Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان کسی این بازیو با 512 نامحدود مخابرات بازی میکنه ؟ میخوام بگیرمش میترسم از بس اینترنت پر سرعته نتونم بازی کنم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان يه خواهشي دارم

اگر با عده اي محدود بازي مي كنيد يا اگر حال و حوصله جواب دادن به يكي ديگه رو نداريد خواهشاً هي افراد ديگه رو add نكنيد
از زماني كه اين بازي اومد و من اين جا فعال تر شدم شايد 30-40 تا فرند به ليست ام اضافه شده !

يه بار 21 نفر رو توي ليست ام داشتم ! نمي دونستم اكسپت كنم نكنم ! گفتم ناراحتي پيش مياد بعد مدتي همه رو اكسپت كردم

حالا به جز چندتا از دوستان با مرام، به چندين نفر ديگه پيام ميدم (( جا هست ؟ )) (( توي تيم تون جا داريد ؟ ))
اما هيچ جوابي نمياد !
شايد يكي دست اش بند باشه يا نبينه يا ... ولي بعدش هم يعني تو پيام ها نمي بينه ؟ كه بعدش حداقل يه جوابي بده
اين كار واقعاً درست نيست ! من به خاطر بازي كردن با شماها و احترام بهتون هم اكسپت كردم هم پيام ميدم اگر غير از اين بخواد باشه حذف مي كنم تا ليست دوستان ام هم سبك تر بالا بياد !

دوستان کسی این بازیو با 512 نامحدود مخابرات بازی میکنه ؟ میخوام بگیرمش میترسم از بس اینترنت پر سرعته نتونم بازی کنم

فكر نكنم مشكلي باشه

• Like
Reactions: omid_13

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
میشه بازی کنید ولی تاخیر خواهی داشت و خیلی راحت مورد هدف قرار خواهی گرفت

• Like
Reactions: omid_13

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
شما باید ببینی پهنای باندت چقدر هست.چون الان شرکت ها پهنای باند رو خیلی بالاتر از چیزی که شما میخرید میبندن . خودم 10MB دارم ولی رو 16 بستن.
درکل فکر نکنم مشکلی داشته باشی

------------------------------------------------------------------------------------

اقا من یه مدتی از میادین دور بودم . الان میخوام برگردم میترسم کتلت شم :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
دوستان يه خواهشي دارم

اگر با عده اي محدود بازي مي كنيد يا اگر حال و حوصله جواب دادن به يكي ديگه رو نداريد خواهشاً هي افراد ديگه رو add نكنيد
از زماني كه اين بازي اومد و من اين جا فعال تر شدم شايد 30-40 تا فرند به ليست ام اضافه شده !

يه بار 21 نفر رو توي ليست ام داشتم ! نمي دونستم اكسپت كنم نكنم ! گفتم ناراحتي پيش مياد بعد مدتي همه رو اكسپت كردم

حالا به جز چندتا از دوستان با مرام، به چندين نفر ديگه پيام ميدم (( جا هست ؟ )) (( توي تيم تون جا داريد ؟ ))
اما هيچ جوابي نمياد !
شايد يكي دست اش بند باشه يا نبينه يا ... ولي بعدش هم يعني تو پيام ها نمي بينه ؟ كه بعدش حداقل يه جوابي بده
اين كار واقعاً درست نيست ! من به خاطر بازي كردن با شماها و احترام بهتون هم اكسپت كردم هم پيام ميدم اگر غير از اين بخواد باشه حذف مي كنم تا ليست دوستان ام هم سبك تر بالا بياد !

فكر نكنم مشكلي باشه
خوب من اینترنت درستی نداشتم این چند وقت نمیتونستم زیاد پیام بدم با گوشی میومدم
به نظر من اونای که زیاد باهاشون بازی میکنی تو فیوریت گروپ بزار که لیستت سریع وا شه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب من اینترنت درستی نداشتم این چند وقت نمیتونستم زیاد پیام بدم با گوشی میومدم
به نظر من اونای که زیاد باهاشون بازی میکنی تو فیوریت گروپ بزار که لیستت سریع وا شه

نه تورو نمي گم
تو كه هميشه جواب دادي ولي كساني رو مي گم كه مي شناسي + كسان ديگه اي كه نمي شناسي

الان دوتا از بچه ها هستم پايه اند و دارن تجربه كسب مي كنن و يكي شون هم نشونه هايي از يه بازيكن خوب رو دارن
Davakineee و Mohammad78sd كه فعلاً رفقاي بازي هستن

• Like
Reactions: Davakineee

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
نه تورو نمي گم
تو كه هميشه جواب دادي ولي كساني رو مي گم كه مي شناسي + كسان ديگه اي كه نمي شناسي

الان دوتا از بچه ها هستم پايه اند و دارن تجربه كسب مي كنن و يكي شون هم نشونه هايي از يه بازيكن خوب رو دارن
Davakineee و Mohammad78sd كه فعلاً رفقاي بازي هستن
منم خودم و نمیگم
میگم بعد یه مدت برگشتم به bazicenter
میگم یه فیوریت بزن تا لیست فرندات راحت تر وا شه

• Like
Reactions: mobile1199

Fluxliner

کاربر سایت
May 1, 2015
18
دوستان يه خواهشي دارم

اما هيچ جوابي نمياد !
مهدی با منی؟ :|

بار اول که پرسیدی گروه پر بود. بار دومم پیغامت رو ندیدم! یعنی دیر دیدم... با کسی لج ندارم که! خواستم برم بخوابم رفتم تو پیغام ها اون موقع پیغامت رو دیدم:D از فرانکلین و صادق هم میتونی بپرسی... وسط بازی رنک که نمیشه جواب داد! آخرش هم آدم یادش میره. کلا تو پارتی چت هم که نمیای!

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad

بار اول که پرسیدی گروه پر بود. بار دومم پیغامت رو ندیدم! یعنی دیر دیدم... با کسی لج ندارم که! خواستم برم بخوابم رفتم تو پیغام ها اون موقع پیغامت رو دیدم:D از فرانکلین و صادق هم میتونی بپرسی... وسط بازی رنک که نمیشه جواب داد! آخرش هم آدم یادش میره. کلا تو پارتی چت هم که نمیای!
تایید میشه.کلی ام عذاب وجدان داشت بعدش.

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان این مسابقات لیگ حرفه ای دانلود کنید ی کارای میکنن توش ادم چهار شاخ میمونه خیلی اموزنده است
لول ۶۵ هستم کسی دوست داشت اد کنه ایدی امضام هست

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازیو میخوام تازه بگیرم یه سوالی داشتم ریجن بازی که مهم نیست چی باشه سر اپدیتاش؟ریجن اکانتم 1 هست بازیو ریجن 2 بگیرم فرقی نداره که؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

اخه مرد حسابي من تو رو نمي شناسم :|
نه بابا با يك سري ديگه بودم كه به تازگي من رو add كردن و گرنه تو كه جواب ميدي

نميخواستم اسم ببرم چون شايد اون ها هم نديدن يا مشكلي بوده ولي در كل اين كه add كنيد فقط به خاطر اين كه add كرده باشيد جز سنگين كردن ليست دوستان خودتون و بقيه هيچي نداره :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اپديت جديد فردا پس فردا :|

Update 3.3 Patch Notes | Forums

اپديت فوق خفني براي كاپكان !
يعني كاپكان ميشه سلاخ ! قراره روشنايي ليزرهاش رو كم كنن كه هيچ ! قراره اون قسمتي كه از پشت در ميزنه بيرون رو هم بردارن :|
تازه ميشه توي هر قسمتي از فريم در هم كارش گذاشت ! يعني پايين بالا وسط و ... :|
گفتن چون ميزان بازي باهاش كم شد اينطوري كرديم !

از اون طرف هم برد گجت mute رو زياد كردن تا ملت نتونن از روش بپرن :D
دليل شون براي ميوت هم همين بوده كه كمتر باهاش بازي ميشده و K/D اش داغون شده !

به جز mute و گجت اش بايد قدرت اسحه رو هم بالا مي بردن !

اما كپكان ميشه نابود كننده مپ !
دوباره سرش دعوا ميشه !
و شاهد بازگشت اشكان كاپكان خواهيم بود :|:D

خلاصه كاپكان ديگه چيزي ميشه كه نميشه جلوش رو گرفت مگر با تچر و توئيچ و هزار جور drone بازي :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر