمی سازد. پایان فیلم پاشنه اشیل آن است ، زیرا بیش از ساده بودن ، مسخره است ؛ اما در مجموع نمی توان به این شخصیت غیرقابل باور گفت. آنهایی که میرکریمی را دوست دارند می توانند با این فیلم ارتباط برقرار کنند.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
رستاخیز که دو روز دیگست ولی فکر نکنم برم چون هر کسی دیده میگه بهترین اقتباس همون روز واقعه هست و این مشکل زیاد داره و 3 ساعت هم هست. قصه ها هم اگه حوزه هنری بهم بلیت رسید میرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر