Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
یک فیلم خاص و زیبای وایکینگی با ژانر انتقامی. لوکیشن های زیبا و بکر . نماهای زیبا . استفاده از نورهای طبیعی . سکانس های مبارزه زیبا هر چند کم . همه چیز فیلم خاص و خوب بود . زمان فیلم هم به اندازه . پر از نمادهای اسکاندیناوی و مراسم خاص آنها . فقط کاش آخر فیلم طرف نمی مرد . درام تمام شد .

نمره من : ۸ از ۱۰

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
1652607816476.png
Spider-Man: No Way Home: 6.8/10
واقعا هایپ پشت این فیلمو درک نمیکنم :D نوستالژیش عالیه اما از نظر داستان اصلا جذبم نکرد، حتی چهارتا ویلن جدید هم نداشت، تنها نکته ای که میتونست فیلمو برام جذاب کنه اون سورپرایزش بود که اینقد تیز کردن قبل ریلیز کل جذابیش برام از بین رفت.

1652608200983.png
The Batman: 8.5/10
بهترین بتمن از زمان نولان، کست عالی، شات ها عالی، اتمسفر عالی، با توجه به تایم طولانش کشش خوبی داشت، تنها ایراد این بتمن بنظرم آرمورش هست که بشدت OP ـه :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید

The Northman 2022​

The Northman (2022) - IMDb
1652466736808.png

با اینکه از دوستداران دنیای نورث و وایکینگها هستم حقیقتش جذبم نکرد
فیلم تکلیفش با خودش مشخص نیست بیننده نمیدونه با چه ژانری طرف هست یه چیز وسطای تاریخی و ماورایی گیر کرده به هیچکدام هم وفادار نیست اکشن فیلم هم بسیار محدود و داستان هم خیلی سطحی و بدون پیچش خاصی هست سکانسهای الکی و تاریک هم زیاد داره
نمیدونم شایدم من انتظار خودم رو خیلی بالا برده بودم و انتظار داشتم شجاع دلی چیزی از توش دربیاد

امتیاز 6/10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,604
11674a6247c437660bc6b23be5097984.jpg

SLING BLADE 1996

9/10

Sling Blade (1996) - IMDb

نمیدونم چرا ولی حس میکنم بعضی از صحنه های این فیلم رو یا دیدم یا این فیلم رو شبکه 4 یا شبکه 3 (یه برنامه بود به اسم 100 فیلم) نشون داده
در هر صورت واقعا چه فیلمی , چه اکتی , چه فیلمنامه ای و چه کارگردانی
قیافه هنر پیشه فیلم چقدر برام شبیه Billy Bob Thornton بود تا این که دیدم خودشه , همیشه ازش بدم میومد و نمیدونستم چرا اینقدر بهش فیلم میدن ولی واقعا تو این فیلم نشون داد هنرمند قادریه
اینجا اومدم کسی نقدی نذاشته بود برام عجیب بود همچین فیلمی اینقدر دیده شده کسی نذاشته , فقط من ندیده بودم یا چیز دیگه
بازیگر نقش پسر بچه Lucas Black هم که در توکیو دریفت بازی کرده حضور داره
فیلم بسیار شبیه به فیلمه Forrest Gump
با بودجه 1 میلیونی 34 م فروخته (فیلم های اینجوری رو خیلی میپسندم با یه بودجه کم به همچین موفقیتی میرسند)
نمیدونم Billy Bob Thornton چرا اسکار بهترین بازیگر مرد سال برای این بازی نگرفت.​

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
220577-eb47e01c8cfe0e9ce986fa90e21e23fe.png

The Northman 6/10

متاسفانه از چیزی که انتظار داشتم خیلی پایین‌تر بود. کلا فیلم در همه بخش ها ناقص بود. حتی داستانش هم به خوبی کامل تموم نمیشه.

MV5BMTgwNzA3MDQzOV5BMl5BanBnXkFtZTgwNTE5MDE5NDE@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

Tangerines 8.5/10

خبلی عالی بود. با این که نقص‌هایی در روایت داشت اما تجربه ای عالی بود که حقیقتا به خودمم درس زندگی داد.

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فیلمی در ژانر ابر قهرمانی/خون آشامی مدرن . فیلم جالب و زیبایی هست . مبارزات و سکانس های جذاب. درام خوب ولی انگار فیلم سراسیمه هست . می شد که تایم فیلم بیشتر باشد و با تدوین بهتر و پرداختن به شخصیت ها و روابط بین آنها فیلم قوی تری ساخت . انگار که فیلم عجله داشت برود سر اصل مطلب . نوعی مقدمه برای شخصیت مایکل موربیوس هست . در کل جالب و نو بود . از ونوم دو به نظرم بهتر بود .
جو پیرامونش که فیلم ضعیفی هست به نظرم اغراق شده . هنوز هم ضعیف ترین فیلم ابر قهرمانی تاریخ ( دی سی / مارول) فیلم Fantastic four 2015 هست .

نمره من ۶ از ۱۰

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
photo_2022-05-14_12-21-38.jpg
MORBIUS 2022
یکی از بدترین محصولات مارول که به عمرم دیدم و جایگاهش میره در کنار ونوم
مبارزات اکثر شب هست و ضعف جلوه های ویژه رو خواستن با تاریکی پر کنن که نتیجه ش فقط شده سردرد برای بیننده
5.8/10

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
Ambulance 2022

فیلم های تعقیب و گریز زیادی دیدم اما هیچکدوم هیجانش به اندازه آمبولانس نبوده برام. فیلم آدرنالین رو تا کله پر میکنه و موسیقی میخکوب کننده ای داره. حرکات دوربین و تصادف ها و انفجار ها مهره ثابت فیلم های مایکل بی هستن و آمبولانس هم ثمره تمام تجربه کارگردان توی این دو بخشه. من انتظار داستان ازش نداشتم هر چند فیلم Speed 1994 نشون داد که هم میتونه فیلم تعقیب و گریز خوبی داشته باشه هم داستان کامل اما خب ... به جز داستان، صحنه های اضافی که دوستان اشاره کردن و پایانش ... من از همه چیز فیلم خوشم اومد و حسابی حال کردم باهاش

8/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
1652887034474.png

Everything Everywhere All at Once 2022

-/10

تمایل یافتن اکثر افراد مدرنیته به بحران اگزیستیالیستی و نهلیسیم «پوچ گرایی» در جهان پوشیده نیست. شرایط سخت، ناهمگن و متغیر ملل، افراد مذکور به سمت چنین عقاید ذهنی و فلسفی سوق داده می‌شوند. مولفان فیلم «همه چیز همه جا ناگهان» از این موضوع آگاهی داشتند و بدون دستکاری در مولفه‌های عقاید مذکور، اظهار می‌کنند که چنین افرادی می‌توانند با توجه به عقایدشان، به مفهوم عشق و محبت در جهان هستی برسند. پیام کل فیلم در میان شلوغ کاری «دانیل ها» منجر می‌شود که اثر خلق شده مورد توجه اکثر مخاطبان عام قرار گیرد. فیلم «همه چیز همه جا ناگهان» از معدود فیلم‌هایی است که از محتوا به فرم می‌رسد؛ فیلم مدام فرم و لحن خود را تغییر می‌کند؛ در گام اول از دید مخاطب اذیت کننده و سطح پایین است ولی به مرور همین مخاطب به شرایط قصه و میزانسن عادت می‌کند. «روایت چند لایه» جهت نمایش «جهان‌های موازی» و بدون از بیرون زدگی از متن، بهترین گزینه برای تشریح طرح مدنظر مولفان بوده است اما در میانه فیلم، سایر جهان‌ها بسط پیدا نمی‌کنند؛ مخاطب به دنبال شناخت سایر مدل‌های «کوان وانگ» است اما به علت مدت زمان اثر (که آن هم بسیار طولانی است) در حد چند پلان «موزیک ویدویی» باقی می‌ماند. شاید از این جهت بهتر بود که مولفان اثرشان را در قالب یک مجموعه تلویزیونی منتشر می‌کردند. میشل یئو خوب است، فیلم برداری و طنز کنترل شده آن بسیار جالب است؛ جنس طنز آن همان چیزی است که عاشقان فیلم‌های جکی چان و انیمه‌های ژاپنی و کره‌ای را به سوی آن جذب می‌شوند. فیلم «همه چیز همه جا ناگهان» اثری قابل دفاعی است اما به بدیع‌ترین و برترین فیلم تاریخ سینما در آینده تبدیل نخواهد شد.​

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,604
large_4oG4C3zrR4m2mTghHGqrIc68Edy.jpg

FALLEN 1998

6/10

aPwnMnRExJpm16i0TtrByGjRe1p.jpg

SPAWN 1997 DC

2/10

واقعا حیف همچین کاراکتری که فیلم و بازی در خورش ساخته نشده , بهترین عنوان در شان که این کاراکتر ساخته شده فقط Todd McFarlane's Spawn بوده.
فقط این کاراکتر لایق یه بازی در حد سری بتمن Rockstady هست , همین طور ساخت یه SPAWN در حد DEADPOOL و BATMAN خصوصا تو شرایطی که سینما شده فقط ابر قهرمان های مثله Avengers و Spiderman و X-Men و Iron Man و Wonder Woman و... لازمه
فیلم لحظه ی که شروع میشه آدم میخواد 1 و 2 بده ولی به وسطاش که میرسه میبینه 4 مناسبه خصوصا با توجه به سال فیلم ولی خوب با توجه به آخرش و جلوهای ویژه تو دیوار بیننده رو زده میکنه , خوب مگه مجبوری جهنمو نشون بدی ؟!
البته گریم فیلم واقعا در سطح خوبیه
فیلم بیشتر مناسب بچه های 9-13 ساله ست.​

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
485ec4ed834a48f1d7d051543081fda7.jpg
A Bittersweet Life
استاد از شاگرد پرسید کابوس دیدی؟
-نه!
خواب ناراحت کننده‌ای دیدی؟
-نه. من یه خواب شیرین دیدم!
پس چرا داری با این شدت گریه می‌کنی؟
-چون خوابی که دیدم امکان نداره به حقیقت بپیونده...
۷.۳/۱۰​

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
MV5BNTE1M2NjNDgtYjQ2Ny00YTMzLWJiYWQtMTdmM2Q2YjA1MDg1XkEyXkFqcGdeQXVyODk4OTc3MTY@._V1_.jpg

عجب چیزی بود.
تا آخر تو استرس و تعلیق بودم. همه چیز عجیب بود از اتفاقات باورنکردنی تا رابطه شخصیت ها و دوستان و کلا همه شخصیت ها عجیب بودن
خیلی خوب تا آخر فیلم تو برزخ بودم و منتظر جواب بودم ولی فیلم اون جواب رو نداد و همین غمگینم کرد.
حقیقتا بن افلک بازیگر قابلی هستش.
5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر