Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Rise of The Planet of the Apes

MV5BMTQyMjUxNTc0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMjg1ODExNg@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

یه فیلمی که واقعا حرف های زیادی برای گفتن داره. از انسانیت و وحشیگری ذاتی انسان تا تکامل یک موجود و ... واقعا لذت بردم ازش. خیلی وقت بود با فیلمی اینقدر حال نکردم بودم.

Rate: 8/10
The Hangover Part II

MV5BMTM2MTM4MzY2OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjQ3NzI4NA@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

با شماره اول این فیلم زندگی کردیم ما از بس خندیدیم :D بیصبرانه منتظر بخش دومش بودم که بعد از دیدن فیلم واقعا خورد تو ذوقم. اصلا اونی نبود که انتظارش رو داشتم. داستان و اتفاقات به مراتب در سطح پایینتری از شماره اول قرار میگیره. کلا حال نکردم بهش. (فقط یه چندتا جای باحال داره که دیدنشون خاری از لطف نیست :D)

Rate: 6/10

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
I Saw the Devil

MV5BMTY1NjE1NTE0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTYzNjUzNA@@._V1._SY317_.jpg

ربطی به این نداره که من به طور ذاتی سینمای شرق بخصوص کره و ژاپن رو خیلی دوست دارم، همونطور که ژاپنی ها توی پرورش داستانهای ملودراماتیک بی نظیرن، کره ای ها توی فیلم های خشن با تم انتقام بهترینن. اینم یکی دیگه از فیلمای نفس گیریه که تو چند سال گذشته به غیر از کره، کمتر سینمایی تونسته چنین فیمای با کیفیتی رو تولید کنه.
مثل اکثر کارای برجسته ی کره ای یه بالانس عجیب بین اکشن و درام هست که من خیلی خیلی دوسش دارم.
خوبی این فیلم اینه که محصول 2011 هست و احتمالا خیلی راحت پیداش می کنید. من اینو به همه ی دوستان توصیه می کنم، بعد برید اینو با نمونه های ساخت بقیه ی کشورها، بخصوص هالیوودی ها مقایسه کنید!

ضمنا، این فیلم پر از صحنه های خشن و بی رحمانه با مقدار زیادی gore و n*dity هست. پس مسلما مناسب هر کسی نیست.
7.5 از 10 .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Mulholland Dr

images

یه بار دیگه دیدمش برای بار 11ـهم میتونم بگم تو این سالهایی که هر از گاهی میشستم پای این فیلم انگار تازگی داشت و انگار به حل یه معما نزدیک میشدم بینظیره و میتونم بگم جزو شاهکهارهای David linch به حساب میادش

10/10

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
Mulholland Dr

images

یه بار دیگه دیدمش برای بار 11ـهم میتونم بگم تو این سالهایی که هر از گاهی میشستم پای این فیلم انگار تازگی داشت و انگار به حل یه معما نزدیک میشدم بینظیره و میتونم بگم جزو شاهکهارهای David linch به حساب میادش

10/10
من فقط تکه هایی از فیلم برام جالب بود، بقیش رو وقتی یک تجزیه تحلیل از فیلم میخونی برات جالب نیست دیگه.

Batman and Robin
عجیب نیست که کل فیلمهای سوپرهیرو رو تا چهار سال کشت.
0/10

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
Fight Club
خوب من هم پس از يه چيزي حدود 7-8 بار دوره كردن اومدم اينجا نظر بدم خير سرم :D
خوب از اونجايي كه من هميشه آخرين نفرم فك نكنم لازم باشه درباره ي داستان و اينا توضيح بدم. :D
با فيلم واقعا حال كردم.نه از لحاظ مقايسه اي و نسبي چون كاراي ديگه ي فينچرو هنوز نديدم...ولي اين واقعا عالي بود.يه سري ريزه كاري تو فيلم بود كه واقعا لذت بردم ازش.مثل اون تك فريمايي كه تصوير تايلر رو نشون ميده(متوجه اون تك فريم آخري هم شدم ولي خوب نفهميدم كه واسه چي الان اينكارو كرد)يا مثلا اون Flashback Humor.كلا از همون موقعي كه فيلم شروع ميشه من در حال كيف كردنم :D چجوري شخصيت رو معرفي ميكنه،يا بهتر بگم شخصيت(ادوارد نورتون) خودش رو به ما معرفي ميكنه و مشكلاتش رو توضيح ميده و اينكه چقدر از دنياي خسته كننده و مزخرف اطرافش بيزاره حتي با اينكه به قول خودش تقريبا همه چي داشت...انگار مثلا همون موقع ها بود كه اون شخصيت دوم( كه شايد توي خودش حبس كرده بود؟) خودش رو نشون ميده.و راوي داستان به خاطر ناركولپسي و شرايط روحي نامناسبي كه داشته اصلا متوجه هم نميشه كه اين شخصيت داره "مثلا" به بيرون نشت ميكنه.
ولي از اونجا كه تو هواپيما با تايلر آشنا ميشه فيلم كلن تغيير ميكنه...شايد به خاطر بازي خيلي قوي برد پيت باشه كه من اينطور فك ميكنم ولي ريتم فيلم خيلي سريع تر و جذاب تر ميشه برام.اينكه ادوارد نورتون چطور جذب شخصيت تايلر ميشه.
كلا از ديالوگاي توي فيلم خيلي خوشم مياد...اين كه چجوري دوتاشون به يه موضوع چه واكنشاي متفاوتي نشون ميدن(توي بار مثلا،ادوارد كلا زندگيش نابود شده و تايلر خيلي راحت : hmmm,all gone( as in what a nonsense load of crap ) :D ...... و البته....Tylers Contribution to the Film. :D).
ولي خوب يه جاهايي حس ميكنم فيلم سعي داره بپيچونه مارو.چرا از اون وقتي كه فايت كلاب راه ميفته تايلر با راوي نميجنگه؟خوب بخاطر اينه كه اينجوري تابلو كه ميشه كه زاده ي توهمش بوده تايلر و فيلم تموم ميشه.خوب اگه اينجوري بوده،چرا همون اولش كه تايلر و راوي داشتن با همديگه دعوا ميكردن و ملت جذب ميشدن هيچ كسي واسش مهم نبود كه اين بابا داره خودشو ميزنه؟
اون زمانايي كه تايلر و راوي از هم جدا ميشدن(مثلا توي فرودگاه)چجوري اين در حال واحدهم تو خونش تو Paper Street ـه هم داره اونور در حال ديدن ساختمون تركيده؟
كلا
چقدر فك زدم!
9/10
حرف زياد دارم كه بزنم در مورد فيلم ولي اول ببينم كسي پايه ي بحث هست اين دور و اطراف يا نه.
I HATE TO BE THE LAST :|

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
THE RISE OF THE PLANET OF THE APES
انقدر دوستان تعریف کردن که رفتیم این فیلم رو هم دانلود کردم. واقعا فیلم فوق العاده ای بود و باز هم هنر اندی سرکیس که عملا کل فیلم رو در اختیار خودش گرفته .
8.5/10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
The Dead Girl
von8d20wop0vfido2s3o.jpg

از نظر نحوه بيان داستان عالي بود . چيز نوعي بود به نظرم . از اخر شروع كرد به اول .!!

7/10

Orphan
واقعا چنين بيماري وجود داره كه كسي رشد نكنه و 33 سالش باشه با نظز 9 ساله بياد ؟؟؟
wtf
7/10

Daybreakers
6/10

Seven Days

6/10

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Horrible Bosses / 2011

سورپرایز شدم! چون فکر میکیردم از اون فیلم های پیش پا افتادست ولی نسبتا خنده دار و خوش ساخت بود.
منو کمی یاد Hangover انداخت. کالین فارل و کوین اسپیسی هم بازیاشون خیلی خوب بود.
داستانش هم راجع به 3 تا دوسته که فکر میکنن زندگیشون بدون رئیس هاشون وضع بهتری پیدا میکنه پس تصمیم میگیرن رئیس هاشون رو بکشن.
6/10

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
[h=1]Cowboys & Aliens[/h]
واقعا ارزش اینکه بشینی این فیلم که بی شباهت فیلمهای هندی نیست رو ببنی نیست . Jon Favreau بهتره بره همون از کتابهای Iron man بسازه بهتره و یا اینکه همچین فیلنامه ایهایی رو قبول نکنه

4/10

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Hanna
hjgnecxqii6uyptndv0b.jpg

دو سوم ابتدایی فیلم عالی بود. هرچند هیچ نکته ی تازه ای نداشت، اما فوق العاده خوب اجرا شده بود. صحنه ها ی اکشن خوبی هم داشت. بازی ها هم عالی بود و کیت بلانچت بهترین انتخاب واسه نقشی بود که بازی کرده. اما یک سوم پایانی خیلی خیلی کلیشه ای و حتی احمقانه بود. در مجموع خوب بود.
6 از 10 .

Rango
mun56zja7j4twaek4wny.jpg

عالی بود. جالب ترین نکته اش این بود که چقدر جانی دپ و رنگو به هم میان! بعلاوه طراحی کاراکترهای زشت و محیط وسترن، چیزیه که کمتر تو انیمیشن های هالیوودی می بینیم. در کل، بعد از رتتوی، اولین انیمیشن هالیوودی بود که تا این حد ازش خوشم اومد.
7.5 از 10

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
The Hangover Part II

Zach-Galifianakis-The-Hangover-2-280x414.jpg

اگه روال داستانیش مثل قسمت اول نبود بیشتر از اینها میشد نمره داد بهش بخوام بهترین کمدی های امسال رو که دیدم به ترتیب نام ببرم اول Crazy Stupid Love دوم Horrible Bosses سوم The Hangover 2
به نظرم بهتره Phillips دست از سر Hangover برداره و فیلم هایی بسازه که نیازی نداشته باشه نسخه بعدیشو هم بعد از چند سال بسازه مثل و Due Date
الان داشتم صفخه IMDb فیلیپس رو میدیدم چشم به Project X که کارگردانش یه ایرانی هست و فیلیپش تهیه کنندش ! کسی اطلاعی از این فیلم داره !؟؟
۸ از ۱۰

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
الان داشتم صفخه IMDb فیلیپس رو میدیدم چشم به Project X که کارگردانش یه ایرانی هست و فیلیپش تهیه کنندش ! کسی اطلاعی از این فیلم داره !؟؟
علی به نظرم تریلرش رو دان کن و ببین ، من که از تریلرش خوشم اومد ، نویسندش هم مایکل باکال هست ( اسکات پیلگریم Vs دنیا :d )

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Date Night / 2010

خیلی معمولی بود و اصلا کشش نداشت که ادامش رو ببینم. تازه زمانش هم 100 دقیقه هم بود که واقعا زیاد بود حوصله آدم سر میرفت وسط فیلم
پلات درست و درمون هم نداشت متاسفانه. فقط وقت پر کن بود. بعضی شوخی هاش هم نه تنها خنده نداشت بلکه آدم اینجوری میشد :|
3/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر