Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
Johnny English Reborn
6.5/10
وقتی دیدم تو IMDB امتیاز نسخه اول نسبت به این کمتر شده همچین چاک دهنم وا شد!! شماره اول از هر نظر بهتر بود. این شماره هم لحظه های ناب زیادی داشت مخصوصا اون جلسه با نخست وزیر و بازی با صندلی که دیگه دل و روده برای ما نمونده بود!!!... ولی به شماره اولش نمی رسید. در کل من خیلی ارادت خاصی به استاد و کاراش دارم و بیش از هر کمدین دیگه ای به کاراش خندیدم.
امتیاز به شماره اول: 9/10

1
2

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^^^ نویسندش ایرانیه ها ؛ نمیخوای تجدیدی نظر کنی لول :D !
===
The Rum Diary

Therumdiary011120115414.jpg

7/10

انتظار داشتم یه آشغال ببینم ، دست بر قضا یه آشغال ندیدم که هیچ ، یه فیلم خوب دیدم ... "آمبر هرد" هم تو حلقم ؛ آرون آکهارت خیلی خوف بازی کرده بود ، اون یارو هیتلریه :D ، معرکه بود ، خود جانی دپ هم خوب بود . در کل راضی کننده بود .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
Hachiko - A Dog's Tale

10/10

نصف شبی چقدر آب غوره گرفتیم... :D خیلی وقت پیش که قضیه این سگه رو خوندم اشکم در اومد چه برسه به دیدن فیلمش... . نمرش رو بیشتر به خاطر داستان و روایت قشنگش دادم اما کلا فیلم خوش ساختی هست و میشه گفت تقریبا هم ارزش 10/10 رو داره. مخصوصا همچین بازی ای گرفتن از یه سگ آکیتا کاره خیلی راحتی نیس... با اینکه خیلی باهوشن اما به هر حال سگ گارد هستن و خلقُ خوی خاص خودشون رو دارن.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Hachiko - A Dog's Tale

10/10

نصف شبی چقدر آب غوره گرفتیم... :D خیلی وقت پیش که قضیه این سگه رو خوندم اشکم در اومد چه برسه به دیدن فیلمش... . نمرش رو بیشتر به خاطر داستان و روایت قشنگش دادم اما کلا فیلم خوش ساختی هست و میشه گفت تقریبا هم ارزش 10/10 رو داره. مخصوصا همچین بازی ای گرفتن از یه سگ آکیتا کاره خیلی راحتی نیس... با اینکه خیلی باهوشن اما به هر حال سگ گارد هستن و خلقُ خوی خاص خودشون رو دارن.

نمیدونم هالیوودی ـه رو دیدی یا اصلیه ولی یه نسخه جاپونی هم داره که بدیهیه از هالیوودیه بهتره.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
American Psycho 2000
خیلی وقت بود میخئاستم اینو ببینم ! اون چیزی که انتظار داشتم نبود ولی در کل بد نبود!
7.5/10

the Rum Diary
اینم 2 ماه پیش تو سینما دیدم !غیر از یکی دوتا صحنش بقیش داشت خوابم میبرد!! نمیدونم هدف فیلم چی بود؟! زندگی نامه یه نویسنده گمنام؟!
5/10

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
Tree of life
6/10
مخاطب فيلم نبودم ... 6 هم به خاطر فيلمبرداري و بازي خوب پيت و چند مورد ديگه دادم ولي در اخر بعد از ديدن فيلم خوابم گرفته بود ...
Midnight in Paris
9/10
X MEN :FC
9/10
واقعا فيلم خوبي بود . تو كل سري بهترين بود .
گرگ ميش 4
0/10.
مجبور شدم اين فيلم رو ببينم و در كل حالم از بازيگراش ( به خصوص استوارت ) و صحنه هاي فوق العاده چيپ و زياد و حال بهم زن عشق بازيشون بهم ميخوره .

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
the Rum Diary
اینم 2 ماه پیش تو سینما دیدم !غیر از یکی دوتا صحنش بقیش داشت خوابم میبرد!! نمیدونم هدف فیلم چی بود؟! زندگی نامه یه نویسنده گمنام؟!
5/10
از کی تابحال Hunter S. Thompson شده نویسنده ی گمنام؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
The Green Lantern

فیلم فوق العاده ای بود. خیلی وقت بود با یه فیلم اینقدر ارتباط بر قرار نکرده بودم . ساعتها من رو به فکر فرو برد .فوق العاده بود .0/10

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
The Green Lantern

فیلم فوق العاده ای بود. خیلی وقت بود با یه فیلم اینقدر ارتباط بر قرار نکرده بودم . ساعتها من رو به فکر فرو برد .فوق العاده بود .0/10

اولش و که خواندم خواستم با یک چیزی بکوبم تو سرت :D امتیاز و دیدم منظورت دستگیرم آمد :D

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Donnie Darko
MV5BMTczMzE4Nzk3N15BMl5BanBnXkFtZTcwNDg5Mjc4NA@@._V1._SY317_.jpg
10/10 این فیلم واقعا قشنگ بود و پیشنهاد میکنم حتما همه ببینن یکی از بهترین فیلم هایی بو دکه تا بحال دیدم
یکی از کالت های جدیّه. منم خیلی دوستش دارم. یادمه واسه ساختن ادامش طرفدارا کلی امضا جمع کردن و این بساط بود.

-=-=-=--=-=-=-=-=-=-

Matchstick Men رو دیدم. انتظار فیلم متوسط به پایینی رو داشتم ولی با فیلم خوب یکم متمایل به بالایی مواجه شدم. داستان رو چیزی نمیتونم بگم ولی توش تم redemption داره و فکر نمیکنم مثلا برای زیر 24-5 سال دیدنش جذاب باشه.

بازی خیلی خوب Sam Rockwell رو بعد از مدت ها دیدم که خیلی دوستش دارم و نقش مکمل خیلی خوبی رو بازی کرد، البته یکم نظر من در موردش biased هستش. Cage هم که meh بود مثله همیشه.

چنتا قطعه jazz ـه خوب فیلم داره که اگه اهلش باشین یا پتانسیلش رو داشته باشین یه تکونای جدی میخورین. به نظر من دیدنش بدی نیست ولی همچین توصیه هم نمیکنم ببینینش.

امتیاز هم چی بدم آخه ... مثلا 7/10 یا 7.5/10.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من نمیدونم این فیلمه که همه شخصیت های مثل iron man و hulk و ... توشن کی میاد
ولی واقعا منتظرشم
secret of window
9/10
برای بار 4 رم دیدمش . کلا جانی دیپ تو هم فیلمی بازی کنه من یکی زیر 8 بهش نمیدم جز این دزدان کاراییبش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر