Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
There Will Be Blood

خون به پا میشود

10/10

این محصول 2007 هست و کارگردانش توماس اندرسون میباشد و دنیل دی لوییس هم در این فیلم بازی میکنه .
خلاصه داستان درباره مردبه نام دنیل پلنویو هست که دنبال طلا و نقره هست و از شانس خوبش به نفت میرسه و تلاش میکنه روند موفقیت هاش رو ادامه بده .
این فیلم دو جایزه آکادمی ( اسکار ) در بخش های بهترین فیلم برادری و بهترین بازی نقش اول مرد رو هم گرفته !

فیلم از نظر من کامله چه از لحاظ کارگردانی , داستان , بازی بازیگرا , موسقی و ... !
پیام اصلی داستان رو این محور هست : پول درآوردن سخت نیست وقتی که همه حوش و حواست رو پول باشه !
فیلم پیام های دیگه ای همچون دین گریزی , مردم گریزی و پول پرستی داره ! و ما همه اینها رو در شخصیت دنیل پلنویو می بینیم !
پلنویو یه شخصیت جامعه گریز داره که داره تمام تلاشش رو میکنه که اونقدر پول جمع کنه تا بتونه از مردم فاصله بگیره همچنین در داستان یه پسر جوان به نام ایلای سندی وجود داره که یک کشیش خرافی هست که سعی میکنه با سو استفاده از احساسات مردم و خرافاتی کردن اونها به پول برسه ! و با ورود پلنویو به اونجا یک جور نبرد بین مذهب و تکنولوژی (نفت) آغاز میشه !

یکی از نکات قوت درخشان فیلم به نظر من موسیقی و صدا گزاری فیلم هست !
شما در فیلم ها وقتی صدا و آهنگ های تند و هیجانی رو در صحنه ها وسکانس ها اکشن , هیجانی و یا تند میشنوید , ولی تو این فیلم قضیه فرق میکنه !
شما در این فیلم در همه صحنه و سکانس های فیلم این نوع موسیقی و آهنگ ها رو میشنوید ! و این موضوع شما رو برای یه اتفاق عجیب و غیر منتظره تشنه نگه میداره و فیلم به خوبی این تشنگی رو در سکانی منفجر شدن چاه نفت پاسخ میده ! که این از توانمندی های قابل تحسین کارگردان فیلم ( توماس اندرسون ) هست !

در بخش بازی بازیگرا میتون گفت : بازی دی لوییس در یک کلام شاهکاره , شاهکار !
او برای بازی در این نقش تمامی خاطرات صاحبان چاه های نفت و افرادی که در چاه های نفت در دهه های 10 و 20 آمرکا کار میکردند رو مطالعه کرده !
بازی او در تمام مدت فیلم بی نقص میابشد . اون نگاه های همیشه با شک و تردید , اون لرزش های دست هنگام سیگار کشیدن در اواخر فیلم , اون صدای خشن و از همه مهم تر و سخت تر , کج کج و لنگ لنگان راه رفتن ! دی لوییس در تمام طول فیلم به دلیل اتفاقی در که در سکانس اول میافتد لنگ میزند که ما این نوع راه رفتن رو در ساکانس آخر به وضوح میبینیم !

به نظر من ساکنس منفجر شدن چاه نفت و ساکنس آخر فیلم بهترین سکانس های فیلم هستن به خصوص سکانس آخر !
من سکانس آخر فیلم رو نهایت جنون و دیوانگی در سینما میدونم ! و ما در این سکانس اوج جنون دنیل پلنویو و اوج بازی دنیل دی لوییس رو میبینیم ! اون نوع راه رفتن و حرف زدن و فریاد ها و اون قضیه جالب میلک شیک همه باعث میشن این سکانس به یاد ماندنی بشه ! و جالبترین ذیالوگ فیلم به نظر من که البته آخرین دیالوگ فیلم هست این بود که پلنویو میگه: ! I'm Finished
این فیلم رو حتما ببینید

تریلر

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
Le Passe

امروز اکران "گذشته" اصغر فرهادی بود ما هم رفتیم دیدیمو واقعا لذت بردیم. پخته شدن بیشتر اصغر فرهادی رو میشد به وضوح تو این فیلم نسبت به کارای قبلیش دید. بازی علی مصفا، Berenice Bejo و Tahar Rahim همه عالی بود.
9/10

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
بالاخره بعد از مدت ها یه کارگردان جدید پیدا کردم که با انگیزه منتظر کارهای جدیدش بمونم
Martin McDonagh
بعد از دیدن فیلم واقعا ترجیح میدم تو بروجز بمیرم
بسیار بسیار زیباست
8/10

Seven Psychopaths
فوق العاده زیبا
همه چیز عالی
ممکنه یکم سلیقه ای باشه, ولی من واقعا خوشم اومد
طنز فیلم بسیار زیباست
نسبت به "بروجز" فیلم جمع و جور تر شده ای هست
فقط چند تا سوال برام بی جواب موند مثل
این رفیق نویسندهه که سرباز خشت بود, واسه دادن ایده نوشتن به دوستش قتل انجام میداد
یا کلا تو این کار بود...
و چند تا سوال دیگه...
ولی در کل
9.5/10

نکاتی که توی دو تا فیلم مشترکه:

فیلم ها بسیار شبیه کارهای تارانتینو هست
ممکنه بعضی ها خوششون نیاد, ولی من عاشق کارهاش شدم
طنز توی موقعیت های حساس , خشونت زیاد فیلم و روایت داستان خیلی شبیه کارهای تارانتینو هست

تنها فرقش اینه که توی یه سری سکانس ها بار احساسی فیلم یکم میره بالا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Hangover
یه فیلم فوق العاده فان و جالب که بسیار زیباست! شخصیت "Alan" فوق العاده با نمک و دوست داشتنیه!
9 از 10
The Hangover Part II
دقیقا مثل فیلم بالاس ولی این بار حس تکراری بودن می‌ده! دوباره عروسی و دوباره از یاد بردن همه چیز!
7.5 از 10
Wreck It Ralph
یک انیمیشن فوق العاده زیبا و جالب در مورد بازی!
شخصیت های بازی رو نشون می‌ده که هر کدوم چه زندگی دارن و چجوری تو بازی کار می‌کنن و جریان های خاص خودش!
9.5 از 10

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
A Good Day to Die Hard
در کل خوب بود صحنه های اکشن زیاد و جذابی داشت. برا سرگرمی کاملا مناسب بود :D فقط من نفهمیدم دیالوگ های فیلم واقعا کلیشه ای بود یا فقط من این حسو دارم؟ :D یا از قصد این کارو کرده بودن؟
7.5/10
===
Ted
فیلم کمدی خوبی بود قسمت های خنده دار زیاد داشت. در کل خوشم اومد.
نسبت به ژانر خودش 8/10
===
Hansel and Gretel: Witch Hunters
جادوگر و جادوگر کشی و از این داستانا به همراه خشونت بالا :D در کل از فیلمای اینجوری خوشم میاد.
7/10
===
Oz The Great and Powerful
اینم همون داستان جادوگر و جادوگر بازی ولی تقریبا بدون خشونت و خیلی هم چشم نواز. داستان خوبی هم داشت.
8/10

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
url

بالاخره بعد از مدتها و بعد از فیلم Heat یه سری فیلم با ارزش و کیفیت بالا در رابطه با دزدی گروهی و حرفه ای پیدا کردم . یکی از مورد علاقه مند ترین موضوعاتی هست که من دوست دارم و بشدت فقدان فیلم های با کیفیت داره !! قسمت اول یعنی همون O11 که بهترین قسمت هم هست ، عالی شروع میشه ، عالی ادامه پیدا میکنه و عالی هم تموم میشه !! فیلمی سراسر دزدی و خنده و سرکار گذاشتن که کاملا ادم رو ارضا در این موارد . نوبت به O12 میرسه که بر حسب اتفاق بدترین قسمت سری هم هست و کلا فیلم هدف داری نیست و از شروع فیلم هم تکلیفش با خودش مشخص نیست ولی خب باز با اینحال هر 3 عنصر بالا بعلاوه یه شخصیت منفی و رقیب جالب هم داره اما اون 3 مورد با درصد خلوص بسیار بسیار پایین تر . O13 هست که خب بالاخره دوباره به راه اصلی برمیگرده و باز هم یه کیفیت خیلی عالی رو از اون 3 مورد بعلاوه یه شخصیت منفی عالی رو هم به نمایش میگذاره و موضع دزدی فیلم هم از هر دو مورد قبلی سختتر و بزرگ تر و گسترده تر میشه تا پایان مناسبی باشه برای این 3 گانه دزدی . بازیگر های کت و کلفت به وفور در فیلم هست چه زن و چه مرد و حقا یه نگاه بکنید بازیگر ها کاملا به نقش ها و شخصیت هاشون میان و نقطه ضعفی هم در هیچکدومشون دیده نمیشه و انتخاب بازیگر ها در کل فوق العاده هست .
بشدت به کسانی که به موضوع دزدی و سوپرایز های اخر فیلم علاقه دارند این 3 گانه توصیه میشه و واقعا ارزشش رو داره و جنبه سرگرمی رو کاملا رعایت میکنه و احساس خستگی در طول فیلم رو اصلا احساس نمیکنید ( جز قسمت دوم کمی ! )

Ocean's Eleven

9/10

Ocean's Twelve

7/10

Ocean's Thirteen

8.75/10

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin

فیلم برعکس قسمت های فبلی خیلی بیشتر روی تونی استارک و زندگیش تمرکز میکه اما همچنان دارای صحنه های هیجانی و اکشن زیادی هست

فیلم با معرفی یه شخصیت جذاب(تام کروز)تو دله من نشست و از داستان فیلم هم خوشم اومد شاید در نگاه اول داستان فیلم کلیشه ای به نظر برسه اما روایت داستان و همینطور پیچیدگی هایی که کم کم میاد تو فیلم باعث میشه که داستان جذاب بشه

مثل فیلم های دیگه ی Jason Statham در اینجا هم با یه فیلم سراسر اکشن با محوریت انتقام سرکار داریم که از اکشن نسبتا خوبی هم برخورداره اما داستان فیلم اصلا جالب نیست

یک فیلم دیگه از جانی دپ!
با این حال که چند وقتیه بعضی ها میگن بازی های جانی دپ کمی تکراری شده اما من همچنان به این بنده خدا علاقه قلبی دارم:dو هر فیلمی که بازی کنه من میبینم اما فیلم:
فیلم از المان های جالبی استفاده کرده که نشون میده کارگردان هنوز به سریال اصلی پایبنده

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Le Passe / گذشته
9.5/10

39409131027385996689.jpg

یک فیلم فوق العاده خوش ساخت و استادانه. البته از اصغر فرهادی انتظار دیگه ای هم نمیره و اگه جز این بود باعث تعجب میشد.
داستان و فیلمنامه واقعاً عالی بودن و پیچش های داستانی و لحظات خیلی جالب توی فیلم دیده میشد. کاراکترها خوب پردازش شده بودن و ایراد خاصی نمیشه ازشون گرفت. پایان فیلم هم فوق العاده بود و یکی از بهترین پایان هایی که میشد برای این فیلم ترتیب داد.
بازی ها به بهترین شکل ممکن. از بازیگرهای معروف یعنی برنیس بژو و طاهر رحیم و علی مصفا گرفته تا بازیگرهای فرعی و حتی بچه ها که بازی هاشون معرکه بود و جزو بهترین بازی هایی که توی عمرم از بچه ها توی فیلم ها دیدم.
در کل فیلمی هست که نباید از دست بدین. به نظرم تنها مشکل فیلم اینه که بیش از حد حال و هوای فیلم های قبلی فرهادی رو داره. البته شاید هم این مشکل محسوب نشه ، به هر حال هر کارگردانی یه سری تم های خاص رو بیشتر کار میکنه. ولی دوست دارم یه تجربه و فیلم متفاوت هم از فرهادی ببینم و همه فیلم هاش یه تم یکسان نداشته باشه.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
silent hill revelation
5/10
------------------------------
End of Watch
7/10

اخر فیلم که قابل حدس بود که برایان یا مایک،یکی شون کشته میشه.
در این فیلم از فحش و کلمات رکیک خیلی استفاده میشه. خودم که شخصا فیلم زیاد دیدم، تا حالا ندیده بودم که در یک فیلم اینقدر از کلمات رکیک استفاده بشه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
che: part one
زندگی مبارز و انقلابی بزرگ ارنستو چگوارا از زمان تفنگ به دست گرفتن تا مرگ.فیلم به طور کلی خوب بود ولی میتونست جذاب تر و کمی هیجان انگیز تر هم باشه. جالبه که توی آمریکای چقدر به کارگردان این فیلم تهمت زدن و بی احترامی کردن.
7/10

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
the hangover part 3
چیز زیادی نمیشه راجع بهش گفت
3/10
2 امتیاز برای اینکه دوبار توی کل فیلم خندیدم
1 امتیاز هم واسه آهنگ آخر فیلم {کانیه وست}
یه مقدار کند و کسل کننده بود
4/10
البته به نسبت بقیه فیلم های تارانتینو
بعضی مواقع اون هیجان {کاذب} فیلم به شدت بالا میره....
6/10
the dictator
0/10
نمره اصلی -10/2 بود
2 نمره به خاطر لهجه ساشا
که کلا میشه 0/10
دقیقا مثل این فیلم های آبکی ایرانی بود
8.5/10
اونقدری زیبا بود که اسم یکی از همکارامون رو گذاشتیم Motherf.u.c.k.e.r Jones
اون قسمت درخواست دوستی فرستادن زاکربرگ واقعا جالب بود.
6/10
کلا خیلی هم خوشم نیومد.
چون خیلی چیزا ها رو متوجه نشدم
6/10
شاید زیباترین انیمیشنی بود که توی عمرم دیدم
10/10
چطوریه که این Hayao Miyazaki همچین مغز فعال و نابغه ای داره...؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Snow White And The Huntsman
7/10
- Kristen stewart
- سفید برفی از ملکه بدجنس زشت تره
- آخه کریستین استوارت قیافش به سفید برفی میخوره؟
- کلا سفید برفی چهار تا لبخند بیشتر نزد. اون چهارتا هم نمیزد خیلی سنگین تر بود!
+ شکارچی
+ اقتباص خوبی از یه داستان کلاسیک بود!
+ جلوه های ویژه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
The Amazing Spider Man
یک ریبوت به جا و زیبا که باعث شد این سری نجات پیدا کنه! پایبند تر شدنش به کمیک بوک ها خیلی خوب بود و کلا داستان جالبی رو روایت می‌کرد با شوخی های جالبی که بعضا توی فیلم بود.
+ ام جی جدید خیلی قیافش بامزس:D
+صحنه های سینمایی فوق العاده
+اسپایدر من به تنهایی خدا نیست و به کمک نیاز داره
+جذاب در عین طولانی بودن
نمره: 9.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر