Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
وقتی اون تیرهای درمان رو خورد یعنی به کل ژنتیک میوتانتیش عوض میشه. چه راه برگشتی :D؟ مگنیتو هم چون کلاس 4 بود و یکی از قوی ترین ها بودش، یکم از قدرتش مونده بود. اونم فقط بخاطر اینه که بگن مثلا خفنه و این حرفا :D!
3 واقعا بد بود. یه بار دیگه پشت سره هم ببین. بازی ها ضعیف، رویداد ها ضعیف، سناریو خیلی ضعیف... خیلی بد بودش. رابطه اریک و چارلز رو هم من که اصلا چیزی ندیدم! بدبخت چارلز که همون اول اوت شد از داستان بیرون کدوم رابطه :D؟

ج.پ.ن: آره دیگه البته بازم فیلم داشت میدیدم دیروز :D! امروز که نیستیم، انشالاه فردا یه تریلوژی عنکبوتی میزنیم به بدن :D!
آره از این لحاظ که با یه دارو خونه نشین شدش روی اعصاب بودش!! من هم عشق مگنیتو! =((
نه در کل رابطشون رو خوب نشون داد از این لحاظ که هم دشمن بودن و هم دوست! مثلا مگنتو از مرگ چارلز ناراحت شدش و اینا ! این تو هر سه قسمت خوب کار شدش.
من فقط میگم الن پیج اضافی بودش تو 3ش. چون اون دختره kitty بود چی بود اسمش؟! (که از دیوار رد میشد! لول!! :d) اون کلا کاراکتر مسخره ای بود.
به نظرم اکشن فیلم واسه اون موقع خوب بودش.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره از این لحاظ که با یه دارو خونه نشین شدش روی اعصاب بودش!! من هم عشق مگنیتو! =((
نه در کل رابطشون رو خوب نشون داد از این لحاظ که هم دشمن بودن و هم دوست! مثلا مگنتو از مرگ چارلز ناراحت شدش و اینا ! این تو هر سه قسمت خوب کار شدش.
من فقط میگم الن پیج اضافی بودش تو 3ش. چون اون دختره kitty بود چی بود اسمش؟! (که از دیوار رد میشد! لول!! :d) اون کلا کاراکتر مسخره ای بود.
به نظرم اکشن فیلم واسه اون موقع خوب بودش.
از اول تقریبا خوب بود. ولی تو 3 همچین رابطه خاصی نبودشا! فقط پایرو یه تیکه گفت اگه بودم خودم میکشتمش، بعد اریک گفت: " چارلز اگزیور بیشتر از اون چیزی که فکر کنی برای میوتانت ها مهم بود. افسوس که فقط بخاطر ماها مرد ".
کیتی یا Shadowcat؟ نه اتفاقا نقشش مهم بود توی این... ولی خب از این الن پیج کلا بدم میاد... شدوکت ولی کلا شخصیت جالبی ـه... تو دوتای قبلی هم بود منتها در حد 3 ثانیه اینا نقش داشت :D!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
کیتی یا Shadowcat؟ نه اتفاقا نقشش مهم بود توی این... ولی خب از این الن پیج کلا بدم میاد... شدوکت ولی کلا شخصیت جالبی ـه... تو دوتای قبلی هم بود منتها در حد 3 ثانیه اینا نقش داشت !
اسمش یادم رفت همون که با iceman دوست میشد درسته فکر کنم همون shadowcat بودش
اِه چرا ؟! الن پیج که خیلی خوبه! :biggrin1: من خوشم میاد ارش.
منظورت از 3 ثانیه همون یه تیکه تو شماره یک هست که از در خارج می شد ؟!! نقش حیاتی داشتش واقعا !!:d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Tangled

tangled-movie-poster.jpg

یکی از بهترین انیمیشن های عمرم بود
کلی باهاش خندیدم (مخصوصا اسبه :d)
قسمت های موزیکالش هم خیلی خوب بود
در کل رفت تو تاپ 10 انیمیشن هام!

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Rango
10/10
یعنی نمی‌دونم چی بگم؛ واقعاً‌ فوق‌العاده بود... اینقدر این فیلم منو خندوند و داستان‌ منحصر‌به‌فرد و تیکه‌های جالبی داشت که نگو! احتمالاً هم برا اْسکار نامزد شه. به‌هرحال اول ساله و ممکنه انیمیشن‌های بهتری هم بیاد!
حتماً ببینیدش که یکی از بهترین انیمیشن‌های دهه از دستتون رفته! مطمئنم توی تاپ 10 تون هم میره حتّی:D منتظرم ببینم کارگردان این انیمیشن میتونه دزدان دریایی کارائیب جدیدَ رو اینقدر عالی از آب در بیاره یا نه؟!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Rango
منتظرم ببینم کارگردان این انیمیشن میتونه دزدان دریایی کارائیب جدیدَ رو اینقدر عالی از آب در بیاره یا نه؟!
متاسفانه گور وربینسکی این قسمت 4ش رو کارگردانی نمیکنه. راب مارشال کارگردانشه که فیلمی مثل شیکاگو رو قبلا ساخته.

• Like
Reactions: Oceanic 6

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Man On Wire

یه نفر تصمیم میگیره یه سیم بین برج های تجارت جهانی ( که اون زمان بلند ترین برج های دنیا بودن ) وصل کنه و از روی سیم رد بشه و بین هوا و زمین بند بازی بکنه. بدون اینکه هیچ طنابی بهش وصل باشه ، بدون هیچ وسیله ایمنی که از سقوطش جلوگیری کنه. هیچی. فقط چوبِ بندبازیش. فقط کافیه یه سانتیمتر پاش رو اشتباه بگذاره تا بعد از یه دقیقه ، به زمین برسه و جسدش 500 تیکه بشه
یکی از بهترین مستند ها یاین پنج شیش سال اخیر بود به نظرم. بود. واقعا داستان عجیب و غریبیه. اینکه چطور از سده پلیس می گذرن ، کلی مدارک جعلی برای ورود به ساختمون درست می کنن ، کلی برنامه ریزی می کنن که چطور بدون اینکه کسی متوجه بشه سیم هارو بین دو ساختمون وصل کنن ... یعنی خیلی عجیبه. یه روز صبح از خواب پا میشی و میبینی یه ادم رفته رو بلند ترین ساختمون شهر و بین زمین و هوا داره راه میره.
سال 2008 اسکار بهترین مستند سال رو هم گرفت

• Like
Reactions: PXG

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
kick @ss
منی که نه آنچنان با اکشن میونه دارم نه کمیکش رو خوندم و شیفته ی هیچ کدوم از این ها نیستم اصولا این که نشستم پاش اشتباه بود !
ولی از بازیه این دختره moretz که تو let me in هم بازی میکرد خوشم اومد!
5.5
tangled
نمیدونم فکر کنم اونقدری که گفته میشه شاخ نیست !
متوسط رو به قوی ولی به نظرم تو همین سال هم ts3 بهتر از این بود هم how train your dragon !
خوش ساخت بود ولی طنزش خیلی قوی نبود!
6.5

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
Shutter Island

خیلی قشنگ بود واقعا لذت بردم ازون فیلماست که شدیدا حال کردم و میشه امتیاز کامل داد بهش :d چقدر با این دی کاپریو حال میکنم !

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
Megamind 9/10

تیکه های خنده دار باحالی داشت ! ولی دلیل اصلی زیاد دادنم این بود که تنوع قشنگی هم داشت.دوبله برد پیت هم باحال بود! :D خوشم میاد هایپی هم پشت این دوبلور بودنش نبود مثل بعضیا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر