Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
Hatchi: A Dog's Tale

10/10

نمیدونم چرا تا حالا این فیلم شگفت انگیز رو ندیده بودم ... بی قراری عجیبی رو تو این فیلم حس کردم .
فوق العاده زیباست
یه فیلم دیگه هست که از این قدیمی تره و ژاپنیه فک کنم ولی چون دیگه اینو دیدی لازم نیست اونم ببینی
فقط توی جزئیات فرق دارن ولی هردو فیلم عالین. اشک ادمو درمیاره لامصب :D

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Pacificrim2-poster.jpg

Pacific Rim Uprising

5/10
مبارزات محشر، طولانی و خفن (برخلاف قسمت اول)، طنز بی مزه و بسیار اعصاب خردکن، برخلاف قسمت اول که اثری کاملا بزرگسالانه بود:x\m/، این بار تبدیل به عنوانی کاملا تینیجری شده:| و آخر اینکه مدت زمان فیلم بسیار کم بوده:|

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Deadpool 2

9/10

من هنوز هایپم شاید ولی من دوبار در دو شب پشت سر هم ددپول دیدم پر از دیالوگهای محشره . من کاری به داستان تکراری و کلیشه ایش ندارم فکرم نمیکنم ددپول در مورد داستان باشه. من عاشق صحنه های خشن، شخصیت care free، دیالوگهای فوق العاده خنده دار و بالای 18 و صحنه هاییم که با دیدنشون میگی اوووووه شت و از خنده میپوکی.
به نظرم ددپول یه پکیج کامل ادرنالین سازه که من مشابهش رو. تو هیچ فیلم دیگه ندیدم. از شماره اول خیلی بهتره و شوخی های لوس و غیرطبیعی اول طبیعی و به خوبی تو روایت فیلم جا افتاده. و بهتر از همه مرز بین قهرمان و ضد قهرمان محو شده.
مهمتر از همه صحنه ی پست کردیتش هست که نباید از دست داد
به طور کلی بهترین بلک باستر اول سال 2018 منتظرم ببینم بعدش ونوم چه می کنه.

پ.ن : اینو قبلن دو سال پیش گفتم امسالم میگم ددپول همون دانته ( دویل می کرای) امریکاییه/کانادایی

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
Tomb_Raider_%282018_film%29.png

6/10
راستش با توجه به نقد ها با دید مثبتی به سراغ این فیلم نرفتم و طبق انتظار یک فیلم کاملا معمولی و حتی بد بود و انتظار دیگه ای هم نمی رفت
مخلوط همین داستان با همین روایت و جلوه های ویژه و .... یک بازی عالی میشه ولی وقتی در یک فیلم 2 ساعته اجرا میشه همچین چیز متوسطی از اب در میاد
و خب این مشکل کارگردانش بود که هنوز تفاوت بین بازی و فیلم رو متوجه نشده !
مشکل دیگه ای که با این فیلم داشتم همین چهره لارا بود:-":-" یک از نچسب ترین فیس های لارا بود :|
هنوزم به نظرم سایلنت هیل بهترین فیلم بر اساس بازی هست

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
عصبانی نیستم
6/10

یادداشتی بر فیلم عصبانی نیستم
خلاصه داستان: فیلم درباره جوانی به نام نوید است که پس از اعتراضات سال ۸۸ از دانشگاه اخراج شده و اکنون در سال ۹۲ چهار سال بیکار و سردرگم در جامه مانده، او عاشق دختری است که حالا در خطر از دست دادن او قرار دارد.
عصبانی نیستم، فیلم متوسطی است به نظر من. ولی فیلمی است که حتما باید دیده شود. زیرا درباره یکی از مهمترین مسائل جامعه یعنی دانشحویان ستاره دار و کسانی که برای عقیده و انتقادشان تاوان سنگینی پرداخت کرده‌اند صحبت میکند. فیلم همچنین دارای تعدادی سکانس عاشقانه کم‌نظیر در سینمای ایران است. عشقی باورپذیر که مخاطب را به خوبی با خود همراه میکند.
اما از جنبه مسائل سیاسی و اجتماعی که موضوع اصلی فیلم است، به نظر من ضعیف عمل میکند. فیلم مانند شخصی است که از زندگی‌اش عصبانی است و فریاد زده و عقده گشایی میکند. فیلمساز میخواهد تمامی مشکلات و موانع جوان ایرانی را یکجا فریاد بزند و از تحریم، اختلاس، رانت آقازادگی، دانشجوی ستاره‌دار، تورم، بیکاری، بی‌اخلاقی و غیره و غیره را یکجا بگوید که اینکار را میکند ولی از هرکدام سطحی رد میشود و هیچکدام پرداخت مناسبی ندارند.
در ابتدای فیلم جمله یک برداشت آزاد از ایران نقش میبندد؛ انگار که با فیلم مستند طرف هستیم و اگر اینگونه است، یک مستند کاملا سیاه‌نمایی شده است. فیلم کاملا پمپاژ ناامیدی است در پایان فیلم (نسخه سانسور نشده) هم هیچ کورسوی امیدی برای شخصیت اصلی خود باقی نمیگذارد (برخلاف فیلم بی‌پولی، ساخته حمید نعمت‌الله با موضوعی نسابتا مشابه).
نوید محمدزاده عملکردی تحسین برانگیز در این نقش از خود نشان میدهد. عملکردی که نشان‌دهنده این موضوع است که او نقش را کاملا درک کرده است.
نویدِ عصبانی نیستم، نمایانگر آن جوان ایرانی است که پای عقیده و ایده‌آل‌گرایی خود ایستاده و برای آن تاوان میدهد، از هر طرف مشکلات زندگی بر سر وی میبارد ولی رسم خوب زیستن را فراموش نمیکند.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
Pineapple_Express_Poster.jpg

5/10
Pineapple Express

کمدی خوبی نبود به نظرم .. جز اولین صحنه فیلم چیز دیگه ای منو به خنده ننداخت اونقدر .. بازی James Franco رو خیلی دوست دارم و تو این فیلمم خوب بود ولی به نظرم واسه Seth Rogen شخصیت خوبی رو انتخاب نکردن .. یه ذره ای کلیشه ای بود شخصیتش یعنی قشنگ میتونستم حدس بزنم چه بلاهایی قراره سرش بیاد .. یه سری جاهای داستانم یه ذره تخیلی بود به نظرم :)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
MARVEL.jpg

ذرود

قبلا یک چندتا از فیلم های Marvel Cinematic Universe را دیده بودم ولی چندان علاقه ای به تماشای کل سری نداشتم. با هایپ اخیر اونجر تصمیم گرفتم بشینم از اول به ترتیب فیلم ها را ببینم.قعلا فاز اول را تموم کردم. امتیاز من به فیلم های فاز اول به شرح زیره (در چهارچوب فیلمهای ابرقهرمانی) :

Iron Man : 8/10
Incredible Hulk: 8.5/10
Iron Man 2: 7/10
Thor: 5/10
Captain America The First Avenger : 8.5/10
The Avengers : 8.5/10​

• Like
Reactions: Forza Xbox

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
tomb raider 2018
بر خلاف انتظارم فیلم خوبی بود . از دید شخصی من اقتباس از روی بازی های کامپیوتری تو سینما دو بعد داره : یکی اش اینه که بتونه حال و هوای بازی رو برای گیمر های طرفدارش زنده کنه و البته به صورت مستقل و از نظر چهارچوب سینمایی هم اثر قابل قبولی برای افرادی باشه که یا گیمر نیستن یا از طریق مدیوم سینما و تلویزیون با اثر آشنا بشن . که این نسخه توم ریدر به نظرم تا حد زیادی موفق شده بود این دو بعد رو پیاده کنه . داستان فیلم سرراست و هیچ پیچدگی خاصی توش نیست . ولی تا آخر بیننده رو همراه می کنه . یکم ریتم اثر زیادی سریعه و بعضی جاها خیلی سرسری از یک سری مسائل می گذره تا به سکانس بعدی برسه . بازی ها هم نسبتا خوب هستن . ویکاندر در نقش اصلی خوب ظاهر شده هرچند فیلم اجازه هنرنمایی خاصی رو بهش نمیده . والتون گاگینز هم تو نقشی که مشابه با نقش های قبلی اش نوشته شده خوب ظاهر شده . سکانس های اکشن فیلم با این که بعضی جاها مصنوعی بودنشون به چشم میاد در کل راضی کننده هستن . یک سری جاها بازسازی سکانس های اکشن بازیه و بعضی جاها هم خلاقیت سازنده هاست. در سکانس های حل معما و فرار از تله به خوبی حال و هوای بازی برای بیننده آشنا تداعی میشه که لذت بخشه

در کل نسخه جدید توم ریدر شاید نه از نظر هنری و نه از نظر تجاری موفقیتی کسب کرده باشه ولی شخصا به نظرم یکی از بهترین اقتباس های سینمایی از روی بازی هاست و دیدنش رو به طرفداران این سری پیشنهاد می کنم

امتیاز 8 از 10

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
Avengers Infinity War 9/10
از اینکه همه عناصر فیلم به جا ( مثل اکشن ، طنز ، درام و... ) بود خیلی حال کردم و همچنین پرداخت عالی تانوس . نکته دیگه اش هم کل فیلم یه سوپر هیرو بولد نشده بود و این خودش خیلی عالیه .
The Post 7/10
بازی مریل استریپ و تام هنکس بهتر بود ولی من اسپات لایت رو تو این سبک بیشتر پسندیدم . شاید موضوعش هم بی تاثیر نباشه . موضوعی که اسپاتلایت داشت خیلی تاثیرگذارتر بود تا این . ولی خب درکل فیلم خوبی بود و خسته کننده نشد .

Tomb Raider 6/10
اولا از بازیگر لارا و فیسش خوشم نیومد . این بازیای آخر رو ببینید انتظار بیننده یه فیس جذاب تره واقعا ...!!!! :D
نکته بعدی شما اگه بازی کرده باشی اون تبر کوه نوردی که همیشه همراهشه تو بازی . از اون ب بسم الله که میاد دستش تا آخر بازی... اینجا تو فیلم آخرای فیلم میاد دستش ...!!! اکشن فیلم خوب بود و به نظرم بازیگر نقش لارا خیلی تو ذوق بیننده ها زد ... طراحی ادونچرهای فیلم هم میتونست بهتر و هیجان انگیزتر باشه ...!!!! تایم فیلم هم خیلی کوتاه بودمتاسفانه...!!!

Pacific Rim Uprising 5/10
داستان که تو دیوار ، شخصیت ها تو در و دیوار ، فقط به خاطر حلوه های ویژه اش دیدم...!!!

Zombieland 2009 8/10
من کلا فیلم زامبی طور نمیبینم ( اگر رزیدنت اویل و world war zpmbie برد پیت رو استثنا بشیم ) اینجا دیدم اخیرا چنتا از از دوستان دیدن و راضی بودن منم دانلود کردم و خیلی خوشم اومد ... طنز جالبی داشت که چسبیدواقعا ... انتظار قهقه و این چیزا رئ نداشتم ولی خب فیلم خوبی در اورده بودن....
Twinkie هم خدا بود ...!!!!:)):)):)):))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
pacific_rim_by_mulodesu-d6dgvsq.jpg

بعد دیدن این فیلم یه بار فشرده شماره یک رو دیدم که یه موقع حس قدیمی پرستی اثر نکرده باشه روم
ولی نه واقعا فیلم دل تورو چندین برابر بهتر از اینه
از ریزترین نکات تا برجسته ترین نکات

از انیمیشن های ربات و ریزه کاری های طراحیشون تا داستان و شخصیت پردازی و سینماتوگرافی و موسیقی ...

تو شماره 1 تمامی ربات ها جوری طراحی شدن که سنگینی تک تک شون رو حس میکنی ، سنگینی تک تک ضربه هاشون رو حس میکنی ، عظمت و بزرگیشون تو تک تک شات ها مشخصه
تکنولوژیشون جوریه کامل این حس رو بهت منتقل میکنه که با همین چیزی که داریم میشه همچین ربات هایی رو ساخت و کلی نکات ریز دیگه در مورد کایجو ها و دنیای فیلم....

اما Uprising اصلا یه چیز فوق تخیلی عه دنیای فیلم، ربات ها و تکنولوژی ها و ستینگ فیلم به شدت غیر قابل باور ، انیمیشن های ربات ها و طراحیشون هیچ حسی منتقل نمیکنه، کایجو ها هم اصلا ابهت ندارن دیگه...

فیلم خیلی خیلی تینیجری و پر از صحنه های Cringy مسخره، بچه گانه، که اون وسط هم این بچه ها به هم ارتشبد و تکاور و ... هم میبندن و نظامی گری میکنن، اصل Cringe عه :))
با این حال یه سری اکشن ها برا کسایی مثل خودم که با این سبک حال میکنن میچسبه و قشنگه، تنها نکته مثبت فیلم همین برخی از سکانس های اکشنش هست
واقعا دل تورو شاهکار ساخته شماره 1 رو... جا برای تحسین و صحبت خیلی بیشتر از این حرفها داره...

Pacific Rim 9.5 / 10
Pacific Rim: Uprising 3 / 10

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
مدت هاست که وقتی نیاز به فیلم دیدن دارم و در عین حال هیچ عنوانی نمیتونم انتخاب کنم میام این تاپیک و فیلمایی که بچه ها معرفی کردنو میبینم :D
بالاخره حسش اومد که منم یه نمره ای بدم این وسط

Jumanji 2017 رو با یه ذهنیت خیلی بد پلی کردم،و منتظر بودم به فحش بکشم عوامل فیلم رو جهت ر*دمانی که به نوستالژیامون کردن :D درکمال تعجب دیدم سیر متفاوتی با باقی فیلمای اب دوغ خیاری باکس افیس داره...درسته که در نهایتا هدف فیلم صرفا سرگرمی و خنده س،ولی کاملا موفق شده تو این زمینه...جابجایی کارکترا تو فیلم باعث شده بازم بازی وین جانسون و جناب بلک که این اواخر دیگه تیپ تکراری داشتن به چشم بیاد و خوشایند باشه...ترکیب المانای بازیای کامپیوتری با فیلم هم انصافا عالی از اب درومده و به ذائقه ما گیمرین محترم بسیار خوشاینده...فیلم خوبیست،والسلام :D

8/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
images

Batman 1989
6.5/10

بتمن تیم برتون اثری کلاسیک و قابل احترام است و همچنان با وجود قدیمی بودنش، در قیاس با آثار جدید دی سی، اثری ارزشمند است. بتمن تیم برتون بی شک به اولین نسخه های کمیک باب کین وابسته است و دنیای خاصی که تیم برتون در آن زمان از بتمن و گاتهام به تصویر کشیده، به شدت فانتزی تر از بتمن های نولان و زک اسنایدر است. بتمن تیم برتون اثری موزیکال و شاعری است و از این جهت نمره خوبی می گیرد- به خصوص سکانس ورود جوکر به موزه که واقعا شبیه تئاتر های برادوی می ماند. اما نکته هایی دارد که اگر من خودم را به جا یک مخاطب عصر مدرن که هیچ اثر کلاسیکی ندیده بگذارم، فیلم را می ببنید و سریع فیلم را قطع کرده و از روی صندلی بلند می شود. بتمن تیم برتون سکانس های مبارزه مسخره ای دارد که بیشتر آن در فضاهای تاریک گرفته شده که بعضی وقت ها واقعا لازم است نور دستگاه پلیر خود را روشن کنید تا بفهمید بتمن کی را دارد میزند. از طرفی دیالوگ های فیلم به شدت شعاری است، بازی مصنوعی را کیم بسنگیر (ویکی ویل) به نمایش می گذارد و مایکل کیتون گرچه دوست داشتنی است اما بتمن خوبی نسبت به نقش بروس وینش نیست. از یک طرف همه چی بر دوش جک نیکلسون هست. در واقع فیلم جک نیکلسون است تا فیلم بتمن. تمرکز بر روی جوکر جک نیکلسون تا اواخر فیلم دل آدم را می زند و سوال تو ذهنم وجود می آید که آیا دارم فیلم جوکر می بینم یا بتمن؟ بتمن کی میاد؟ در کل بتمن تیم برتون با فضا سازی و موسیقی دلنواز و بازی خوب جک نیکلسون، هم چنان می تواند با BVS و بتمن های وال کریمر و جورج کلونی برتری داشته باشد اما با فرسنگ ها با بتمن نولان فاصله دارد.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
خوک | مانی حقیقی، 1397
7/10

کمدی سیاه، هجوآمیز، اتمسفر هذیانی
یک کمدی با سبک‌و‌سیاق خاص مانی حقیقی
بازی قوی و جذاب حسن معجونی
داستان جذاب، دیالوگ‌های جالب تامل‌برانگیز
سرشار از استعاره و اشارات گوناگون به فیلم‌های بزرگ، گروه‌های موسیقی، کنایه به مردم، شبکه‌های اجتماعی، روشنفکران، شرایط حاکم بر سینما و...
مانی حقیقی نشان داد فیلمساز زمانه خودش است.
شاید همه با این فیلم نتوانند ارتباط برقرار کنند.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر