Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Johnny English Reborn

5/10

ای بابا :D اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود، ولی در کل دیدنش ضرر نداره یه تیکه هاییش به اندازه کافی آدم رو میخندونه.

عــــجـــــب! به نظر من که خیلی با حال بود. Johnny English بهتر بود، ولی اینم باحال بود! من بهش 8 میدم ! :d

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Devil's Backbone

شیش. هرچی خوبه از نظر فنی، از نظر محتوایی حال به هم زنه. روشنفکرایی که اسپانیا رو تنها میذارن، و سرمایه داری که اشغالگر رو غرق میکنه در آب ِ جنایت خویش. به به. متافور در حد چشمان آبی زهرا.

6/10

Mr.Nobody

هرچی فیلم جلوتر میره، بی حاصل تر میشه. دیدن این همه ویژوال زیبا و قشنگ (ظاهرا) با همونم مشکل دارم. ادا اطوارهای سینما جوانی زیبایی بصری نیست. هیچ اتفاق بصری تو فیلم با علت خاصی نمیفته، سینما که اکسپرسیونیسم آبستره نیست هرچی قشنگ بود بندازی تنگش. بعد سوال اینه که، که چی؟ چیکارش بکنم؟ کجای دلم بزارم؟ کلاهبرداریه اینطور فیلم ساختن به نظرم.

2/10

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
The Terminal

یکی دیگه از کارای متوسط استیوی ! کارگردانی با یه عالمه فیلم متوسط و 3 - 4 تا فیلم خوب و 1 شاهکار !

6/10
بیخیال!تریمنال یکی از بهترین درام هایی هست که دیدم....بازیه تام هنکس تو این فیلم شاهکاره,هر کی نشناستش فک می کنه واقعا انگلیسی بلد نیست,بازی گرفتن از یه بازیگر هم کار کارگردانه دیگه,اگه فقط تام هنکس خوب بود می شد گفت کار کارگردان نبود ولی همه خوب بودن.مزیک فیلم هم خیلی خوب رو فیلم نشسته بود....من بهش 8و نیم می دم....البته نظر هر کسی محترمه....

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بیخیال!تریمنال یکی از بهترین درام هایی هست که دیدم....بازیه تام هنکس تو این فیلم شاهکاره,هر کی نشناستش فک می کنه واقعا انگلیسی بلد نیست,بازی گرفتن از یه بازیگر هم کار کارگردانه دیگه,اگه فقط تام هنکس خوب بود می شد گفت کار کارگردان نبود ولی همه خوب بودن.مزیک فیلم هم خیلی خوب رو فیلم نشسته بود....من بهش 8و نیم می دم....البته نظر هر کسی محترمه....
نه عزيز الان تريپ ، تريپ متفاوت بودن هست و بايد فيلم هاي محبوب رو تا اونجايي كه ميتوني بكوبوني ، كارگردان هاي بزرگ رو فقط يه هايپ كن به نامي ، فيلم هايي كه اسم هاي تخيلي دارند نگاه كني ، فيلم هايي نگاه كني كه سرجمع 4 نفر بيشتر نميشناسنش ( خودت و كارگردان و فيلمبردار و بازيگر ) .
كلا حالم از اين شكل تريپ ها بهم ميخوره مثلا يارو اومده گفته : The God Father هم شد فيلم ؟؟ برو بشين فيلم *@*#*@*#*!!*@**#*@*$*# نگاه بكن تا بفهمي فيلم يعني چي !!!
كلا ايشون و چند تن از اعضاي ديگر اين تاپيك كارشون شده متفاوت بودن و كوبوندن فيلم هاي محبوب و بسيار عالي اينم از اين . ديگه نميدونم كمدي/ درام قشنگ تر از terminal ايا وجود داره يا نه !!!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نه عزيز الان تريپ ، تريپ متفاوت بودن هست و بايد فيلم هاي محبوب رو تا اونجايي كه ميتوني بكوبوني ، كارگردان هاي بزرگ رو فقط يه هايپ كن به نامي ، فيلم هايي كه اسم هاي تخيلي دارند نگاه كني ، فيلم هايي نگاه كني كه سرجمع 4 نفر بيشتر نميشناسنش ( خودت و كارگردان و فيلمبردار و بازيگر ) .
كلا حالم از اين شكل تريپ ها بهم ميخوره مثلا يارو اومده گفته : The God Father هم شد فيلم ؟؟ برو بشين فيلم *@*#*@*#*!!*@**#*@*$*# نگاه بكن تا بفهمي فيلم يعني چي !!!
كلا ايشون و چند تن از اعضاي ديگر اين تاپيك كارشون شده متفاوت بودن و كوبوندن فيلم هاي محبوب و بسيار عالي اينم از اين . ديگه نميدونم كمدي/ درام قشنگ تر از terminal ايا وجود داره يا نه !!!

اقای حال بهم خورده :

میشه فیلمهای محبوب و بسیار عالی که من کوبوندم رو نشون بدی ؟ میشه اون فیلمی که من اینجا بهش نمره دادم و فقط 4 نفر تا حالا دیدن رو بهم نشون بدی ؟ میشه یه کامنت که من که بزرگترین فن گاد فادر و عمو مارتی و فورد کاپولا تو این فروم هستم رو نشون بدی که از این فیلم بد گفته باشم ؟ میشه نظرتون رو بهم القا نکنین ؟ میشه به نظر دیگران احترام بزارین ؟ میشه بیشتر از گلیمِتون قدم بر ندارین ؟ میشه ؟ نه واقعا میشه ؟

خوبه که ادم در مورد کسی که نمیشناسه قضاوت نکنه .

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Saving Private Ryan !

20 از 10 ! !!!!! :d

واقعا هر چی در مورد این فیلم بگم کم گفتم، برای بار n ام نگاش کردم ولی اصلا خسته نشدم !
جلوه های ویژه اش با اینکه مال ـه حدودا 20 سال پیشه ولی فوق العادس !!!!
فکر کنم 5 تا اسکار هم گرفته !؟ !

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
درام قشنگ تر از termina
کمدی بود به نظرم.واقعا عالی بود.هرچند باید به سلیقه ها احترام گذاشت ولی کاش این دوستمون بیشتر توضیح می داد یه کارمتوسط از استیوی؟:dالبته با توجه به امتحان ادبیاتی که داشتم:dاین شاید کنیاه بوده و معنی دورش مورد نظره:استیوی اینقدر فیلم خوب ساخته که یان توش متوسطه:d
چندتا دیدم با اجازتون:
فارست گامپ:20!
ترمینال:20!
سرجوخه رایان:19!
کابویها در مقابل فضایی ها:15(نتونستم از پاش بلند شم عجیبه:d )

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

این ایرانی برخلاف شخصیت هنکس همواره میتونسته فرودگاه رو ترک کنه اما چون جای دیگه ای رو نداشته، توی فرودگاه مونده.
محمد ولی شاید اون یکی منظورشه ها.اون یکی که برای گرفتن پ ن ا*هندگی پساپورت و شناسنامه و ایناش رو توی فرانسه اتیش زده.حالا اینا برای این که التهاب ایجاد نشه یکمی دستش زدن تو فیلم؟

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
Saving Private Ryan !

20 از 10 ! !!!!! :d

واقعا هر چی در مورد این فیلم بگم کم گفتم، برای بار n ام نگاش کردم ولی اصلا خسته نشدم !
جلوه های ویژه اش با اینکه مال ـه حدودا 20 سال پیشه ولی فوق العادس !!!!
فکر کنم 5 تا اسکار هم گرفته !؟ !

بیست سال پیش ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر