Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
As noted before, the original 20 operators will be free for everyone except the owners of the Starter Edition. They will instead receive six random operators for free, three attackers and three defenders. There is no mention of potential pricing changes for the original operators though, and as it stands they will remain at 12,500 each.

راسته؟!! من تازه یه ۲۵ هزار تایی بعد بیش از یه ماه پوینت جمع کردن گرفتم :|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
As noted before, the original 20 operators will be free for everyone except the owners of the Starter Edition. They will instead receive six random operators for free, three attackers and three defenders. There is no mention of potential pricing changes for the original operators though, and as it stands they will remain at 12,500 each.

بعد بیش از یک ماه ۲۵ هزارتا گرفتی؟پس اصلا بگو بازی نمیکنی.من در عرض ۱ ماه فقط با روزی ۴ نهایت ۵ ساعت بازی کردن‌ ۱۰۰ هزارتا میگیرم ! تازه به هیچ کارمم نمیاد چون سیزن پس هر ۳سال رو دارم.هی مجبورم یونیفورم بخرم باهاشون

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد

خب همینو نگهدار برا اپزاتورای جدید که میان من الن 30k جمع کردم برا لیون:x

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
House؟! Realy؟! :D

یکی از بدترین مپ های بازیه خودشنم میدونستن توی پرولیگ هم نمیزاشتنش
اما خیلی حال میداد البته وقتی اتکر بودی و دیفندرا گاراژ رو میگرفتن البته برای دیفندرها مکانهای راش فراوان بود کلا این مپ امنیتش برای دیفندرها صفر بود:Dباید مپهای رنک رو زیاد کنن یا مپ جدید بسازن واسش یا از مپهای کژوال بذارن

• Like
Reactions: kanway and ps34

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اما خیلی حال میداد البته وقتی اتکر بودی و دیفندرا گاراژ رو میگرفتن البته برای دیفندرها مکانهای راش فراوان بود کلا این مپ امنیتش برای دیفندرها صفر بود:Dباید مپهای رنک رو زیاد کنن یا مپ جدید بسازن واسش یا از مپهای کژوال بذارن
اقا مگه مپ های رنک فرق داره آیا ؟ :D
بعد کلا رنک داستانش چیه ؟ خیلی خیلی وحشی بازی میکنن :Dمن هنوز تو اون 10 ست اول هستم دو دست رفتم این قدر عجیب بود برام نرفتم گفتم کژال برم حرفه ای شم بعد :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اقا مگه مپ های رنک فرق داره آیا ؟ :D
بعد کلا رنک داستانش چیه ؟ خیلی خیلی وحشی بازی میکنن :Dمن هنوز تو اون 10 ست اول هستم دو دست رفتم این قدر عجیب بود برام نرفتم گفتم کژال برم حرفه ای شم بعد :D
خب مپهای رنک از بقیه مپهای بازی گلچین شدن و روش بررسی کردن که گلیج یا باگی توش نباشه و از نظر استراتژی کاملا هماهنگ بازی باشه اما مپهای کژوال البته چندتا مناسب رنک نیست البته مپهای رنک توی کژوال هم وجود داره حالا یه سری مپهای کژوال رو بعد بازسازی میارن رنک.قسمت کژوال بیشتر برای آشنایی و تقویت بازی یا گرم کردن قبل رفتن به رنک هست و کلا زیاد جدی نیست میشه به راحتی از کژوال لفت داد بدون اینکه پنالتی بخوری اکثرا هم که توی کژوال تیم کیل میکنن چون ارزشی نداره براشون که ببرن یا ببازن اما قسمت رنک فرق داره همه جدی هستن و کلا اونایی که گرگ بارون دیده هستن و تجربه دارن میرن بازی میکنن و هم پولی که در صورت بردن بازی میگیرن بیشتره هم یه امتیازی به عنوان رنک بهشون داده میشه که میتون با بردن بالا بره و با باختن پایین بیاد شما اولین پست تاپیک رو ببینید مقامهای رنک رو میبینید از کوپر تا دیاموند کلا پیشنهادم اینه تا توی بازی به اندازه کافی تجربه کسب نکردی رنک نرو که آبگوشتت میکنن:D

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
بعد بیش از یک ماه ۲۵ هزارتا گرفتی؟پس اصلا بگو بازی نمیکنی.من در عرض ۱ ماه فقط با روزی ۴ نهایت ۵ ساعت بازی کردن‌ ۱۰۰ هزارتا میگیرم ! تازه به هیچ کارمم نمیاد چون سیزن پس هر ۳سال رو دارم.هی مجبورم یونیفورم بخرم باهاشون
من یه مدت گذاشته بودم کنار رفته بودم پابجی و فوقش روزی یک ساعت یا کلا بازی نمیکردم رینبو رو ک با این وضع چیترا برگشتم به اکسم :D
خب مپهای رنک از بقیه مپهای بازی گلچین شدن و روش بررسی کردن که گلیج یا باگی توش نباشه و از نظر استراتژی کاملا هماهنگ بازی باشه اما مپهای کژوال البته چندتا مناسب رنک نیست البته مپهای رنک توی کژوال هم وجود داره حالا یه سری مپهای کژوال رو بعد بازسازی میارن رنک.قسمت کژوال بیشتر برای آشنایی و تقویت بازی یا گرم کردن قبل رفتن به رنک هست و کلا زیاد جدی نیست میشه به راحتی از کژوال لفت داد بدون اینکه پنالتی بخوری اکثرا هم که توی کژوال تیم کیل میکنن چون ارزشی نداره براشون که ببرن یا ببازن اما قسمت رنک فرق داره همه جدی هستن و کلا اونایی که گرگ بارون دیده هستن و تجربه دارن میرن بازی میکنن و هم پولی که در صورت بردن بازی میگیرن بیشتره هم یه امتیازی به عنوان رنک بهشون داده میشه که میتون با بردن بالا بره و با باختن پایین بیاد شما اولین پست تاپیک رو ببینید مقامهای رنک رو میبینید از کوپر تا دیاموند کلا پیشنهادم اینه تا توی بازی به اندازه کافی تجربه کسب نکردی رنک نرو که آبگوشتت میکنن:D
رنک بعضی مواقع یه سری ترول احمق پیدا میشه گند میزنه به بازیت و رنکت و اعصابت!
طرف تازه لولش ۲۰ شده پاشده اومده تو رنک، اتکر ک هستیم میگه اسلج رو بدید به من وگرنه تیم کیلتون میکنم!!
گرفت کسی ک اسلج برداشته بود رو کشت! منم اعصابم خورد شد کشتمش، رفیقش ک دوتایی اومده بودن رنک(لول ۲۳) میخواست منو بکشه چنتا تیر زد سریع گرفتم کشتمش بازی منو کیک کرد و من بابت تیم‌کیل ریپورت شدم!!!!
این چیزی ک میگم تو کوپر نیست گلد ۴ -سیلور یک بودم!
من خودم تا لول ۴۰ ک از نظرخودم اکثر مپارو تقریبا بلد بودم چی کجاست و چیکار باید کرد پامو تو رنک نذاشتم!
کلا تو رنکای پایین سعی کنید تیمی برید تا حداقل به پلتینیوم برسید! از اونجا به بعد اکثرا کار بلد هستن و میتونی بهشون اعتماد کنی!!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من یه مدت گذاشته بودم کنار رفته بودم پابجی و فوقش روزی یک ساعت یا کلا بازی نمیکردم رینبو رو ک با این وضع چیترا برگشتم به اکسم :D

رنک بعضی مواقع یه سری ترول احمق پیدا میشه گند میزنه به بازیت و رنکت و اعصابت!
طرف تازه لولش ۲۰ شده پاشده اومده تو رنک، اتکر ک هستیم میگه اسلج رو بدید به من وگرنه تیم کیلتون میکنم!!
گرفت کسی ک اسلج برداشته بود رو کشت! منم اعصابم خورد شد کشتمش، رفیقش ک دوتایی اومده بودن رنک(لول ۲۳) میخواست منو بکشه چنتا تیر زد سریع گرفتم کشتمش بازی منو کیک کرد و من بابت تیم‌کیل ریپورت شدم!!!!
این چیزی ک میگم تو کوپر نیست گلد ۴ -سیلور یک بودم!
من خودم تا لول ۴۰ ک از نظرخودم اکثر مپارو تقریبا بلد بودم چی کجاست و چیکار باید کرد پامو تو رنک نذاشتم!
کلا تو رنکای پایین سعی کنید تیمی برید تا حداقل به پلتینیوم برسید! از اونجا به بعد اکثرا کار بلد هستن و میتونی بهشون اعتماد کنی!!
اکانت دومیها هم زیاد شده و دیده شده از این موردها اما بیشتر این چیزا توی سیلور به پایین اتفاق میوفته و از گلد به بالا خیلی خیلی کم پیش میاد

• Like
Reactions: H^D^ and ps34

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
من مدتیه بازی رو گرفتم ولی اصلا نتونستم امتحانش کنم و همش بتلفیلد 1 رو بازی میکردم. حالا الان میخوام تجربه اش کنم فقط یکم دیر نیست؟! دوستان یجوری تعریف میکنن همش تصور میکنم بازی رو شروع کنم مثل گوشت قربونی هستم، مخصوصا اینکه فرندلی فایر هم داره!:| بطور کلی هم بازی ها رو تفریحی انجام میدم و دنبال مهارت خاص و رنک نیستم. نظرتون چیه؟ توصیه ای دارین؟
ممنون

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
من مدتیه بازی رو گرفتم ولی اصلا نتونستم امتحانش کنم و همش بتلفیلد 1 رو بازی میکردم. حالا الان میخوام تجربه اش کنم فقط یکم دیر نیست؟! دوستان یجوری تعریف میکنن همش تصور میکنم بازی رو شروع کنم مثل گوشت قربونی هستم، مخصوصا اینکه فرندلی فایر هم داره!:| بطور کلی هم بازی ها رو تفریحی انجام میدم و دنبال مهارت خاص و رنک نیستم. نظرتون چیه؟ توصیه ای دارین؟
ممنون
کژوال بازی کن فرندلی فایر هم کم پیش میاد ولی حواست باید باشه دستت که گرم شد وبازی دستت اومد برو رنک

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
ممنون
فقط مپ ها رو سعی کن یاد بگیری و قابلیت های اپراتور ها رو بخون توی منو. یه سری اپراتور ها مثل Thatcher و Rook رو میتونی اول کاری خیلی بدون دردسر بازی کنی (Thatcher رو هر جا که Thermite یا Hibana ـی تیمت میگه نارنجک میندازی Rook هم بسته رو اول راند میندازی زمین ملت میان جلیقه ضد گلوله برمیدارن :D)

• Like
Reactions: Bone Crusher

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
ممنون
دقیقا مثل منی :D
من بتل و رمبو باهم گرفتم ولی تا 6 ماه رمبو حتی تو دستگاهم هم نرفت :| ولی بعدش عاشقش شدم :|
بتل بشدت شلوغ هست و پرسروصدا این نقطه عکسه کلا 10 نفر تو مپ هستین 5به5 و سکوت کشنده :D
فقط چون خودم هم از بتل سوویچ کردم رو این اوایل نشونه گیری و منطق بازی بشدت برام خسته کننده بود ولی بعدش جذاب میشه اوتوماتیک
گوشت قربونی که میشی چون اوپراتور نداری زیاد و کارایی هاشون برات معلوم نیست تا دستت بیاد و فرندلی فایر داره و ای کاش نداشت :D
دیر هم نیست :D یوبی گفته تا 10 سال پشتیبانی میکنه انگار
توصیه این که قابلیت اوپراتور و نقشه هارو کاملا یاد بگیر که نقشه خودش چند مورد مهم داره مثل جای دور بین و مکان های کلیدی رینفورس ها کلا نقشه رو باید مثل کف دستت بدونی :D

• Like
Reactions: Bone Crusher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر