Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
MV5BODE0NTcxNTQzNF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzczOTIzMw@@._V1._SY317_.jpg

به به . لعنتی :D یعنی هر دفعه این فیلم رو می بینم و اون موزیک آخرش رو میشنوم مو به تنم سیخ میشه :D خیلی بدمصب خفنه :D مثه RDR ـه :D خدان . بازی خوب کریستین بیل و بازی عالی راسل کرو ، این بشر خدان :D روانیشم به مولا . اگه یه روز نقش جان مارستن رو میخواستن بدن به کسی اولین گزینه مورد علاقم همینه مطمئنن . :D روایت جالب ، حس حماسی ـی که سکانس آخر داشت . کلن همه چیزش عالیه . هر بار می بینمش لذت خاصی می برم :D واقعا عالیه . پیشنهاد من اینه که اگه تا حالا ندیدیدش ببینین حتما .

9/10 .
این بازسازیه،خیلی خیلی بهتر از نسخه ی اصلیه...
مخصوصا اخرش ،که با نسخه اصلی از اینجا تا شیراز فرق داره:d:d

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
:d
به اونایی گفتم که از The Dictator خوششون اومد
بورات هم خیلی باحاله به نظره من
کلا از کوهن خوشم میاد
کلا ببخش اگه 700 مگت پرید جبران میکنیم :d:d
اختیار داری حجی.
دیکتاتور فیلم خوبی بود و البته شوخی های سخیف و مبتذل زیادی هم داشت. ولی در مقابل شوخی های عمیق و جالب زیادی هم داشت. می شه بهش 7/10 داد البته تو سبک و حال و هوای خودش.
اما این borat نمی دونم همش شوخی های مسخره بود... مثلا زمین خوردن کوهن و شکست ظرفهای عتیقه فروشیش جالب بود یا لخت دنبال کردن عظمت تو جمع؟ شاید فقط چند شوخی تر و تمیز با استفاده از تفاوت فرهنگی کشورها در اورده بود که اونم معمولا با افراطی خارج از تحمل همراه می شد. کلا 3/10 امتیاز مناسبیه براش.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اختیار داری حجی.
دیکتاتور فیلم خوبی بود و البته شوخی های سخیف و مبتذل زیادی هم داشت. ولی در مقابل شوخی های عمیق و جالب زیادی هم داشت. می شه بهش 7/10 داد البته تو سبک و حال و هوای خودش.
اما این borat نمی دونم همش شوخی های مسخره بود... مثلا زمین خوردن کوهن و شکست ظرفهای عتیقه فروشیش جالب بود یا لخت دنبال کردن عظمت تو جمع؟ شاید فقط چند شوخی تر و تمیز با استفاده از تفاوت فرهنگی کشورها در اورده بود که اونم معمولا با افراطی خارج از تحمل همراه می شد. کلا 3/10 امتیاز مناسبیه براش.
من نظرم برعکسه. شوخی های دیکتاتور در مقابل برت خیلی ضعیف بود و بعضی مواقع اضافه بود. منتها فیلنامه برت حرف نداشتش. بازی ساشا بارن کوهن هم بهتر بودش.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
میرسیم به فیلم سفید برفی و شکارچی
امتیاز من 7.5 از 10
کلا امسال همه گیر داده بودن به سفید برفی ولی به نظر من اقتباس فیلم میرور میرور بهتر درامده بود ولی جلوه های ویژه این یکی بهتر بود ولی به نظرم شخصیت نقش اول همون بره گرگ و میش بازی کنه سنگینتره اصلا این نقش رو نتونست خوب ارائه بده

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
dark shadows

کلا فیلم تا حد انفجار هایپ شده بود گرچه به شخصه انتظار یک کمدی فانتزی متوسط رو داشتم. کارگردان واقعا گند زد .فیلم پتانسیل بالایی داشت ولی کارگردان به طور احمقانه ای تمام ایده های خوب فیلم رو تبدیل به crap کرد.
فیلم به شدت سعی داره هم فانتزی باشه هم کمدی ولی تو هیچ کدومش حرفی برای گفتن نداره , جاهایی که میخواد خنده دار باشه فیلم به شدت مضحک میشه.
فیلم به شدت سطح پایین هست و ارزش دیدن نداره.
0/10
نمیدونم اگه همین جانی دپ هم توش بازی نمیکرد همین قدر میفروخت؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
Dark Shadows

واقعا باورش سخت هست که کارگردان این فیلم یک روزی اثری مثل Edward Scissorhands رو ساخته.
به نظر من جانی دپ حتی اگر هم نخواد باز هم جذابه اما تیم سازنده اینقدر قوی ظاهر میشه که حتی می تونه جانی دپ رو هم به لجن بکشه.
تکلیف فیلم با خودش مشخص نیست، معلوم نیست میخواد جدی باشه یا کمدی. و در سکانس هایی هم که کمدی میشه واقعا ناامید کنندس و از شوخی های بسیار مضخرفی استفاده میشه.

2/10

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
گشت ارشاد
5/10
فیلمی که اوایل ینظر میرسه خوش ساخت هستش و میخواد حرفی بزنه و در لابلای فیلم گریزی به نگفته ها میشه به فرهنگ سرک میکشه اما اواسط فیلم وارد حاشیه و یه داستان مزخرف میشه و بیشتر حاشه پراکنی میکنه تا به اصل بچسبه و در آخر هم اصلا به نتیجه دلچسبی نمیرسه و میشه گفت آخر فیلمو انگار به زور و عجله جمع کردند بعد از سنگ کاغذ قیچی انتظار بیشتری داشتم از سهیلی

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
گشت ارشاد
7.9/10
تو اين بازار سينماي ايران واقعا فيلم خوبي بود به نظرم.
برخلاف همه فيلم هاي ايراني كه همه چيز عالي و خوش و خرم ميشه، يكي از شخصيت هاي اصلي مي ميره.
مسلما فيلم مي تونست حرف هاي زيادي داشته باشه ولي خوب اينجا ايرانه، تا همين جاش هم كم سانسور نداشته و اكرانش داستان دار بود و ...
موضوع هاي تلخي كه متاسفانه تو جامعه ما رخ مي ده هم نشون داد كه خوب از اين قسمتش خوش اومد.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
Hugo
فیلم آموزنده و تاثبرگذاری بود، فقط بعضی جاهاش یه خورده سطحی و بچه گانه به نظر میرسید، در صورتی که این فیلم در رده سنی بزرگسال قرار داشت!
8.5/10
یک جدایی هم تنها فیلم ایرانی هست که تا به حال ازش خوشم اومده! واقعا باید سر تا پای اصغری رو طلا گرفت!

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
The Lord of the Rings - Fellowship Of The Ring
9/10
The Lord of the Rings- The Two Towers
10/10
The Lord of the Rings - The Return of the King
10/10
سری خیلی خوبی بود به شدت منتظر هابیت هستم =p~

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
Hugo
فیلم آموزنده و تاثبرگذاری بود، فقط بعضی جاهاش یه خورده سطحی و بچه گانه به نظر میرسید، در صورتی که این فیلم در رده سنی بزرگسال قرار داشت!
8.5/10
یک جدایی هم تنها فیلم ایرانی هست که تا به حال ازش خوشم اومده! واقعا باید سر تا پای اصغری رو طلا گرفت!

بهترین فیلم سال بود برای من واقعا مبهوت کننده بود 9.5 میدم بهش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر