PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان خوش قیمت و ریجن1 یافتید یه ندایی بدید :D
179 آخرین قیمت معتبری هست که فعلا دارم امیر :D

بنظرم دیجیتالیش خیلی خیلی با صرفه تره :D دوتا 20 دلاری میگیری یکی 78 تومن برات درمیاد برای هر نفر :D

• Like
Reactions: sadegh93 and Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
179 آخرین قیمت معتبری هست که فعلا دارم امیر :D

بنظرم دیجیتالیش خیلی خیلی با صرفه تره :D دوتا 20 دلاری میگیری یکی 78 تومن برات درمیاد برای هر نفر :D
پدر آرشیو کردن بسوزه:| ... فقط همینو میتونم بگم :|

پول پستم تازه بهش اضافه کن:|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
پدر آرشیو کردن بسوزه:| ... فقط همینو میتونم بگم :|

پول پستم تازه بهش اضافه کن:|
خب بابا دیجیتالی هم میره تو لایبرری دیگه :D
کلا شما فیزیکی پرستا رو درک نمیکنم :D
ولی احتمالا صبر بده یکم اگه حوصله داریم قیمتش تا 140 الی 150 هم سقوط میکنه، آکبند.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
خب بابا دیجیتالی هم میره تو لایبرری دیگه :D
کلا شما فیزیکی پرستا رو درک نمیکنم :D
ولی احتمالا صبر بده یکم اگه حوصله داریم قیمتش تا 140 الی 150 هم سقوط میکنه، آکبند.
دیجیتالی چیه آخه:| البته نه اینکه بازی نمیگیرم ولی فیزیکی 100% ترجیح میدم :D
امیدوارم هرچه زودتر بیاد پایین...نخوریم به آنچارتد :(

• Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
در
در مورد این بازی گوور پدر متا
اما امیدوارم بالا بشه :D
در مورد همه بازیا :p
ولی منم مثل خودت امیدوارم بالا بشه،یکم این سبک محو شده بیشتر مورد توجه قرار بگیره:(

---

نقد اول هم که...نکات مثبت چیزایی که انتظار داشتیم >:) نکته منفی هم مهم نیست،باشه هم احتمالا با آمدیت حل میشه:-"

• Like
Reactions: NaViiDii

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من متا واقعا برام مهمه ولی سر این بازی اصلا نگاه متا هم نمیکنم :D این یکی واقعا استثنا هست :D همونجوری که الان دارم زمینه سازی میکنم سریع نسخه دیجیتالی رو اوکی کنم :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,504
نام
Nightwing
تنها بازی ای که بدون دیدن متا تک تک نسخه هاشو تهیه کردم و لذت تمام داشته برام :D این نسخه هم همینطور خواهد بود

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,504
نام
Nightwing
تو یک ماه آینده اگه با استراتژی درست حرکت کنید میتونید با کمترین هزینه شاید در حد رایگان Ratchet & Clank/ Uncharted 4/ Doom و Dark Souls III رو تجربه کنید اینو باید از عناوین میازاکی یاد گرفته باشید دیگه"استراتژی درست:D
در حد رایگان؟ جریان چیه میتونی بیشتر توضیح بدی؟

• Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر