Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
drive
5/10
:-&
به نظرم فیلم مزخرفی بود اصلا خوشم نیومد کوچکترین منطقی تو اکشن و درگیری هاش نبود.
هر عقل سلیمی میفهمه که نینو وقتی از ماشین اومد بیرون اولین حرکتش بیرون کشیدن اسلحه هست(که هرگنگستری همیشه داره) نه اون حرکت احمقانه8-|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,257
Into The Wild
فوق العاده بود . همین !!!

8.5/10

ِDonnie Darko
واقعا موندم چه طوری ملت همین جور کیلویی به فیلم نمره دادن شده top 250 تو IMDB

6.5/10

I Saw The Devil
نمیدونم چرا این فیلم لعنتی رو من زود تر ندیدم . اصلا انتظار یه هم چین فیلمی رو نداشتم . فیلم برداری عالی . بازی عالی . یکی شاهکار های سبک horror هست

8/10

Happythankyoumoreplease

این فیلم رو به دلیل علاقه خواصی که به کارگردانش داشتم دیدم . فیلم خیلی خوبی هست . لذت بخش بود برام . thanks TED :d

7/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
terminator2:judgment day
با توجه به نظری که نسبت به سالویشن داشتم به هیچ وجه فکر نمیکردم فیلم خاصی باشه ولی برعکس وقتی دیدمش خیلی خوشم اومد به قولی جادوی دیوید کامرون مارو گرفت ولی آخرش:((
8/10

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
The Grey
2012
Horor/drama
ترس از گرگ
ترس از تنها بودن
ترس از به آخر خط رسیدن
.................
اگر هرکدوم از اینها رو دوست دارید واقعا این فیلم بهتون میچسبه.....مخصوصا ساعت 2 شب
................
Liam Just Did it Again.....:-s

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Hugo

MV5BMjAzNzk5MzgyNF5BMl5BanBnXkFtZTcw.jpg

آدم لازم نیست خیلی بیننده ی دقیقی باشه تا متوجه بشه این فیلم، از لحاظ بصری خیلی زیباست. همه ی محیطهاش پرِ جزئیاته و تصویربرداری هم خیلی خیلی خوب انجام شده. احتمالا اونایی که این فیلمو 3D دیدن، بیشتر خوششون اومده باشه.
من چند وقتیه دارم یکی یکی فیلمای هری پاتر رو می بینم. توی این 4 تا فیلم اولش که دیدم، فقط نیمه ی اول فیلم سوم تونسته بود جو جادویی درست و حسابی درست کنه. این فیلم Hugo با اینکه جادویی نیست، اما جو جادویی و رازآلود خیلی خوبی رو دست میکنه.
اما روند فیلم کُنده، بازی بازیگرا خیلی معمولیه، موضوع فیلم بسیار ساده ست و ممکنه حوصله ی خیلی ها رو سر ببره. جالبه که اکثر جاها میگن که این فیلم، برای بچه هاست. ولی من فکر نمیکنم بچه ها خیلی حوصله ی فیلم کُندی مثل این رو داشته باشن. بیشتر از اینکه یه فیلم برای بچه ها باشه، یه فیلمیه که توش یه کارگردان پیر، عشقش به سینما رو نشون میده.
در کل، با اینکه فیلم بدی نبود، ولی بدترین فیلمیه که تا حالا از اسکورسیزی دیدم.
6 از 10

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Underworld 4
6/10-

40828305168624069534.jpg

این کیت عجب چیزیه. cg نبود احیانا؟!
کل نمرم واسه همینه. جدی میگم چون دلیل دیگه ای واسه 6 دادن ندارم متاسفانه. کل جذابیتش همینه. فقط جذابیت بصری و کول اکشن. (+کمی خاطره خوب با فیلم اول و دومش. 3ش چون کیت نداشت پس صفره :D) مگه ما از یه فیلم اکشن متعارف با بودجه 70 میلیون چی میخوایم آخه دیگه چه انتطاری داریم؟! (اونم با قهرمان زن!). با نیت چمیدونم گادفادر و سیتیزن کین که نباید بشینیم فیلم ببینیم. حالا اصلا کار ندارم همون اولین قسمتش هم یه ریپ آف از Blade بود. اومدن دیدن فیلم ومپایری خوب گرفت گفتن بیایم یه هات چیک هم بندازیم توش به عنوان پروتاگونیست که بترکونه ملت رو!! (هم ملت توی فیلم رو هم ملت فیلم بین رو :D)
من برم دنبال دانلود تمام فیلم های این بشر.

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر

the woman in black 2012
8/10
Plain and simple....a good old fashioned ghost story!
تکنیک های ساده ی ترساندن.....واقعا تنها چیزی بود که این فیلم رو اینقدر قوی نشون داد....ظاهر شدن های ترسناک...صدای دورگه...خاموشی چراغ ها
همه و همه با این تکنیک های ساده تونستن یه فیلم horor قابل قبول بسازن(نیاید داد بزنید برو نسخه قدیمیش رو ببین)
پ.ن: این رادکلیف هم 2-3 تا حالت به چهرش بده تو فیلما یخورده بهتر میشه....نه ترس میتونی ببینی تو چهرش نه خنده....نه هیچی.....:d

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,236
نام
Мojtaba
The adventures of tin tin
این موشن کپچر واقعا معجزه هست . تو فیلمهایی مثل ارباب حلقه ها و کینگ کنگ هم شاهدش بودیم ولی در یک فیلم انیمیشن بار اوله . اما در مورد خود فیلم نمیشه گفت عالی بلکه داستان فیلم ریتم خیلی سریعی داره و اتفاقات پشت سر هم میوفته در ابتدا خیلی غیر منتظره هست و در پایان به نظرم ضعیف عمل میکنه . گر چه از نظر داشتن صحنه های عظیم کم نمیاره ولی مشکل اینجاست که خیلی سخت میشه قبول کرد که چطور شخصیتی مثل تین تین اینقدر سریع وارد ماجرا میشه و به یک باره سر از یک ماجراجویی در میاره باید بگم شروع میتونست خیلی بهتر از این باشه .در هر حال امیدوارم قسمت دوم ضعف های نسخه ی اول رو نداشته باشه.
7/10

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
The adventures of tin tin

به عنوان یه علاقه مند به تن تن واقعا لذت بردم البته این ایراد سریع وارد شدن تن تن به ماجرا رو که دوست عزیزم به عنوان ایراد مطرح کرد رو من قبول ندارم! اگر کتاب ارژه رو خوده باشید متوجه همین ریتم تند داستان خواهید شد....معتقدم این انیمیشن از لحاظ داستانی به کتاب وفادار بوده و سعی کرده همون حس و حال رو ارائه کنه و انصافا هم خوب از اب در اومده.
امیدوارم شاهد تولد دوباره تن تن با تکنولوژی موشن کپچر باشیم مطمئنا ارژه هم روحش شاد میشه
:d

9/10 شاید کمی سخاوتمندانه باشه ولی توجه کنید که من با تن تن زندگی کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر