Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
The Hitcher

hitcher.jpg

محصول سال 2007 به کارگردانیه Dave Meyers
بازیگران :
Sean Bean , Suphia Bush , Zachary Knighton

bo3.jpg

داستان : داستان فیلم در رابطه با یه دختر و پسر هستن که می خوان به یه جشن که دوستای دختره دعوتشون کرده برن که تو راه اتفاقاتی براشون میفته که آدم اعصابش خورد میشه فیلم بدی نبود خوب هم نبود ! ولی دیدنش خالی از لطف نیست

The_Hitcher_Review.jpg

Final Destination 3

finaldestination3poster.jpg

محصول سال 2006 به کارگردانیه James Worg
بازیگران :
Ryan Merriman , Mary Elizabeth Winstead

finaldestination3biga.jpg

داستان : مثل بقیه نسخه هاشه نیازی به گفتن نداره

Final-Destination-3.jpg

Rush Hour 3

rushhour3poster.jpg

محصول سال 2007 به کارگردانیه Brett Ratner
بازیگران : Jackie Chan , Chris Tucker

20070824rushhour3.jpg

داستان : در رابطه با دزدیده شدن یه دختره هست که این دو تا دیوونه ماموزیت دارن که نجاتش بدن فیلم خیلی قشنگی بود پر از صحنه های جالب و خنده دار پیشنهاد میشه ببینید

rushhour3.gif

پ.ن : اصلا دوست نداشتم این فیلم ها رو تو یه هفته بشینم نگاه کنم اما بن که شدم تنها سر گرمیم همین دیدن فیلم ها بود !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
No Country for Old Men

VM._SY140_SX100_.jpg

کارگردان: Ethan Coen , Joel Coen
بازیگران: Tommy Lee Jones , Javier Bardem , Josh Brolin
محصول: 2007
داستان: داستان کلی فیلم در مورد شخصی به اسم لئوین ماس می باشد که میره یه جایی که دو گروه مواد مخدر با هم درگیر شدن و همشون مردند و اون هم یه کیف پر از پول رو از اونجا بر میداره و در میره. یک قاتل روانی به اسم آنتون چیگور هم در به در دنبالشه میره تا پولها را ازش بگیره، اد تام بل هم که کلانتر شهره پیگیر این ماجراست. این فقط داستان کلی فیلم بود وگرنه فیلم فراتر از این جریانهاست و شما را تا آخر فیلم میکشونه هر کسی که تا حالا فیلمو ندیده شدیدا بهش توصیه میکنم ببینه از اون دسته فیلم هایی است که آدم بعد از دیدنش به فکر فرو میره!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

VM._SY140_SX100_.jpg

کارگردان: Tim Burton
بازیگران: Johnny Depp , Helena Bonham Carter , Alan Rickman
محصول: 2007
داستان: در مورد آرایشگری به اسم سوئینی تاد (با نام اصلی بنجامین بارکر) است که می خواهد انتقام همسرش را از قاضی شهر بگیرد البته به روش خودش! فیلم ترکیبی جالب از موزیکال، درام، جنایی می باشد که سبک جالبی را ایجاد کرده اند. جانی دپ باز هم توی این فیلم فوق العاده کار کرده. این فیلم را هم توصیه می کنم حتما بگیرید از دیدنش پشیمون نمشید!

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,208
نام
محمد
mr-brooks-poster.jpg

آقای بروکس

[«اگر میل به کشتن و فرصت کشتن همزمان دست می داد چه کسی از خطر اعدام در امان می ماند؟» مارک تواین]

کارگردان: بروس ایونز. بازیگران: کوین کاستنر، دمی مور، دن کوک، ویلیام هرت، مارک هلگنبرگر و دانیله پانابیکر. 120 دقیقه.
وجود کاراکتر های باهوش در فیلم های ژانر هیجان انگیز، این فیلم ها را به مراتب جذاب تر و گیرا تر از پیش می کند. آقای بروکس مثل شکستگی 2007 کاراکتر منفی اما فوق العاده باهوشی را در محور خود دارد که تماشاگر قادر نیست از او چشم بردارد. اما تفاوت اصلی آقای بروکس با شکستگی پای بندی این فیلم به اصول خویش تا اخرین صحنه است. آقای بروکس از آن نوع فیلم هاست که تماشاگر همواره یک قدم از حوادث روی پرده عقب تر است. تماشای چنین فیلمی می تواند بسیار لذت بخش باشد.
کوین کاستنر در فیلم آقای بروکس در قالب ارل بروکس ظاهر شده است. ارل مرد بسیار موفقی است او همسر زیبایی به اسم اما دارد و دخترشان جین در کالج تحصیل می کند. این زن و شوهر در خانه ی زیبایی اقامت دارند. ارل همچنین به عنوان«مرد سال پورتلند» انتخاب شده است. اما این مرد موفق و خوش نام، به دور از چشم دیگران، یک قاتل زنجیره ای است موسوم به «قاتل اثر انگشتی». ارل طی دو سال گذشته مرتکب هیچ جنایتی نشده است اما وجه دیگر شخصیت او که مارشال (ویلیام هرت) نام دارد بدجوری تشنه ی خون و خونریزی است. مارشال فقط توسط ارل دیده و شنیده می شود. ارل منطقا به این نتیجه رسیده که باید دست از جنایت بردارد اما مشکل اینجاست که او و وجه شیطان صفت شخصیتش به خونریزی و جنایت معتاد شده اند. عاقبت ارل تصمیم می گیرد زن و بچه را رها کند و مقداری تفریح خونین کند. ارل این بار در جنایتی که مرتکب می شود برای اولین دفعه بی دقتی می کند. پرده های آپارتمانی که وی در آن مرتکب قتل می شود باز هستند و فردی «دن کوک» از بیرون آپارتمان از جنایت ارل عکس برداری می کند. در همین زمان کاراگاه اداره ی پلیس تریسی اتوود (دمی مور) که از مدت ها قبل رسیدگی به پرونده ی قاتل اثر انگشتی را به عهده داشت، حدس می زند که شکار قدیمی اش برای اولین بار مرتکب اشتباه شده. فردی به شرکت ارل می رود و عکس ها را به او نشان می دهد اما هدف او اخازی نیست بلکه...
آقای بروکس ترکیب متضادی است از ابتذال و هوشیاری. آنچه که فیلم را به جلو می برد همین ترکیب متضاد است. تماشاگر در ابتدا از اینکه می بیند کاراکتر اصلی فیلم ضد قهرمان است دستخوش ناراحتی می شود. اما هوشمندی این کاراکتر توجه او را جلب می کند و توازن برقرار می شود. آقای بروکس برای تجسم بخشی به اسکیزوفرنی (تعدد شخصیت) شخصیت ارل بروکس از دو بازیگر استفاده کرده است. کوین کاستنر وجه منطقی و باهوش شخصیت ارل و ویلیام هرت بخش حیوانی و خشن شخصیت وی را تحت نام مارشال بازی می کنند. تعامل میان این دو در نوع خودش جالب است تماشاگر در ابتدا برای فهم این رابطه دچار مشکل است اما به تدریج منطق آن را در میابد و از آن لذت می برد. اصلا تمامی جذابیت فیلم آقای بروکس، منحصر شده در رابطه ی میان ارل و مارشال.
فیلم یکی دو مانع غیر منتظره در مسیر ارل قرار داده. این کاراکتر به قدری دقیق و حسابگر است که به دام افتادنش عملا نا ممکن است، مگر اینکه خودش بخواهد که کسی وی را متوقف کند. نکته ی جالب اینجاست که ارل به رغم اعمال خشن و بی رحمانه ای که مرتکب می شود اساسا یک کارکتر دوست داشتنی است؛ کاراکتری با یک روح مجروح و شکنجه شده که مایل به توقف است اما به کشتن معتاد شده است. فیلم سازان با ترسیم کاراکتر ارل به دو نیمه ی دوست داشتنی و دوست نداشتنی، این امکان را بوجود آوردند که تماشاگر با نیمه ی دوست داشتنی ارل همزاد پنداری کند. ارل شوهر و پدر کامل و ایده آلی است. و در عوض مارشال موجود مخوف و ترسناکی است که در گوشه ی ذهن ارل جا خوش کرده و برای خون ریزی بی تاب است. بازی کوین کاستنر فوق العاده عالی و تحسین برانگیز است. کاستنر ثابت کرده که هر چه سنش بالاتر می رود استعداد های بازیگریش بیشتر مجال بروز میابد. ویلیام هرت هم هماورد خوبی برای کاستنر است. اما بزرگترین تلف شده ی فیلم دمی مور است. کاراکتری که وی در فیلم آقای بروکس بازی کرده خیلی غیر قابل باور است. درست است که کاراکتر کاراگاه اتوود به درستی نوشته نشده اما یک بازیگر توانا می توانست بر کمبود های فیلم نامه ای غلبه کند. اتوود بر اساس کلیشه ی «زن پلیس فیلم های هالیوودی» ساخته شده است. این کاراکتر در برابر کاراکتر باهوش ارل، هیچ حرفی برای گفتن ندارد.
آقای بروکس فیلم خشن و بی پروایی است. صحنه های جنایت و خون آشکارا نشان داده شده است اما در همه ی این صحنه ها نوعی طنز سیاه به چشم می خورد که از گرافیکی بودن صحنه های مذکور می کاهد. آقای بروکس دومین فیلم بروس ایونز است. اولین فیلم ایونز پانزده سال پیش تحت عنوان kuffs با بازیگری کریستین اسلیتر به روی پرده آمده بود.
اگه فکر می کنید همه چیز رو درباره ی این فیلم فهمیدین کاملا در اشتباهین

8.9/10
http://imdb.com/title/tt0780571/

آخرین ویرایش:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
Big Lebowski

biglebowski.jpg

و اینک این شما و این هم شاهکاری دیگر از برادران کوئن! در عجبم که چرا به حرف یکی از دوستان الاغم که میگفت این فیلم آشغاله گوش کردم و به مدت 2 سال تو دیدن این فیلم تعلل به خرج دادم :-"
داستان در مورد یه بدبختی به اسم Jeffrey Lebowski هست که به خاطر همنامیش با یه میلیونر بدهکار براش مشکل بوجود میاد و...
صحنه برگزیده:هر جایی که والتر توی کادره :cheesygri

lebjbjg.jpg

امتیاز 10/10

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Big Lebowski
فیلمه عجیبیست!به قول یکی فیلم مریضیه!هر سال طرفدارای این فیلم مراسام سالانه ی بزرگداشت این فیلمو برگزار میکنن،در کل یکی از بزرگترین Cult Movie ها هستش.that carpet really tied up the room:D
خوب من الان دوباره Zodiac رو دیدم و باورم نمیشد که این فیلم بار دوم چدر عالی تر میشه!در حال حاضر فکر میکنم بهترین کار فینچر هست این فیلم و بیشتر از Fight Club دوست دارم این فیلمو.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
فیلمه عجیبیست!به قول یکی فیلم مریضیه!هر سال طرفدارای این فیلم مراسام سالانه ی بزرگداشت این فیلمو برگزار میکنن،در کل یکی از بزرگترین Cult Movie ها هستش
خب پس دیگه واجب شد این رفیق احمقمو بکشم:biggrin1:
that carpet really tied up the room
Shut the F*** up Donny :biggrin1:

Fastfood Nation

0141006870.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V62204733_.jpg

فیلمی در مورد سیستم غذایی آمریکا . مهاجرت غیرقانونی مکزیکیها به امریکا , گروههای محافظ محیط زیست و ... کلا آش شله قلم کاریه واسه خودش :biggrin1: پیشنهاد نمیشه دیدنش. مخصموصا برای کسایی که حوصله فیلمای شعاری و این جور خزعبلات رو ندارن!
صحنه برگزیده:
ندارد!

FFN.preview.jpg

امتیاز 5/10

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
atonement_bigposter.jpg

Atonement
یه چیزی تو شخصیت سیسیلیا لنگ میزد ... :D فک کنم بخاطر بازیش بود ، نه اینکه بد باشه ، ولی کلا همخوانی با نوع کاراکتر نداشت ...
خو ... اوم ... دیگه ... مورد دیگه ای نداشت ، همون 9/10 واسش خوبه :D

thekingdom_bigreleaseposter.jpg

The Kingdom
جزو Top Movies ـهای منه :D حقیقت محض رو نشون داده بود ، سعی نکرده بود از دیالوگهای قلنبه سلنبه استفاده کنه ، مفاهیم رو خوب میرسوند ... اکشنش هم بدک نبود :D خصوصا اون سکانس های حملات تروریستیش عالی کار شده بود ! Ashraf Barhoum رو خیلی حال کردم باهاش ، دو تا از بازیگرای مورد علاقه من Jamie Foxx , Jennifer Garne هم تو فیلم بودن دیگه :D
8.5/10 هم به این بدیم بره پی کارش !

rambo_galleryposter.jpg

Rambo IV
به چه امیدی اینو اکران کردن ؟
نسبت به نسخه های قبلی بشدت ضعیف بود !
5/10

vantagepoint_galleryposter.jpg

Vantage Point
این آخرین فیلمی هست که به لیست Favorite من اضافه شده ( یکی دو ماهی میشه :D )
Eight strangers with eight different points of view try to unlock the one truth behind an assassination attempt on the president of the United States. :D
8/10

nocountryforoldmen_bigposter.jpg

No Country For Old Men
Tommy Lee Jones + Javier Bardem + Coen brothers = Oscar :D
10/10
البته مطمئن بودم اسکار رو میدن به این ، ولی ته دلم راضی نبود ( :D ) نمیدونم چرا !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
VACANCY

Vacancy

vacancyDVDart.jpg

محصول سال 2007 به کارگردانیه Nimrod Antal
بازیگران : Luke Wilson , Kate Beckinsale
ژانر : Horror / Thriler

tn2_vacancy_4.jpg

داستان : در مورد یه زوج هست که می خوان به مسافرت برن و مرده به جای اینکه از تو اتوبان بره از تو یه جاده دیگه میره که راهو گم می کنن بعد ماشینشون وسط راه خراب میشه و هر طور شده خودشونو به یه پمپ بنزین می رسونن اونجا یه یارویی هست که کمکشون می کنه و بعد یه چند مایل که از پمپ بنزین دور میشن دوباره خراب میشه و مجبور میشن برگردن و به یه Motel برن که تو اونجا اتفاقات جالبی براشون میفته ! فیلم خیلی قشنگی بود خیلی وقت بود دنبالش می گشتم تا پیداش کردم به غیر آخر فیلم بقیه قسمت هاش قشنگ بود .

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
با اجازه :

عنوان : Millers Crossing
نام فارسي :‌ گذرگاه ميلر
محصول :‌ 1990
بازيگران : :-"(يادم نيست)
داستان : يه فرد باهوش مافيايي که با دوگروه مافيايي شهر در تماسه ... از اين گروه ميگيره و به اون ميده :laughing:... باهوشي اين فرد اعجاب آوره
نظرات شخصي :‌ بعد از Scarface و سريه GodFather بهترين فيلم مافيايي عمرم بود ... خيلي قشنگه و هر ثانيش يه چيز جديد براتون داره :love:
نمره : 10 از 10
millers-crossing.jpg

millers_crossing_still.jpg

عنوان :‌ سنتوري
محصول : 1386
بازيگران : بهرام رادان ، گلشيفته فرهاني
داستان : علي (رادان) نوازنده ي قابل سنتور است ولي به هيچ يک از آلبوم ها و کارهايش مجوز نمي دن تا اينکه به نوازندگي در مجالس مشغول ميشه و در اين راه به اعتياد مبتلا و ...
نظرات شخصي : جزو 10 فيلم برتر فارسي زبان. اعجاز بازيگري. دلنشين ترين رادان و فرهاني تاريخ:love:
نمره : 10 از 10
Santori2.jpg

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Hitman

hitman.jpg
;

محصول سال 2007 به کارگردانیه Xavier Gens
بازیگران : Timothy Olyphant , Olga Kurylenko
ژانر : Action / Crime / Thriller
داستان : ....

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Memento

VM._SY140_SX100_.jpg

شاهكار . فوق العاده . كاري عاي از Nolan ها . بازي خوب Guy Pearce داستانش درباره يه فردي كه Short Memory ( حافظه كوتاه مدت ) نداره كه داره دونبال قاتل زنش ميگرده . حتمآ اين فيلم ببينيد البته يكككككككككككككككمي گنگه :cheesygri

10/10

Disturbia من فكر كنم 12 بار اين فيلم ديدم هر بار برام جذاب تر ميشه . بد جوري منتظر Eagle Eye شدم كارگرداني D.J Caruso و بازي Shia LaBeouf

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
Run Lola Run

Run_Lola_Run_DVD.jpg

عالی! عالی بود! داستان در مورد یه دختریه که 20 دقیقه وقت داره تا صدهزار مارک رو آماده کنه و بده به دوست پسرش تا رئیس دوست پسرش اونو نکشه... ولی فیلم خیلی خیلی عجیب غریبتر از این حرفاست!
فیلم از نظر تکنیکی فوق العادست!! تدوین, فیلمبرداری و موسیقی دیگه از این بهتر نمیشدن....
صحنه برگزیده:
اونجایی که لولا وقتی که پولا رو از پدرش گرفته و میاد از شرکت بیرون و پلیسا به خیال اینکه دزد یکی دیگست بهش میگن بره کنار!فوق العاده بود
http://www.imdb.com/title/tt0130827/

as-manni-in-run-lola-run.jpg

امتیاز 9.5/10

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Borat

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

borat-poster.jpg

محصول سال 2006 به کارگردانیه Larry Charles
بازیگران : Sacha Baron Cohen , Ken Davitian
ژانر : Comedy

14179__borat_home_l.jpg

داستان : فکر کنم همه داستان این فیلمو بدونید در رابطه با یه فردی به اسم برات هست که در کشورش یعنی قزاقستان گزارشگری می کنه که بعد برای تهیه گزارش از بهترین کشور از نظر اون یعنی آمریکا به اونجا مسافرت می کنن که بعد از رفتنش اتفاقات خیلی خنده دار میفته براش که می تونید اینو تهیه کنید و ببنید غیر از اون صحنه ای که از دین اسلام مسخره می کردن بقیه صحنه ها توپ بود مخصوصا اون آخرش :laughing: کلا واسه همه اونایی که دلشون گرفته و می خوان بخندن توصیه میشه ;)
پ.ن : چرا تاپیک خوابیده ؟ من که فیلم هام تموم شد و تا یه شنبه 29 تا فیلم واسم میرسه برای همینه که کم دارم Review میزارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر