Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
و بلاخره ... #:-s :d
ul6ybxuva0cxz80yeel7.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
و بلاخره ... #:-s :d
ul6ybxuva0cxz80yeel7.jpg

خيلي شانس داري :|:d

فكر كنم كلي وقت گذاشتي :d تروفي هاش سخت نيستن ولي يه مقدار وقت گير اند و شانس ميخوان !خصوصاً تروفي هاي CO-OP
مي گم تروفي Realistic رو چه مدلي گرفتي ؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603

فكر كنم كلي وقت گذاشتي :d تروفي هاش سخت نيستن ولي يه مقدار وقت گير اند و شانس ميخوان !خصوصاً تروفي هاي CO-OP

من 95٪ گرفتم دمه تمومه
فقط مونده 100 تا دیفند
2500 تا تروریست بکشم
+
یدونه BULLET که اگه اشتباه نکنم باید بری تو حلق یارو قلدر بازی دراری تا بمیره
تنها تروفی رو مخی و شانسیش کشتن یه نفر با BREACH ـه که البته اگه شانست خورد و دوست تو تیم حریف بود راحته

ریلستیکش هم سعی کن با یکی بری حالت EXTRAC HOSTAGE بعد از بیرون پنجره همرو درو کنید بریید رو پشت بوم همه جارو پاک سازی کردین بیاین پایین من دو نفره رفتم با یکی 9 دیقه طول کشید وسط تیر کم اوردم ولی خوشبختانه با جون های 5 (من) و 2 (دوستم) زنده بیرون رفتیم با هاستیج
سعی کن مپای که هستیج گوشه پنجره ست و بری وگرنه کار واست سخت میشه
دیفندر هم که باشی خداحافظی کن

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
امروز يكي از ويدئوهاي قديمي كلوز بتارو ديدم داغ ام تازه شد :((
اون badge ها و سيستم قبلي مگه چش بود كه از Rogue Spear و Raven shield رسيديم به تيم ابي و نارنجي :|
خيلي قبلاً قشنگ تر بود !!!

من 95٪ گرفتم دمه تمومه
فقط مونده 100 تا دیفند
2500 تا تروریست بکشم
+
یدونه BULLET که اگه اشتباه نکنم باید بری تو حلق یارو قلدر بازی دراری تا بمیره
تنها تروفی رو مخی و شانسیش کشتن یه نفر با BREACH ـه که البته اگه شانست خورد و دوست تو تیم حریف بود راحته

ریلستیکش هم سعی کن با یکی بری حالت EXTRAC HOSTAGE بعد از بیرون پنجره همرو درو کنید بریید رو پشت بوم همه جارو پاک سازی کردین بیاین پایین من دو نفره رفتم با یکی 9 دیقه طول کشید وسط تیر کم اوردم ولی خوشبختانه با جون های 5 (من) و 2 (دوستم) زنده بیرون رفتیم با هاستیج
سعی کن مپای که هستیج گوشه پنجره ست و بری وگرنه کار واست سخت میشه
دیفندر هم که باشی خداحافظی کن

من اون بريچ چارج رو هم گرفتم :d يه بنده خدايي زير پامون بود بريچي شد رفت :d
يه مقداري شانس ميخواد :d

منم اصل تروفي هايي كه مونده همين تروفي هاي CO-OP :| وقت گير اند :| براي ريلستيك هم همچين راهكاري رو شنيده بودم

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
امروز يكي از ويدئوهاي قديمي كلوز بتارو ديدم داغ ام تازه شد :((
اون badge ها و سيستم قبلي مگه چش بود كه از Rogue Spear و Raven shield رسيديم به تيم ابي و نارنجي :|
خيلي قبلاً قشنگ تر بود !!!

من اون بريچ چارج رو هم گرفتم :d يه بنده خدايي زير پامون بود بريچي شد رفت :d
يه مقداري شانس ميخواد :d

منم اصل تروفي هايي كه مونده همين تروفي هاي CO-OP :| وقت گير اند :| براي ريلستيك هم همچين راهكاري رو شنيده بودم

منم امشب الکی الکی بریچم گرفت از سقف کپکان و کشتم اومدم برم پایین یارو بودش هیچی برگشتم گفتم این احمقای خارجی برن به درجه شهادت برسن یهو دیدم میتونم سقفو وا کنم گذاشتم و بوم سقف ترکید
ولی همین That bullet pen... شو من هنوز نفهمیدم باید چیکار کنم

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد

آره تروفی 100 تا defend وقت گیره :d اون رو هم با بچه ها یه روز رفتیم گرفتیم تو مپ house :d مد کلاسیک , attack :d
منم امشب الکی الکی بریچم گرفت از سقف کپکان و کشتم اومدم برم پایین یارو بودش هیچی برگشتم گفتم این احمقای خارجی برن به درجه شهادت برسن یهو دیدم میتونم سقفو وا کنم گذاشتم و بوم سقف ترکید
ولی همین That bullet pen... شو من هنوز نفهمیدم باید چیکار کنم

تروفی بریچ هم با دو تا راه آسون میشه گرفت اگه یارات ایرانی باشن
یکی اینکه مد بازی بمب باشه و مپ house یا plane یا هرجا که دیوار یا ... چوبی باشه , کنار defuser یکی بذاری طرف اومد بترکونی ( یا جلو یک در تو یک مد دیگه :d )
یکی هم که خیلی راحت تر هستش اینه طرف رو down کنی بعد کنارش بریچ بذاری بعد منفجر کنی :d که خودم هم همینجوری گرفتم...
اون تروفی bullet هم میگه از پشت دیوار یا پنجره یا در های محکم شده تیر بزنی طرف رو بکشی :d 200 تا...
این ویدئو رو دانلود کن یک راه آسون هستش که میتونی با glaz زود بگیری... اگه خوب حوصله داشته باشی حدودا هر دست میتونی 15 تا 20 تا بگیری.
دانلود فایل Tom-Clancy's-Rainbow-Six-SIEGE-That-bullet-pen...-Trophy-Сквозь-стену-стре...-Трофей
وقتی یکی رو اینجوری میکشی اون بالا سمت راست زیر kill با رنگ طوسی مینویسه pentration kill

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
دوستان من یوپلی تو بازی فعال نی یعنی مثلا وقتی میخوام کسیو اینوایت بدم هیچی بالا نمیاد.بازیم تحت استیمه.خوده استیم هم حالت overlay اش تو بازی کار نمیکنه.هم تو تنظیمات اصلی و هم تنظیمات خود بازی overlay فعال هستش.انتی ویروس هم که نصب نیست رو سیستم.راهنمایی کنید.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
امروز دوتا مچ مولتی پلیر رفتم دوتاشم اخرش گیر کرد و امتیازهارو نداد:| بعدشم close application دادم

عکس اول بازی هست توو لودینگ میاره...حداقل تروریست هاشو مثل این نروریست ها میساختن ...نه شکل بازیکنای هاکی :|
یه سری حرکت هم توو عکس دارن میزنن که توو بازی امکان اجرا کردنش نیست

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من امروز با این که پینگم زیر 200 بود ولی همرو با لگ میددم مثلآ بازی شروع شده میبنم همه وایسادن بعد 10 ثانیه میبنم همه جارو بستن و همه آمادن دشمن باید تو
یا دشمن جلوم خشکش میزد
یا مایکل جکسونی بر میگشتم عقب
ماله شما هم همینطوری شده یا نه؟
مشکل از سرور یا از اینترنت ماست یا اینترنت من ؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من امروز با این که پینگم زیر 200 بود ولی همرو با لگ میددم مثلآ بازی شروع شده میبنم همه وایسادن بعد 10 ثانیه میبنم همه جارو بستن و همه آمادن دشمن باید تو
یا دشمن جلوم خشکش میزد
یا مایکل جکسونی بر میگشتم عقب
ماله شما هم همینطوری شده یا نه؟
مشکل از سرور یا از اینترنت ماست یا اینترنت من ؟

اكثر اين مدل مشكل ها مال هاست بده !
بايد بازي رو ترك كني بري يه مسابقه ديگه يه بار كه اين مدلي براي من و 2 تا از بچه هاي خودمون شد كل مسابقه لگ داشت ! تا اخرش رفتيم بيرون و همه چي خوب شد

در غير اين صورت از نت خودته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر