Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
the bourne legacy
کلا اگه چندبار اسم جیسون بورن تو رادیو و TV تو فیلم نمیگفتن ادم نمیفهمید یه قسمت از بورن رو مثلا داره میبینه ولی خب اکشنش خوب بود
6/10

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,812
نام
شیخ صدرا
I am Sam

10/10

یبار اینو نصفه دیدم بودم ولی امشب خیلی اتفاقی اومد دستم و نشستم دیدمش.
واقعا رو آدم تاثیر میزاره؛به خصوص بازی شان پن.

پ.ن:خدا از این وکیلا به ما هم بده :D

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
c8421_Planet_51_Poster_2.jpg

Planet 51 - 2009

یه انیمیشن خیلی فان و باحال . صداگذارای باحالیم داشت . Dwayne Johnson ، Justin Long ، Seann William Scott و Gary Oldman .
سه تا کارگردانشم تنها کار سینماییشون همین بوده . به خیلی چیزاهم تیکه انداخته بودن .

7 از 10

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
Brave
برعکس نظر اکثریت به طرز وجیعی حال کردم باش.شخصیت پردازی به نظرم عالی بود. طنز متعادل و به جا بود. لهجه هاشونم خیلی دوست داشتم.
8/10

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Nigel Marven`s Ugly Animals
8/10

یه مستند جالب و بامزه در مورد تعدادی از زشت ترین حیوانات دنیا ! :D در کل ایده جالبی بود که به جای پرداختن به حیوون های خوشگل و خوش رنگ و لعاب به سبک بقیه مستندها ، سراغ یه سری حیوون بیریخت و بدترکیب رفتن ! :D از پرنده تا چرنده و حشره و ماهی و ...
فقط مشکلش این بود که 40 دقیقه برای همچین مستندی خیلی کم هست و اگه طولانی تر بود یا چند قسمت دیگه هم داشت خیلی بهتر میشد.

داداش اگر دانلود کردی میشه برام لینکشو بفرستی؟؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آخرین دست پخت ریدلی اسکات .... یه افتضاح به تمام معنا ....
PROMETHEUS
امیتاز بنده 2/10
فیلم به قدری ضعیف و سرسری کار شده که آدم تعجب میکنه این همون کارگردان گلادیاتوره !!!!!!!!!!!!!!!
IMO : Just LOL . من که با فیلمش حال کردم . اگر سری Alien vs Predator رو دیده باشی (در کل من فن اون سری هستم) :d عاشق این فیلم و اینجور فیلم ها میشی (در کل فیمهای خیلی خوب و باکلاس و ... نیستن ولی من دوسشون دارم) و به شدت منتظر قسمت بعدی هستم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
I am Sam

10/10

یبار اینو نصفه دیدم بودم ولی امشب خیلی اتفاقی اومد دستم و نشستم دیدمش.
واقعا رو آدم تاثیر میزاره؛به خصوص بازی شان پن.

پ.ن:خدا از این وکیلا به ما هم بده :D

نمی دونم چرا این و The Life Of David Gale انقد متااسکور پایینی دارن ! خیلی پایینه برای همچین فیلمایی .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
THE HOST 2006
به عنوان یه فیلم غیر غربی(کره ای) که موضوع علمی تخیلی داره فیلم جالبی هست هرچند گاف هم زیاد داره:d.فیلم برداری و موسیقی هم مثل اکثر فیلم های شرقی عالی هست.فقط نکته عجیب برای من نمرات منتقدها به این فیلم هست.rotten tomatoes 93/100.یعنی چیزی نمیشه گفت به جز wtf.فیلمی که اکثر سکانساش کپی فیلمای غربی هست چطور میتونه نمره 93 رو بگیره؟؟
7/10

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
IMO : Just LOL . من که با فیلمش حال کردم . اگر سری Alien vs Predator رو دیده باشی (در کل من فن اون سری هستم) :d عاشق این فیلم و اینجور فیلم ها میشی (در کل فیمهای خیلی خوب و باکلاس و ... نیستن ولی من دوسشون دارم) و به شدت منتظر قسمت بعدی هستم .
منم واقعا تعجب کردم 2 داد بهش پرمتئوس یکی از قشنگ ترین فیلم هایی بود که دیدم یه جورایی ایمانمم قوی کرد :d

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
منم واقعا تعجب کردم 2 داد بهش پرمتئوس یکی از قشنگ ترین فیلم هایی بود که دیدم یه جورایی ایمانمم قوی کرد :d
کسی منکر alien 1979 نمیشه .... البته من خودم اون فیلمو بیشتر به خاطر اون حجم سنگین دکورای فیزیکیش بدون استفاده از تکنیکای کامپیوتری قبول دارم.... و همچنین بازی قابل قبول تک تک اعضای گروه که خیلی خوب شخصیت خودشون رو تو ذهن بیننده ترسیم میکنن ... ولی مشکل کارگردان اینجاس که میخواد همون فرمولی رو که سی و اندی سال پیش جواب داد رو فقط در قالب چند تا جلوه های ویژه پر زرق و برق دوباره بده به خورد ملت و همون بازخوردا رو پس بگیره ... دیگه تو دورانی هستیم که یه شخصیتی مثل بتمن کلی فلسفه و ارزش و این جور حرفا وارد فیلماش میشه... ینی دیگه حتی شخصیتای کمیکی هم از اون حالت صرفا فانتزی و تک بعدی خودشون خارج شدن .... بعد اونوقت چطوری من باید یه فیلم به اصطلاح علمی تخیلی رو ببینم که طرف وقتی برای اولین بار تو تاریخ n ساله بشر با یه موجود خارجی مواجه میشه همون عکس العملی رو داره که انگار باباشو سر سفره صبونه دیده باشه و اینقدر ساده لوحانه با قضیه برخورد کنه ... حماقت یه موجود جون دوست رو که از اونطرف صدای نفس نفس زدنش از ترس داره هدفونمو پاره میکنه ... بعد از اونطرف داره ریسکی ترین حرکت تاریخ بشر رو رقم میزنه .... در سال n/n/n بعد از اتمام عمل جراحی دستگاه شکم خانوم رو با چیزی شبیه به منگنه دوخت و دوز میکنه و بعد اون هم سرو مرو گنده پا میشه کله ملق هم میزنه .... تیمی که میخواد یکی از مهم ترین رویدادهای بشر رو رقم بزنه متشکل میشه از یه مشت آدم دلقک و بیسواد و مزدور مانند (دقت کنید که تو فیلم alien هم این موضوع بود، ولی اونجا اونا صرفا سوار یه سفینه تجاری بودن که توقعی نداشتیم که همشون انیشتین و آرمسترانگ باشن ) .... و از این دست فاجعه ها اینقدر زیاده که اگه خواستید جام زهر رو مینوشم و یه بار دیگه فیلمو میبینم تا واستون یه لیست صد تایی آماده کنم ....
آخر اینکه این فیلم در واقع HD شده یا همون ریمیک شده alien بود که خدا رو شکر منتقدا هم از خجالتش دراومدن ... دو واقع مشکل این کارگردان پیر اینه که نتونسته خودش رو مطابق با پیشرفتهای سینمایی پیش ببره و هنوز تو همون حال و هوای دهه هشتاد میلادی به سر میبره ... به نظرم به جای این سبک فیلما بچسبه به فیلمای تاریخی خیلی موفق تره ...
ویرایش : الان که دارم دوباره فیلمو میزنم جلو یه سوال اساسی پیش اومد که اساسی تر از اینه که چه کسی ما رو بوجود آورد .... شما چه نکته مثبتی تو این فلیم دیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا اگه کس دیگه ای فیلمو دیده بیاد نظر بده ، شاید مشکل از منه ............

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Resident Evil Retribution

وااااااااای خدای بزرگ فاجعه به تمام معنا. اصلا نمیتونم توصیف کنم در چه حد فاجعه بود. بخدا کلمه فاجعه کم میاره اینجا. یک افتضاح به تمام عیار. افتضاح نه از نظر داستانی و RE بودن، بلکه از نظر ساخت فیلم. بخدا 1% شک دارم به عقل کارگردان و کلا دست اندر کاران این فیلم. اصلا به قدری از تعجب شاخ در آوردم که نمیتونم الان حالم رو اینجا توصیف کنم. اواخر سال 2012 میلادی هستیم اما فیلم هایی میبینیم که اجداد ما هم تو خواب نمیتونستن ببینن.

0/10

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

وااااااااای خدای بزرگ فاجعه به تمام معنا. اصلا نمیتونم توصیف کنم در چه حد فاجعه بود. بخدا کلمه فاجعه کم میاره اینجا. یک افتضاح به تمام عیار. افتضاح نه از نظر داستانی و RE بودن، بلکه از نظر ساخت فیلم. بخدا 1% شک دارم به عقل کارگردان و کلا دست اندر کاران این فیلم. اصلا به قدری از تعجب شاخ در آوردم که نمیتونم الان حالم رو اینجا توصیف کنم. اواخر سال 2012 میلادی هستیم اما فیلم هایی میبینیم که اجداد ما هم تو خواب نمیتونستن ببینن.

0/10
یعنی از After life هم بدتر شده ؟!
مگه میشه ؟!
:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
skyfall
قشنگ بود شروع خیلی جذابی داشت ولی در ادامه یکم روند فیلم کند شد فیلم برداریش هم جالب دراومده بود اهنگ adele هم قشنگ بود
8/10

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام

مزخرف به تمام معنا. از این بدتر نمیتونستن به یه فیلم گند بزنن. نسخه های قبل باز خیلی قابل تحمل تر بودن نسبت به این.
تا آخر فیلم که ایدا اون یارو رو لیون صدا کرد حتی یه لحظه ها به ذهنم خطور نکرد که این یارو ممکنه لیون باشه :|

0/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر