PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد مادرم میگفت من که هنوز تفاوت PS3 و PS4 رو نفهمیدم...
براش عکس همین مقایسه رچت رو فرستادم ( PS4 vs PS5 ) ... بعد برگشتن بهم میگن PS4 بهتره:|
تو افق محو شدم! :)) حس میکنم تو تیم مخالفین خفن بودن نمایش دیشب قرار بگیرن=))

من یکی دو سال اول خرید PS4، فرض کن با بازیایی مثل Infamous SS و Order و ... بابام میگفت "والا اون 360ت گرافیکش ازین بهتر بود" =))

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من الان داشتم گیم پلی بازی رو میدیدم، همون ویدئو تقریبا بی کیفیت دو دیقه ای، چیزی که شاید تو نگاه اول زیاد به چشم نیاد اما خیلی خفنه پارتیکل های بازیه، بخصوص پارتیکل تیرها و کلا اسلحه ها. رد گلوله ها روی هوا خیلی خیلی خفن طراحی شدن و کلا خیلی شلوغ شده دیگه کامبتش. تخریب پذیری هم عالیه.

کلا به نظر میرسه R&C جدید دیگه محدود به تکنولوژی نیست، بلکه آرت استایلش ایجاب کرده به این فضا و اتمسفر برسن و واقعا هرکاری دلشون خواسته کردن.
من در کنار اون سویچ بین بعدهای مختلف که Legit Mindblowing بود، تحت تاثییر فیزیک‌ و تخریب‌پذیری محیط بازی ام قرار گرفتم شدید!

• Like
Reactions: delta05

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
هرچی ری‌اکشن میبینم از ملت سر این یکی خیلی اساسی کرک و پرشون ریخته که واقعا هم حق داره. به شدت پرفکت میزنه بازی. فقط تنها نگرانیم اینه که ۳۰فریم باشه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من در کنار اون سویچ بین بعدهای مختلف که Legit Mindblowing بود، تحت تاثییر فیزیک‌ و تخریب‌پذیری محیط بازی ام قرار گرفتم شدید!

تخریب پذیری R&C همیشه خوب بوده، کلا فیزیک خوبی داره بازی. کلا R&C یکی از بهترین شوترهایی هست که من تو عمرم بازی کردم، بسیار علاقه مندم بهش و سری محبوب منه:D از نمایشش هم بسیار راضیم و امیدوارم این نسل R&C های بیشتری ببینیم.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام، کم پیدایی
توی این تاپیک پست اول تریلر اینو بقیه هست، فیلتر رو خاموش کن برا دانلود.
سلام ککام
کار بد بختی فرصت فعالیت نمیده
قربونت این دانلود کردم بعد این نمایش یه مقدار گیم پلی هم نشون داد اون هیچ کی نذاشته

• Like
Reactions: sms12 and .Amirone

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چیزی که الان نقل محافل دور این شخصیت جدید هست و من و ظاهرا بقیه دوستان (@Akiba و @Dinosaur و...) دقت کافی نداشتیم بهش نسبت به بقیه دنیا اینه که نژاد لامبکس‌ها (نژاد رچت جان) مونث‌هاشون بدون دُم هستند اما این دوست عزیز دم داره :D پس نظر منو می‌خواید یکم از احساسات کاملا عاطفی و عاشقانه‌اتون کاهش بدید که ناگهان رکب بدی می‌خورید از وجودیت اصلی این بنده خدا :D
البته اگه احیانا گرایش‌هاتون منطبق با احتمالات جنسی ایشون هست مشکلی نیست و راحت باشید و حمایتتون می‌کنیم :D who are we to judge؟ :D
اینم نقل قول از ویکی بازی:
female lombaxes possess breasts, have smaller ears, lack tails, and can grow hair (as seen with Angela's ponytail), while male lombaxes have feline tails with plumes of fur on the tips.
حتی گوشش هم اندازه رچت هست و کوچک نیست :D احتمالا یه رچت باشه تو دنیای موازی حالا معلوم نیست.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
چیزی که الان نقل محافل دور این شخصیت جدید هست و من و ظاهرا بقیه دوستان (@Akiba و @Dinosaur و...) دقت کافی نداشتیم بهش نسبت به بقیه دنیا اینه که نژاد لامبکس‌ها (نژاد رچت جان) مونث‌هاشون بدون دُم هستند اما این دوست عزیز دم داره :D پس نظر منو می‌خواید یکم از احساسات کاملا عاطفی و عاشقانه‌اتون کاهش بدید که ناگهان رکب بدی می‌خورید از وجودیت اصلی این بنده خدا :D
البته اگه احیانا گرایش‌هاتون منطبق با احتمالات جنسی ایشون هست مشکلی نیست و راحت باشید و حمایتتون می‌کنیم :D who are we to judge؟ :D
اینم نقل قول از ویکی بازی:
بنظر من الکی دارن بزرگ اش میکنن‌، احتمالا ایشون فقط خاص هستن:D

• Like
Reactions: American Idiot

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر