Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
The_Fighter_Poster.jpg

در یک کلام بینظیر بود. کل فیلم به کنار و بازی bale به کنار اصلا فوف العاده بازی کرده بود. اصلا فک نمیکردم یه همچین چیزی ازش ببینم. این فیلم رو از دست ندین

10/10

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
b549_12_Angry_Men_Cover.jpg

(12Angry Men (1957

یه فیلم تقریبا بدون نقص که یه داستان معمولی رو به بهترین شکل ممکن ارائه میده . از ساده بودن فیلم خیلی خوشم اومد و اینکه کل فیلم تو یه اتاق فیلم برداری شده . بازیه بازیگرا جالب بود ، مخصوصا از اجرایه Jack Warden ، Henry Fonda و Robert Webber خوشم اومد .

9.5 از 10
:-b

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
days of being wild
روزهای وحشی بودن ساخته کار وای وانگ.در یک کلام برای کسی که همش فیلمای غربی رو میبینه فیلم بسیار عجیبی هست:d.همه دیالوگ ها آروم گفته میشه و هیجان زیادی توی فیلم وجود نداره.نوع فیلم برداری انصافا خوبه من خیلی خوشم اومد.مشکل اصلی من با فیلم این بود که کاراکترها از بس به هم شبیه هستن نمیشه تشخیص شون داد.سر همین موضوع کاملا مشخصه فیلم صرفا برای مخاطب چینی ساخته شده.روایت داستان فیلم جالب ولی خیلی پیچیده هست.
7/10

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من به این بورن 1 یا 2 میدم. که اونم فقط بخاطر حضور جرمی رنر هست. یعنی این فیلم عملا هیچی نداره وقتی موزیک Moby رو شنیدم گفتم جدا فیلم تموم شد؟؟ همین بود یعنی؟؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من به این بورن 1 یا 2 میدم. که اونم فقط بخاطر حضور جرمی رنر هست. یعنی این فیلم عملا هیچی نداره وقتی موزیک Moby رو شنیدم گفتم جدا فیلم تموم شد؟؟ همین بود یعنی؟؟

دقیقا منم همینطور وقتی موزیک رو شنیدم موس رو تکون دادم ببینم واقعا به اخر رسیده یا نه که دیدم اخرشه و چندتا فحش دادم که اون دنیا شرمنده نشیم و حذفش کردم:D

The Man

کاربر سایت
Dec 22, 2010
18
نام
سپهر
مشکل اصلی من با فیلم این بود که کاراکترها از بس به هم شبیه هستن نمیشه تشخیص شون داد.سر همین موضوع کاملا مشخصه فیلم صرفا برای مخاطب چینی ساخته شده.

That's racist

:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
To rome with love 7/10 واقعااین فیلم وودی الن خیلی حال خوب کن هست ولی خب یکم زیادی ساده هست ولی دلنشینه حسابی

Argo 6/10 در کل فراتر از انتظارات من بود

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
آخرین دست پخت ریدلی اسکات .... یه افتضاح به تمام معنا ....
PROMETHEUS
امیتاز بنده 2/10
فیلم به قدری ضعیف و سرسری کار شده که آدم تعجب میکنه این همون کارگردان گلادیاتوره !!!!!!!!!!!!!!!

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
e398_four_brothers.jpg

Four Brothers - 2005

داستان معمولی که رو خیلی قسمتاشم اصلا فک نکردن . بازیه بازیگرا معمولی رو به پایینه . کلا انتظار خاصی ازش نداشتم ولی همچین فیلم بدیم نبود .

5 از 10

j3761_po.jpg

The Truman Show - 1998

ایده اصلی داستان عالی بود . کل داستان عالی بود . کارگردانی عالی بود . خط سیر فیلم عالی بود .
بازیه Jim Carrey خیلی خوب بود . نمیدونم این مردک Ed Harris اصلا برا چی نامزد اسکار شده بود . از موزیکه فیلم خوشم اومد .
در کل یه فیلم عالی بود ولی یه نقصایی هم داشت که میشد ازش چشم پوشی کرد . بسی از این فیلم لذت بردم .

10 از 10

دلمم کلی برا شخصیت ترومن سوخت ، هر چند دنیاش با دنیای ما فرقی نداره .

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
Killing_Them_Softly_poster.jpg

7/10

فیلم هم آشفته شروع میشه و هم خیلی آشفته تموم میشه و یه سردرگمی خاصی توش هست.
ولی فیلمبرداری و بازیای خیلی خوبی داره؛ولی شخضیتای فرعی خوب پرداخته نمیشن.
در کل خوب بود ولی چیزی نبود که فکر میکردم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Nigel Marven`s Ugly Animals
8/10

یه مستند جالب و بامزه در مورد تعدادی از زشت ترین حیوانات دنیا ! :D در کل ایده جالبی بود که به جای پرداختن به حیوون های خوشگل و خوش رنگ و لعاب به سبک بقیه مستندها ، سراغ یه سری حیوون بیریخت و بدترکیب رفتن ! :D از پرنده تا چرنده و حشره و ماهی و ...
فقط مشکلش این بود که 40 دقیقه برای همچین مستندی خیلی کم هست و اگه طولانی تر بود یا چند قسمت دیگه هم داشت خیلی بهتر میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر