Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
Annie Hall
10

04207014463601010790.jpg

شاهکاری از استاد وودی الن ... یکی از بهترین فیلمنامه های تاریخ سینما ، ما در این فیلم میتونیم ببینیم

دوستانی که هنوز این فیلم مشاهده نکردن بهشون توصیه میکنم حداقل 3 بار این اثر زیبارو ببینن

برای بار اول فقط کلیت داستان دستتون میاد

برای بار دوم میتونید جزئیات زیبای داستان متوجه بشید و برای بار سوم این توانایی پیدا میکنید که پازل های فیلم در کنار هم قرار بدید و اونوقته که میفهمید آنی هال یکی از بهترین اثار تاریخ سینماس و از این لذت میبرید که وودی آلن به چه زیبایی دغدغه و حرف خودش با بهترین شکل ممکن به دور از خودنمایی به شما میزنه ...

Chinatown
10

85170999783197675887.jpg

محله چینی ها نیازی به تعریف من نداره و بدون کوچک ترین شکی یکی از بهترین اثار تاریخ سینما هستش و لقب بهترین فیلمنامه تاریخ سینما واقعا برازنده این اثر هستش ...

این فیلم در اون حد بر روی جزئیات فیلمنامه و شخصیت ها کار شده که واقعا نمیدونم به کدوم یکی از نقاط مثبتش اشاره کنم اما فقط اینو میتونم بگم این فیلم حتما ببینید و اگر قبلا دیدید برای بار دوم و حتی سوم این فیلم مشاهده کنید و مطمئن باشید چند بار دیدن یک شاهکار خیلی بهتر از یکبار دیدن فیلم های متوسط امروزی هستش ...

این فیلم یه سرمایه بزرگ برای دوستانی بشمار میاد که به فیلمنامه نویسی علاقه دارن ...

World War Z
6

67820521250856773847.jpg

نمونه بارز یک فیلم تجاری بود و در ظاهر خیلی سعی کرده بود بسیار منسجم و خوش ساخت جلوه کنه در حالی که اصلا اینطور نبود ...

کارگردان سعی کرده بود هر چی در توان داشت به شیوه زیبایی نشون بده و هر وقت توان روایت بهتر داستان نداشت یه صحنه زامبی کشی قرار داده بود

گاها بسیاری از ارکانی که میتونست به روند بهتر داستان کمک کنه فدای صحنه های اکشن فیلم شده بودن ...

اما بهترین نکته فیلم ریتم سریع اون بود که میتونه مخاطب تا پایان نگه داره اما داستان اصلا بخوبی پرداخته نشده بود و فیلم در اوایل خودش ، یک ایده بزرگ میسازه اما در نیمه دوم به هیچ وجه نمیتونه اون روند ادامه بده .

Oblivion
7

21713784806235109341.jpg

من یکی از نقدهای این فیلم خوندم و در اون 2 پاراگراف بود که برای توصیف این فیلم فکر میکنم کافی باشه ....

"این روزها کمتر پیش می آید که با یک فیلم علمی تخیلی روبرو شویم که بر مبنای ایده و فکر ساخته شده باشد، بنابراین وقتی چنین فیلمی بر روی پرده برود، نشان دهنده ی یک تغییر خوشایند در روند فیلم های فانتزی و فضایی احساساتی ای است که این ژانر را تحت سلطه ی خود درآورده اند. با وجود اینکه «فراموشی/ Oblivion» به اندازه ی کافی با صحنه های اکشن پر شده تا مانع از خستگی و بی حوصلگی مخاطبان بی توجه شود، این فیلم هنوز هم از 90 درصد فیلم هایی که در هالیوود به عنوان علمی تخیلی شناخته می شوند، محتویات علمی تخیلی ناب و حقیقی تری دارد."

"مانند فیلم «اطلس ابری/Cloud Atlas»، «فراموشی» هم فیلم نقص داری است اما بعضی از این نواقص نتیجه ی جاه طلبی بیش از حد است. علاوه بر این، با وجودی که ممکن است بگویند که در کل فیلم «فراموشی» شخصیت ها نسبت به ایده ها و سیر داستان در اولویت دوم قرار دارند، من شخصاً متوجه شدم برایم مهم است که در انتها چه بلایی سر شخصیت ها می آید و آن لحظه ی آخر در رابطه با مفهوم هویت بر چه چیزی دلالت می کند."

Life Of Pi
8.5

07462951781242069523.jpg

بعد از مدتها تونستم این فیلم ببینم

واقعا فوق العاده بود ... چندین ساعت میشه در مورد این فیلم و مفاهیم اون صحبت کرد و واقعا الان نمیتونم بصورت مشخص چیزی از فیلم بگم و برداشت خودم داشته باشم و این فیلم 100% باید بیشتر از 1 بار دید

• Like
Reactions: Blood Brothers

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
This is the end

1/10

یه مشت douche جمع شدن و سر هم یه کرسی شعری ردیف کردن... البته ارزش یه بار دیدن داره. یه سری نکته های جالبی هم راجب بهشت و جهنم داره.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
Before Midnight 2013
4/5
به جز اون قسمت روی میز غذا بقیش خیلی خوب بوود و با وجود دیالوگ ها طولانی خیلی واسم جالب بوود

World War Z 2013
3/5
شاید جز اولین فیلم های زامبی که میشه نشست دید

This is the End 2013
0/5
هیچ نکته مثبتی تووی فیلم نیست یعنی هیچی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
images

6/10
فیلم بد نبود حداقل واسه 2 ساعت مارو سرگرم کرد و خندوند . جالب بود که همه بازیگرا جای خودشون بازی کردن
اون سکانس دعوا سر مجله پ/ورن هم جالب بود و آخرشم باحال تموم شد اما در کل یه طنز دسته 2 یا 3 بود اما یه بار دیدنش پیشنهاد میشه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
The Book of Eli

فیلم جای حرفی رو باقی نمیزاره ! از همه نظر Perfect ولی فیلم از اون دسته فیلماس که با اینکه نمیشه ایرادی به اون شکل ازشون گرفت ولی باز هم نمیشه بهشون نمره کامل داد !

9/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ArtOfFlight2011Poster.jpg

اگر مثل من عاشق اسنوبوردینگ و اسکیت‌بوردینگ هستید، نباید این مستند رو از دست بدید. فوق العاده خوش ساخت، تصویربرداری فوق العاده و مسحور کننده که من دقیقه ای یه بار اشک حیرت می زد تو چشام بابت این تصاویر، موسیقی متن عالی که فوق العاده به تصاویر میومدن، انتخاب محیط های فوق‌العاده همه و همش این رو به یکی از بهترین فیلم هایی تبدیل می کنه که این اواخر دیدم.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
World War Z - 2013

67820521250856773847.jpg

پر هزینه ترین فیلم تاریخ سینما با موضوع زامبی ها و به نظر خیلی ها (از جمله خودم) بهترین فیلمی که با موضوع زامبی تا امروز ساخته شده
ریتم فیلم خیلی خوب هست و حتی دقیقه ای این ریتم سریع رو از دست نمیده ، مخصوصا نیمه اول فیلم ریتم خیلی سریع و جذابی داره
به قول بعضی دوستان در نیمه اول فیلم ، داستان خیلی خوب روایت میشه ولی در نیمه دوم این روایت نابود میشه و به نوعی سرهم بندی شده تا فیلم به تاریخ اکران برسه
ضمنا شباهت هایی به بازی The Last of Us شاهکار استودیو Naughty Dog داره و منو خیلی یاد این بازی انداخت
بازی بازیگرها هم خیلی خوب بود ، مخصوصا Brad Pitt
اگر به فیلم های با موضوع زامبی علاقه مند هستید ، قطعا از دیدنش لذت خواهید برد

نمره 9 از 10

آخرین ویرایش:

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
Oblivion

داستانه اصلی فیلم کپی از روی یک فیلم قدیمی بود که الان حضور ذهن ندارم اسمشو بگم
توی اون فیلم دقیقا همین جریان بود که چند تا کلون بودن که کارهای یک ایستگاه رو انجام میدادن وقتی مریض میشدن یک ربات اونا رو معدوم میکرد و کلون های جدید رو بیدار میکرد
در کل فیلم هیچ چالش و هیجانی وجود نداره و فیلم با یک پیس آروم و در ذهن کارگردان به شدت حماسی پیش میره.
اگر از جلوه های ویژه خوب فیلم فاکتور بگیریم با یک فیلم علمی تخیلی با استاندارد های سینمای 30 سال پیش طرفیم.

10/4

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
Iron Man 3

فیلم خوبی بود ولی فکر میکردم بهتر از این در آوردنش . یه چیز خوبی که تو این فیلم دیده میشه اینه که در کنار اکشن بودن ، کاری کردن که بعضی از قسمت های فیلم خنده دار باشه . در کل خوب بود اما میتونست بهترم بشه .

7.5 / 10

The Shining

فیلم قشنگی بود . شاید بعضی ها خوششون نیاد و اون هم به خاطر این که اون دسته از فیلم هایی که الان این ژانر رو دارن تعدادشون زیاده و جذابیت قبل رو نداره ولی تو اون زمان این فیلم ژانر تازه ای داشته و به خاطر همین این قدر معروف شد . البته فیلم خوبی بود و من پسندیدم ، بازی جک نیکلسون هم که حرف نداشت . عالی بازی کرد این نقش رو و باهاش حال کردم .

8.5 / 10

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
After Earth
4/10
به ویل اسمیت چقدر پول دادن یجا بشینه فقط؟
بچشو که حساب نمیکنم...کلا طوری نقشو بازی کرد که ساعت 3 صبح خندم میگرفت !!
اون شامالان هم دیگه کم کم داره محو میشه..یادش بخیر village
اگه 2 هم در کار باشه برای هم زدن بیشتر میتونه باشه به نظرم
.........
اگه ندید چیزی از دست ندادید

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
World War Z
7.5/10
برخلاف خیلی ها به نظرم خیلی خوب بود توی زامبولی ها به نظرم جز بهترین ها بود.
فقط بعضی جاهاش چخان بود زامبول هاشم خیلی ترسناک نبودن و توصیه میکنم حتما ببینینش برد پیتم که دیگه جای خود دارد
چقدر اسرائیلی ها مهربون بودن توی این فیلم!مخصوصا رئیس موساد:))
قسمتی که اسکولا جو گیر میشن شروع به آهنگ خوندن میکنن باحال بود
ولی خدایش صحنه های توی اورشلیمش خیلی زیبا بودن

آخرین ویرایش:

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
The_Hangover_Part_3.JPG

نمیساختن بهتر بود :D 2 تای قبلی کجا این کجا .

فیلم یه جاهای خیلی خنده داری داشت اما کل داستان یه چیز بیخودی بود .

این بار خماری هم در کار نبود جز اون صحنه آخر بعد از کست فیلم

البته صد در صد به آشغالی مثل This is the end شرف داشت .

7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر