Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
حس نیست، واقعیته. استیو حابز نه برنامه نویسی بلد بود و نه تو کار سخت افزار بود. یه چهره تبلیغاتی برای Apple و از نظر من یه مدیر خیلی خوب بود، همین. به شما توصیه میکنم مستند The Man In The Machine رو هم ببینی تا کامل متوحه تمامی اتفاقات و موضوعات بشی.

220px-SteveJobsposter.jpg

Steve Jobs

فیلمنامه های ارون سرکین هیچوقت نمیتونه بد یا حتی خسته کننده باشه، انقدر دیالوگ ها و بازیگر ها خوبن که آدم واقعا متوحه گذر زمان امکان نداره بشه، کلا این Fast Pace بودن فیلمنامه های ارون سرکین یه نعمته و از بزرگترین لذایذ هست. اتفاقات داخل فیلم هم به بهترین شکل انتخاب شده، اتفاقات بزرگی که دقیقا نشون دهنده شخصیت حابز و عقاید و تفکراتش بوده، با اینحال هنوز مستند The Man In The Machine رو بیشتر میپسندم. کیت وینسلت هم خیلی خوب بود.

8/10

اون مستند چنان با لحن بد و یکطرفه بود که یکی نمیدونست فکر میکرد با یکی از شارلاتان های دنیای کامپیوتر طرفه :D

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
Room
من اهل نمره دادن به فیلم و سریال نیستم چون تخصصی در این رابطه ندارم.
داستان فکرکنم بر اساس یه اتفاقی بود که چند سال پیش افتاده بود، دقیق جزییات اون اتفاق رو یادم نیست چون اصلا پیگیر این جور اخبار نیستم ولی در این حد یادمه که شخصی دختر خودش رو چندین سال زندانی کرده بود و بهش تجاوز می کرد و ازش چندین بچه هم داشت و به نظر داستان فیلم نسخه ای کمتر تاریکتر و البته سینمایی تر از اون داستان هست. حالا شاید اصلا ربطی به اون نداشته ولی من بعد دیدن فیلم یاد اون خبر چند سال پیش افتادم.
خود فیلم به نظرم نیمه ابتدایی بسیار زیبا بود یعنی تا جایی که آزاد میشن اما در ادامه من بیشتر انتظار داشتم رو شخصیت مادر زوم می شد.مخصوصا اونجا که نشون داد پسره داره خودش رو با محیط وفق میده ولی مادر نمی تونست، انتظار داشتم ادامه فیلم بیشتر مادر رو نشون بده که دقیقا اتفاق برعکسی افتاد.
در کل فیلم بسیار تکان دهنده بود و نیمه ابتدایی من رو تا نزدیک گریه کردن برد

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Carol
8/10

کیت بلانشت واقعاً بی نظیره. این زن هم فوق العاده زیباست و هم فوق العاده هنرمند. راستش داستان تو نیمه ی ابتدایی یه مقدار تند پیش رفت ولی تجربه ی جالبی بود کارول. خیلی متفاوت با همه ی فیلم ها و داستان های رومانس، من این جور داستان ها رو به شخصه می پسندم. موسیقی و طراحی لباس ها به نظرم خیلی قشنگ بود. داستان تو نیمه ی دوم یه ذره کند شد ولی آخرش به زیبایی تموم شد.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان

Carol

9.5/10

فیلم عالی بود. بسیار زیبا و دیدنی.
موسیقی فیلم فوق العاده شاهکار بود. بازیگرا هم عالی بودن؛ کیت بلانش و رونی مارا بسیار زیبا و باور پذیر بازی کردن. فیلمنامه و داستان فیلم خیلی زیبا بود.
فیلمنامه عالی و بازی قوی بازیگرا در کنار موسیقی زیبا, کارول رو به یکی از بهترین فیلم های عاشقانه ای که دیدم تبدیل کرد.
خدا رو شکر که بلاخره این دو تا بهم رسیدن!! :d:x اگه باز به هر بهونه ای این دو تا بهم نمیرسیدن یا از هم جدا میشدن, بدجور اعصابم خورد میشد! (مثل Blue is the warmest color و Brokeback Mountain آخر فیلم حالم گرفته میشد!! :d=(()
اون صحنه یکی مونده به آخر که ترز از مهمونی میاد بیرون و تنها توخیابون قدم میزد؛ من رو ناگهان یاد پایان Blue is the warmest color اندخت و با خودم گفتم تورو خدا تموم نشو اینجا!! جون من ادامه داشته باش!! که خوشبختانه ادامه داشت و فیلم پایان خیلی خوبی داشت از نظر من!! :d :bighug:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
The Peanuts Movie

62465751490066398353.jpg

عالی و خلاقانه. داستان خیلی ساده و بامزه با دیالوگ های بچگانه ولی یجورایی مفهومی و سنگین:d
میدونستم انیمیشن خوبیه ولی نه تا این حد, واقعا فراتر از انتظارم بود
بعد Inside Out تنها انیمیشنی بود که خیلی جذبش شدم و ازش لذت بردم. تک تک لحظه های انیمیشن بامزه ست و اصلا خسته کننده نیست
100% ارزش دیدن داره
10/10

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
The Hateful Eight :8.5
اوایل فیلم یه مقدار کسل کننده بود اما بعدش خیلی جذاب شد به نظرم همچنین بازی اون یارو سیاه پوسته (که اسمش نمیدونم) عالی بود :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Good Dinosaur
220px-The_Good_Dinosaur_poster.jpg

باز هم پیکسار همونطور که انتظار داشتم به من ثابت کرد که اصلا نمی تونه انیمیشن متوسط بسازه، انیمیشن های خوب پیکسار هم انقدر خوب هستند که در مقابل شاهکارهای استدیوهای دیگه حتی چند لول بالاتر باشند...

دایناسور خوب یه انیمیشن متفاوت بود، یه انیمیشن ماجراجویانه که یه جاهایی غافل گیرتون میکنه و در عین حال می خندونه. گرافیک و طراحی های این انیمشن شگفت انگیزه.

یکی از نکات مثبت انیمیشن هم این بود که منو یاد شیرشاه شاهکار انداخت، الهام برداری هایی که از شیرشاه شده بود نوستالژی ها رو زنده کرد.

8/10

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
اینجا بحث فیلمه ولی با اجازتون من یه سریال معرفی میکنم که همه هم میشناسنش ولی شاید دودل هستن واسه دیدنش.از نظر من شاهکاره تو نوع خودش و همچنین افتخاره برا کشورمون...

سریال ایرانی شهرزاد

نمره من 9.9/10

------------------------------------------------

درباره فیلم هم بگم که فیلم Room رو حتما ببینید ... عالیه

نمره من 9.5/10

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
تک تیرانداز آمریکایی
به نظرم فیلم کارگرانیش و فصاسازیش خیلی قشنگ بود منو که واقعا تحت تاثیر قرار داد
از 10 به این فیلم 9 میدم

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

It Follows

8/10

یکی از معدود فیلمای ژانر وحشت که معلوم بود حسابی روش فکر شده. با اینکه خیلی از فرمول های فیلم های ترسناک رو شکسته یا برعکس کرده بود، ولی همشون به شدت کار میکردن. فضای فیلم انقدر رنگی و حتی شاده که اگه صداشو ببندید و تیکه تیکه ببینیدش ممکنه فکر کنید یکی از فیلمای وس اندرسونه !
تو اینترنت خیلی نقد ازش دیدم که به اشتباه پیام فیلم رو هشداری درمورد انتقال بیماری های مسری که توسط جوون های بی بند و بار و تشنه ی رابطه ی ج.نسی انجام میشه دونستن که به نظرم اشتباه ترین طرز فکر ممکنه ! فیلم درمورد پیامدهای هر ارتباطیه که آدم با کسی داره و به هر دلیلی بعد یه مدت به برک آپ منجر میشه ولی همه چی با همون کات کردن تموم نمیشه و متعلقات اون رابطه هنوز مثل هیولا دنبال آدم میکنن. اگه میخواست همچین موضوعی رو تو هر ژانر دیگه ای بگه به شدت کلیشه ای میشد ولی تو ژانر وحشت به شدت جواب داده.
مشخصه که از لحاظ فضاسازی و ترس های روانی حسابی روش کار کرده بودن.
میگن یکی از راه های انتقال حس راحت نبودن و اضطراب و تنش تو فیلمای ترسناک اینه که جای وسائل و موقعیت هارو به شکل نامحسوسی عوض کنی. تو It Follows هم همه چی به طرز عجیبی سره جاش نیست. اصلا معلوم نیست فیلم تو چه زمانی داره میگذره. دست دختره یه دستگاه الکترونیکی پیشرفته برا مطالعه ی کتابه ولی تلویزیون ها همه برا دهه هشتاد و برنامه هاشون سیاه سفیده. ماشین ها هم اکثرن قدیمین ! حتی معلوم نیست فیلم داره تو چه فصلی از سال میگذره. آدما تو استخر تو محیط باز راحت شنا میکنن از طرفی یه سری ادمای دیگه لباسای گرم و کاپشن تنشونه ولی درخت ها پر از شکوفه هستن و انگار بهار یا پاییز باشه ولی جلو در خونه ها کدو تنبل برا هالووین گذاشتن که یعنی زمستونه ! فیلم میتونه تو یه سیاره ی دیگه باشه یا تو یه دنیای موازی.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
quentin-tarantinos-the-hateful-eight-ist.jpg

The Hateful Eight: 8.7/10

فوق العاده :bighug:
یک فیلم تارنتینویی به تمام معنا بود، تقریبا نیمه اولش هیچ اتفاق خاصی نمیوفته که آدم میگه شباهتی به فیلمای تارنتینو نداره برعکس نیمه دوم اینقدر هیجان فیلم زیاده که آدمو به شکل عجیبی میخکوب میکنه پای فیلم :D واقعا حرف نداشت :x کست هم عالیه بود و از همه بهتر سامیوئل ل جکسون ترکوند واقعا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر