Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
کلا سه گانه اخراجی ها بر این بنا شده که یک سری جُک رو کردن دیالوگ. حالا این که میگید جزو بهترین ها بوده خیلی برام جالب بود. طنز با لوده گری فرق میکنه.
جدایی هم بعد از درباره الی بهترین فیلم فرهادیه نه بهترین فیلم ایران. البته هنوز گذشته رو ندیدم.

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
The Reluctant Fundamentalist
8/10
داستان درباره یه جوان پاکستانی که عاشق آمریکاست و داستان زندگی اون بعد از حوادث 9/11 تو امریکا هست.
فیلم Cast خیلی خوبی داره منجمله kiefer Sutherland و Liev Schreiber.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
انصافا اخراجی های 1 فیلم خوش ساخت و خنده داری بود و به شخصه خیلی خندیدم پاش و بعد از لیلی با من است جز کمدی /جنگی های خوب ایران بود.

ولی بهترین فیلم تاریخ ایران و این تخیلات توهین به صنعت سینما و شعور مردم هست!!!

حالا بگذریم تو همین دوره بعد انقلاب فیلمی داریم به اسم "مادر" علی حاتمی که رقیب پیدا کردن براش سخته!!
لامصب دیالوگ هایی داشت که آدم از شنیدنشون نهایت لذت رو میبرد!!

Sent from my MT2

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
اخراجی ها 1 کجاش خوب بود؟؟؟؟ ورداشته بود یه سری جک پیامکی رو کرده بود فیلم مردم هم فکر میکردن تهِ کمدی رو دارن میبینن 2 و 3 ش رو که اصلا ندیدم رسوایی رو دیشب به زور یکی دیدم خیلی مزخرف بود بازی ها که تعطیل انگار همه داشتن ادا در میاوردن خصوصا اکبر عبدی که این اخری کارنامشو بد سیاه داره میکنه این الناز شاکر دوست هم معلوم نیست کی گفته بیاد بازیگر بشه صداش که شبیه پسرای تازه به بلوغ رسیدس بازیش که همش انگار داره بهت فحش میده با اون ادا اصولای سخیفش قیافه هم که اصلا نداره دقیقا کپی برابر اصل اون ضیغمی که حال ادمو بهم میزنه.
فیلم هم که میبینیم انگار جناب نمکی مارو به از اول تا اخرش به صورت تابلو نصیحت کنه و بهمون بگه ..... ادمای خوبین مشکل از مردمه.
اگر کسی غیر از این دوست چماغی ساخته بود عمرا مجوز میگرفت از مارمولک هم یه جاهایی بدتر بود بعد هیچ کس به خاطر این صداش درنیومد.
حیف نمره واسه فیلم های اتشغال ایشون.

تا وقتی ایشون تو سینما نونش تو روغنه حق مردم ما همین سینماس دقیقا.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,990
نام
شیخ صدرا
اخراجی های 1 خدایی فیلم خوبی بود یعنی یجورایی اون بُعد نمایش داده نشده جنگو نشون داد،2 جلف بازی بود ولی نمیشه گفت آشغال بود و 3 هم که اصلا من ندیدم که بخوام نظر بدم.

پ.ن:اینکه انتظاراتی ـم که دوستان از دهنمکی دارن در نوع خودش جالبه :D

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
رسوایی

یه فیلم کاملا سفارشی که توش فقط میخواد یه جماعتی که همه خوب میشناسیمشون رو ، پاک و مقدس و واجب احترام و دارای قدرت های سوپر هیرویی نشون بده !!!

1 / 10

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
xN3ueLKyE5uR8IrhQPvxHX8gIgE.jpg

Star Trek Into Darkness

فوق العاده زیبا ، بسیار جذاب و دیدنی ...
دیدن چنین فیلم خوبی رو از دست ندید. به شخصه خیلی ازش خوشم اومد.

10 / 8.9

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
xN3ueLKyE5uR8IrhQPvxHX8gIgE.jpg

Star Trek Into Darkness

فوق العاده زیبا ، بسیار جذاب و دیدنی ...
دیدن چنین فیلم خوبی رو از دست ندید. به شخصه خیلی ازش خوشم اومد.

10 / 8.9
مگه میشه J.J Abrams فیلمی بسازه که بد باشه؟!
اکثر فیلم های این کارگردان شاهکارن :bighug:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این دهنمکی عجب کله گنده ای هستشا . هر کی به جز این دهنمکی رسوایی رو میساخت مجوز نمیگرفت ولی جدای این حرفا بین تموم هنرمندان از دو نفر اصلا خوشم نمیادش یکیش دهنمکی یکیشم شریفی نیا :-&
pain & gain
7/10

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
Redemption

یک فیلم بسیار ضعیف که به شدت سعی کرده فیلمی عمیق و پر از احساس باشه. مشکله اصلی اینجاست که موضوع فیلم به شدت کلیشه ای هست ( سربازه برگشته از جنگ با کوله باری از فلش بک های خفن) مشکل دوم هم اینه که کلا جیسون استاتهام به درد فیلم های احساسی و عمیق نمیخوره. فیلم نامه و کارگردانی به شدت افتضاح هست به طوری که فیلم بدون هیچ هدف و داستانه خاصی جلو میره و به پایان میرسه. فیلم حداقل برای من حکم شکنجه رو داشت چون یکسره دنباله این بودم که کی داستان اصلی شروع میشه غافل از این که همچین چیزی وجود نداره.

امتیاز: اگر کاناله آموزش چیزی نداشت موقع سبزی خورد کردن رو دور تند دیده شود.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
star trek into darkness

واقعا باهاش حال کردم قسمت اولش خیلی بی سروته و باسمه ای بود داستان نداشت ولی این قسمت یک داستان چفت و بست دار داشت و اکشنش هم خوب بود بازی بندیکت کامبربچ (شرلوک هلمز سریال شرلوک ) در نقش منفی عالی بود به شخصه با کاراکتر خان حال کردم هرچند کمی تاثیر پذیری از شوالیه تاریکی توش دیده می شد

امتیاز 8.5 از 10

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,961
نام
فرهاد
Notorious

220px-Notoriousposter08.jpg

به شخصه فکر میکردم B.I.G یکی از عوامل قتل 2پاک باشه، ولی این فیلم هم نظرم رو درمورد شخصیتش و این فکر عوض کرد.

7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر