Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دیشب یک فیلم متفاوتی رو دیدم ، بار داستانی واقعی و فوق العاده ، شاید اولش بگید فیلم هندی و انتقاد کنید ( یا کنیم ) ، من خودم شخصا دو تا فیلم هندی دیدم خوشم اومد که اولیش همین فیلم میشه در صدر جدول و دومی فیلم Dangal ، اگر تعصب رو سر فیلم های هندی کم کنیم ، واقعا فیلم عالی بود و با احساسات آدم به شدت بازی کرد ، شاید خود داستانش اولش دلنشین نباشه ، تعصباتی میبینم و ... ولی واقعا داستان عالی بود ، من بی شک این فیلم رو می ذارم جزو برترین فیلم های هندی که دیدم .

آکشی کومار ازین نقشا بهش زیاد ندادن ، برام عجیب بود .

10/10
Padman_poster.jpg
Padman

پیشنهاد می کنم برای یک بارم شده این فیلم رو ببینید ، دوست دارم نظرات بچه های دیگه بازی سنتر هم بدونم .

متاسفانه این نمره مثل قبلی ها نشد ، چون اطلاعات فنی از فیلم ندارم ( پخش نشده بود )

-

این چند وقت درگیر سریال Safe بودم وقت نشد برم سراغ فیلم ، سریال خیلی جذابی بود مخصوصا تدوینگرش که چقدر جدابافته سریال رو بهم با تمیزی اتصال می داد ..

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ف
دیشب یک فیلم متفاوتی رو دیدم ، بار داستانی واقعی و فوق العاده ، شاید اولش بگید فیلم هندی و انتقاد کنید ( یا کنیم ) ، من خودم شخصا دو تا فیلم هندی دیدم خوشم اومد که اولیش همین فیلم میشه در صدر جدول و دومی فیلم Dangal ، اگر تعصب رو سر فیلم های هندی کم کنیم ، واقعا فیلم عالی بود و با احساسات آدم به شدت بازی کرد ، شاید خود داستانش اولش دلنشین نباشه ، تعصباتی میبینم و ... ولی واقعا داستان عالی بود ، من بی شک این فیلم رو می ذارم جزو برترین فیلم های هندی که دیدم .

آکشی کومار ازین نقشا بهش زیاد ندادن ، برام عجیب بود .

10/10
View attachment 87728
Padman

پیشنهاد می کنم برای یک بارم شده این فیلم رو ببینید ، دوست دارم نظرات بچه های دیگه بازی سنتر هم بدونم .

متاسفانه این نمره مثل قبلی ها نشد ، چون اطلاعات فنی از فیلم ندارم ( پخش نشده بود )

-

این چند وقت درگیر سریال Safe بودم وقت نشد برم سراغ فیلم ، سریال خیلی جذابی بود مخصوصا تدوینگرش که چقدر جدابافته سریال رو بهم با تمیزی اتصال می داد ..
فیلم هندی P.K هم ببین .. داستان عالی، همراه با طنز سیاه خوب

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
The Shape of Water 0/10

شما فقط دل تورو رو با McMillen خودمون مقایسه کن. جفتشون مدعی اند از همون بچگی عشق هیولا و موجودات عجیب و غریب رو داشتن. دل تورو میاد یه فیلم خواب آور عاشقانه کلیشه ای میسازه، از اون طرف McMillen اثر The Binding of Isaac رو تحویل میده که من اگه هرچند روز یبار چند دست نزنم اموراتم نمیگدره! تموم نشدنی هست این بازی!
دل تورو یه آدم پاچه خوار بیشتر نیست که از همون اول سعی کرد با فیلم های ضدفاشیستی مثل هزارتوی پن و پسر جهنمی و ستون فقرات شیطان نظر آکادمی رو بخودش جلب کنه. در واقع اسکار shape of water هم بخاطر سرویس های چندساله ایه که قبلا داده بوده نه بخاطر فیلم. حالا بماند که خود فیلم هم داره زیرپوستی ازدواج interracial رو تبلیغ میکنه.
امثال فرهادی، تارانتینو و دل تورو زیاد هستن تو هالیوود.
واقعا اسکار همین ده سال پیش رو با الان مقایسه میکنم قابل باور نیست. از کجا به کجا رسیدن. میشه گفت دیگه هر فیلمی که اسکار بهترین فیلم گرفت دلیل بر چرت بودنشه. :D:))ریزش مخاطبی هم که هرسال دارن تجربه میکنن نتیجشه. پرزیدنت ترامپ هم با اون توییتش تونست حسابی قهوه ایشون کنه.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
چندین تا پست اخر رو خوندم و خوشحالم که هنوزم هستن دوستانی که از فیلمایی مثل BLACK PANTHER و ... خوششون میاد. تا نصف فیلم بیشتر نتونستم ببینم و همونجا پاکش کردم و حیف 2 گیگ دانلود شبانه و مصرف برق و استهلاک سیستم که رفت.
سینمایی امریکا و تینیج های امریکایی واقعا به کدوم سمت داره پیش میره نمیدونم ولی اوضاع خراب تر از اون چیزیه فکر میکردم. دیگه امتیازی که می خوام بدم رو هم خودتون تصور کنیدش...

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
MV5BYmEzOGVmNWQtZDBiMC00OTk4LTg3OWQtMzc2MzgxNjlkY2JjXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU_V1_UX182_CR0_0_182_268_AL_.jpg

Terminal

تا قبل از رسیدن به بخش پایانی، ترمینال فیلم خوبی بود. داستانی سرراست داشت که البته سعی میکرد کمی پیچیده اش کنه که به نظرم جالب نبود، شوخی ها و طنز تاریک جالبی داشت، از بازی بازیگرها و دیالوگ بین کاراکترها هم لذت بردم و درکل تا قبل از پایان فیلم سرگرم کننده ای بود ولی خب پایانش خیلی تو ذوقم زد و یه تنه تمام لذت فیلم رو خراب کرد.
درکل به نظرم برای یه بار دیدن و سرگرم شدن فیلم خوبیه.
نمره: 6/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
MV5BYmEzOGVmNWQtZDBiMC00OTk4LTg3OWQtMzc2MzgxNjlkY2JjXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU_V1_UX182_CR0_0_182_268_AL_.jpg

Termianl 2018
7/10

ترمینال آن قدر ها هم بد نیست که منتقدان به شدت با نمره های کمشان، فیلم را کامل کوبانده اند. ایراداتی مضحکی از شخصیت پردازی، سبک نوآرگونش و بازی بد شخصیت ها گرفتند که با هیچ کدامشان موافق نیستم. ترمینال یک فیلم نوآر پست مدرن با رگه هایی از طنز سیاه است که سعی می کند آمیخته ای از فیلم های دزدی گای ریچی،پالپ فیکشن تارانتینو و برگشت ناپذیر گاسپر نوئه باشد که تا حدودی موفق شده است. برخلاف نظر قابل احترام دوستمون @Max Blood ، نیمه دوم به مراتب به بهتر از نیمه اول است. نیمه اول گنگ و آن قدر شلخته است که حتی مخاطب می خواهد فیلم را اسکیپ کند اما نیمه دوم راهش را پیدا می کند و می خواهد ما را در جریان اصلی فیلم قرار دهد. مارگوت رابی برجسته ترین نکته مثبت فیلم است که عناصر چندگانه ای از نقش های گذشته اش را به نمایش می گذارد. در کل فیلمی است خوب که خوشبختانه نسبت به فیلم های امروزه، نه جهت گیری پیام گونه ای ندارد و نه حرف گنده تر از دهنش می زند. شاید منتقدان بخاطر این که پیام حمایت از چیزی را ارائه نداده است، فیلم را پس زدند؟!!!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: James Bond

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
Red Sparrow 2018

سبک: جنایی، رازآلود، جاسوسی
آخر فیلم عجب چیز خفنی شد! حالا نمیدونم یا من چون گشنه و تشنه بودم دیدم زیادی حال کردم یا اینکه واقعا همین طوری بوده:D

امتیاز 9 از 10

• Like
Reactions: James Bond

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
MV5BOTc3ZGIzNGUtOTA2MC00ZWMyLTk2MzAtYThiYWI0NmM5N2UxXkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI_V1_UY268_CR3_0_182_268_AL_.jpg

Sympathy for Mr.Vengeance

همیشه فکر میکردم این فیلم رو دیدم ولی دیروز موقع بحث با دوستم فهمیدم فیلم Lady Vengeance رو با این اشتباهی گرفته بودم:D
خیلی سریع فیلم رو دانلود کردم دیدمش و دقیقا همون چیزی بود که انتظار داشتم. یه فیلم درام عاطفی و احساسی با کمترین میزان اغراق که خشونت در جای جای فیلم حس میشه. البته خشونت واقعی نه صرفا چیزهایی که توی خیلی از فیلم ها مد شد و نهایتا چیزی بیشتر از یه صحنه ی حال بهم زن نیستن.
در کل Sympathy for Mr.Vengeance فیلمی بود که حسابی روم اثر گذاشت و به شکلی بی نظیر چهره ی زشت و ویرانگر انتقام رو نشون داد.
نمره: 9/10
================

MV5BOTA5NDYxNTg0OV5BMl5BanBnXkFtZTgwODE5NzU1MTE_V1_UX182_CR0_0_182_268_AL_.jpg

The Amazing Spider-Man 2
فیلم خوبی بود بر خلاف شماره ی قبلی که اصلا خوشم نیومد این یکی خیلی بهم چسبید و خیلی خوب سرگرمم کرد. یکی از نکاتی که ازش خوشم اومد رابطه پیتر و گوئن بود که به نظرم به نحو احسنت به نمایش دراومد و صحنه ی پایانیش از نظر من خیلی خوب و احساسی بود. مبارزه ی اسپایدرمن و الکترو هم جالب و هیجان انگیز بود ولی مبارزات بخش پایانی به نظرم اضافه و بدون هیچ پرداختی یهو یه ماجرا به داستان اضافه کردن.
نمره کل: 7/10

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
نشستم deadpool 2 رو هم با زیرنویس و کیفیت پرده ای دیدم، البته چون صدا و تصویر زیاد خوب نبود و بعضی دیالوگ ها ترجمه نشده بودن احتمالاً بعداً که بلوری اومد دوباره ببینم ولی خواستم بگم اگه کسی هنوز ندیده بهتره صبر کنه و زیاد برای دیدنش عجله نکنه چون به غیر از موقعیت های کمدی و جوک های بامزه ای که خود ددپول میگه باقی فیلم زیاد چنگی به دل نمیزنه و مثل فیلم های سوپرهیرویی دیگه مارول ـه (البته نه اینکه بد باشه ولی بعد از دیدن اینفینیتی وارز دیگه اون کلیشه های همیشگی زیاد حال نمیدن). نسبت به فیلم اولش هم یه کوچولو بهتر شده به نظرم ولی خب کاش داستانش یه چیز دیگه بود و بعضی از شخصیت ها رو وارد داستان نمیکردن. یکی از صحنه های باحال توی تریلر رو هم کلاً عوض کرده بودن (لعنت خدا برشون) و قضیه...

اون گردنبندی که جلوی قدرت های سوپرهیروی رو میگرفت رو هم قشنگ مشخصه از روی Divinity Original Sin II برداشته بودن، فقط کاش دلیلش رو هم میاوردن و توضیح میدادن که چرا اینجوری میشه:D

7.5/10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Prisoners
220px-Prisoners2013Poster.jpg

زندانیان به شدت درگیر کننده و جذابه! همه چیز این فیلم تو سطح بالایی قراره داره و بازی های فوق العاده جیک جیلنهال و هیو جکمن به شدت به چشم میاد. به نظرم یکی از بهترین فیلم های جنایی چند سال اخیره، ایده فیلم خیلی خوبه و روایت حتی بهتر. یه پازلی رو فرض کنید که قطعاتش به مرور با دقت کنار هم قرار می گیرن. این فیلم به نظرم نقطه ضعف خاصی نداره.
9/10
Before I Wake
220px-BeforeIWakePoster.jpg

ایده فیلم جالبه اما من پیاده سازی شو نپسندیدم! روایت فیلم یکنواخت و خیلی خشکه! فیلم کسل کننده هست و اینکه در پایان قراره چه اتفاقی بیوفته اصلا برام اهمیت نداشت و پایانش هم جالب نبود.
4/10
The Zookeeper's Wife
The_Zookeepers_Wife.jpeg

بر اساس داستان واقعی. همسر نگهبان باغ وحش یه درام جنگی هست در مورد تلاش یه خانواده برای نجات یهودی های لهستان بعد از اشغال توسط آلمان نازی. کلا ساخت فیلم های بیوگرافی و بر اساس داستان های واقعی سخته، در مورد این فیلم هم به نظرم روایت کسل کننده هست، شخصیت پردازی هم نه جذابه نه شخصیت ها برای من اهمیت داشتن. به نظرم اگر کسی دنبال اینه که در جریان داستان این فیلم قرار بگیره همون خلاصه شو بخونه چیزی رو از دست نداده! فیلم حرفی برای گفتن نداره!
5/10

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
Hatchi: A Dog's Tale

10/10

نمیدونم چرا تا حالا این فیلم شگفت انگیز رو ندیده بودم ... بی قراری عجیبی رو تو این فیلم حس کردم .

اوه اوه من این فیلم رو هفته پیش دیدم یهویی و فر خوردم :D یکی از بزرگترین درس های زندگی رو به آدم میده. واقعا فوق العادس و منم اگه بخوام نمره بدم همین 10/10 لایقشه.

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
death wish 2018
با این که ایده ی فیلم تکراریه و کلیشه ایه (فیلم بازسازی یک اثر مشهوره که شخصا به نظرم تو زمان اکرانش خط مشی این سبک فیلم های انتقامی رو تا حد زیادی تعیین کرده بود ) و بعد ها از نسخه اصلی اش ایده برداری های فراوانی شد (نمونه ی مشهورش کاراکتر پانیشر و مکس پین در دنیای بازی های کامپیوتری ) تا حدی موفق شده بیننده رو تا آخر فیلم جذب کنه . بروس ویلیس انتخاب مناسبی برای نقش اصلی بود و به سرعت بیننده باهاش ارتباط میگیره . تا حدی هم نحوه تبدیل شدن یک آدم معمولی به یک پارتیزان طبیعی در اومده بود . خشونت فیلم هم با این که کمی اغراق شده است ( که خب برای الی راث کارگردان مشهور هاستل و یکی از رفقای سلطان خشونت اغراق آمیز تارانتینو چیز عجیبی نیست ) ولی کاملا در خدمت داستان فیلم بود . در کل برای یک بار دیدن پیشنهاد میشه و در بین آثار اخیر بروس ویلیس چند سر و گردن بالاتر قرار می گیره و با این که زیاد موفقیت تجاری نداشت ولی می توان امیدوار بود که با این فیلم و در آینده فیلم جدید شیامالان بروس ویلیس رو دوباره در آثار جریان اصلی هالیوود ببینیم .

امتیاز 7.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر