Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
The perks of being a wallflower
6/10
بدک نبود شاید بخاطر تفاوت سبک زندگی ها نتونستم خیلی شخصیت اصلی رو درک کنم
اما واتسون هم بازی ناامید کننده ای داشت

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
SULT یا Hunger

محصول 1966 از روی یه رمان نوشته کنوت هامسن ساخته شده و سیاه و سفیده
داستان مشخصی هم نداره درباره مردی ـه که واقعا داره گرسنگی میکشه ولی تحت هیچ شرایطی حاضر نمی شه غرورشو زیر پا بذاره
کتشو برای خریدن غذا می فروشه ولی باز هم کم نمیاره و شخصیتشو حفظ میکنه یا تو یه صحنه دیگه ... :-s
بازیگر نفش اولش هم پر اسکارسن واقعا سنگ تموم گذاشته
فیلم هیچ مشکلی نداره فقط دیدنش واقعا سخته
این دومین هانگریه که تو این ماه دیدم و هر دو تاشونم به بدترین شکل ممکن عذابم دادن آخه این شانسه من دارم :d
دیدنشو به هیچ عنوان توصیه نمی کنم چون حسابی دپرس میشین
پ ن : اگر هم خواستین ببینین چند تا کمدی ناب دم دست داشته باشین:d
یه پ ن دیگه محض یادآوری : اون یکی هانگر دیگه رو استیو مک کوئین سیاهپوست :d ساخته با بازی مایکل فاسبیندر و درباره بابی ساندزه

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
SULT یا Hunger

محصول 1966 از روی یه رمان نوشته کنوت هامسن ساخته شده و سیاه و سفیده
داستان مشخصی هم نداره درباره مردی ـه که واقعا داره گرسنگی میکشه ولی تحت هیچ شرایطی حاضر نمی شه غرورشو زیر پا بذاره
کتشو برای خریدن غذا می فروشه ولی باز هم کم نمیاره و شخصیتشو حفظ میکنه یا تو یه صحنه دیگه ... :-s
بازیگر نفش اولش هم پر اسکارسن واقعا سنگ تموم گذاشته
فیلم هیچ مشکلی نداره فقط دیدنش واقعا سخته
این دومین هانگریه که تو این ماه دیدم و هر دو تاشونم به بدترین شکل ممکن عذابم دادن آخه این شانسه من دارم :d
دیدنشو به هیچ عنوان توصیه نمی کنم چون حسابی دپرس میشین
پ ن : اگر هم خواستین ببینین چند تا کمدی ناب دم دست داشته باشین:d
یه پ ن دیگه محض یادآوری : اون یکی هانگر دیگه رو استیو مک کوئین سیاهپوست :d ساخته با بازی مایکل فاسبیندر و درباره بابی ساندزه
نمره هم بده:d

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
Detropia

سلام علیکم ...

qVMBzeK3Nb2gUTNZZ5MD0fQRSJn.jpg

اتوپـیـا

گول ِ پوسترشو نخوريد ... اَ اين مستندایِ عجيب غريبُ به درد نخور ني ...يه مستند اَ کـَفِ خيابوناي ديترويت ... اَ دل ِ مردم ...

یه تیکه هایی از زندگی روزمره چَنتا دیترویتی ...
یه پیرمردِ معلم که خودشو باز خرید کرده و رستوران زده ...
یه رئیس سندیکای کارگری که کارگــَراش دونه دونه دارن اخراج میشن ...
یه دختر بلاگر که از خرابه های دیترویت فیلم میگیره و آپلود میکنه ...
چَنتا جوون بیکار و بدبخت که با یه وَن ، تیر آهنای ِ مستعمل و زنگ زده تو شهر رو جمع میکنن واسه فروش ...
نخ ِ فیلمم اپرای معروفِ دیترویت که داره تعطیل میشه...
نکته متمایزش با فیلمای مشابهش اینکه بر خلافِ فیلمای این سبکی، آدماش منفعل و خنثی و آه و ناله کن نیستن ... همشون آدم باحالن ...

حجم ِ عظیم ِ اطلاعاتی که Inside job میده رو اینجا نمیبینیم ولی همون قدر فنی و تخصصی یه ....تیکه ها و شوخی یایی که مایکل مور تو فیلماش هس، اینجا نمیبینیم ولی همون قدر نیش داره...

نه خبری از اشک و آه و ناله هَس نه خبری از پایان ِ خوش و گل و بلبل ...

تونگاه اول به نظر میاد اَ اون فیلمایی باشه که کارگردان با یه دوربین تو شهر رفته و اَ هر چی که دیده فیلم گرفته، تا تو اتاق تدوین درآرش ... ولی اَصَن این جوری نیس...
تک تک نماهاش فکر شُدَس ...
به جرات میشه گفت هیچ اینسرت و نمایِ پرتی تو فیلم نیس ...قاب بندیاش شاهکاره ... معلوم ِ عرق ریخته ...
یه مستند مَشتی و جوندار و سرپا ... خیلی خوب بود ...

نمره : :thumbup: :thumbup: :thumbup:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Hachi A Dogs Tale
واقعا خیلی فیلم قشنگی بود . اخر فیلم واقعا گریه کردم
:(( به احتمال زیاد چند سال دیگه یه اکیتا بخرم :(
۱۰ از ۱۰

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
life of pi
فیلم بسیار کاملی بود و واقعا لذت بردم هرچی جایزه گرفت حقش بود
بعضی جاها هم من رو یاد بازی جرنی می انداخت مخصوصا موسیقی فیلم
9/10
آقا مرتضی بازی هات ته کشیده زدی تو کار فیلم دیدن
yahoo_4.gif
=))
نه من یه عادتی دارم الان مثلا یه عالمه فیلم اسکاری و ... رو دارم ولی هنوز حسش نیومده که ببینم :d ولی یهو یه روز حسش میاد میشینم 2-3تا فیلم میبینم مثه امروز و دیروز:d

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
life of pi
فیلم بسیار کاملی بود و واقعا لذت بردم هرچی جایزه گرفت حقش بود
بعضی جاها هم من رو یاد بازی جرنی می انداخت مخصوصا موسیقی فیلم
9/10

آقا مرتضی بازی هات ته کشیده زدی تو کار فیلم دیدن :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
lord-of-the-rings-ii-aragon-and-friends-4900243.jpg

تازه وقت شد این تریلوژی رو ببینم ! فقط تنها نمره ای که میشه داد 10 هست به این تریلوژی ! هیچ نسخه ای هم به نظرم بر دیگری برتری نداره !
کاملترین و بهترین تریلوژی موجوده به نظرم ! از چی تعریف کنم که شما ندونید ؟! همرو میدونید ! ولی این باعث شد با دید خوب برم سراغ hobbit و بگم قبل دیدن فیلم گور پدر اسکار !:d
به نظرم البته 2-3 بهتر از 1 بودن. 1 تقریبا کلش تو شایره و هیچ قسمت حماسی نداره. همش:
Hide n Seek بازی کردن با 9 سوار ه. غیر از قسمت ورود به ریوندل که واقعا باحال ه:D

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
به نظرم البته 2-3 بهتر از 1 بودن. 1 تقریبا کلش تو شایره و هیچ قسمت حماسی نداره. همش:
Hide n Seek بازی کردن با 9 سوار ه. غیر از قسمت ورود به ریوندل که واقعا باحال ه:D

مگه قراره هر 3 سری یک تریلوژی پر از حماسه باشه؟ که حالا بیایم یکی رو بهتر از اون یکی بدونیم؟
من واقعا نمیدونم روی چه حسابی فرضا بعضی دوستان در مورد تریلوژی های مختلف اینطوری نظر میدن :D
یک تریلوژی همونطور که از اسمش هم مشخص هست از 3 قسمت تشکیل شده
مرحله اول که شروع و معرفی هست
مرحله دوم که تثبیت و شکل گیریِ کامله
و نهایتا سوم که جمع بندی میشه و به پایان میرسه .

جدا نیستن از هم که بخوایم اونطوری بگیم .
همین .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
Promised Land
6/10
مت دیمون هم نشان داد همچنان با استعداد چه تو بازی چه فیلمنامه نویسی:d
البته داستان کلی تکراری بود ولی پایان نسبتا جالبی داشت

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
حمزه جان حرف جالبی زد ! راست میگه مگه همه ی قسمت ها باید حماسی باشه؟! تازه به نظرم قسمت اول باعث شده بود که اینقدر با شخصیت ها همذات پنداری کنیم ! احساسامون با شخصیت ها از همون شماره اول شکل گرفت و دیدمون نسبت به قسمت های بعدی بهتر شد تا قسمت 3 که نتیجه ی قسمت 1&2 رو میبینیم.
من نگفتم 1 بده, گفتم که شماره های 2-3 بهتر از 1 هستن. نظر شخصی من اینه.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
flight_ver3.jpg
FLIGHT : من که خوشم اومد از این فیلم..ریتمش هم خوب بود و درگیر میکرد بیننده رو...فیلم هم ادعای چندانی نداره چون بیشتر قوتش روی داستان ساده اش هستش که بعضی وقتا پیچیدگی های هیجان انگیز زیادی داشت و همین قضیه خیلی خوب بود برا من به شخصه...یه جورائی فیلم توی دل من جاش رو باز کرد
بقیش رو تو اسپویلر میگم که ریا نشه به قولی ...
پیامش هم از همه چی مهم تر و فوق العاده تر بود و تاکید کارگردان و شخصیت اصلی بر اینکه "بسه این همه سال دروغ گفتن به خودت و دیگران"...بازی خوب دنزل واشنگتن که همیشه تحسین برانگیزه...ولی یه بیمار سرطانی(که اسمش رو نمیدونم متاسفانه که درسته یه چند تا سکانس بیشتر نبود ولی تاثیر خوبی داشت بازیش و نقشش....
این فیلم یه سوالی رو برا من ایجاد کرد..واقعا اگه یه خلبانی بین چند هزارتا خلبان بتونه توی یه سانحه جون خیلی ها رو نجات بده،کاری که هیچ احدالناسی ازش برنمیاد...حالا علاقه به مشروب داشته باشه...باید مورد شماتت قرار بگیره؟!

rock_of_ages_ver2_xlg.jpg
Rock of ages :
یکی از باحال ترین فیلم های موزیکالی که من دیدم ..خیلی خوب بود..بیشتر موزیک های قوی و خاطره انگیزی که بیشتر موقع ها باهاشون فاز میگرفتم رو میشه توی این فیلم دید...اجرا های موزیک ها فوق العاده و به خصوص بازی ها خوب بود...یه کم تین ایجری میزد داستان و انتظار تکراری بودن داشتم ازش ولی به طرز مریضی بازی تام کروز و الک بالدوین و کاترین زتا جونز خوب بود...اینا هر روز جوون تر میشن تا پیر بشن... :))

playing_for_keeps.jpg
یه درام خوب بود که رابطه ی بین خانواده ها رو بعد طلاق نشون میداد...علاقه ئی که به پسرش و زنش داره و هنوز مث آتش زیر خاکستر قهرمان اصلی داستان رو اذیت میکنه ولی به دلیل اینکه زن قبلیش دوست پسر داره نمیتونه راحت برگرده به جایگاه اصلیش...حالا این وسط یه سری در و داف و شاه داف و پری دریائی داف هم ریختن دور و بر آقا که چون هم فوتبالیست معروفی بوده و خوش تیپ و خوش هیکله ...به قولی نخ کاموا بدن دست آقا
یه سری سوالات نامفهومی هم برای من گوشه ی ذهنم موند که جواب اداده نشد مث این که اگه واقعا اینقدر علاقه بین این خانواده بوده چرا طلاق آخه ؟!
کلیشه ئی بود داستانش و قابل حدس زدن! ولی تعهد قهرمون داستان من رو کشته بود ...یه جورائی که میخواستم برم به صورت چند بعدی بزنم رو شونه ی یجرارد باتلر و بگم ..بابا ...تعهد...:)))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر