PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
گیمپلی دیشب بنظرم چیزی که واقعا هایپمو برد بالا، محیطش بود که بنظر محیط های بازی خیلی بزرگتر و شهری تر شدن. حد اقل همون شهر نفاریوس کوچه ها و راه های زیادی داشت :D
تنوع مراحلی هم واقعا خفن بود :D گرافیک و افکت ها هم که گفتن نداره :D
واقعا هایپو داره میترکونه اینسامنیاک :D

پ.ن. دو مورد خیلیی ریز تو نمایش دیشب بود که خیلی مورد پسندم نبود.
1. اینکه توی گیمپلی شارپ بودن موهای صورت کلنگ یکم جدیش کرده بنظرم و از حالت گوگولی بودن در اومده یکمی. این مسئله رو با نمایش تابستون هم به چشمم اومده بود
2. گیمپلی RIVET خیلی شبیه رچت بود... یجور حس reskin (+ وویس متفاوت :D ) میداد. اسلحه ها و گجت ها هم همه بنظر همون موارد رچت بود... امیدوارم اشتباه کرده باشم :D هرچند خود این لمبکس اینقدر جذاب و کیوته که نمیشه حرفی راجبش زد :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
واقعا نمیدونم چجوری حس حال خودمو بعد از دیدن نمایش بازی در State of Play دیشب بروز بدم و این چیزی که اینسامنیاک ساخته رو با چه کلمه ای توصیف کنم فقط باید بگم خیلی از انتظاراتم بیشتر بود کاملا مغزم منفجر شد ازین عظمت و ابر مراحلی که بشکل قافل گیر کننده ای چندین لول از بازی های تریپل a این روزا جلوتره.
البته انتظار من بعد از موفقیت عناوین R&C روی PS3 یه همچین چیزی بود که متاسفانه اون نسخه ریبوت PS4 باعث شد انتظارمو با تموم علاقه ای که به این سری و اینسامنیاک داشتم پایین بیارم اما ایندفعه دیگه دور دور مائه! میریم که سبک پلتفرمینگ و شوتر دوست داشتنی با این شاهکار دوباره احیا بشه :D

پ.ن. این Mrs. Zurkon هم خیلی بامزه دیزاین و صدا گذاری شده 1619790526101.png

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام خوبید گیم پلی بازی رو امروز چند بار دیدم نسخه های قبلی رو بازی نکردم نمیدونم مهمه یا نه و این که کلا تو این سبک تا الان تجربه ای نداشتم ولی به شدت گیم پلی و فضاسازی این نسخه چشمم رو گرفته ، گرافیکش هم زرق و برق باحال و خاصی داشت ، تو فکر Returnal هم هستم ولی به احتمال زیاد اینو بگیرم چون تو چند ماه اخیر مشغول last of us 2 و ghost of tsushima بودم به نظرم خیلی فضای جدی ای داشتن Returnal هم به نظر میاد همین طور باشه ، نیازه یه چیز متفاوت بگیرم

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
گیمپلی دیشب بنظرم چیزی که واقعا هایپمو برد بالا، محیطش بود که بنظر محیط های بازی خیلی بزرگتر و شهری تر شدن. حد اقل همون شهر نفاریوس کوچه ها و راه های زیادی داشت :D
تنوع مراحلی هم واقعا خفن بود :D گرافیک و افکت ها هم که گفتن نداره :D
واقعا هایپو داره میترکونه اینسامنیاک :D

پ.ن. دو مورد خیلیی ریز تو نمایش دیشب بود که خیلی مورد پسندم نبود.
1. اینکه توی گیمپلی شارپ بودن موهای صورت کلنگ یکم جدیش کرده بنظرم و از حالت گوگولی بودن در اومده یکمی. این مسئله رو با نمایش تابستون هم به چشمم اومده بود
2. گیمپلی RIVET خیلی شبیه رچت بود... یجور حس reskin (+ وویس متفاوت :D ) میداد. اسلحه ها و گجت ها هم همه بنظر همون موارد رچت بود... امیدوارم اشتباه کرده باشم :D هرچند خود این لمبکس اینقدر جذاب و کیوته که نمیشه حرفی راجبش زد :D
با مورد 2 خیلی موافقم
امیدوارم این دو تا کاراکتر گیم پلی متفاوتی داشته باشن

خلاصه این بازی عشقه عشق حیف که ps5 ندارم وگرنه قطعا میخریدمش

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
دوستان بهترین نسخه از این بازی روی ps3 کدومه؟ من تا حالا این سری رو بازی نکردم میخوام با نسخه ایی که پیشنهاد میکنید برم به استقبال نسخه ps5
سپاس

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
دوستان بهترین نسخه از این بازی روی ps3 کدومه؟ من تا حالا این سری رو بازی نکردم میخوام با نسخه ایی که پیشنهاد میکنید برم به استقبال نسخه ps5
سپاس
Ratchet & Clank: A Crack in Time
Ratchet & Clank: Tools of Destruction
AciT فوق العادست ویکی از بهترین تجربه های نسل هفت برای من بود، ToD متاسفانه نتونستم تجربه کنم ولی تعریفش زیاد شنیدم و اول نسل هم رسانه ها کلی رو گرافیکش (پیکسار لول) مانور می رفتن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95 and blak

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سپاس
رو PS3 یا Tools of Destruction رو برو یا A Crack in Time رو. نظرم روی ACIT هست بیشتر.

• Like
Reactions: Adidas95

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
سپاس

من از این نسخش که مال ps4 هست خوشم میاد.
روی ۵ هم کمی بازی کردم حال داد.

20210503152346.jpg

• Like
Reactions: Adidas95

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
AciT فوق العادست ویکی از بهترین تجربه های نسل هفت برای من بود، ToD متاسفانه نتونستم تجربه کنم ولی تعریفش زیاد شنیدم و اول نسل هم رسانه ها کلی رو گرافیکش (پیکسار لول) مانور می رفتن
Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
واقعا بی نظیزه من اصلا از این سری زیاد خوشم نمیومد ازش فراری بودم این crack منو با این سری اشنا کرد دیگه دیوونش شدم خدایش بگم تا الان رو دستش نیومده بی راه نگفتم
هر کی بازیش نکرده با شه کلا بیخیال زندگی شه images.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر