Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
220px-Spotlight_%28film%29_poster.jpg

Spotlight

چیزی ندارم بگم جز فوق العاده، فوق العاده و در نهایت فوق العاده. 2 ساعت مفید و عالی با یه تیم بازیگری فوق العاده و صد البته یه داستان که برای من و مطمئنا خیلی از ما تازگی داره و خیلی دوست داریم هرچی بیشتر در موردش بدونیم و کلیت ماجرا رو بفهمیم. مارک رافلو یه بازی بیاد موندنی کرده و واقعا یه کاراکتر بیادموندنی رو خلق کرد و مایکل کیتون و بقیه هم عالی بودن، اسمی از ریچل مک ادامز نمیارم چون کلا با این بشر مشکلات اساسی دارم، بزرگترین نقطه قوت فیلم بدون شک فیلمنامه و دیالوگ ها هست که به بهترین شکل ممکن نوشته شدن یعنی در واقع قلب و نقطه تپنده فیلم همین دیالوگ ها هستن که توسط بازیگر ها فوق العاده بیان میشن. نمیدونم الان مغزم یاری نمیکنه یا نمیتونم چیز زیاد تری بگم ولی Spotlight بدون شک با دیدن تمامی فیلم های خوب امسال برام بهترین فیلم امسال بوده بالاتر از Sicario و The Lobster.
ترجیح میدمم نمره ندم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
Fifty Shades of Grey 2015

این فیلم خیلی وقته رو هاردم موجوده ولی تا حالا رقبت نکردم ببینمش امشب دیدمش باید بگم
اولین کلمه ای که بعد از اتمام فیلم به ذهنم اومد بیان کننده امتیاز این فیلم از دید من هست اونم این کلمه بود
"چرت"

3/10
Fifty-Shades-of-Grey-2015.jpg

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Pitch Perfect 1 ,2

نمی دونم قبلن امتیاز دادم یا نه دیشب برای بار دوم دیدم هر دوش رو و باید بگم واقعن فیلم های قشنگی هستن پر از انرژی مثبت! هر چند شماره یک رو بیشتر دوست داشتم

قسمت اول :

9/10

قسمت دوم :
7/10

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
The Cobbler 2014

یه فیلم فوق العاده دیدنی و لذت بخش، واقعا فیلم های آدام سندلر رو دوس دارم خیلی خوبه
صحنه های کمدی باحالی داره و همچنین یه صحنه غم انگیز که واقعا متاثر شدم
حتما پیشنهاد میدم ببینید

8/10

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Nahang-Anbar1.jpg

نهنگ عنبر: 0.5/10
این چی بود دیگه!!!!!
یک فیلم با داستان بسیار مسخره که برچسب کمدی روشه در صورتی که من کمدی ای توش ندیدم
کلا این فیلم هیچ نکته مثبتی من توش نمی بینم، دلیل این همه فروششم نمی دونم
شاید استفاده از برند بازیگران و شایدم اشتیاق مردم برای دیدن فیلمی که حذفی داشته بوده
حیف از رضا عطاران که توی همچین آثار ضعیفی بازی می کنه
در کل دیدن این فیلم با زل زدن به دیوار اتاق فرقی نداره، چه بسا با زل زدن به دیوار به تفکر فرو برید و به یک نتیجه ای برسید که سودش از دیدن این فیلم به مراتب بیشتره

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر

نهنگ عنبر: 0.5/10
این چی بود دیگه!!!!!
یک فیلم با داستان بسیار مسخره که برچسب کمدی روشه در صورتی که من کمدی ای توش ندیدم
کلا این فیلم هیچ نکته مثبتی من توش نمی بینم، دلیل این همه فروششم نمی دونم
شاید استفاده از برند بازیگران و شایدم اشتیاق مردم برای دیدن فیلمی که حذفی داشته بوده
حیف از رضا عطاران که توی همچین آثار ضعیفی بازی می کنه
در کل دیدن این فیلم با زل زدن به دیوار اتاق فرقی نداره، چه بسا با زل زدن به دیوار به تفکر فرو برید و به یک نتیجه ای برسید که سودش از دیدن این فیلم به مراتب بیشتره

من نمیدونم متولد چه سالی هستی شما ولی این فیلم یه جور یادآوری خاطرات قدیمی برای متولدین دهه 50 و اوایل دهه 60 هست. فکر میکنم علت فروش خوبش ام همین باشه. کل سکانس های مربوط به جنگ و جبهه ش ام حذف شده.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
Spotlight
بدون شک یکی از بهترین فیلمای امساله... موضوع فیلم به شدت برام جالب بود و بخاطر همین بدون یه لحظه خسته شدن تا آخر فیلم رو دیدم. موسیقی های فیلم هم عالی بودن. تیم بازیگری خیلی خوب نقششون رو اجرا کرده بودن، البته این وسط مارک رافالو قشنگ یه سطح از بقیه بالاتر بود، بسیار عالی و کم نقص نقشش رو اجرا کرده و اگه اسکار رو بهش بدن به نظرم حقشه.
8.5

Bridge of Spies
یه فیلم جذاب و روان دیگه از اسپیلبرگ. جو فیلم بسیار عالی بود، خیلی راحت حس اون زمان جنگ سرد رو بهت میداد. تام هنکس عزیز هم که مثل همیشه عالی بود. مارک رایلنس هم بازی به یاد ماندنی ای بازی کرده تو این فیلم.
7.5 (به نظرم فیلم با همه خوبی هاش دیگه بالاتر از 7.5 نمیشه بهش داد )

The Good Dinosaur
یه انیمیشن سرگرم کننده. البته وقتی اسم پیکسار میاد من همیشه خودمُ برای یه چیزی بالاتر از سرگرم کننده آماده می کنم. این انیمیشن در کنار دو نسخه کارز به نظرم ضعیف ترین کارهای پیکسار هستن. در ضمن فراموش نشه که این انیمیشن مرزهای جدیدی رو از واقعی بودن به جا گذاشت... اگه میخواید یه ماجراجویی جالب ببینید و به چشماتونم یه حالی بدید به هیچ وجه The Good Dinosaur رو از دست ندین. :d
6

[Unforgiven [1992
توضیح خاصی ندارم.
7

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
The Good Dinosaur 8/10
TheGoodDinosaur.jpg

یک انیمیشن دیگه از Pixar !! مسلما وقتی اسم پیکسار وسط میاد ما فقط منتظر دیدن یک انیمیشین خلاقانه و عالی هستیم اما متاسفانه The good dinosaur خوب هست اما عالی نیست. دایناسور قصه ی ما طی اتفاقاتی از خونش دور میشه و همراه پسر بچه قصد برگشت به خونه را دارند که این فیلم مثل فیلم های جاده ای یک سری اتفاقات غیر مرتبط به هم را میبنیم که فقط قراره اتفاق بیوفتند تا زمان فیلم پر بشه و البته صحنه های احساسی خوبی هم در بعضی موارد میبینیم مثل:
زمانی که ارلو و اسپات با شکلک ها با هم ارتباط برقرار می کنند که جز برترین صحنه های عاطفی فیلم هست
این جور که خوندم فیلم از 5-6 سال قبل در حال ساخت بوده اما به طور کامل 2 سال قبل کارگردانش و اکثر صدا پیشه هاش و خط داستانی فیلم تغییر دادند که بنظرم همین موضوع تاثیر روی فیلمنامه گذاشته و باعث شده با داستان معمولی طرف باشیم
مهمترین نقطه قوت فیلم انیمشین های طبعیت هست .. به شدت عالی و زیبا کار شده و پیکسار ثابت کرده در این زمینه یک سر و گردن از بقیه استدیو ها بالاتر هست ! در بعضی جاها شک میکردم که اصلا دارم انمیشین میبینم یا واقعی هست ؟ اب و صحنه های مرتبط با اب و اصلا خود اب ( رودخانه درون فیلم ) به شدت فوق العاده کار شده
در کل فیلم برای کودکان و نوجوانان ساخته شده و البته در کنارش بزرگترها هم میتونند لذت ببرند .. مسلما وقتی اسم پیکسار وسط میاد باید اون انیمیشین را دید !

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
American Ultra 2015:

دومین ساخته نیما نوری زاده، کارگردان ایرانی، خیلی فیلم خوبی نبود از نظر من. بازیگرای مطرحی مثل کریستین استوارت و جسی ایزنبرگ تو فیلم بازی میکنن ولی واقعا چیز خاصی نداره و داستانش هم رسما CIA رو مورد تمسخر قرار میده:D کلا تو هیچ زمینه ای فیلم خوبی نیست و فقط بازی بازیگرا صرفا "بد" نیست. اگه آدم سخت گیری تو فیلم دیدن هستید بهتره سراغش نرید. من خودم اینجوری نیستم و احساس پشیمونی ندارم راجبش منتهی دیدن یا ندیدنش فرقی نداره. کمدی‌ایِ بدون استفاده از مسائل جنسی که البته من یکی بعید میدونم تو یک صحنه حتی بتونه بخندونه شما رو:D البته فیلم قبلی نوری زاده یعنی Project X از نظر من کمدی بدی نبود.
5/10

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
faPT3LZfAmwK8tHNupSfSqXPEIF.jpg

Black Mass 2015
ژانر فیلم: زندگی نامه، جنایی، درام
فیلم خارق العاده ایی بود به نظرم یکی از بهترین فیلم هایی بود که زندگی نامه یه جنایت کار رو به تصویر کشیده بود، از اول فیلم حس هیجان و کنجکاوی شروع میشه بر خلاف دیگه اصلا هیچ دقیقه ایی از فیلم کسل کننده نیست.
روایت داستان به نرمی هرچه تمام صورت میگیره و هیچ جای سوالی هم باقی نمیزاره.
اما بریم سراغ بازی بازیگرا: گریم جانی دپ فوق العاده بود شخصیت پردازی این فرد عالی بود از همون اول فیلم میتونید باهاش ارتباط برقرار کنید ولی جانی دپ هم این نقش عالی بازی کرده یه آدم جدی و خشم ولی در چهره ایی آروم، در کل شخصیتش عالی بود چه طرز حرف زدن هاش چه طرز لباس پوشیدنش و چه طرز رفتار هاش، بازی مابقی هم در حد خودشون عالی بود و دقیقا همونی که انتظار میره صورت گرفته شده.
موسیقی فیلم و عالی و در بهترین سکانس ها بهترین ها نواخته میشه.
دیدم بعضی ها این فیلم با Legend 2015 مقایسه کردن ولی من میخوام بگم که درسته تام هاردی نقش دونفر خیلی عالی و متفاوت بازی کرده اما اون فیلم جنبه فان داره و جنایت آنچنانی در فیلم نیست اما نمیدونم چرا Black Mass از همون اول یه اتمسفر کاملا جدی و جنایی داره و واقعا آدم رو غرق خودش میکنه.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
American Ultra 2015:

دومین ساخته نیما نوری زاده، کارگردان ایرانی، خیلی فیلم خوبی نبود از نظر من. بازیگرای مطرحی مثل کریستین استوارت و جسی ایزنبرگ تو فیلم بازی میکنن ولی واقعا چیز خاصی نداره و داستانش هم رسما CIA رو مورد تمسخر قرار میده:D کلا تو هیچ زمینه ای فیلم خوبی نیست و فقط بازی بازیگرا صرفا "بد" نیست. اگه آدم سخت گیری تو فیلم دیدن هستید بهتره سراغش نرید. من خودم اینجوری نیستم و احساس پشیمونی ندارم راجبش منتهی دیدن یا ندیدنش فرقی نداره. کمدی‌ایِ بدون استفاده از مسائل جنسی که البته من یکی بعید میدونم تو یک صحنه حتی بتونه بخندونه شما رو:D البته فیلم قبلی نوری زاده یعنی Project X از نظر من کمدی بدی نبود.
5/10
متاسفانه اکثر فیلمها طنزشون روی همین محور هست اما اگر دنبال طنز بدون مسائل جنسی هستید به سراغ سریال طنز IT Crowd برید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر