Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فیلم زیبا و پر خرج با اکشن و مبارزات عالی . درام زیبا و ترسناک . همه چیز فیلم زیبا بود . در دنیای موازی / چند جهانی پروفسور ایکس بود که خیلی نوستالژیک بود . دوست دختر کاپیتان آمریکا و چهار شگفت‌انگیز هم بودند . جالب توجه بود . روی فراماسونری و ایلومیناتی مانور زیاد دادند . نمره من ۸ از ۱۰

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فیلم کمدی زیبا با بازی کوین هارت دوست‌داشتنی. اکشن و کمدی در بالانس خوبی بودند و فیلم خسته کننده نبود . اکشن و مبارزات هم با توجه به بودجه ۷۵ میلیون دلاری در وضعیت قابل قبولی بود . نمره من : ۷ از ۱۰

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
ادامه داستان های خانواده کرالی مخصوصا مادر بزرگ و گذشته او در فرانسه و داستان عشق و عاشقی و ارثیه ویلا را روایت می کرد و به موازات آن داستان عمارت داون تان و ورود به سال ۱۹۳۰ و دوره جدید و شکوفا شدن صنعت فیلم سازی را نشان می داد . فیلم دلنشینی هست . نمره من : ۷ از ۱۰

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فیلمی بسیار زیبا و احساسی از دی جی کاروسو معروف . شدیدا پیشنهاد می شود . عشق و درام در جهان وسترن سال 1850 . به شدت عالی هست . بازی ها خیلی خوب و داستان فیلم هم با اینکه مدت فیلم زیاد هست کشش خوبی دارد .
نمره من : 9 از 10

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
dont-look-up-banner.jpg
Don't Look Up
8.5/10​
فرصت شد امشب دیدم، تصورات من در مورد رهبران دنیا دقیقا همین چیزیه که این فیلم به تصویر کشید، به همین مسخرگی! هدفی که فیلمنامه داشت شعار نبود، یک کمدی سیاه از واقعیت های دنیای امروزه که به زبان تصویر نشون می ده حماقت انسان پایانی نداره. فیلم به مالیخولیا 2011 شباهت هایی داره، فیلم قشنگی بود

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
Untitled.jpg

Dogville: 9/10
چند سالی بود که توی هارد بود و می خواستم پاکش کنم که گفتم خب ببینم و بعد پاک کنم.
ولی وای بر من که این چند سال این شاهکار رو ندیده بودم.
واقعا از نظر فرم و محتوا حرفی برای گفتن نذاشته.

dr_strange2_kinobanner_avatar_695x1000px_de.jpg__650x935_q70.jpg

Doctor Strange: 5/10

حقیقتا وسط فیلم خوابم گرفت.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فیلم زیبایی هست نه به اندازه قبلی ها ولی دلنشین و پر خرج . اکشن عالی . تنوع لوکیشن ها . خیلی خوب شد از اون جزیره (پارک) اومدند بیرون وگرنه خیلی تکراری می شد . بازیگرهای قدیمی هم حضور داشتند که نوستالژی بود مخصوصا سم نیل . در کل ارزش داره . خوب جمع و جور شد و وقتشه به این سری استراحت بدهند . (البته دنیای الان جوری شده همه زدند تو کار ساخت سریال از روی عناوین سینمایی . هر چیزی که فکرکنید دارند سریالشو می سازند .

نمره من : 7 از 10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
1657292091583.png
Jurassic World: Dominion 2022
1/10

وقتی صحبت از «سرمایه چرپ و چیلی» به میان می‌آید؛ بدون توجه به فیلم‌نامه‌ای، بیرون آمدن محصولی با برچسب جعلی «ژوراسیک» جای تعجبی ندارد. Dominion یک دورهمی مبتنی بر برآورد نیازهای طرفداران فیلم نخست است که می‌خواهند با ادغام بازیگران قدیم و جدید، ارضا شوند. متاسفانه این دورهمی تنها در چند دقیقه قابل تحمل است ولی هرگز به مرحله قابل تامل نمی‌رسد. فیلم فاقد فیلم‌نامه است؛ حتی کارگردان اثر Fallen Kingdom را هم پس می‌زند؛ دقیق‌تر، به کارگردان اثر قبلی هم توهین می‌کند. فیلم بنا بود که جنگ انسان‌ها علیه دایناسورها باشد؛ یا حداقل تلاشی بر جداسازی دنیای دایناسورها از انسان‌ها کند؛ یک جنگ پرهیاهو که کل دنیا را در برگیرد. در Dominion جنگی در کار نیست؛ دورهمی بازیگران قدیم و جدید تنها به صرف شیرینی و چای ختم می‌شود، به علاوه، شخصیت‌ها همتی خرج می‌دهند تا به دنبال DNA چند ملخ بروند که ابدا کارکردی در قصه ایجاد نمی‌کند. دایناسورها مانند ماموران FBI طراحی شده‌اند؛ به نوعی انسان را تعقیب می‌کنند که گویا بیشتر شاهد یک قسمت از دنیای «جیسون بورن» هستیم. کلیر (با بازی تو دیواری برایس دالاس هاوارد) گذشته خود را فراموش کرده است؛ در این اثر او نمی‌داند که دایناسور چیست. بهترین زمان‌های فیلم دقیقا جایی است که انسان‌ها از کادر خارج می‌شوند و دایناسورها شروع به جلوه‌نمایی در قاب دوربین می‌کنند.​

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
images (1).jpeg

Thor: Love & Thunder

کمدی ترین و فان ترین فیلم مارول! اخرین باری که اینقدر با یه فیلم خندیدم1 Deadpool بود. داستان فیلم چیز جدیدی به فاز ۴ اضافه نمیکنه و یه فیلم stand alone هست ولی داستان انسجام بیشتری داره تا فیلم Doctor Strange 2.
چند تا سورپرایز خفن هم داره که خیلی فان در اومده بودن! شخصیت Gorr و داستانش هم قابل باور بود‌ مثل شخصیت Thanos تونستم دلیل تصمیم هایی که میگیره درک‌کنم! در کل ۲ ساعت از دیدن فیلم لذت بردم و به نظرم بعد از Spider-Man No Way Home بهترین فیلم فاز ۴ هست.
8,5/10

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
Jurassic World: Dominion 2022
1657349555784.png
0.25/10

بد و افتضاح و فاجعه ای در صنعت فیلم سازی !
من خروس لاری دوران بچگی رو مینداختم جلوی اینا بیشتر میترسیدن ! giganotosaurus و T-rex رسما نقش هویج داشتن
اون مبارزه اخر و همکاری دایناسور ها با هم دیگه سم خالص بود.
من در تعجبم که این فیلم چی داشته که اینقدر فروخته ؟؟؟؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
Orphan 2009
9/10

1657825333148.png

به بهانه معرفی فیلم "Orphan: First Kill" توی تاپیک فیلم و بعد از اینکه مطمئن شدم خیلی ترسناک نیست و بیشتر Thriller هست تا Horror ...این فیلم رو دانلود و تماشا کردم.
فیلم خوب و سرگرم کننده ای بود...تایم فیلم در نظرم یمقدار زیاد میومد ولی از طرف دیگه احتمالا همین روایت شمرده و آهسته باعث شده تا داستان شکل بگیره و شاهد اتفاقات آخر فیلم باشیم...
فقط این وسط یکی دو مورد بود که نمیشد ازش چشم پوشی کرد مورد اول اینکه اینقدر راحت یه بیمار روانی منتقل بشه به یه کشور دیگه و مسئولین اونجا اصلن پیگیرش نشن و مورد دوم اینکه در آخر فیلم توی گلخونه وقتی مادره میفته رو استر بچش رو بقل میکنه و بجای اینکه چارچشمی مواظب استر باشه ازش دور میشه...البته میشه این حرکتش رو بحساب اون حس ترس و واسه نجات دادن بچش گذاشت ولی اینکه دوباره همین کار رو توی دریاچه یخ زده کرد یمقدار احمقانه بنظر میرسید...یه مورد دیگه اینکه من احساس کردم توی آب استر مادره رو دوتا چاقو زد ولی مادره وقتی از آب بیرون اومد قشنگ بچش رو بقل کرد و راه بردش انگار نه انگار دوتا چاقو خورده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر