Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,626
خیلی خووبه این بازی
واقعا لذتبخشه ، بین بازی های آنلاین این عجیب بهم حال میده

داداش شما نبودی بتا بازی میکوبیدی میگفتی اصلآ نتونستم با سبک بازی کنار بیام؟ یهو چرخش قهرمانانه انجام دادی :d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,948
نام
نـــــــویـــــــــد
داداش شما نبودی بتا بازی میکوبیدی میگفتی اصلآ نتونستم با سبک بازی کنار بیام؟ یهو چرخش قهرمانانه انجام دادی :d

به خاطر ندارم این فرموده ی شمارو ، تا جایی که یادمه فقط با سرور مشکل داشتم
حالا شما فرض کن اصن یوهو نظرم 185 درجه عوض شده ، اذیتت میکنه عزیزم ؟

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,626
به خاطر ندارم این فرموده ی شمارو ، تا جایی که یادمه فقط با سرور مشکل داشتم
حالا شما فرض کن اصن یوهو نظرم 185 درجه عوض شده ، اذیتت میکنه عزیزم ؟

نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما از خدامونه همه به R6 رو بیارن

+
این ویدیو قدیمیه مال 1 ماه پیش
[video=aparat;ymCZz]http://www.aparat.com/v/ymCZz[/video]

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
خود منم بعد بتا کلی به بازی توپیدم ولی الان بیش از 120 ساعت بازیش کردم.
حرفت خیلی بی ربط بود.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اقا انتخاب اوپراتور خیلی مهمه ؟ من تازه بازیو گرفتم نمیدونم اولین اوپراتور کدومو بخرم :D

اره مهمه چون هنوز نمي دئوني دقيق بايد چي كار كني يه كلاس مهم رو انتخاب مي كني ازش درست استفاده نمي كني كل تيم به ... ميره :|

توي مدافع ها اول ROOK رو باز كن و همون اول كار با زدن R1 زره رو بذار زمين تا دوستات استفاده كنن هم كلاس خوبيه هم براي تازه وارد ها زره بيشتري داره
بعد DOC و TACHANKA بهتره اما خوب مهم اينه كه تونسته باشي بازي و كار تيمي و استفاده از اپراتور هارو درك كني در غير اينصورت ميتوني از همون اول كلاس هاي سطح بالا مثل MUTE يا BANDIT و ... رو برداري

براي مهاجمين هم SLEDGE براي اول كار خوبه و پتك اش مي توني سطوح چوبي رو بشكني ولي بايد بدوني كدوم سطح رو و اين نكته كه سريع از در بري كنار تا يهو اونور در سبزن نشن
بعدش كلاس هاي شيلد دار انتخاب هاي خوبي اند

در كل يا بايد بازي ديگرون رو ببيني تا ياد بگيري يا بايد از خودت خلاقيت و فكر خوب نشون بدي !

K/D نشانه حرفه اي بودن نيست؟ وات؟:dنشانه ي چيه؟
اتفاقا K/D نشونه اصلي حرفه بودن يك پلير هستش:d
طبيعتا كسي كه K/D ايش بالاس W/L اشم بالاس. K/D سطح پلير رو مشخص ميكنه.:d
در صورتي كه از W/L نميشه سطح پلير مشخص كرد شايد تيمش خوب بوده

از نظر من نيست :| شايد يكي عادت داره هميشه بزنه به دل دشمن يا نفري اولي باشه كه كشته بعد بايد چي كار كرد؟ تازه سهم پينگ رو هم فراموش مي كنيم :|
شايد يكي كمپ مي كنه يا عادت داره از روش هاي ديگه استفاده كنه يا حتي گليچ !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
از نظر من نيست :| شايد يكي عادت داره هميشه بزنه به دل دشمن يا نفري اولي باشه كه كشته بعد بايد چي كار كرد؟ تازه سهم پينگ رو هم فراموش مي كنيم :|

چه عیبی داره بزنه به دل دشمنو یهو 3 نفرشونو همون اول بزنه؟ پینگ هم که تاثیر گذاره ولی خب خارجی ها همه پینگشون خوبه..اونی که با پینگ زیر100 k/d ایش پایین 1عه معلومه چکارس دیگه ..شوتر پلیر نیست

بنظر من بهترین ملاک واسه حرفه بودن یا نبودن همین k/d هست توی این بازی حتی مهم تر از اون پرسونال رنک...چون اونم بستگی به بردن یا باختنت داره بیشتر...حالا تو 10 نفر هم بزنی و نمیری ولی بازیرو ببازید ..امتیاز منفی واست حساب میشه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
TACHANKA چجوری برای تازه کار خوبه؟:d اتفاقا به خاطر کله گندش و سخت بودن پیدا کردن جای خوب برای مسلسلش اصلا خوب نیست... من نظرم رو مدافعا کسل یا کاپکان هست..
اتکر هم اولی که هیچی ولی دومی رو یه سپر دار انتخاب کنید ترجیا مانتی که سپرش باز میشه.. فقط زیاد نزدیک به حریف نشید یهو نیترو پرت نکنن :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چه عیبی داره بزنه به دل دشمنو یهو 3 نفرشونو همون اول بزنه؟ پینگ هم که تاثیر گذاره ولی خب خارجی ها همه پینگشون خوبه..اونی که با پینگ زیر100 k/d ایش پایین 1عه معلومه چکارس دیگه ..شوتر پلیر نیست

بنظر من بهترین ملاک واسه حرفه بودن یا نبودن همین k/d هست توی این بازی حتی مهم تر از اون پرسونال رنک...چون اونم بستگی به بردن یا باختنت داره بیشتر...حالا تو 10 نفر هم بزنی و نمیری ولی بازیرو ببازید ..امتیاز منفی واست حساب میشه

نه منظورم اينه كه همون اول بزنه به دل حريف و كشته بشه :|:d

TACHANKA چجوری برای تازه کار خوبه؟:d اتفاقا به خاطر کله گندش و سخت بودن پیدا کردن جای خوب برای مسلسلش اصلا خوب نیست... من نظرم رو مدافعا کسل یا کاپکان هست..
اتکر هم اولی که هیچی ولی دومی رو یه سپر دار انتخاب کنید ترجیا مانتی که سپرش باز میشه.. فقط زیاد نزدیک به حریف نشید یهو نیترو پرت نکنن :d

به خاطر اين كه مسلسل اش آن چنان به كار تيم نمياد مي گم :d ولي بقيه مدافعان نياز به تجربه و بلد بودن دارن ! يه MUTE اشتباه تيم رو به نابود ميده :|يا بدتر يه اسموك !مثلاً يه بنديت حرفه اي جوري سيم خاردار پشت در ميذاره كه يارو رو دميج كنه ولي خود ژنراتور و سيم چيزي شون نشه

اتفاقاً كسل و كاپكان كه اعضاي حياتي هستند :| اگر ندوني كجا رو كسل كني ميري يه در داخلي رو كسل مي كني هم ديد رو كور مي كني هم حركات بازيكن هارو :|
كاپكان هم اگر ندوني دقيق كجا بذاري كه ديگه هيچي :| ميرن رو پنجره ميذارن تو چشم يارو هيچ فايده هم نداره :| ( بارها هر در مورد رو ديدم )

من در مورد سپر دار هم كمي مشكل دارم چون واقعاً يارو بايد بدونه چه مدلي وارد بشه و تيم رو همراهي كنه شليك كردن باهاش هم كه قلق خاص خودش رو داره

كلاً بايد تجربه كسب كنن تا بفهمن چي كار بايد انجام بدن

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
نه منظورم اينه كه همون اول بزنه به دل حريف و كشته بشه :|:d

به خاطر اين كه مسلسل اش آن چنان به كار تيم نمياد مي گم :d ولي بقيه مدافعان نياز به تجربه و بلد بودن دارن ! يه MUTE اشتباه تيم رو به نابود ميده :|يا بدتر يه اسموك !مثلاً يه بنديت حرفه اي جوري سيم خاردار پشت در ميذاره كه يارو رو دميج كنه ولي خود ژنراتور و سيم چيزي شون نشه

اتفاقاً كسل و كاپكان كه اعضاي حياتي هستند :| اگر ندوني كجا رو كسل كني ميري يه در داخلي رو كسل مي كني هم ديد رو كور مي كني هم حركات بازيكن هارو :|
كاپكان هم اگر ندوني دقيق كجا بذاري كه ديگه هيچي :| ميرن رو پنجره ميذارن تو چشم يارو هيچ فايده هم نداره :| ( بارها هر در مورد رو ديدم )

من در مورد سپر دار هم كمي مشكل دارم چون واقعاً يارو بايد بدونه چه مدلي وارد بشه و تيم رو همراهي كنه شليك كردن باهاش هم كه قلق خاص خودش رو داره

كلاً بايد تجربه كسب كنن تا بفهمن چي كار بايد انجام بدن

کپکان الان دیگه به غیر از گلیچش دیگه واقعا کم پیش میاد کسی بره رو مین..:d هر اپراتوری بالاخره باید حرفه‌ای باشه.. حتی همون تچانکا یکی از دوستان لول 125 میرفت وسط مپ میزاشت جا خیلی تابلو بود ولی چون خیلی تابلو بود ملت نمیدیدن میرفتن جلوش!:d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
کپکان الان دیگه به غیر از گلیچش دیگه واقعا کم پیش میاد کسی بره رو مین..:d هر اپراتوری بالاخره باید حرفه‌ای باشه.. حتی همون تچانکا یکی از دوستان لول 125 میرفت وسط مپ میزاشت جا خیلی تابلو بود ولی چون خیلی تابلو بود ملت نمیدیدن میرفتن جلوش!:d

ّبرعكس ! كافيه جايي بذاري كه يارو هول اش باشه ميره روش ! حتي بعضي جاها ميشه طوري گذاشتش كه طرف ببينه اما نتونه بزنه چون اگر بخواد تغيير مكان بده مياد جلوي خط ديد

دوستاني هستن كه هي هول مي كنن ميدون ميرن مارو هم با خودشون منفجر مي كنن :|:d
شيلد دارها هم كه توي ديد كورشون قرار مي گيره مگر گيره ديوارش رو ببينن

اره صادق هم از اين كارها مي كنه ولي گفتيم براي تازه كار اين كلاس بدك نيست:d

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad

بهترین مدافعان پالس و جاگر:d

- - -ویرایش - - -

اره مهمه چون هنوز نمي دئوني دقيق بايد چي كار كني يه كلاس مهم رو انتخاب مي كني ازش درست استفاده نمي كني كل تيم به ... ميره :|

توي مدافع ها اول ROOK رو باز كن و همون اول كار با زدن R1 زره رو بذار زمين تا دوستات استفاده كنن هم كلاس خوبيه هم براي تازه وارد ها زره بيشتري داره
بعد DOC و TACHANKA بهتره اما خوب مهم اينه كه تونسته باشي بازي و كار تيمي و استفاده از اپراتور هارو درك كني در غير اينصورت ميتوني از همون اول كلاس هاي سطح بالا مثل MUTE يا BANDIT و ... رو برداري

براي مهاجمين هم SLEDGE براي اول كار خوبه و پتك اش مي توني سطوح چوبي رو بشكني ولي بايد بدوني كدوم سطح رو و اين نكته كه سريع از در بري كنار تا يهو اونور در سبزن نشن

در كل يا بايد بازي ديگرون رو ببيني تا ياد بگيري يا بايد از خودت خلاقيت و فكر خوب نشون بدي !

بدون هیچ شکی k/d بالا تنها نشانه حرفه ای بودنه.هرکی K/D اش بالای ۱.۵ (البته ۱.۵ با بازی زیاد نه با دو / سه بازی.)هست میدونه چقدر باید عالی بازی کنه تا بتونه به ۱.۵ و یا بالاتر برسه.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,626
K/D به هم تیمی های آدم هم مربوط میشه نمونش امروز مپ NEW ORLANDO بودیم مد سیکیور
بعد یه لول 3 باهامون بود NOOB _ه نوب بود 3 به 2 بودیم ما دیفندر قشنگ گوشه خونه که یه در کوچیک کنار آشپز خونه رو به بیرون داره بودیم (درها هم کستل در رو به بیرون هم وا بود) منم با یه نفر بیرون راش میدادیم دیدم اومده بدو بدو میزنه MELEE میکنه درو وا نمیشه
گفتم شاید ترسیده باشه رفتم در وا کنم برم داخل پیشش بعد تا در و وا کردم عینه فرفره رفت بیرون من هم رفتم تو تو همون ثانیه ها بود که اون یکی که با من راش میداد مرد این ابله هم به جای که بشینه تا اونا بیان فکر کرد " رمبوه " رفت وسط به فنا رفت شدیم 2 به 1 من بودم تنها 2 در از 3 در باز پشتم به در بسته بود که عمو فیوز اومد تو 10 ثانیه آخر یدونه کاشت تو در به فنا رفتم
نتیجه اخلاقی ( این ابله کمپ کرده بود تو اتاق در رو به بیرون و داشت من میتونستم راحت 2 تا درو خط بگیرم الان برده بودیم)
دیگه با یه VOTE TO KICK (من و خارجیا ) خداحافظی کرد گل ناز
کلآ W/L تاثیر کار تیم و اعضا توش زیاده ولی بخوایم بگیم K/D تیم توش تاثیر نداره در اشتباهیم بار ها شده تو اتک تو 30 ثانیه اول هم تیمیات به فنا رفتن خودت موندی و 5 نفر از تیم حریف
کلآ بازی بازی گروهیه همه چی توش تاثیر داره حتی پینگ
K/D زیاد تاثیری نداره باید بازی طرف و از نزدیک ببینی که نشون میده پروه یا نوبه از طرز رفتارش تو بازی
بعضیا هستن اصلآ کیل نمیگیرن ولی تاثیری که تو بازی میزارن خیلی زیاده
نمونش یه بار من تو یه مپ 3 تا اسیست داشتم و صفر کیل منتها من اول بودم تو SCORE

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

الان چه ربطي به حرف من داره؟
اولا اينكه كمپ واسه دفاعه حالا يكي دلش ميخواد ميزنه به دل دشمن كه خيلي خيلي از كمپ سخت تره:d بار ها ميشه كل تيم ميريزن سرم:))، بعد اينكه تو حمله ام كمپ ميكني تو؟:d در هر صورت با دشمن درگير ميشي.
دوما تو اين بازي از نظر من خيلي مهمه چون Respawn نداره پلير بايد بهترين تلاششو بكنه زنده بمون و اونوريارو بزنه، حالا خب هركسي كه K/D ايش بالا باشه نشون ميده بازيش خوبه:d و نگه داشتن k/d بالا تو اين بازي اصلا اسون هم نيست ادم بابد حواسش به همه چي باشه.
پينگ هم كه ميگي نمونش اصلان، با ٣٥٠ همرو ميزنه.
بهترين مدافع ها از نظر من، البته من دفاعي بازي نميكنم ميرم بيرون:d
Smoke>Jager>Pulse>Mute>Castle
Smoke كه هر دو اسلحه هاش عاليه و دور رو راحت ميشه زد. كنارش C4 وGas داره كه كلاس بسيار عاليه واسه حمله كردن به دشمن:d
Jager و Castleو Pulse هم هردوشون ٢ تا از بهترين اسلحه هاي بازي رو دارن.
البته SMG هاي رسيه عاليه ولي ارمورشون بالاس خيلي صدا ميدن نميشه تو مپ باهاشون راه رفت:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر