Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
My tehran for sale
یه فیلم به اصطلاح زیرزمینی دیگه ! یه کمپانی استرالیایی این فیلم رو ساخته ! بازیگراش هم به غیر از آشا محرابی باقی ناشناسن تقریبا !
حداقل سنگسار ثریا یا گربه های ایرانی با همه ایراداتشون معلوم بود چی رو دنبال میکنن میخوان به چی برسن ! این یکی همون رو هم نداشت ! تنها نکته بهتر فیلم خود فیلم سازی بود که معلوم بود کادر کادر قوی تری هست و گرنه مضمونا چیزی نداشت !
داستان دختری به نام مرضیه است که توی یه پارتی با پسری به نام سامان که از استرالیا برگشته آشنا میشه و این دوستی تا جایی پیش میره که قصد ازدواج و خروج از کشور رو پیش میاره !
4.5/10
Rio
نمیتونم بگم توی انیمیشن های تاپی که دیدم قرا میگیره ولی بد نبود !
داستان پرنده ای به نام بلو هست که تو کودکی از جنگل شکار میشه و توسط یه دختر بزرگ میشه بعد چون میخوان نسلش منقرض نشه اون رو پیش جفتش تو ریو دو ژانیرو میبرن و...
6.5/10

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
BROKEN EMBRACES

سلام علیکم...

" آغوشهای گسسته " بر خلاف اسم خوبش، فیلم خوبی نیست...

این فیلم آخرین ساخته کارگردان شناخته شده اسپانیایی، پدرو آلمادوار ه...( البته تو کن امسال یه فیلم به نام ،پوستی که در آن زندگی میکنیم، داشت)

مثه بقیه فیلمای این کارگردان، داستان قرصی داره و روایتش هم بدون لکنته...

داستان در مورد یه فیلمنامه نویس و کارگردانه که میخواد یه فیلم کمدی بسازه(یه فیلم تو فیلمه)....
وداستان هم به صورت فلاش بک روایت میشه...شخصا خودم از فیلم کمدیه بیشتر خوشم اومد تا فیلم اصلیه !!!!

روایت و فرمش خوبه ولی با مضمونش مشکل دارم...
در کل فیلم بدیه... سینمایی که من دوس دارم این نیس...

نمره : :thumbdown

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
Biutiful
6.5/10
اصلا حال نکردم .... 2 ساعت و نیم واسه اینکه بد بختی یه آدم و دور و بری هاشو نشون بدی خیلی زیاده ... خیلی کند مثل لاکپشت !!

نکته مثبت ش بازیه خاویر باردم و زنش بود ... کلا بازیا همش خوب بود ... ولی اصلا به من حال نداد ... انتظار یه چیزی در حد 21 گرم داشتم که برآورده نشد ...

فقط یه نکته داشت ... اینکه چند دقیقه اول و حدود 30 دقیقه آخر , نسبت و سایز تصویر عوض شد ! به نظر شما , دلیلی داشته این تغییر سایز تصویر !!!؟

شاید میخواسته با این حرکت ... دمدم های آخر و در حال مرگ بودن رو نشون بده !!! انگار چشمات داره کم کم بسته میشه ! شاید !!!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
Battle : LA
7/10
آخرش دیگه خیلی امیدوارانه بود ... کلا فیلم هوش بیگانه ها رو در حد جلبک فرض کرده...!
Drive Angry
5/10
حیف نیکلاس ...!
اون صحنه تصادف کامیون هیدروژن خیلی مبتدیانه بود ... بد جور تو ذوق زد ... یه لحظه فکر کردم دارم فیلم ایرانی میبینم...!

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
فقط یه نکته داشت ... اینکه چند دقیقه اول و حدود 30 دقیقه آخر , نسبت و سایز تصویر عوض شد ! به نظر شما , دلیلی داشته این تغییر سایز تصویر !!!؟

احسنت به این دقت و تیزبینی....
یه نکته که چه عرض کنم، همش نکته بود...

در مورد جواب سوالت هم باید بگم ، من در حدی نیستم که شاهکار استاد بزرگ ایناریتو رو تفسیر کنم...فقط نیگا میکنم و لذت میبرم...تکه به قرآن...

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
توضیحات : اینو همه میشناسن دیگه اما اونایی که اشنا نیستن یه مستند مانندی در مورد چند تا دیوانس که کار های احمقانه می کنن ! بعضی جاها خیلی حال بهم زن ! :| در کل نظری ندارم !
الان استفاده از كلمه ی مستند غلط غلطه...كلا اون موقع كه به عنوان يه TV show بود ميشد گذاشتش تو رده ی Stunt Show مثلا :-؟ ولی الان،فك كنم بهتر باشه بگيم Comedy؟
خوب،اين چند وقته خودمون رو آماده كرده بوديم برای On The Stranger Tides :D هر 3 تا رو ديدم كه داستان يادم بياد.از اونجا كه چيزی واسه تعريف كردن ندارم بگم فقط امتياز ميديم بره ديگه
The Curse of the Black Pearl 8/10
Dead Man's Chest 9/10
At World's End 5/10
كلا با اين آخری اصلا حال نميكنم ديگه...
Gran Torino
داستان فيلم در مورد والت كوالسكی (كلينت ايستوود) ـه كه بعد از مرگ همسرش عملا خيلی تنها ميمونه ولی توی يه سری اتفاقات كه بعدا پيش مياد با خانواده ی همسايشون آشنا ميشه و اين آشنایی به حدی پيش ميره كه حاضر ميشه واسه ی اونو جون خودشو فدا كنه.
من خيلی با فيلم حال كردم...يه داستان معمولی بود ولی خوب بازی ها و روايت داستان محشر بود.
8/10

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
با سلام
نام فيلم :centurion
كارگردان : neil marshall
بازيگران :
michael fassbender , dominic west
نمره ي من : 8
نظر من : فيلم در مورده يه گروه بازمانده از سربازان رومي از جنگ با يه قوم وحشي كه حالا بعد از جنگ براي پيدا كردنه فرماندشون تا تو دله دشمن ميرن و ... . من كلا از فيلم هاي سبك تاريخي خيلي خوشم مياد .اين فيلمم به نظره من فيلمي بسيار جالبه كه تماميه جوانبه يك جنگ رو بي پرده نشون ميده و براي همين خشونت بالايي داره.اگه مي خواين حس يك جنگ واقعي رو تجربه كنيد از دست ندينش.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

Memento 2000

WOW، این چی بود باو ... سر فصل امتحانا نباید این چیزا رو ببینم! :d
عالی بود ... واقعا صفا کردیم ... یه کم نکات مبهم مونده واسم که باید بعد امتحانا دوباره ببینمش و شاید اون موقع هم بیشتر بهش نمره بدم!
جاتون خالی دیشب هم خوابگرد شدم واسه اولین بار، یه خوابی میدیدم و تو خواب پا شدم و رفتم یه چند تا کلمه ی نامفهوم رو توی یه کاغذ نوشتم که یادم بمونه!! اینجور فیلما رو نبینین! :d

8.5/10

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
نام فيلم : devil
كارگردان : john erick dowdle
بازيگران : chris messina , logan marshall-green
نمره ي من : 7
imdb :6.4
توضيح : فيلم درباره ي چند نفر آدم هستش كه داخله يه آسانسور گير ميكنن. ولي اين اول ماجرا نيست اتفاقات زيادي در اين آسانسور قراره بيفته كه كل فيلم رو اونها جريان داره
نظر من : اگر فيلمburied و باجه ي تلفن رو ديده باشيد( دو فيلم شناخته شده در اين سبك ) با سبكه اين جور فيلم ها آشناييت داريد .ممكنه اين تصور كه وقت زيادي از فيلم در آسانسور ميگذره باعث شه شما فكر كنيد فيلم بسيار خسته كنندست اما كارگردان با فهم اين موضوع مانعه كسل كنندگي فيلم شده و اتفاقا شما را براي ادامه ي فيلم و كشف حقيقت تشنه تر ميكنه.منتظر يك شوكه نسبتا بزرگ در پايان فيلم نيز باشيد .
موفق باشيد

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
نام فيلم : devil
كارگردان : john erick dowdle
بازيگران : chris messina , logan marshall-green
نمره ي من : 7
imdb :6.4
توضيح : فيلم درباره ي چند نفر آدم هستش كه داخله يه آسانسور گير ميكنن. ولي اين اول ماجرا نيست اتفاقات زيادي در اين آسانسور قراره بيفته كه كل فيلم رو اونها جريان داره
نظر من : اگر فيلمburied و باجه ي تلفن رو ديده باشيد( دو فيلم شناخته شده در اين سبك ) با سبكه اين جور فيلم ها آشناييت داريد .ممكنه اين تصور كه وقت زيادي از فيلم در آسانسور ميگذره باعث شه شما فكر كنيد فيلم بسيار خسته كنندست اما كارگردان با فهم اين موضوع مانعه كسل كنندگي فيلم شده و اتفاقا شما را براي ادامه ي فيلم و كشف حقيقت تشنه تر ميكنه.منتظر يك شوكه نسبتا بزرگ در پايان فيلم نيز باشيد .
موفق باشيد
من اینو تو سینما دیدم!بعضی از صحنه هاش واقعا از رو صندلی پریدم!ولی در کل فیلم آبکیی بود...

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
c75ec_unknown_movie_poster_hi-res_01-405x600-202x300.jpg

یکی از چرت ترین و بی منطق ترین فیلمها.
جالبه تا طرف میفهمه تروریسته به جای اینکه به کمک دوستاش بره میره اونا رو از بین میبره.

نمره من:4/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر