Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
فیلم let me in 2010رو الان دیدم ! خیلی زیبا بود ! تحت تاثیرش قرار گرفتم و کمی هم دپ زدیم :d

آی گفتی آیدین!! :D
خیلی قشنگ بود واقعا لذت بردم ! جو دوست داشتنی داشت :x فکر نمیکردم فیلمی که اثری از خون اشام و اینا توش باشه بتونه این قدر تحت تاثیر قرارم بده...

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
آی گفتی آیدین!! :biggrin1:
خیلی قشنگ بود واقعا لذت بردم ! جو دوست داشتنی داشت :x فکر نمیکردم فیلمی که اثری از خون اشام و اینا توش باشه بتونه این قدر تحت تاثیر قرارم بده...
آقا یکی که نسخه ی اصلی فیلم رو هم دیده بگه کدوم بهتر بود ، چون من اون رو دیدم بد نبودها ولی اینطور هم که شماها تعریف میکنید نبود!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نسخه اصلی بهتره. مشکلش هم اینجاست که کارگردان مدعیه فیلم رو دوباره از روی کتاب ساخته، در صورتی که واضحه فیلم رو از روی فیلم ساخته.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
آقا یکی که نسخه ی اصلی فیلم رو هم دیده بگه کدوم بهتر بود ، چون من اون رو دیدم بد نبودها ولی اینطور هم که شماها تعریف میکنید نبود!
نسخه ی هالیوودی یه مزیت داره و اون شروعشه. معرفی دو تا شخصیت اصلی توی نسخه ی هالیوودی بهتره. غیر از این همه چیز نسخه ی سوئدی بهتره. جو و فضاسازی و بازی ها و همه چیز.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
7397

Solomon Kane - 2009
6/10

7398

The Terminal - 2004
کار نویسنده ها که متوسط بود، اسپیلبرگ و بازی عالی تام هنکس یه کم کار رو کشیدن بالا!
عاشق شخصیت اون پیرمرده شدم، گوپتا!
He Could be recording everything we say! a wire in his shirt, a microphon up in his... :d
7/10

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
آی گفتی آیدین!! :D
امین میدونی از کجاش خوشم اومد ! دقیقا اخرش !!البته منم از فیلمایی که خون اشام باشه خوشم نمیاد اما این روحمو هم شارج کرد هم دپ کرد :d
چه قدر حال داد دختره زد ترکوند همرو !!!
-----------------------------
فیلم lolita محصول 1997 رو قسمت شد دوباره دیدیم ! همون قشنگیه همیشگیش رو برام داشت !:"> 8/10
lolita-1962.jpg

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
Blindness
blindness.jpg

فیلم از روی کتاب نوبل گرفته ساراماگو ساخته شده.مثل اکثر فیلم های اقتباسی بعضی از جزییات تو فیلم جا به جا شده اما به ماهیت کلی داستان آسیبی نزده.ارزش دیدن داره ولی حتما کتابش رو بخونید....
7/10
Fair Game
fair-game-movie-poster.jpg

کسایی که عاشق سیاست و دستای پشت پرده و.... هستند حتما این فیلمو ببینن.
7.5/10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فیلم از روی کتاب نوبل گرفته ساراماگو ساخته شده.مثل اکثر فیلم های اقتباسی بعضی از جزییات تو فیلم جا به جا شده اما به ماهیت کلی داستان آسیبی نزده.ارزش دیدن داره ولی حتما کتابش رو بخونید....

7.5/10
قربونت برم کتاب که نوبل نگرفته :d خود ساراماگو نوبل ادبیات رو گرفته .

در ضمن فیلم یه فاجعه ی هنریه :d حتی درصدی به سیاهی و خوف انگیزی کتاب نیست و نتونسته جو اختناقی که تو جامعه و قرنطینه بود رو القا کنه :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
حوب بالاخره دیروز موفق شدم نامزد اصلی اسکار را با کیفیت خوب ببینم:
King Speech
فیلم خوبی بود,البته یکبار دیگه باید ببینم و نقد های مجله فیلم را راجع بهش بخونم.فقط می تونم بگم اسکار نقش اول مرد ماله خودشه!خیلی خوب لکنت زبان را اجرا می کرد.از شخصیت دکتر هم خیلی خوشم اومد.در کل,فیلم کشاکش ناامیدی برای رسیدن به موفقیت و پشتکار را نشان می ده.
9/10
تقریبا می شه گفت بیشتر از نصف نامزد های فیلم را دیدم و بقیشون را که ندیدم را هم می شه گفت معلومه نمی برن,سه نامزد اصلی به نظر یکی همین سخنرانی پادشاه و قوی سیاه و شبکه ی اجتماعی هستند.یه جورایی کلاس کار SN تو این سه تا پایین تره.البته این فیلم برای کاسنی تو سن های من خیلی قابل لمس تره تا میانسالان.شاید به همین خاطر بین داوران رای نیاره.البته بزرگترین نقطه ی قوت SN اینه که کارگردان لایقی که اسکار تا حالا خیلی بهش بی لطفی کرده یعنی دیوید لینچ پشتشه.و ممکنه برای جبران هم که شده اسکار ببره.
قوی سیاه هم...چی بگم,خیلی فلسفی بود.خیلی نماد پردازی داشت,ولی فیلم عمیقی بود.هر شخصیت درست پردازش شده بود,اما یه جورایی می شه گفت بیشتر زیبایی فیلم به خاطر خوب بازی کردن پورتمن بود.و می شه گفت اسکار بازیگر اول زن بیشتر برازنده اش هست.
.
.
.
اگر بخام پیشبینی کنم,همه ی جوایز اصلی مثل گلدن پلوپ می شه بجز بهترین فیلم را که شک دارم.یه جورایی هنوز مطمئن نیستم که SN می شه یا KS.و به نظر خودمحتی می شه قوی سیاه را هم حذف کرد.بین سخنرانی پادشاه و شبکه ی اجتماعی,به نظر خودم سخنرانی پادشاه برتر بود ولی شانس اسکار بردن شبکه ی اجتماعی بیشتره.چون سخنرانی پادشاه یه جورایی تمام انگلیسیه و تو اسکار...نمی دونم!!!!
پ.ن:بین نامزد ها از 127 ساعت هم خیلی خوشم اومد.به نظر خودم و خیلی های دیگه از کار اسکار برده ی دنی بویل(میلیونر زاغه نشین)خیلی بهتره.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من که بهترین رمان زندگیم Blindness هستش فیلمش رو ببینم یا نه؟! :D
من پشیمون شدم :d حالا میخوای یه بار برای آزمون و خطا هم که شده بد نیست ببینی :d

==============

Never Let Me Go

Never_Let_Me_Go_poster_285.jpg

یه درام رومنس اروم و دوست داشتنی ، هرچند چیز خاصی نداشت که بشه خیلی ازش تعریف کرد شاید تنها چیزی که واقعا من تو فیلم دوس داشتم بازی عالی کری مولیگان بود . بعضی سکانس هاش دوست داشتنی بود مخصوصا هر دو باری که کتی اون نوار کاست رو میزاره و اهنگ رو گوش میده واقعا تاثیر گذار بود . در کل خوب و راضی کننده بود .

7.5 / 10

• Like
Reactions: leonk13

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
.یه جورایی کلاس کار SN تو این سه تا پایین تره.
از چه لحاظ ؟
راستي كارگردانش فينچره نه لينچ
==
من که بهترین رمان زندگیم Blindness هستش فیلمش رو ببینم یا نه؟
منم مي گم نه
فيلمش فاجعه س
قشنگ اون سال جز 5 تا Anticipated هاي اول من بود ولي آخر سال از اون صفر هاي جانانه بهش دادم همچين جيگرم حال اومد
واقعا فيلم بديه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر