Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دو تا فیلم کوتاه خیلی خوب :

Copy Shop

داستانش درباره ی ادمیه که با یه دستگاه کپی ، مدام از خودش کپی می گیره.... هزاران و هزاران ورژن از خودش تولید می کنه...
از اون فیلمای کوتاه عجیب غریبه که یه ایده ی فوق العاده خلاقانه داره. این فیلم نشون میده یه ایده ی خوب رو خیلی راحت میشه تو ده دقیقه نمایش داد. بدون اینکه نیاز به کش دادنش باشه
یه کلمه هم دیالوگ نداره
8.5/10
====

the black hole

اینم یه کاره فوق العاده ی دیگه که فقط سه دقیقه اس. اصلا نمیشه دربارش توضیحی داد.... باید خودتون ببینید

8/10

این بلک هول رو کسی لینک دانلود داره؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
butterfly effect --- 10/10
بینظیر فقط همین
grudge 9/10
فکر نمیکنم از این فیلم ترسناکتر دیدم مخصوصا شب که دیدم خیلی خیلی ترسش به دلم نشست.
war of worlds
برای بار دهم تلوزین نشون داد که امتیاز بهش نمیدم ولی پیشنهاد میکنم هر کسی اگر میخواد یک فیلم در ژاندر تخیلی ببینه این فیلم رو از دست نده . دنیا به پایان میرسه و ترسی حاکی از انتهای دنیا با بازی تام کروز به نهایت خودش میرسه. واقعا تحت تاثیرتون قرار میده.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
Super 8
8/10 به نظرم داستانش یه ذره کلیشه ای اومد ولی در کل جالب بود . انتظرم بیشتر بود :d
اسم فیلم اسم جشنواره فیلم کوتاه 8 دقیقه ای تو فیلم هست که دانش اموزا درست میکنن درسته ؟
Your highness
1/10
واقعا حیف وقت ....! اون 1 هم به خاظر پورتمن گذاشتم...! Gabrage به تمام معنا...!

یکی از دوستان آواتار رو فول آچ دی اوورد ما هم یه دل سیر دیدیم ...! آخه قبلا DVD دیده بودم ... عجب حالی داد ... جاتون خالی...!
10/10

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Mephisto

شباهت عجیب و غریبی داره این فیلم به وضعیت الان خیلی ها تو ایران.
داستانش اونطور که میگن بر اساس واقعیته و درباره بازیگریه که به شدت به بازیگری علاقه داره ولی برای ادامه دادن تو این شغل مجبور میشه روح خودش رو به رهبران فرهنگی آلمان نازی بفروشه.
نکته ی ایرونی فیلم شاید این باشه که اوج دوران کاری کاراکتر اصلی، بازی در نقش مفیستو باشه درحالی که خودش در حقیقت در موقعیت فاوست قرار داره.
فیلم خیلی خوبیه. مخصوصا بازیِ Klaus Brandauer که دود از سره آدم بلند می کنه.
اسکار بهترین فیلم خارجی رو هم گرفت.
8.5/10

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
The Hangover : Part II

خیلی کلیشه ای شده بود انگار همون قسمت اول رو دوباره میبینی فقط محل فیلمبرداری جای نوادا شده بانکوک :D

امتیاز من به شماره قبلی 10 اما به قسمت دوم 7 میدم

در کل روز جمعه از بیکاری بهتر بود :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Pa Negre
black_breadmovie_poster_1020560962.jpg

شبکه 3 یه تیزر داد به نام "نان سیاه" منم دیدم فیلم خیلی خاکستریه، چون از این تم خوشم میومد دانلود کردم و دیدم.
فیلم سال 2010 ساخته شده و محصول مشترک سینمای اسپانیا و فرانسس.
تو فیلم همه بازندن! هیچ برنده ای وجود نداره! آدریان هم یه بازندس با اینکه تا آخر فیلم اون رو برنده می دونید اما در آخر فیلم میبینید اونم یه بازندس.
دیالوگ های دقایق پایانی فیلم خیلی خوبه.
8/10

Last edited by a moderator:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
Capitan america .

یعنی bullshit ...

هیچ هر چی فکر میکنم نمیفهمم قصدشون از ساخت این فیلم چیه ؟!!!

3/10 .
قصدشون فقط آماده کردن مخاطب برای حضور این ابر قهرمان در فیلم بعدی مارول یعنی Avengers بود.من هم مثل شما اصلا با این فیلم حال نکردم.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

The Royal Tenenbaums

یکی از بهترین کمدی درام های اون سال بود. تقریبا میشه گفت بعد از Rushmore بهترین کاره وسلی اندرسون هست.
شخصیت پردازی فوق العادست تو این فیلم. هر کدوم از این کاراکتر ها راحت می تونستن شخصیت اصلی یه فیلم جداگونه باشن. ولی حالا همشون دوره هم جمع شدن.
یکم حال و هوای Fantastic Mr. Fox رو داره. اینجا هم تقریبا با همچین خانواده ای روبرو ایم.
درکل فیلم خوبیه. احساس خوبی به ادم میده.
7/10

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Tree of Life

با توجه به چیزایی که از این فیلم شنیده بودم و تو یه همچین جاهایی خونده بودم، انتظار یه کار عجیب غریب و یه چیزی که با عقل جور در نیاد رو داشتم و خب، یه جاهایی هم فیلم همینطور بود ولی در مجموع فیلم نرمالی بود. یعنی موضوع، داستان و روایتش کاملا با عقل جور درمیومد و فقط به نظر میرسید که سازنده ها کمتر به کلیشه های plot های معمول که تو بقیه ی فیلمها رعایت میشن، توجه کردن. انگار که اصلا براشون مهم نبوده که فیلمشون سرگرم کننده باشه. در نتیجه فیلم در مقایسه با فیلمای دیگه، یکم متفاوت به نظر میرسه . به جای اینکه بیشتر قصه گو باشه، بیشتر میخواد به مخاطبش بفهمونه.
در کل، من خوشم اومد از فیلم. تجربه ی جالبی بود ولی چیزی نبود که برام موندگار بشه. به نظرم اگر کسی این فیلم رو ندیده و میخواد ببینه با این دید بره ببینه که قراره یه سخنرانی گوش کنه مثلا یا یه همچین چیزی. دنبال سرگرم شدن نباشه.

6.5 از 10

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
The Change Up
7/10
خداییش بامزه بود کلی خندیدیم...! دو بچه کوچیکه یارو کرکر نده بودن...! :))

Green Lantern
10-/10
خودم دانلود نکردم و واقعا خوشحالم که ترافیک رو صرف این فیلم نکردم...! وااقعا بولشت به تمام معنا ...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر