Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان این بازی رو PS4 در مجموع چند گیگ آپدیت داره؟
هر اپدیت کلا اپدیت قبلی رو حذف میکنه یجورایی :D
نمیشه گفت مجموعا چند اپدیت داره ولی میشه گفت هر اپدیتش حدودا 15 الی 20 گیگه :|:|

• Like
Reactions: Augustus

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
دقیقا مثل منی :D
من بتل و رمبو باهم گرفتم ولی تا 6 ماه رمبو حتی تو دستگاهم هم نرفت :| ولی بعدش عاشقش شدم :|
بتل بشدت شلوغ هست و پرسروصدا این نقطه عکسه کلا 10 نفر تو مپ هستین 5به5 و سکوت کشنده :D
فقط چون خودم هم از بتل سوویچ کردم رو این اوایل نشونه گیری و منطق بازی بشدت برام خسته کننده بود ولی بعدش جذاب میشه اوتوماتیک
گوشت قربونی که میشی چون اوپراتور نداری زیاد و کارایی هاشون برات معلوم نیست تا دستت بیاد و فرندلی فایر داره و ای کاش نداشت :D
دیر هم نیست :D یوبی گفته تا 10 سال پشتیبانی میکنه انگار
توصیه این که قابلیت اوپراتور و نقشه هارو کاملا یاد بگیر که نقشه خودش چند مورد مهم داره مثل جای دور بین و مکان های کلیدی رینفورس ها کلا نقشه رو باید مثل کف دستت بدونی :D
ممنون از توضیحات کاملت، فقط من اونور Scout بودم اینجا لین سبکی نداره؟:D

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
ممنون از توضیحات کاملت، فقط من اونور Scout بودم اینجا لین سبکی نداره؟:D
نه کلا سیستم فرق داره اینجا کلاس اسلحه اسنایپ به اون شکل ندیدم به جز اوپراتور گلز یا گلس :D
نقشه ها این قدر کوچیک هست که کلت خودش دوربرد حساب میشه :D
البته نسبت به بتل گفتم وگرنه سایز نقشه ها بعضا برا 10 نفر بزرگ هم هست

• Like
Reactions: Bone Crusher

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان این بازی رو PS4 در مجموع چند گیگ آپدیت داره؟
تا الان، حجم آپدیت‌های بازی نزدیک 25 گیگ هست.
البته سه‌شنبه باز اپدیت جدید میاد و اون موقع معلوم نیست که فرق میکنه یا نه...

• Like
Reactions: Augustus

AmirAli L

کاربر سایت
Feb 15, 2018
6
سلام
من سی دی کی و دیتای بازی رو برای پی سی خریدم . وقتی خواستم دیتای بازی رو به یوپلی بشناسونم و installed located game رو زدم در ظاهر همه چی درست بود و پیغام اومد که فایل ها درستن . بعد یک پیغام اومد که میگفت برای آنلاین بازی کردن باید ۵ گیگ آپدیت دانلود کنم .
مشکلش اینجاست که وقتی دانلود ۵ گیگ شروع میشه تو بخش دانلود ها حجمی که باید دانلود شه رو ۶۵ گیگ نشون میده که منطقی نیست .ولی تو همون زمان تو همون پیغامی که برای دانلود
الان من باید گیگ دانلود کنم یا ۶۵ گیگ؟

Attachments

• P_20180304_213441.jpg
    P_20180304_213441.jpg
    195.7 KB · مشاهده: 15

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام
من سی دی کی و دیتای بازی رو برای پی سی خریدم . وقتی خواستم دیتای بازی رو به یوپلی بشناسونم و installed located game رو زدم در ظاهر همه چی درست بود و پیغام اومد که فایل ها درستن . بعد یک پیغام اومد که میگفت برای آنلاین بازی کردن باید ۵ گیگ آپدیت دانلود کنم .
مشکلش اینجاست که وقتی دانلود ۵ گیگ شروع میشه تو بخش دانلود ها حجمی که باید دانلود شه رو ۶۵ گیگ نشون میده که منطقی نیست .ولی تو همون زمان تو همون پیغامی که برای دانلود

سوال مربوط به بخش PC این بازیه، لطفاً سوالتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید
پست هم از این تاپیک بعد از مدت زمان مشخصی پاک می کنم تا بتونید کپی و در تاپیک مربوطه ارسال کنید

AmirAli L

کاربر سایت
Feb 15, 2018
6
سلام

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
آپدیت چه ساعتی میاد؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
طبق معمول بین بازه ی ۵ تا ۷ عصر.
حجم دقیق برا ps4 هم ۹ گیگو ۵۰۰ مگ ، برای وان ۱۰ گیگو ۷۰۰ مگ و برای کامپیوتر ۱۴ گیگو ۱۰۰ مگ هست.البته بارها پیش اومده حجمی رو اعلام کردن اما موقع ریلیز بیشتر از اون چیزی بوده که قبلا اعلام شده !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
محدوده دقیق تره ساعت ریلیز سال سوم منتشر شدن.به وقت ایران:
ps4..........بین 17:30 تا 18:30.....حجم 9گیگو 500 مک
xbox one..........بین 18:30 تا 19:30....حجم 10گیگو 700 مگ
pc........بین 19:30 تا 20:30 .....حجم 14 گیگو 100 مگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟