Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
Battle LA

سرگرم کننده بود . یه جورایی شبیه به منطقه 9 بود . حس و حالش .
5/10

Unknown 2011
جالب بود . خوشم اومد .
6/10

Revolver

تنها فیلم guy بود که ندیده بودم . به جز کار مزخرف اخرش . واقعا یه انتطار دیگه ای از این فیلم داشتم . نا امید کننده بود .

5/10

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
Bad Teacher : 8.5
واقعا چجوری دلتون میاد به این فیلم 8.5 بدین؟ این فیلم 2 هم نمیگیره! نه داستان داره نه صحنه خنده دار ... کلا رو حرکات عجیب غریب کامرون دیاز زوم داره نه چیزه دیگه ای

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ZooKeeper

1/10
بیشتر از اینم انتظار نداشتم در همون حدی که بریم ببینیم تا نوبت مسابقه پینت بالمون هم بشه نبود حقیقتش :D! یه سری تیکه باحال فقط داشت. برای اولین بار دلم واسه وقت و هزینه ای که شد سوختش :D!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Transformers : Dark of the Moon
نسبت به قسمت قبلی خیلیییی بهتر بود همون بهتر که Megan Fox حذف شد از این فیلم ! ماشالا تبلیغات هم تو این فیلم بیداد میکرد از Lenovo بگیر تا Nokia N9 و حتی Cisco
یه تیکه هم که نیروگاه اتمی ایران رو نشون دادن و غیر قانونی تو فیلم قلمداد کردن حتی پرچم ایران رو هم نشون دادن ! آخه غیر قانونی‌ !؟‌ خدایی !؟
7 از ۱۰

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,961
نام
فرهاد

و بلاخره باز هم این امریکایی های دلاور توانستن دنیارو نجات بدن :| واقعا حالم به هم یگه میخوره از اینطور فیلمها سکانسهای کلیشه ای 5 نفر هرکول ، یَل ، رستم در حال حرکت . دوربین به حالت slow motion از زاویه روبرو انفجاری مهیب در پشت سر این جان برکفان و اینها هم عین خیالشون نیست و دنیای رو نجات دادن . البته این اولین بار نیست تو این فیلم از ایران حرف میزنن تو سری های قبل هم بود
داستان و جلوهای ویژه عالی بود و به غیر از ایرادات بالا چیزی نمیشه گفت .

6/10

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
البته این اولین بار نیست تو این فیلم از ایران حرف میزنن تو سری های قبل هم بود
دقیقا ! یادمه اولین باری که آتوبات ها رو دیدن گفتن این تکنولوژی ما نیست یکیشون گفت مربوط به چین ؟ گفتش نه گفت ایران ؟ گفت ایران در این حد و حدود نیست !

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,688
نام
iMAN
آره تو شماره اول فیلم بود که داشتن سیگنال هک رو برسی میکردن نفر اومد گفت تیم ایرانی فهمیده چیه و اینا رفیقش بهش گفت این مسئله واسه ایرانی ها خیلی سخته بابا ...!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

یه تیکه هم که نیروگاه اتمی ایران رو نشون دادن و غیر قانونی تو فیلم قلمداد کردن حتی پرچم ایران رو هم نشون دادن ! آخه غیر قانونی‌ !؟‌ خدایی !؟
فكر كنم ماشين وزيره !!
تازه احمق ها پرچم را برعكس وصل كرده بود، هم رو ماشين، هم رو ساختمونه.

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
واقعا چجوری دلتون میاد به این فیلم 8.5 بدین؟ این فیلم 2 هم نمیگیره! نه داستان داره نه صحنه خنده دار ... کلا رو حرکات عجیب غریب کامرون دیاز زوم داره نه چیزه دیگه ای
به خاطر همین حرکات به قول شما عجیب غریب کامرون دیاز/:):|

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینا به کنار، چرا یارو افغانی بود؟ بــیکــِشــــِن بالا ( یا پایین یادم نی :D! ) ما که عادت به اینا کردم چه تو گیم که رسما عربمون کردن چه تو اینجا.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
فكر كنم ماشين وزيره !!
تازه احمق ها پرچم را برعكس وصل كرده بود، هم رو ماشين، هم رو ساختمونه.
اتفاقا اینا از قصد و عمد پرچم رو برعکس گذاشته بودند چون پرچم برعکس نشونه سرنگونی یه کشوره خیلی معنی داره...
بعدش یکی به اینا بگه کدوم احمقی یا مقام رسمی با فراری و ماشین سوپراسپورت میره اینور اونور؟؟؟

به نظر من این قسمت خیلی فانتزی بود من همون 6 از 10 میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر