Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
قربونت برم کتاب که نوبل نگرفته :d خود ساراماگو نوبل ادبیات رو گرفته .

در ضمن فیلم یه فاجعه ی هنریه :d حتی درصدی به سیاهی و خوف انگیزی کتاب نیست و نتونسته جو اختناقی که تو جامعه و قرنطینه بود رو القا کنه :d
درسته:dاشتباه لپی بود....
اینجوری بهتره کتاب ساراماگو نوبل گرفته.
در مورد فیلم هم انقدر من تبلیغ منفی راجبش شنیدم که وقتی خواستم ببینمش منتظر بودم یه شت تمام عیار باشه...ولی اونجوری نبود به نظرم.
هر چند فیلم در مقابل کتاب خیلی ضعف داره ولی قابل تحمله.برای کسایی هم که کتاب رو نخوندن میتونه خیلی بهتر باشه چون وقتی کتاب رو خونده باشی مجبوری مقایسش کنی که اونوقت زیاد جالب نمیشه...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Never Let Me Go

Never_Let_Me_Go_poster_285.jpg

بر اساس رمانی از کازوئو ایشی‌گورو، نویسنده انگلیسی ژاپنی‌تبار و به کارگردانیه مارک رومانک با بازیه بازیگرانی مثل کایرا نایتلی، کری مولیگان، اندرو گارفیلد .
قبل از دیدن فیلم انتظار این چنین فیلم دردناکی رو نداشتم حقیقتا ! شما هم انتظار یه فیلم درام ساده و هندی بازی رو نداشته باشید .
" شما با دیدن این فیلم از علم پزشکی متنفر نمی‌شوید. از سیستم آموزش و پرورش هم. دیدن این فیلم مثل خواندن رمان «دل تاریکی» جورف کنراد است ایمان‌تان را به انسان بودن از بین می‌برد."

• Like
Reactions: HL2-GF

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
" شما با دیدن این فیلم از علم پزشکی متنفر نمی‌شوید. از سیستم آموزش و پرورش هم. دیدن این فیلم مثل خواندن رمان «دل تاریکی» جورف کنراد است ایمان‌تان را به انسان بودن از بین می‌برد."

:-s
منم دیشب دیدمش! به قول نیما واقعا دوست داشتنی بود ! اولش اون طور که باید و شاید بهم نچسبید ولی هر چی میرفتیم رو به اخر بهتر میشد و داستان بهتر جا می افتاد...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
:-s
منم دیشب دیدمش! به قول نیما واقعا دوست داشتنی بود ! اولش اون طور که باید و شاید بهم نچسبید ولی هر چی میرفتیم رو به اخر بهتر میشد و داستان بهتر جا می افتاد...

:d این تیکه رو تو نقد یکی هم خوندم اتفاقا!
فقط در مورد بازیگراش من از این اندرو گارفیلد خوشم نمیاد ! میتونسیتن یه نفر بهتر واسه این نقش پیدا کنن ! اما از کری ، بازیش خیلی خوشم میاد !
ولی به هر حال لذت بردیم از دیدن این فیلم ...

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بر اساس رمانی از کازوئو ایشی‌گورو، نویسنده انگلیسی ژاپنی‌تبار
رمانشو خوندی؟برای من دقیقا همون قضیه ی Blindness ـه.اصلا مثل کتابش منو درگیر نکرد.
امتیاز من 5 از 10

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
Inglourious Basterds
9/10

فيلمي كه تارانتينو كارگردانش باشه ، ملانيه لورنت هم بازيگرش باشه من بهش بالاترين امتياز رو ميدم :d:x
همچنين از بازي فوق العاده برد پيت و كريسنوف والتز هم نميشه گذشت .

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
فیلم troll hunter رو الان دیدم ! من واقا خوشم اومد ! کاملا تو جوش قرار میگیری !! اصلا انگار همونجایی !! با سیستم صوتی حرفه ای ببینید ! میگن حالا واقعیته این فیلم !! یعنی کارگردان نداره و 3تا دانشجو ساختنش و تمام تصاویر توش واقعیه !! حتما ببینیدش !برام جایه سوال که واقیه یا نه !!!
The%20Troll%20Hunter.jpg

8/10

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
میگن حالا واقعیته این فیلم !! یعنی کارگردان نداره و 3تا دانشجو ساختنش و تمام تصاویر توش واقعیه !! حتما ببینیدش !برام جایه سوال که واقیه یا نه !!!
LOL ! یاد بحث های Paranormal Activity افتادم :D

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
troll hunter انگلیسی نیست نوشته هاش که نیست

من دیشب inception رو دیدم ولی نفهمیدم که آخرش واقعا چی شد فرفره داشت میافتاد یا همونجوری میچرخید ولی داشت میافتاد در هر صورت فک کنم دیگه واسش مهم نبود که نتیجه چرخیدن چی میشه ولی فک کنم موقعی که تو اون دنیا از خواب بیدار شیم ببینیم که همه همش تو رویا بوده به اندازه یک خواب هم بیشتر طول نکشیده الان نمیشه نتیجه گیری کرد
ای کاش اینجا تو بازیسنتر یه جایی بود که در موردش بچه ها با هم حرف میزدن اختصاصی در مورد این فیلم .

بخوام امتیاز بدم به این فیلم راستش در حدی نیستم که بخوام بهش امتیاز بدم.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
LOL ! یاد بحث های Paranormal Activity افتادم :D

گفتيد پارانورمال ياد يه سوالي افتادم ، اين فيلم دو تا پايان داره ؟
من پريشبا براي يكي از اقوام گذاشتم ببينم ، با نسخه دي وي دي كه قبلا ازش داشتم آخرش فرق ميكرد !
اگه نديديدش اسپويل رو نخونيد چون 2 تا پايان رو توش نوشتم !
تو دي وي دي دختره با چاقو اومد بالا و بعد دو روز پليش پيداشون كرد تو خونه

تو ايني كه دانلود كردم ، آخرش دختره پسره رو يه 10 متري پرت كرد زد تو دوربين ، بعد خودش با يه قيافه جن زده اومد جلو دوربين !!! خودم يه لحظه ترسيدم اينجاش آخه انتظار نداشتم :d:d

• Like
Reactions: leonk13

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
گفتيد پارانورمال ياد يه سوالي افتادم ، اين فيلم دو تا پايان داره ؟
من پريشبا براي يكي از اقوام گذاشتم ببينم ، با نسخه دي وي دي كه قبلا ازش داشتم آخرش فرق ميكرد !
اگه نديديدش اسپويل رو نخونيد چون 2 تا پايان رو توش نوشتم !
تو دي وي دي دختره با چاقو اومد بالا و بعد دو روز پليش پيداشون كرد تو خونه

تو ايني كه دانلود كردم ، آخرش دختره پسره رو يه 10 متري پرت كرد زد تو دوربين ، بعد خودش با يه قيافه جن زده اومد جلو دوربين !!! خودم يه لحظه ترسيدم اينجاش آخه انتظار نداشتم :d:d

آره 2 تا پایان داره ولی پایان اصلی بر اساس نسخه دوم پایان اولی هستش انگار.
کل فیلم داشتم خمیازه میکشیدم ولی اون اخرش که یهو میره تو دوربین خداییش ترسناک بود !

• Like
Reactions: kan'aan

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
Faster 6/10
داستانش خیلی کلیشه ای بود هیچ خلاقیتی نداشت.

Home 10/10
این مستند رو باید دوبار دید:dبار اول منظره هاش بار دوم با زیرنویس:)

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
The Social Network
the-social-network-cover_100592520.jpg

7.5 از 10
واقعا چی داره این فیلم که این قدر تحویلش میگیرن.شروعش خوب بود بعد 1 ساعت خیلی معمولی و 15دقیقه ی آخر 2 باره خوب شد.
واقعا میخوان به این اسکار بدن؟برای نامزد شدنش هم باید هزار مرتبه شکر به جا بیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر