Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
BAND OF BROTHERS
معمولا رسم نیست تو این تایپیک به سریال ها امتیاز داده بشه ولی خوب شاید بشه این مورد رو استثنا دونست. یادمه از زمانی که فیلم نجات سرباز رایان رو دیدم همیشه دوست داشتم یک فیلم دیگه با همون مضمون و حال و هوا از جنگ جهانی دوم و نورماندی و جبهه های متفقین در نبرد با المانی ها ببینم اما هیچ وقت تصور نمی کردم این تجربه رو بشه با یک مجمو عه ی تلوزیونی بدست اورد . ابتدا مردد بودم ولی وقتی اسم اسپیلبرگ رو به عنوان تهیه کننده دیدم مطمئن شدم که از این سریال نمیشه گذشت . دانلود اولین قسمت همانا و پشت سر هم دانلود کردن و 10 ساعت پای مانیتور نشستن همان.
به جرات میگم بهترین سریالی بود که تا به حال دیدم و افسوس از این که چرا زودتر دانلودش نکردم. سریال پیرامون یکی از مهمترین عوامل پیروزی نیرو های متفقین یعنی چتر بازان هست که بیشتر نقش از بین بردن خطوط دفاعی المانها و هموار کردن مسیر برای سایر نیرو ها رو بر عهده دارن .از نبرد در فرانسه تا هلند و بلژیک تا باواریا و قلب المان نازی مکان هایی هستن که سریال در اونجا داستانش رو بیان میکنه. این سریال بر اساس داستانی واقعی و خاطرات سربازان به جای مانده از اون نبرد ها و دوران روایت میشه بخصوص ریچارد وینتر که نقش رهبری نیرو های چتر باز امریکایی رو بر عهده داره . گروهان EASY یا به صورت مخفف E COMPANY محور اتفاقات سریال هستن از همان ابتدای سریال و به مرور سریال سعی میکنه در تا حد ممکن ما رو با خلقیات و روحیات سربازان این گروهان اشنا کنه و تا حد زیادی هم موفق هست از این لحاظ سریال حالت یک مستند و هم داره .به تصویر کشیدن این نبرد و جنگ کار مهمی بود چون این اولین نبردی بود که نیرو های امریکایی مستقیم در اون شرکت میکردن و پیش از اون تجربه ی نبرد های به این وسعت رو نداشتن پس هدف اصلی سریال نشون دادن چگونگی کسب تجربه برای این سربازان هست تا اونجایی که بارها میبینیم که این سربازان باوجود اموزش های بسیار در میدان عمل و در مواجه با دشمن دچار ترس و سردرگمی و از دست دادن رو حیه میشن( مانند صحنه ی که سربازان از دستور وینتر برای جلو کشیدن سرپیچی میکنن و همین باعث کشته شدن عده ای از نیرو بخاطر نبود پشتیبانی میشه یا نبود تجربه ی کافی برای یکی از فرماندهان که بخاطر عدم توانایی در تصمیم گیری بیشتر سربازان رو در در تله ی دشمن گرفتار میکنه). از این لحاظ سریال پاشو از نجات سرباز رایان یک قدم جلوتر میگذاره .
در این سریال ما شاهد حضور یک سری از بازیگرانی هستیم که کم نام و نشان هستن وشاید نقش انها به چند دیالوگ مختصر خلاصه میشه در حالی که الان به بازیگرانی پخته تبدیل شدن نظیر جیمز مک ایوی .تام هاردی . مایکل فاسبندر .سیمون پگ و کالین هنکس هستیم. تقریبا هر قسمت از این سریال کارگردانی متفاوت داره یکی از قسمت ها رو هم تام هنکس کارگردانی کرده.موسیقی سریال هم بسیار زیباست . در پایان با وجود اینکه خیلی ها مثل من نیستن و این سریال رو 100 سال پیش دیدن ولی بازهم توصیه میکنم به کسانی که به دنبال سریال های با مضمون جنگ هستن و هنوزاین سریال رو ندیدن این مجموعه ی ده قسمتی رو از دست ندن .
امتیاز 9.5/10

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Eyes wide Shut
9.5/10

برای ان امین بار هم دیدنش عرزش داره . کی به جز کوبریک میتونه دیدگاه هاش رو اینجور زیبا بیان کنه . متاسفانه یه عده آدم کم فهم فک میکنن با یه فیلم پو#رن روبرو هستند . سطحی ترین نگاه همینه .
به نظرم کوبریک داره روی لبه تیغ راه میره . مرز بین یه فیلم مزخرف مستهجن و یه فیلم بی نظیر از دیدگاه های فلسفی , اجتماعی و ...
قطعن بهترین کار کوبریک و یکی از شاهکارهای سینما و دیالوگ پایانی که بی نظــــــــــیره .

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
BAND OF BROTHERS
معمولا رسم نیست تو این تایپیک به سریال ها امتیاز داده بشه ولی خوب شاید بشه این مورد رو استثنا دونست. یادمه از زمانی که فیلم نجات سرباز رایان رو دیدم همیشه دوست داشتم یک فیلم دیگه با همون مضمون و حال و هوا از جنگ جهانی دوم و نورماندی و جبهه های متفقین در نبرد با المانی ها ببینم اما هیچ وقت تصور نمی کردم این تجربه رو بشه با یک مجمو عه ی تلوزیونی بدست اورد . ابتدا مردد بودم ولی وقتی اسم اسپیلبرگ رو به عنوان تهیه کننده دیدم مطمئن شدم که از این سریال نمیشه گذشت . دانلود اولین قسمت همانا و پشت سر هم دانلود کردن و 10 ساعت پای مانیتور نشستن همان.
به جرات میگم بهترین سریالی بود که تا به حال دیدم و افسوس از این که چرا زودتر دانلودش نکردم. سریال پیرامون یکی از مهمترین عوامل پیروزی نیرو های متفقین یعنی چتر بازان هست که بیشتر نقش از بین بردن خطوط دفاعی المانها و هموار کردن مسیر برای سایر نیرو ها رو بر عهده دارن .از نبرد در فرانسه تا هلند و بلژیک تا باواریا و قلب المان نازی مکان هایی هستن که سریال در اونجا داستانش رو بیان میکنه. این سریال بر اساس داستانی واقعی و خاطرات سربازان به جای مانده از اون نبرد ها و دوران روایت میشه بخصوص ریچارد وینتر که نقش رهبری نیرو های چتر باز امریکایی رو بر عهده داره . گروهان EASY یا به صورت مخفف E COMPANY محور اتفاقات سریال هستن از همان ابتدای سریال و به مرور سریال سعی میکنه در تا حد ممکن ما رو با خلقیات و روحیات سربازان این گروهان اشنا کنه و تا حد زیادی هم موفق هست از این لحاظ سریال حالت یک مستند و هم داره .به تصویر کشیدن این نبرد و جنگ کار مهمی بود چون این اولین نبردی بود که نیرو های امریکایی مستقیم در اون شرکت میکردن و پیش از اون تجربه ی نبرد های به این وسعت رو نداشتن پس هدف اصلی سریال نشون دادن چگونگی کسب تجربه برای این سربازان هست تا اونجایی که بارها میبینیم که این سربازان باوجود اموزش های بسیار در میدان عمل و در مواجه با دشمن دچار ترس و سردرگمی و از دست دادن رو حیه میشن( مانند صحنه ی که سربازان از دستور وینتر برای جلو کشیدن سرپیچی میکنن و همین باعث کشته شدن عده ای از نیرو بخاطر نبود پشتیبانی میشه یا نبود تجربه ی کافی برای یکی از فرماندهان که بخاطر عدم توانایی در تصمیم گیری بیشتر سربازان رو در در تله ی دشمن گرفتار میکنه). از این لحاظ سریال پاشو از نجات سرباز رایان یک قدم جلوتر میگذاره .
در این سریال ما شاهد حضور یک سری از بازیگرانی هستیم که کم نام و نشان هستن وشاید نقش انها به چند دیالوگ مختصر خلاصه میشه در حالی که الان به بازیگرانی پخته تبدیل شدن نظیر جیمز مک ایوی .تام هاردی . مایکل فاسبندر .سیمون پگ و کالین هنکس هستیم. تقریبا هر قسمت از این سریال کارگردانی متفاوت داره یکی از قسمت ها رو هم تام هنکس کارگردانی کرده.موسیقی سریال هم بسیار زیباست . در پایان با وجود اینکه خیلی ها مثل من نیستن و این سریال رو 100 سال پیش دیدن ولی بازهم توصیه میکنم به کسانی که به دنبال سریال های با مضمون جنگ هستن و هنوزاین سریال رو ندیدن این مجموعه ی ده قسمتی رو از دست ندن .
امتیاز 9.5/10
شما حتما the pacific رو هم ببین.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
outrage

من کلا دو تا فیلم از تاکشی کیتانو دیده بودم که هر دو عالی بودن. مخصوصا زاتوئیچی. از سبک فیلماش خوشم میاد. ولی این یکی زیاد به اندازه ی اون دو تا فیلم قبلی که دیدم به دلم ننشست. نمیدونم چه اصراری داره که همیشه خودش نقش اول فیلماشو به عهده بگیره. ولی در کل جالب بود توصیه میکنم اگه از فیلمای قبلیش خوشتون اومده اینو ببینید. ولی فکر نکنید که با یه فیلم به یاد موندنی مثل زاتوئیچی طرفید. خشونت هم مثل همیشه تو این فیلمش وجود داره. یه جا خوندم که یه مدت تو کما بود بعد از اینکه از کما خارج شد سبک فیلمسازیش تغییر کرد. حالا نمیدونم کجا خوندم چنین چیزی رو یادم نمیاد! ولی اگه اینو ندیدید زاتوئیچی رو حتما ببینید. 6/10

====

Bloodrayne the third reich

یعنی تف تو روح اوه بول که ر*د به تایتل bloodrayne. ول هم نمیکنه همینجوری داره روز به روز بیشتر به لجن میکشه این بلادرین رو
اصلا این مرتیکه د**ث یه بار بازیش رو بازی کرد؟! اینا چیه میسازه آخه؟ بلادرین کجا موش مشکی بود؟! خصوصیت اصلیش رین همون موی قرمزش بود. لباسای بازیگراش هم یا از سیرک قرض گرفتن یا از ننه بزرگ اوه بول. هی جلو میزدم ببینم چیزی اتفاق میافته یا نه. بازی اون دختره رو که اصلا نگم بهتره. به خدا صفر هم واسه خودش ارزش داره :|
اصلا بدتر از این کارگردان وجود داره؟ نه تو رو خدا؟! به خاطر خاطراتم با بازیش میشینم میبینم و هی پشیمون میشم. من که توبه کردم.

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
BAND OF BROTHERS
به جرات میگم بهترین سریالی بود که تا به حال دیدم
Band of Brothers علی رغم اینکه سریال با کیفیتیه به پای Generation Kill نمیرسه (Generation Kill هم یک مینی سریال جنگی HBO هست مثل BoB و Pacific).
BoB، Pacific و تمام فیلمهای جنگی بیشتر میخوان مردم رو با اسلحه جذب کنن اما Generation Kill هیچی نداره. اصلا معنی هم نداره.
میدونم بار چهارمه دارم تعریف این سریال رو میکنم اما امیدوارم حداقل یک نفر ترقیب شه. 8 قسمت بیشتر نیست. Casualties of War هم مثل Generation Kill هست اما در مورد جنگ ویتنام. اینهم ببینید.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Captain America: The First Avenger
5.5/10
شروع خوب، بعدش افت کرد. خصوصا با برخی صحنه های احمقانه. ولی در کل بدک نبود.

Thor
5/10
شروع خیلی ضعیف، ولی بعدش بهتر شد. کلا من با کپتین امریکا بیشتر حال کردم. در یه حد بودن جفتی ولی به نظرم Thor ایراداش بیشتر بود. ولی با شخصیت Loki من بشدت حال کردم :D...

ولی کلا، پارامونت 3 تا فیلم رو فدای The Avengers کرد. Ironman2 و Thor و Captain America. امیدوارم حداقل Avengers خوب در بیاد. تا اینجا که تریلرهای چیزای خوبی بوده و میتونه بهترین فیلم مارول باشه.

این نقش SHIELD و Nick Fury تا اینجا توی 2 3 تا فیلم بشدت روی اعصاب بوده...

Harry Potter and Deathly Hollows Part 2
9/10
عالی تموم شد. من بشدت از قسمت قبل بدم اومد چون به نظرم هیچی نداشت ولی این خیلی بهتر بود. یه پایان خیلی عالی. فقط یکی میتونه بیاد در مورد کتاباش هم توضیح بده؟ چون من بعد از جام آتش دیگه نخوندم. ولی شنیدم که فرق هایی با کتابش داشت :D! ممنون میشم یکی توضیح بده...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
inglrious basterds

8/10

بالاخره دیدمش،جالب بود ولی هیچ کدوم از سکانساش اندازه اول فیلم که میرن تو کلبه او یارو قشنگ نبود.

change up

2/10

مسخره!

killer eliet

7/10

دنیرو و دیگر هیچ.

Taxi Driver

10/10

همچنان شاهکار!

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Casualties of War هم مثل Generation Kill هست اما در مورد جنگ ویتنام
من خیلی از دیپالما خوشم نمیاد ولی بنظرم آدم زرنگیه و می دونسته ساخت فیلم ضد جنگ به این نیازمنده که بیننده توسط خشونت تحریک نشه. مثه کوبریک یا jancso خشونتش یه خونسردی طعنه آمیزی داره. یا مثه Come and See حالت سابجکتیو داره. این لحن ناخوش فیلم بزرگترین دلیلیه که بیننده ای جذب نکرده. مردم بیشتر هیجان و خونریزی Platoon و Black Hawk Down و Saving Private Ryan می خوان که همشون می تونن تو دسته war p*rn قرار بگیرن که توش فرمی از کاتارسیس و خشنودی هست. حالت دلسردی اگزیستانسیالیه Casualties of War یا Come and See برهم زننده است و اصلا فان نیست.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Ides For March

The Ides of March.jpg

خیلی فیلمه خوبی بود . یکی از بهترین های امسال بود به نظرم . بازی ها هم در سطح خیلی خوبی بود .

?You Know. How you fight the war on terror
You don't need their product anymore. their product is oil
just don't need it . and their go away

جمله زیبایی بود !!

8/10

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
The-Phantom-Of-the-Opera-25-2.jpg

Phantom Of The Opera 2011

امتیاز 10 از 10 و فراتر از آن .واقعا بی نظیر بود. برای من که همیشه خواهان دیدن اپرا اونم ماجرای Phantom Of The Opera بودم واقعلا لذت بخش بود به ممد تکنولوژی سالن و زیرکی کارگردان جای ایرادی و باقی نگذاشت.
لامصب انتهای قطعه Phantom Of The Opera فانتوم وقتی به کریستین چندین بار میگه به خوندن ادامه بده و اونم چه چه میزنه .ادم احساس میکنه فانتوم توپی رو هی می چرخونه تا از سرعت دورانش کم نشه.
نایت ویش هم یه کاور از فانتوم رو داشت که خیلی خوب بود نسبت به :D
وکال فانتوم هم ایرانی ـه صدا در حد نابودگر. عالی بود

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
Johnny English Reborn

5/10

ای بابا :D اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود، ولی در کل دیدنش ضرر نداره یه تیکه هاییش به اندازه کافی آدم رو میخندونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر