Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوست عزیز، بزرگ بودن با خوب بودن فرق میکنه. هیتلر جزو شخصیت های بزرگ تاریخ هست. مگه در طول تاریخ چند نفر تونستن نصف دنیا رو بگیرن و کارایی که هیتلر کرد رو بکنن؟ خب همین نشونه ی بزرگ بودنش هست.
ولی اینکه خوب یا بد بوده یه مسئله ی جداست که به این تاپیک ربط پیدا نمیکنه.
هلوکاست هم همونقدری که میشه دلیل بر واقعی بودنش آورد، همونقدر یا بیشتر هم میشه دلیل بر ساختگی بودنش آورد. که این هم ربطی به اینجا پیدا نمیکنه.
اون روشنفکر خطاب کردنم هم مربوط به طرفداران سینمای تارنتینو نبوده. مربوط به کسانی بوده که هر شخص، فیلم، کارگردان، بازی، سریال، گروه موسیقی و هر چیز اسم و رسم داری که فکرش رو بکنی فقط به خاطر اسمش میپرستنش و افرادی که از این دسته انتقاد کنن رو نفهم میدونن.
الان دقیقا همین فیلم رو اگر یه کارگردان نه چندان معروف ساخته بود و من این حرفها رو میزدم شرط میبندم هیچکدوم از این واکنش ها وجود نداشت.
خصومت شخصی هم دقیقا چیزیه که این دوستان با من دارن و همه جا هم ازش استفاده میکنن.

حالا یه چیزی میگم برا خودت بدونی بد نیست. شما بیشتر فعالیتت تو قسمت فیلم و سریال هست و زیاد راجع به قسمت های دیگه ی سایت خبر نداری. الان به دلایلی یه جو بدی بر علیه من راه افتاده که من هرچی بگم یه عده ی معدود و خاص (همینایی که تو این تاپیک دیدی پست مخالف دادن یا لایک کردن) واکنش نشون میدن. طوری که همین الان که ساعت 10:30 شب هست اگه من بیام بگم الان شبه و هوا تاریکه میان میگن نه الان روزه خورشید هم وسط آسمونه.
به هر حال به اندازه ی کافی تاپیک منحرف شده. دیگه بیشتر از این نمیخوام منحرف بشه فقط همونطوری که گفتم چقدر خوب میشه یاد بگیریم به نظر شخصی همدیگه احترام بذاریم و مسخره بازی درنیاریم حداقل.
گیریم که من تک تک کلماتم اشتباه هست، خب بیاید منطقی روش بحث کنید و من رو از اشتباه دربیارید. 4 تا چیز هم از شما یاد میگیریم.
خداییش این بهتر نیست تا اینکه بیایم عکس و جملات تمسخرآمیز بذاریم در جواب پست طرف؟ نه انصافا؟
دوست عزیز فروم های نئو نازیسم فارسی زبان به اندازه ی کافی وجود داره تا افرادی مثل شما نظر های "شخصی" شون رو به اشتراک بذارن.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
The Wrestler

===

به شخصه نگاه دارن آرنفسکی رو خیلی دوست دارم ؛وقتی فیلمهای ساخته ی دارن رو نگاه می کنید بعید می دونم اتمسفر مخلوقش شما رو نگیره ، با این که خیلی از درام های ورزشی خوشم نمآد اما ، این یکی فرق داره . سناریوی فیلم بی نظیر بود ، بازی میکی رورک هم همینطور .

8.5 از 10 ...

عکس گذاشتم چرا نمی آد :D !

===
پ.ن : متاسفانه یه عده روشون داره زیاد میشه و متوجه هیچی نیستن ،باس یه کاریشون کرد تا بشینن سر جاشون انگاری .عذر میخوام ...

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
The Dark Knight Rises

خیلی خوب بود ! در کل من از این بیشتر از TDK خوشم اومد!!
یه سورپرایز داشت که خیلی حال داد!

9.5/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
memories of a giesha
فیلم فوق العاده زیبایی هست.در مورد یه دختر ژاپنی که چشم آبی داره و فروخته میشه و ......
فیلم توی آمریکا و با کارگردان آمریکایی فیلم بر داری شده ولی محیط 100% ژاپنی درست شده.زندگی به ظاهر بی ارزش یه آدم بی ارزش رو تو ژاپن نشون میده.به قدری ظرافت و هنر و فرهنگ زیبای ژاپنی تو فیلم هست که آدم سر کیف میاد.فیلم برنده 3 جایزه اسکار سال 2005 هم بوده.
9/10

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
220px-Dark_knight_rises_poster.jpg

The Dark Knight Rises

من چیزی نگم سنگین تره :D فقط میتونم بگم ... ( فک کردم تا یه چیزی بگم ولی دیدم نمیتونم بگم ) . کلا همه چیزش تو حلقم از بتمن گرفته تا آلفرد و نولان و گوردون و بلیک(!) وووو مخصوصا bane . واقعا یه شاهکار تمام عیار . سورپرایزهای زیبایی داشت . کلا همه چی در بالاترین سطح بود . اگه این catwoman رو هم حذف میکردن عالی تر میشد . ( آخرای فیلم دیگه داشتم روانی میشدم از هیجان ، همچین داد زدم this is the dark knight که داداشم زهرترک شد :D )
10/10

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بنظر من سلینا کایل رو عالی در آورده بودن. hathaway هم خیلی بهتر از چیزی بود که همه انتظار داشتن.
به نظرم کلا شخصیت کتومن با تم dark knight rises سازگار نیست . reises خیلی تاریکتر و جدی تر از کتومن هست . حالا اگه تو dark knight 2008 بود یه چیزی . اگه تو این فیلم نبود هیچکی نمیگفت چرا کتومن نیس . ولی باز نقشش رو خوب بازی کرد مخصوصا آهنگ صداش و ... دقیقا مثل the animated series بود .
تو شخصیتای جدید که تو Rises اومده بودن Bane فوق العاده بود خیلی حال کردم باهاش . از blake فوق العاده خوشم اومد .

ینی این شاهکارای نولان با فیلم Robin ادامه خواهد داشت ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کتومن Rises عالی بود انصافا ساختن فیلمی مثل Memento واسه نولان از بازی گرفتن از چنین Hathaway توی همچین فیلمی آسون تره:D

ادیت : :|

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
[h=1]Mongol: The Rise of Genghis Khan[/h]مونگول:d:خیزش چنگیز خان
فیلم در مورد چنگیز خان هست ولی یه ضدحال داره اونم اینکه فقط در مورد حوادث داخلی به قدرت رسیدن تموچین هست8-| فیلم خوش ساختی هست و خوب جلو میره ولی صحنه هایی که توش چنگیز رو پیغمبر نشون بده هم کم نیست.:d به خصوص قسمت آخرش که خیلی ضایع میشه.توی فیلم یک سری صحنه های رزمی هم هست که چیز خاصی نیستن ولی خوب در اومدن.فیلم پتانسیل شاهکار شدن رو داره ولی در حد یه فیلم خوب میمونه.نامزد اسکار 2007 هم بوده.
7.5/10

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

The Dark Knight Rises

به نظرم خوب بود ولی هرجور حساب می کنم به خوبی قسمت دوم نبود. بار دراماتیک فیلم به اندازه ی قبلی نبود. حداقل برا من به اندازه ی قسمت قبل تاثیر گذار نبود.

به نظرم نقطه ضعف فیلم villain اش بود. نه اینکه هاردی بد بازی کرده باشه ، ولی بین به قدر کافی شخصیت پردازیش کامل نبود. هرجا که ظاهر میشه ناخداگاه با جوکر مقایسه اش میکنید و احتمالا شما هم به این نتیجه میرسید که بین به اندازه ی جوکر پرستیژ نداره. دیگه از اون دیالوگ های کلاسیک خبری نیست.
بین سعی می کنه خیلی تحدید آمیز و خطرناک نشون بده، ولی کاریزما نداره. بین به اندازه ی کافی دیوانه نیست. بیش از حد خشک و جدیه. why so serious ? ..

ولی جلوه های بصری فیلم خوبه. خط داستانی هم فوق العاده نبود ولی قابل قبول بود. مشکل این بود که هرچی به پایان نزدیک تر میشد راحت تر میشد twist هاش رو حدس زد.
Hathaway خیلی عالی بود، جوری که شخصا دوست دارم بازم Catwoman رو ببینم و پتانسیل اش رو داره که یه فیلم رو بچرخونه. اگه به قول خوده Hathaway به دست آدمای درست سپرده بشه.
به عنوان یه بلاک باستر تابستونی خوب بود. ولی درکل کمی پایین تر از حده انتظار من بود.
یادمه نولان گفته بود تا وقتی داستانی که واقعا ارزش تعریف کردن نداشته باشه پیدا نکنن دست به ساخت قسمت سوم نمی زنن...نمیدونم، به نظرم می تونستن عمیق تر پیش برن. میشد داستانی بهتر از این هم پیدا کرد.
اما به هرحال The Dark Knight Rises فیلم قابل قبولیه.

7.5/10

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
220px-The_Flowers_of_War_english_poster.jpg

The Flowers Of War

فیلم خیلی خوبی بود، داستان جالبی داره ولی وسطاش یکم خسته کننده میشه ،در کل از اونچی که ازش انتظار داشتم بهتر بود
داستانش در سال ۱۹۳۷ و زمانی اتفاق میوفته که ژاپن به چین حمله میکنه، یسری بچه مدرسه ای و یک سری روسپی تو ی کلیسا گیر کردن و میخوان از شهر در بران به کمکه کشیشه کلیسا.
6.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر