Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
تو این چند روز وقت کرم چند تا فیلم ببینم

the hangover III
dxyzoi1nibsikigj7jj.jpg

واقعا فیلم چرتی بود حیفه وقتی که پای این فیلم گذاشتم
2/10
------------------------------------------------------------
the call
4fvuxw8wwidx114yv2an.jpg

یکی از زیباترین فیلم های زندگیم بود که ارزش تا 5 بار دیدن رو داره
یه فیلمه سرتاسر هیجان
10/10
------------------------------------------------------------
a haunted house
ldiej9ttx8ub4nj3l037.jpg

فیلم خنده داری بودش ولی نه دیگه تا اون حد که باهاش خیلی بخندی
6/10
-----------------------------------------------------------
a good day to die hard
fl5888ulnwjkrey97pw.jpg

هدف از ساختن این فیلم چی بوده ؟ حیفه اون همه هزینه ای که برای این فیلم کردن
اگر میخواید خاطرات خوبه die hard براتون خراب نشه این فیلم رو نبینید
5/10 فقط به خاطر صحنه های اکشنش و بازی بروس ویلیس
----------------------------------------------------------
Oz the Great and Powerful
nfpghhwmtu41uvkjy8b.jpg

فیلمه قشنگ و خنده داری بود خیلی با محیط و جو فانتزی فیلم حال کردم
7/10

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
The Amazing Spider Man
یک ریبوت به جا و زیبا که باعث شد این سری نجات پیدا کنه! پایبند تر شدنش به کمیک بوک ها خیلی خوب بود و کلا داستان جالبی رو روایت می‌کرد با شوخی های جالبی که بعضا توی فیلم بود.
+ ام جی جدید خیلی قیافش بامزس:D
+صحنه های سینمایی فوق العاده
+اسپایدر من به تنهایی خدا نیست و به کمک نیاز داره
+جذاب در عین طولانی بودن
نمره: 9.5 از 10

ام جی جدید؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ام جی جدید؟!
آره دیگه GF اسپایدر من:D البته تو این فیلم اسمش رو یادم نیست و تا جایی که یادم ـه به اسم دیگه ای صداش می‌زدن ولی خب من همون ام جی یادم مونده از سه سری قبلی:D
الانم که بازیگر ها عوض شدن من از این بازیگر جدید نقش ام جی خوشم میاد:D
ربطی به زدبازی نداشت:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره دیگه GF اسپایدر من:D البته تو این فیلم اسمش رو یادم نیست و تا جایی که یادم ـه به اسم دیگه ای صداش می‌زدن ولی خب من همون ام جی یادم مونده از سه سری قبلی:D
الانم که بازیگر ها عوض شدن من از این بازیگر جدید نقش ام جی خوشم میاد:D
ربطی به زدبازی نداشت:D

اون MJ نیستش. Gwen Stacyـه. یعنی فیلم رو دیدی جایی شنیدی که مری جین صداش کنن :D؟

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
6 گانه The Amazing SM رو هم بسازدن من اون مری جین از یادم نمی‌ره
:biggrin1:
نمی‌دونم چرا ولی خب حک شده دیگه
اقا mj شخصیت دیگس کلا!! تو فیلم های دیگه مرد عنکبوتی میاد :D

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
le passe
فیلم بلندی بود ولی خب چون برای جشنواره تهیه شده بود،طبیعی بود...به نظرم فیلمنامش از فیلمهای قبلی فرهادی خیلی بهتر بود(هم درباره ی الی و هم جدائی نادر از سیمین) کَرِکترهاش(به غیر از یکی دوتا) دوست داشتنی بودن،چندتاشون هم هم ردیف رحیم(شهاب حسینی،جدائی از نادر از سیمین) قرار میگیرن،هم شخصیتشون هم بازیگر خوب بود و هم خوب پردازش شده بودند...البته کارگردان میتونست از زیبائی های و جلوه های بصری بیشتر استفاده کنه ولی شاید با تلخی داستانش تناقض داشت ...
یه سری ایرادات فرهنگی،اخلاقی،اجتماعی هم بود که شخصا مشکل داشتم باهاشون تو فیلم که تا آخر هم گوشه ی ذهنم موندو چون مزه ی داستان از بین میره،بیانشون نمیکنم ولی درکل خیلی بهتر از فیلم های اکران شده ی این چند وقته بود ...
امتیاز B
Alexandre-Mallet-Guy-actor-Ali-Mosaffa-actress-Sabrina-Ouazani-actress-Berenice-Bejo-actress-Jeanne-Jestin-director-Asghar-Farhadi-actor-Elyes-Aguis-and-actor-Tahar-Rahim-Babak-Karimi-and-Pauline-Burlet.jpg

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ماسک اینه ای یا mirror mask
کارگردان : دیوید مک کین
بازیگران : جیسون بری ، راب برایدون ، استفانی لئونیداس و...
شاید خیلی از شما از چنین فیلم های یه مقدار سورئالیسمی خوشتون نیاد ولی باید بگم خیلی زیبا و پر بار ساخته شده فیلم
من از 10 نمره بهش 8.5 میدم
محیط کاملا خلاقانه و رویایی و میتونم بگم ترسناک
شبیه سازی های خلاقانه و وهم اور
بازی گری خوب و ریتم خوب داستان از ویژگی های این فیلمه
حسی شبیه به سایلنت هیل رو توم تداعی کرد
خلاصه داستان بدون بر ملا کردن ماجرا های ان:
نقاب آینه ای * Mirror Mask داستان این فیلم ، حول شخصیتی به نام « هلنا » دختری پانزده ساله است .
او در خانواده ای زندگی می کند که همگی در سیرک مشغول به کار هستند .
« هلنا » از کار کردن در سیرک خسته شده است و دوست دارد همانند مردم عادی زندگی کند .
« هلنا » یک شب ، پس از این که از برنامه های آینده خود برای مادرش صحبت می کند ، با او دعوای سختی می کند .
بعد از این دعوا ، حال مادر هلنا بد می شود و او خود را مقصر می داند .
در یک شب او خواب می بیند ، که در یک دنیای عجیب قرار دارد ، دنیایی که دارای موجودات شگفت انگیز می باشد و ...

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
هابیت=8/4
واقعا فوق العاده بود بر خلاف بعضی دوستان من خیلی خوشم اومد
+روند بسیار عالی برای پیش بردن داستان
+موزیک خوب و متناسب با سبک فیلم
+بازی عالی بازیگران به خصوص تورین
+فضای متناسب و کاملا ایده آل.
_جلوه های ویژه در حد انتظار نبود.
_فیلم نامه در عین قوت و خوبی،غنای ارباب حلقه ها رو نداشت و توقع بیشتری از جکسون میرفت.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
henry-cavill-man-of-steel-poster.jpg

Man of Steel

نمره جوگیرانه : 8 یا 9

نمره واقعی فیلم : 6

زک اسنایدر هیچ وقت نمیتونه یه فیلم درست حسابی درست کنه. ثانیه به ثانیه فیلم پر از صحنه های فوق العاده قشنگه. به قول یکی، اسنایدر یکی از بهترین کارگردان توی visualize هستش. اما چه فایده؟ قشنگ هدر دادن یه سری استعداد و پول بودش. این فیلم میتونست خیلی راحت جزو بهترین فیلم های سوپرهیرویی چند ساله گذشته باشه. ولی خب داستان سطحی و ترنسفورمزی فیلم رو نابود کرد.

البته فیلم خوبیه خصوصا اینکه کویل فوق العاده بودش به عنوان سوپرمن. ولی فیلم به سبک Terrence Malik شروع میشه، و به سبک Michael Bay تموم میشه. پشت سر هم CGI تا به حدی میرسه که دیگه آدم رو خسته میکنه از این همه صحنه های خوب.
مایکل شنن هم به عنوان ZOD کارش خوب بود البته بازم به نقل از یکی از نقد هایی که خوندم، اگه به شنن و ادمز بهای بیشتری میدادن خیلی میتونستن بهتر در بیارن به خصوص شخصیت Lios Lane که اصلا با عقل جور در میاد رویدادهای که براش پیش میاد!

در کل فیلم بدی نبود. من هیچ اقتباس و الهام گیری از فیلم های نولان و تریلوژی بتمنش احساس نکردم که البته نکته ی خوبی. باورپذیرترین سوپرمن خلق شده توی یه سینما با یه cast عالی و پیش زمینه خوب. که زیر صحنه های CGI فیلم پشت سر هم کاملا له شد و توی کل فیلم بیننده هیچ احساس نزدیکی با شخصیت سوپرمن یا هسته این هیرو نمیکنه.

یاد یه چیز افتادم اونم این بود که شما اگه هر روز بری خونه و مامانت غذای مورد علاقت رو درست کرده باشه بعده یه مدت حالت بهم میخوره از اون عذا. این فیلم هر 2 دقیقه یه صحنه فوق العاده badass داره که نزدیک به پایان فیلم دیگه خمیازه ات در میاد و میخوای زودتر تموم شه بره...

موزیک هانس زیمر هم مثل همیشه فوق العاده بود. ولی نمیدونم چرا فیلم هی موزیک Arcade رو برای هر صحنه ای تکرار میکرد!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
Hobbit=6
اولا این که میخواستم فیلمو با 3گانه ارباب حلقه ها مقایسه کنم و فکر میکردم بهتر باشه اما اصلا در حد اون فیلم نیست...
بیشترین چیزی که برام هم تعجب آور بود هم ضد حال جلوه های ویژه فیلم بود که اصلا در حد ارباب حلقه هام نبود با اینکه فکر میکردم با پیشرفت تکنولوژی و اینکه این فیلم چند سال بعد از اون اثر ساخته میشه باید بهتر باشه اما کلا خوب نبود واقعا... آبرنگی بود !!!
ریتم فیلم هم خوب نبود و نه اوج داشت و چیزی همش یکنواخت جلو میرفت یا کلا ضد حال خوردنه فیلم و انتظار بیشتر من باعث شده بود کلا ایرادای فیلم بیشتر به چشمم بیاد .
امیدوارم حداقل بعدی بهتر باشه(که با دیدن اژده هاش این فکرو از سرم حداقل در باره جلوه های ویژش بیرون کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر