Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
اینکه املی و ورتیگو و دِ شاینینگ و ... رنک پایین تری دارن غمگینه.
ولی باز به رای مردم احترام میذاریم
توی کجا رنک پایین تری دارن؟
بعد حتی اگه هم داشته باشن مشکلش چیه که مردم با آواتار بیشتر از shining حال کنند؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
ATONEMENT

فیلم بسیار زیبایی بود و سبک کارگردانی جالبی هم داشت.موسیقی فیلم(به خصوص آخرش) واقعا عالی بود.برنده اسکار هم شده.فقط من نفهمیدم اون پسره فرانسویه کی بود(؟!)
8/10

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
60573536518561795123.jpg

فیلمش واقعا خیلی قشنگ بود آخرش هم من گریم در اومد واقعا عالی بود فیلم برداریش هم خیلی باحال بود آدم فکر میکنه واقعا پلیسه :|
اون آخرش هم که مایک خاطرش رو تعریف کرد از خنه مردم
فکر کنید یه همچین اتفاقی براتون بیافته وااااااااای چه حالی بده :d :((

9​/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
akira 1988

واقعا عالی بود.از اون تخیل های ناب جاپونی بودش:dیه صحنه هایی توش بود که 100 تا فیلم sci-fi غربی رو هم جمع بزنی توشون پیدا نمیشه
9/10

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
ً

فیلم کوئینتین ترانتینو - جانگوی آزاد شده کی میاد کیفیت رو پرده اش ؟:d
سری فیلم های مانتی پایتون عالی هستنا ! من از 1 هفته پیش که دیدم اما هر لحظه به یاد تک تک سکانس های این فیلم ها می افتم ! خیلی جالب ساخته شدن ! فیلم مانتی پایتون - زندگی برایان رو کسی دیده ؟:d از خنده نیم ساعت کیبورد گاز گرفته بودم ! خیلی حال کردم با این فیلم ! اومده تاریخ رو به مسخره ترین شکل ممکن بیان کرده ! البته فیلم زندگی برایان دین مسیح رو مسخره کرده نمره هم 8.3 بود فکر کنم ! مانتی پایتون یک سریال هم ساختن ازش با امتیاز 9.1 :| !من کف کردم دیدم این امتیازشو ! مال 1983 هم بودش ! :o یعنی ملت اینقدر حال کردن با مانتی پایتون ! ? 20.608 هزار نفر هم که بیشتر نبودن که همچین امتیازی گرفته این سریال ! ؟ کسی میتونه همت بذاره بیاد این سریالو زیرنویس فارسی کنه ؟ :d عمراً ...
من امتیاز 10 میدم هم به فیلمجام مقدس و هم زندگی برایانکه هر دو زیر مجموعه مانتی پایتون هستن !
اینو نگاه کنین خواهشا ! اینم یه مانتی پایتون جدیده با امتیازه 8.1 ! ولی توسط 482 نفر این امتیاز داده شده ! :|

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
60573536518561795123.jpg

فیلمش واقعا خیلی قشنگ بود آخرش هم من گریم در اومد واقعا عالی بود فیلم برداریش هم خیلی باحال بود آدم فکر میکنه واقعا پلیسه :|
اون آخرش هم که مایک خاطرش رو تعریف کرد از خنه مردم
فکر کنید یه همچین اتفاقی براتون بیافته وااااااااای چه حالی بده :d :((

9​/10
حالا میدونستی دو کارکتر اصلی فیلم 5 ماه روزی 12 ساعت با پلیس های واقعی برای فیلم تمرین کردن و با اونا به گشت می رفتن؟؟؟Jake Gyllenhaal هم تو اولین گشتی که با پلیس ها داشته شاهد یه قتل بوده!!!:d
در ضمن داستان فیلم هم از دو تا پلیس همکار LAPD برداشت شده...

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
حالا میدونستی دو کارکتر اصلی فیلم 5 ماه روزی 12 ساعت با پلیس های واقعی برای فیلم تمرین کردن و با اونا به گشت می رفتن؟؟؟Jake Gyllenhaal هم تو اولین گشتی که با پلیس ها داشته شاهد یه قتل بوده!!!:d
در ضمن داستان فیلم هم از دو تا پلیس همکار LAPD برداشت شده...

پس واسه همین بود انقدر حرفه ای بازی میکرد
شاهزاده ایرانیه دیگه :>

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
Eraserhead 9/10

آقا عالی، شاهکار، سورئال، دیوونه کننده. اونایی که هنوز ندیدن از دست ندن. افسوس می خورم که هر بار می خواستم ببینم نتونستم و مجبور شدم آخر سر رو Youtube ببینم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر