Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Donnie Darko .................................. 9.2

MV5BMTU4ODQxOTE5Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzUyNTcyMQ@@._V1._SX286_SY400_.jpg

Jake Gyllenhaal, Katharine Ross, Drew Barrymore, Patrick Swayze, Noah Wyle

داستان راجع به يه پسريه که يکی رو که لباس خرگوش پوشيده رو به بيرون از خونه ـش دنبال ميکنه و از مرگ نجات پيدا ميکنه چون يه موتور جت از آسمون ميافته رو اتاقش . اين خرگوشه - که اسمش Frank باشه - به شخصيت داستان ميگه که دنيا 28 روز ديگه به پايان ميرسه و ازش ميخواد يه کارايی براش انجام بده. اما به نظر مياد Frank با چيزای ديگه اي مرتبط باشه.
داستان بسيار پيچيده و قشنگ بود. بازی ها هم واقعاً خوب بود.( انتظار نميرفت از Jake Gyllenhaal ) کلاً تو اين چند وقته بهترين فيلميه که ديدم ( فيلم البته مال 2001 ه) . قراره يه Sequel برای فيلم 2009 بياد که البته فعلاً فکر ميکنم چيز اضافه ايه، داستان اصلی رو اميدوارم خراب نکنه.

MV5BMTU2ODgyODUwMV5BMl5BanBnXkFtZTYwNTg1MTA3._V1._SX485_SY321_.jpg

__________________________________________________________________________________________

The Man from Earth ................................ 8.0

MV5BNjUwMDQ2NTQxMF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQ4NDIzMQ@@._V1._SX309_SY400_.jpg

David Lee Smith, Tony Todd, John Billingsley, Ellen Crawford, Annika Peterson, William Katt, Alexis Thorpe, Richard Riehle

پروفسور John Oldman در "مهمانی خداحافظی" اي که دوستانش براش گرفتن ( با تصورتون خيلی فرق داره:biggrin1: ) ادعا ميکنه که 14000 سال هست که زنده ست...
فيلم اصلاً تو مايه های ماجرايی و اينا نيست. کل فيلم تو يه اتاق اتفاق ميفته. با اين همه ديالوگ های خوب فيلم باعث ميشه فيلم خسته کننده نشه. اين يکی هم فيلم خوبی بود.

_______________________________________________________________________________________

Run, Fat Boy, Run ...................................8.0
runfatboyrun_bigposter.jpg

Simon Pegg, Hank Azaria, Thandie Newton, Ameet Chana, Dylan Moran

داستان راجع به يه باباييه که روز عروسی فرار ميکنه اما بعداً متوجه ميشه اشتباه کرده و برای درست کردن قضيه ، سر کل کل ، تصميم ميگيره تو يه ماراتن شرکت کنه.
بايد بدونيد 3 نفر خفن توی ساخته شدن اين فيلم دخيل بودن: Simon Pegg, David Schwimmer و Hank Azaria که فکر کنم از Simpsons بشناسينش.
انتظارات منو برآورده کرد کلاً.

hank_azaria2.jpg

___________________________________________________________________________________________

Eagle Eye ...................................... 7.0

MV5BMTM2NDI3MDgxOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDM5ODg3MQ@@._V1._SX256_SY400_.jpg

Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Anthony Azizi, Billy Bob Thornton
داستان راجع به دو نفره که باهاشون از طرف يه زن تماس گرفته ميشه و به دلايلی مجبور ميشن هر چی ميگه رو اجرا کنن.
"اکشن خوشحال."
به سرعت از ياد آدم ميره. بعضی طراحی ها خيلی مسخره بود ولی خب واسه بيکار نموندن بد نيست.

shia_labeouf1.jpg

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
mov_recycle_top.jpg

محصول 2006 از برادران پنگ Oxide Pang Danny Pang
ژانرش هم :
Fantasy | Horror | Mystery | Thriller

فکر میکنم بهترین گزینه برا ساختن سایلنت هیل این دوقلو ها باشن که به دوقلو های وحشت معروفن.
من از این دوتا برادر فیلمساز فیلم چشم رو قبلا دیده بودم تو ژانر وحشت فیلم خوبی بود فیلم بازیافت
داستان در مورد یه نویسندس که به دنیایی سفر میکنه که خودش ساخته. تو این سفر تمام چیزهای رو که از یاد برده چه عمدا و چه خاطراتی که مال دوران کودکی بوده و اصلا یادش نمیومده رو میبینم
میتونم بگم اکثر سکانسه ای فیلم تا حالا تجربه نشده بوده . یعنی صحنه ای نبود که بگم اوه من اون و تو فلان فیلم دیدم.
می شه گفت یه جور تلنگر بوده که دوباره به پیرامونمون نگاه کنیم.
8.5/10 به خاطر فضای تجربه نشده.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
The Spirit of the Beehive
معصومیتی که تو جو فیلم بود تو کمتر فیلمی دیدم.خیلی فیلم آرومی بود و به عنوان یکی از شاهکارهای سینمای اسپانیا شناخته می شه البته به نظر من شاهکار نبود ولی فیلم ارزشمندی بود.دوست دارم دوباره ببینمش تا بیشتر فیلمو درک کنم.یه سری اشاره های سیاسی هم به اسپانیا دهه چهل داشت.فیلمبرداری هم خیلی خوب بود بعلاوه بازی Ana Torrent.اصلا انقدر دختره ناز بود همش محو معصومیتی که تو صورتش بود شده بودم.8/10
200px-Spiritofthebeehiveposter.jpg

این فیلمم دیدم بالاخره.اوایل شک داشتم که فیلم خوبی باشه یکم بنظرم نامنسجم اومد ولی به مرور نظرم عوض شد.صرف نظر از اینکه کارگردان با فرم فیلم خیلی خوب بازی کرده تونسته کانسپت هایی مثل انتقام و تنهایی و عشق و زندگی رو هم خیلی خوب به تصویر در بیاره.موسیقی فیلم هم فوق العاده بود و خیلی تطابق داشت با محتوای فیلم.آخر که فیلم تموم شد به این فکر کردم که مثنکه هر کشوری می تونه فیلم بسازه جز ایران
biggrin.gif
9/10
poster.jpg

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من فیلم هم Re-Cycle رو دیشب از شبکه 4 سیما دیدم.خداییش خوشم اومد.داستان جالبی داشت.مثل اینکه اون دختر مو بلند با لباس سفید که صورتش تار دیده میشه تقریبا تو تموم فیلم های ترسناک رواج پیدا کرده! فقط یکی تو اسپویلر به من بگه آخرش چی شد من قشنگ نگرفتم چی شد!!
7.5 از 10.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Righteous Kill

Righteous_kill_ver2.jpg

فیلم خوبی بود البته 30 دقیقه اول حسابی حوصلتون سر میره اما هر چی بیشتر به آخراش نزدیک میشه جذاب تر میشه ولی یه جورایی هم کلیشه ای بود در کل فیلم با بازی Al Pacino و Robert Deniro تا حدی قابل تحمل شده بود اگه همین دو تا رو هم نداشت عمرا من یکی که نمیدیدمش !‌

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
Nacho Libre
NachoLibre.jpg

بعد از مدت ها یه فیلم خوب دیدم,واقعا جدای از داستان سرگرم کننده ی فیلم نمیشه از بازی بسیار بسیار زیبای Jack Black گذشت.
علاوه بر بازی زیبای بازیگران موسیقی فیلم نیز دلیلی دیگر بر دیدن این فیلم است.

داستان فیلم هم فِل بابِ یه فردی به نام Nacho هست که ایشون عاشق کشتی کج هست اما به سبب اتفاقاتی به جای رینگ سر از معبد در میاره ! که در این بین اتفاقات جالبی براش رخ میده...

nacho_libre.jpg

IMDB بهش 5.8 داده اما من هرکاری میکنم,میبینم نمیتونم زیرِ 7.5 بهش نمره بدم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
فلم زیاد جالب نبود.. ولی ارزش یک بار نگاه کردن رو داشت.. خیلی جاها رو می تونستن بهتر درست کنند..

من بهش 6 از 10 میدم..

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Eight_mile_ver2.jpg

8 mile، فیلمی از دنیای هیپ‌هاپ و موسیقی رپ.

من خودم علاقه چندانی به این نوع موسیقی ندارم ولی با این فیلم واقعا حال کردم. اصلا فکر نکنید که از اول تا اخر فیلم یه مشت گره‌گوری فقط رپ می‌خونند. این فیلم داستان بسیار باورپذیر و زیبایی داره. حتما توصیه می‌کنم که ببینیدش.

امتیاز 8/10

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
آخر که فیلم تموم شد به این فکر کردم که مثنکه هر کشوری می تونه فیلم بسازه جز ایران

بازیگر و کارگردانشو فکر کنم داشته باشیم ولی نبود مدیریت صحیح ، نبود $ ، دست و پا بسته بودن از نظر عقاید دینی ، دزدی ، حضور یه عده تهیه کننده حروم لقمه و از همه مهمتر سلیقه ما ایرانیان عزیز که علاقه زیادی به فیلمایی همچون عروس فراری و شاخه گلی برای عروس و از این دست افتضاح ها داریم و هزار تا دلیل دیگه باعث بد بختی سینمای ایران شده ، همه اینا باعث شده که مجبور باشیم فیلمای عزیزم بیا چایی تو بخور ببینیم !!

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
قتل منصفانه !

سلام ...

Righteous Kill

righteous-kill-02.jpg

6.2/10 14,827 votes : IMdb

این فیلم تنها بازی هم زمان دو غول بزرگ ( و بی شاخ دم ) سینمای جهان در کنار همه ( که رو در رور هم دیالوگ میگن و کاملاً هم بازین ) البته در فیلم Heat یا مخمصه هم این ماجرا بر قرار بود اما در اونجا هیچ وقت دنیرو مقابل پاچینو قرار نگرفت و حقیقتاً در مقابل هم بازی نکردن ، بلکه بازی های هر کدوم جداگانه فیلم برداری و بعد تدوین شد که اینطور به بیننده القا میکرد که بازی ها در مقابل همه ... البته فیلم Heat بسیار بسیار بسیار از هر جهت اثری با ارزش تر از Righteous Killـه و به نظر من اصلاً نیمشه این دوتا فیلم رو با هم مقایسه کرد مگر در انتخاب این دو بازیگر .

به قول یکی از اساتید و دوست عزیزم ( دو پادشه در یک اقلیم نگنجند )

rk1.jpg

داستان فیلم تا حدودی کلیشه ایه ... ماجرای بر قراری عدالت و اینکه وقتی توان برقراری عدالت به شیوه جمعی سلب میشه ... آیا اجرای فردی عدالت و عدالت فردی مفهومی داره یا اصلاً خود مفهوم عدالت بر فرد یا جمع مجری یا مجریان اصالت داره .
ضرب آهنگ فیلم در اپتدا متوسط و در انتها نسبتاً تند تره ... فیلم تمام سعی خودشو میکنه که پایان شک آوری داشته باشه و اصلآً کلاً همه چیزو فدای همین هدف میکنه و ستون اصلی فیلم نامه هم بر به اصطلاح شوک پایانی که باید به بیینده منتقل بشه و حالا فرض کنید همین مسئله هم برآورده نشه و ... بازی ها مخصوصاً بازی Robert De Niro کاملاً عالی ، کامل و قابل قبوله ولی Al Pacino تا حدودی مثل اینکه اومده که بره ... خیلی راحت بازی میکنه و انگار نه انگار ، و مثل همیشه اصلاً متوجه نمیشین که اصلاً داره بازی میکنه و کاملاً قابل حس و زیباست اما همین راحتی بیش از حد یه جورایی از نظر من غیر طبیعی بود !

curtis_50_cent_jackson__al_pacino_and_robert_de_niro_-_righteous_kill_movie_image.jpg

سایر بازی ها هم خوب بود ... فقط یه نکته که منو شدیداً آزار میداد ، نقش این یارو 50Cent تو فیلم بود که کاملاً منو نا امید کرد ... البته بازیش بد نیست ... اما من مطمعن شدم که هدف ساخت فیلم تنها سود دهی و گیشس !

deniro-pacino-righteous-kil.jpg

تدوین و سایر مشخصه های فیلم هم متوسطه و هیچ چیزش شمارو یاد آثار بزرگ سینما نمیندازه به غیر از حظور Pacino و De Niro ... که شمارو یاد کل سینما میندازه !

deniropacino.jpg

خلاصه فیلم برای یه بار دیدن خوبه ... نه بخاطر خودش ... بخاطر این دو !

==============================​

راستی mehdijeyjey عزیز ... شما این فیلمو از سینما 4 همراه با نقدش دیدی ؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
البته در فیلم Heat یا مخمصه هم این ماجرا بر قرار بود اما در اونجا هیچ وقت دنیرو مقابل پاچینو قرار نگرفت و حقیقتاً در مقابل هم بازی نکردن ، بلکه بازی های هر کدوم جداگانه فیلم برداری و بعد تدوین شد که اینطور به بیننده القا میکرد که بازی ها در مقابل همه ...
heat یه سکانس تو رستوران رو داشت که جلو هم تک گویی میکردن .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
Mr. Brooks

mr_brooks.jpg

سوژه ي فيلم ناب بود و تو هيچ فيلمي نمونشو نديده بودم. طرز روايت داستان و كارگرداني مناسب بود و به جز نقش Mr. Brooks و همزادش :biggrin1: بقيه اصلا خوب بازي نكردن. (به نظر من)
نمره 8/10
پيشنهاد ميشه حتما ببينيد چون سوژه ي جالبي داره.:smile:

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا منم TDK با WALL-E رو بالاخره دیدم.بسی لذت بردیم.فوق العده.همونطور که عماد هم گفت،به نظر منم فیلم بیشتر دررابطه با هاروی دنته،یعنی به شخصیت جوکر یا بتمن نمی پردازه،هر چند بچه ها میگن هاروی دنت منشا اش این نبوده (من تازه اولین کامیک رو از The Dark Knight Returns شروع کردم بقیه رو نخوندم ببینم این چیکارس) در واقع چیزی که جوکر تو این فیلم خیلی روش کار شده مملو از دیالوگه که اون پرملاتاش از دستگیریه جوکر به بعده،البته همه دارن ولی این...هیث لجر هم خوشم باشه:biggrin1: من یکی که دلم می خواد این طفلی اسکارو بگیره،یعنی اون صحنه اوایل فیلم که تو جلسه خلافکارا (یا تبهکارا یا بچز مافیا،هر طور راحتین.) بعد باهاشون بحث می کنه که بتمن رو میکشه...رو دیدم شک اسکار کردم،ولی اون صحنه که تو مهمونی ای که بروس برا هاروی گرفته بود جوکر وقتی راشل رو میبینه...شک به حتم تبدیل شد.(البته نظره)
4- جووون من دوست دختر اسبق بتمن میره میشه دوست دختر دنت میشه بعد میمیره و... دوست دختر بتمن که میدونه بتمنه. این بدترین چیزی بود که دیدم. تنها شخصی که میدونه بتمن کیه در اصل آلفرده و بوی واندر.
البته منم رو همین مورد دارم،بی معنی شده بود.هر چند بحثش حاشیه ایه و فیلم بیشتر از ایناس،ولی به نظرم نولان با یه نامه ای که راشل به آلفرد داده بود قضیه رو سر هم آورد و توضیح داد که قسمت قبل منظورش چیز دیگه ای بوده و و و ....ولی در کل نه از اون بازیه کتی هلمز خوشم اون نه این جیلنهال،تازه خوشحال هم شدم که مرد،اگه قسمت بعدی در کار باشه،حداقل یه سگ کمتر شده:biggrin1:
6- توی کدوم کتاب جوکر لبهاش رو با تیغ بریده بود؟
اینم مثه همون.اما به نظرم جوکر تو این داستانایی که از خودش تعریف می کرد یا اغراق زیاد توش داشت،یا این که اصلا همچین چیزی اتفاق نیفتاد.که دو بار هم داستان خودش رو گفت هر دو یه جور بودن،منتها چون آخره فیلم که بتمن از بالای ساختمون پرتش می کنه،بازم گفت می وای بدونی این زخما برا چیه؟دیگه مطمئن شدم داره خالی می بنده...
در کل فیلم خوش ساختی بود،Two Face دوست داشتم زنده می موند حداقل یکم بیشتر لفتش می دادن ولی خیلی زود ...
Batman Begins:
8/10
(خیلی خوب)

TDK:
8.5

ٌWALL-E هم که فوق العاده بود.یه جورایی ارتقا یافته ی ادیسه فضایی بود.ولی من بیشتر اون نیم ساعت اول که هنوز رو زمین بود حال کردم،چون اون آتوبات های توی سفینه هه که سوژه اشون قدیمی بود.ولی ترکیب آدمای چاق عین بازی های دهه ی 40-42 رو میموند،همه شبیه هم(حالا کم و بیش...)
8/10
اون جایی که اون کاپیتانه سر پا وا میسته بعد اون تم ادیسه فضایی هم میاد رو تصویر خیلی خداس
چرا من چیزی که این میگه نمیبینم؟:biggrin1: تنها چیزی که دیدم،در واقع شنیدم،همون موزیک 2001 بود که خیلی حال داد...نکنه این تم که گفتی همونه منظورت؟!!!

ویرایش:آقا خودم گرفتم!اون چراغ زردی که تو اتاق کاپیتان هست...

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Fun with di*k and jane

funwithdickandjaneposter.jpg

فیلم زیبایی از جیم کری. مثل همه فیلم‌های دیگه جیم کری، داستان جالب در کنار طنز زیبا، ارزش این فیلم را نسبتا در سطح مطلوبی قرار داده.
جیم( دیک) و همسرش Jane که هر دو در شرکت بزرگی کار می‌کنند دچار مشکلات مالی می‌شوند و مورد اتهام تعدادی از مسئولین و خبرنگاران کشور واقع می‌شوند. آنها در تلاش هستند تا حقانیت خود را ثابت کنند.

امتیاز 7/10

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام ...

heat یه سکانس تو رستوران رو داشت که جلو هم تک گویی میکردن .

پرهام عزیز ... شما کاملاً مطمعنی که تو اون سکانس جلوی هم دیگه دیالوگ میگن ؟ راستی تا حالا اون سکانس رو با نیت کشف این موضوع دیدین ؟!

من که شخصاً این کارو نکردم ... و حدس میزنم با تفاسیر و مباحث که از منتقدا قبل از اکران Righteous Kill خوندم ، این موضوع ( عدم قرار گیری Pacino و DeNiro جلوی هم و عدم هم بازی بودن ) درست باشه ... و اون سکانس هم حاصل تدوین دقیق و حرکت گول زننده دوربینه ... در ضمن اگه در اون سکانس ، در زمان ادای دیالوگ هر یک از این دو نفر ، دوربین مقابل فرد گوینده و پشت فرد شنونده قرار میگیره ، به شکلی که پشت سر شنونده و رخ گوینده در کادر باشه ، این هم میتونه یه حقه در فیلم برداری باشه . ولی اگه از نیم رخ یا نمای مایل این دو نفر به شکل کاملاً قابل تشخیص در کادر مشخص هستن و دارن به هم دیالوگ میگن ، فرموده شما درسته ... لازم به ذکره که من خودمم مشکوکم ولی تا حالا اقدام به رفع شک نکردم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر