Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Le couperet
برونو داوِر تو وضعیت خراب اقتصادی اروپا از کار بی کار شده. دو سال می گذره و هنور نتونسته کاری پیدا کنه
کم کم وضع داره خراب میشه تا اینکه تصمیم میگیره به چند تا شرکت برای استخدام مراجعه کنه و در عین حال لیستی تهیه می کنه از افرادی که می خوان مثل اون این شغل رو به دست بیارن.
پنج نفر از کسایی که از لحاظ رزومه ی کاری از خودش سرترن رو نشون می کنه و تصمیم میگیره رقبای کاریش رو یکی یکی به قتل برسونه....
فیلم خیلی خوبیه.یه کمدی سیاه. خیلی هوشمندانه جلو میره. اصلا خسته کننده نیست. دیدنش به شدت توصیه میشه
7.5

The Ring

در تمام مدت تماشای فیلم ، مدام این فکر اذیتم می کرد که چرا کاراکتر های فیلم به جای اون همه دست و پا زدن و
تلاش برای فرار از دست اون دختره ، به فکرشون نمی رسید که این کارو بکنن ؟ چرا ؟ چرا ؟
5/10

• Like
Reactions: leonk13

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
جُرم
5.5/10
گاهی وقتا تو فیلمی که تو دوره مصدق اتفاق می افته 206 و پراید هم می دیدیم:D البته امتیار کمی که دادم به خاطر این نبود...

در باب 206 باس بگیم: اسم فیلم مجرم بوده و داستانش قرار بوده در سال های کنونی اتفاق بیوفته نه دهه50...

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
در باب 206 باس بگیم: اسم فیلم مجرم بوده و داستانش قرار بوده در سال های کنونی اتفاق بیوفته نه دهه50...
خب اون مال قبل از ساخته... نیست؟ وقتی می خوان مجوز بگیرن بهشون ندادن... به هر حال دو سه جا بیشتر نبود می تونست اون جاها رو کمی ماستمالی کنه خب!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
راست میگه قرار بوده داستانش الان باشه ولی شورای نمیدنم چی چی سینما و ارشاد و اینا مخالفت کردن ، برا همین داستانو برده به اون موقع...!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Pan's Labyrinth

فکر کنم همه این فیلمو دیده باشن. من خودم برای بار دوم بود که میدیدم. به نظر من که یکی از بهترین فیلمهای دهه ی قبل بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
جُرم
5.5/10
گاهی وقتا تو فیلمی که تو دوره مصدق اتفاق می افته 206 و پراید هم می دیدیم:biggrin1: البته امتیار کمی که دادم به خاطر این نبود...
من فیلم رو ندیدم ولی به نظرم یه جورایی مخصوصآ این کار رو کرده ! :D چون هرکی فیلم رو دیده اون پراید رو هم دیده و واقعآ عجیبه که کیمیایی و اطرافیانش ندیده باشن ! :D یا مثلآ میگن توی فیلم به جبهه اشاره میشه در حالی که قبل از انقلاب جبهه ای نبوده ! :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
paul
فیلم خوبی بود بهش 7 میدم.
hanna
اکشن خوب داستان بد.بهش 6.5 میدم.
hall pass
فقط چند دقیقه اول خنده دار هست بقیه اش کاملا کلیشه ای هست.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Mary & Max 2009
mary_and_max.jpg

از روی داستانی واقعی ساخته شده...
جو فیلم بسیار خاکستری و سرده و تنهایی بیش از حد هر دو نفر شما رو بسیار می رنجونه.
نمره فیلم در IMDB 8.2/10
نمره ای که من میدم 9 هست چون جوش خیلی برام دوست داشتنی بود.

God Give Us Relatives ....
Thank God We Can Choose Our Friends

---------------------------------------------------------------------------
The Illusioninst
the-illusionist-poster.jpg

انیمیشینی فرانسوی که جو خاص فیلم های فرانسوی رو داره داستانش بد نبود اما میتونست کمی بهتر باشه تا اسکار بگیره.
نمره در IMDB : 7.2
نمره من 7 خیلی دوستش نداشتم

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
CONSTANTINE
constantine.jpg

یک فیلم فوق العاده که متاسفانه من خیلی دیر اون رو دیدم . از نظر جلو های بصری فیلم در زمان خودش هیچی کم نذاشته و KEANU REEVES در این فیلم به نظرم بهتر از ماتریکس ظاهر شده .
امتیاز 9/10

• Like
Reactions: HL2-GF

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
CONSTANTINE
constantine.jpg

یک فیلم فوق العاده که متاسفانه من خیلی دیر اون رو دیدم . از نظر جلو های بصری فیلم در زمان خودش هیچی کم نذاشته و KEANU REEVES در این فیلم به نظرم بهتر از ماتریکس ظاهر شده .
امتیاز 9/10
نمی دونم اینو چند وقت پیش دیدم ولی هنوز دارم دنبالش می گردم که دوباره ببینمش
کیانا ریوز بازیگر خوبیه و از فیلماش خوشم میاد ..تو این فیلم هم با شخصیت نقش اول هم ذات پنداری
می کردم
در مورد فیلم هم بگم که خوش ساخت بود و جو خوبی داشت.
نمره من : B+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر