Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دانستن به کنار :d می خوام بکوبم تنگ پست اول :p معرفی کلاس ها مثلا می تونه بخش خوبی برای شروع باشه! خودم هم داغونم تو بازی، هم وقت نمی کنم زیاد بازی کنم، وگرنه می نوشتم.

من که تو استیم هستم هر چی می خوای بپرس :D دهن این بازی رو با کلاس هاش سرویس کردم :D همرو بلدم :D + تاکتیکای موجود و مپ ها ( اکثرشون )

Recoil اونقدر قابل کنترل نیست Pattern ـش که هست :D ببینید راحت کنترلش کنید ..

یه سری گان ها بد قلقه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
همون طور که گفتین بازی انگار ناقصه ...باید چیزای بیشتری رو به صورت رایگان اضافه کنن

و یه مد مثل tdm بدن که بشه وقتی کشته شدی ریسپاون کرد ...بعضی وقتا ادم حوصلش سر میره
ناموسآ TDM نمیخواد کله هیجان بازی به اینه که ریسپان نداره هی زنده شی که چی بشه
فقط مسئله اینه که کاستومایز اسلحه ش خیلی کمه و واسه بازی با این حد فاصل محیط کاش کاستومش مثه BO3 عمق بیشتری داشت
از ساعت 7 شب تا 4 صبح داشتم بازی میکردم اصلآ خسته نشدم فقط جنگ لفظی بین هم تیمیا پیش اومد

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
چند ساله دنبال یک تاکتیکال شوتر آنلاین روی کنسول هام و با Rainbow 6 به آرزوم رسیدم ! بازی دقیقا همون چیزی که انتظارش داشتم . سبک گیم پلی چیزی نیست که خیلی از گیمرهای شوتر باز ارضا کنه اما برای یک دسته خاص مثل من چنین چیزی رویاییه !

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
خوب دیشب داشتیم بازی میکردیم یه اتفاق خنده دار افتاد ما att بودیم بعد حریف hostage و ول کرده بود من هم مرده بودم از یه drone داشتم میدیدم بعد یکی از ما hostage و برداشت و و یه همه تیمی ما از در اومد تو فقط سمت راست تصویر بالا رو ببینین ( ما نارنجی هستیم ببینین کی کی و کشت :)) ) (خودمون خودمون و کشتیم :d ) و بعد Finall kill cam ی و ببینید اون جا که هاستج افتاد رو زمین و Revive ش کردن دشمن از پشت در پا رو دید چه واکنشی نشون داد کر کر خنده بود

[video=aparat;He2Ep]http://www.aparat.com/v/He2Ep[/video]

اگه لود نشد از این جا ببینید

Tom Clancy's Rainbow Six� Siege

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دانستن به کنار :d می خوام بکوبم تنگ پست اول :p معرفی کلاس ها مثلا می تونه بخش خوبی برای شروع باشه! خودم هم داغونم تو بازی، هم وقت نمی کنم زیاد بازی کنم، وگرنه می نوشتم.

مي خواي توضيحات اپراتورهارو داشته باشي يا تاكتيك هاشون رو !
اخه هر كدوم استفاده خاصي و حتي استفاده خاص توي مپ خاصي دارن !
مثلاً توي مپ kafe بهتره اصلاً از PULSE استفاده نكرد چون فواصل زياده و 360 درجه مي تونن بريزن تو ولي مثلاً توي مپ HOUSE استفاده از اين كلاس يكي از ضروريات خصوصاً اگر ابجكتيو داخل گاراژ باشه !

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
امروز داشتم بازی میکردم یه اتفاق جالب افتاد...
تیم حرکت کرد یه نفر موند همه رفتیم مردیم این موند بعد چندثانیه حرکت کرد رفت چهار نفر تیم حریف کشت....یعنی انقدر قشنگ بازی کرد رفت جلو من هنوز تو هنگشم....
قطعی سرورا این چند روزه خیلی کم شده کلا از هفت هشت دست یه دست پرید بیرون...
دوستان ایدی بزارین این چند روز تعطیلی بازی کنیم دیگه

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
به چند نفر اهل کار و همکاری در این بازی نیازمندیم.

شرایط: داشتن میکروفن!

لطفاً من و دوستم رو در یوپلی add کنید.
pipboy3000_v2
sadra.assassin

:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
مي خواي توضيحات اپراتورهارو داشته باشي يا تاكتيك هاشون رو !
اخه هر كدوم استفاده خاصي و حتي استفاده خاص توي مپ خاصي دارن !
مثلاً توي مپ kafe بهتره اصلاً از PULSE استفاده نكرد چون فواصل زياده و 360 درجه مي تونن بريزن تو ولي مثلاً توي مپ HOUSE استفاده از اين كلاس يكي از ضروريات خصوصاً اگر ابجكتيو داخل گاراژ باشه !

والا میخوام تاپیک اول رو یه جور مرجع برای بازی کنیم، تک تک به چیزهای مختلف اون بپردازیم برای کسایی که می خوان بیان و بخونن،

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به چند نفر اهل کار و همکاری در این بازی نیازمندیم.

شرایط: داشتن میکروفن!

لطفاً من و دوستم رو در یوپلی add کنید.
pipboy3000_v2
sadra.assassin

:D

من که هستم :D صدرا هم میشناسم :D البته شبا با یه کلن خارجی میزنیم بازی :D ولی فک کنم صبح ها تا عصر کسی نباشه یا بازی دیگه نباشم بریم :D !

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بازی یک نکته مثبت خیلی بزرگ داره ! حداقل توی بازی من اینطور بوده . دو ماه پیش وقتی داشتم بتا اول بازیو می رفتم احساس می کردم بازی فقط در شرایطی حال میده که با فرند ها گروهی بریم و تکی با خارجی ها چون باهاشون ارتباط نداریم کار تیمی بی معنا میشه و بازی هم کسل کننده .

اما طراحی بازی خیلی خوبه طوری که مارو کاملا مجبور می کنه با بقیه هم تیمی ها تعامل داشته باشیم ! یعنی حتی اگر تمام نفرات تیم با هم در ارتباط نباشن هم اگر منطق بازیو بدست بیارن براحتی میتونن با هم تعامل داشته باشن .

یه نکته خوب دیگه که توی این جور بازی ها مهمه اینه که تجربه بازی در حالت حمله و دفاع بالانس باشه . یعنی مثلا دفاع کردن از یک بیس راحت تر از حمله به بیس نباشه . از این نظر هم کاملا تونستن تعادل در گیم پلی ایجاد کنن

امروز داشتم بازی میکردم یه اتفاق جالب افتاد...
تیم حرکت کرد یه نفر موند همه رفتیم مردیم این موند بعد چندثانیه حرکت کرد رفت چهار نفر تیم حریف کشت....یعنی انقدر قشنگ بازی کرد رفت جلو من هنوز تو هنگشم....
قطعی سرورا این چند روزه خیلی کم شده کلا از هفت هشت دست یه دست پرید بیرون...
دوستان ایدی بزارین این چند روز تعطیلی بازی کنیم دیگه

چنین چیزی منم دو سه بار دیدم ! :D کلا بازی خیلی جالبه . حتی اگر یک نفر هم باقی بمونه اگر خوب جلو بیاد و عجله نکنه امکان داره بتونه ترتیب همه دشمنارو بده . فقط در شرایطی کار خیلی سخت میشه که نفرات دشمن در فاصله کمی با هم باشن و همدیگرو پوشش بدن اونوقت احتمالش خیلی خیلی کم میشه یک نفری ترتیب چهار نفر داد . درست مثل واقعیت !

I@Mg@mer

کاربر سایت
Sep 8, 2015
3
سلام دوستان ، من تازه بازیرو نصب کردم ولی یکم حرفه ای شدم ،، بهم بگید چطور میتونم Operator هارو باز کنم ؟ ؟باید آنلاین بازی کنم یا مراحل رو برم کافیه؟

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
بازی یک نکته مثبت خیلی بزرگ داره ! حداقل توی بازی من اینطور بوده . دو ماه پیش وقتی داشتم بتا اول بازیو می رفتم احساس می کردم بازی فقط در شرایطی حال میده که با فرند ها گروهی بریم و تکی با خارجی ها چون باهاشون ارتباط نداریم کار تیمی بی معنا میشه و بازی هم کسل کننده .

اما طراحی بازی خیلی خوبه طوری که مارو کاملا مجبور می کنه با بقیه هم تیمی ها تعامل داشته باشیم ! یعنی حتی اگر تمام نفرات تیم با هم در ارتباط نباشن هم اگر منطق بازیو بدست بیارن براحتی میتونن با هم تعامل داشته باشن .

یه نکته خوب دیگه که توی این جور بازی ها مهمه اینه که تجربه بازی در حالت حمله و دفاع بالانس باشه . یعنی مثلا دفاع کردن از یک بیس راحت تر از حمله به بیس نباشه . از این نظر هم کاملا تونستن تعادل در گیم پلی ایجاد کنن

چنین چیزی منم دو سه بار دیدم ! :D کلا بازی خیلی جالبه . حتی اگر یک نفر هم باقی بمونه اگر خوب جلو بیاد و عجله نکنه امکان داره بتونه ترتیب همه دشمنارو بده . فقط در شرایطی کار خیلی سخت میشه که نفرات دشمن در فاصله کمی با هم باشن و همدیگرو پوشش بدن اونوقت احتمالش خیلی خیلی کم میشه یک نفری ترتیب چهار نفر داد . درست مثل واقعیت !

دقیقا اینیم که تو تیم ما بود حریفا هرکدوم یه جا بودن به غیر از دوتا...البته طرف هم باید حرفه ای باشه...با کلت کار کردن سخته ولی من دیدم طرف با کلت دو نفر کشت خیلی راحت...
من کم کم بازی داره میاد دستم یه چیزی که خیلی مهمه انتخاب کلاس درسته خیلی تاثیر داره اوایل فک نمیکردم اینطور باشه اما الان میبینم 40درصد بازی بستگی به نوع کلاسی داره که انتخاب میکنین و باید یاد بگیرین که چطوری با اون کلاس ها بازی کنین....
دوستان موافقین یه کمیونیتی بزنیم باهم توش هماهنگ کنیم
امشب من تا صبح هستم تو بازی از نزدیک یازده اینا هستم تو بازی ایدی هایی که گذاشتید هم اد میکنم

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
سلام دوستان ، من تازه بازیرو نصب کردم ولی یکم حرفه ای شدم ،، بهم بگید چطور میتونم Operator هارو باز کنم ؟ ؟باید آنلاین بازی کنم یا مراحل رو برم کافیه؟

باید آنلاین بزنی و سعی کنی چلنج های گوشه MAIN MENU رو درست انجام بدی تا وا شه البته چلنجها بیشتر 200 تا نمیده
ولی هرچی بیشتر آنلاین بزنی پول بیشتری گیرت میاد در ضمن هر کشور هم چند کلاس داره هر کلاسی و اول بخری 500 تاس آخرین نفر از اون کلاس 2000 تاس به نظر من سعی کن بهترینو اول بخری که ضعیفاش آخر سر بخری ( البته ضعیف و قوی آنچنان نداره باید ببینی با کدوم کاراکتر راحت تری / سعی کنی کاراکتری که خیلی ها علاقه ندارن از استفادش برداری مثلآ همیشه سر FUZE /TERMINTE / BLITZ/ ROOK جنگه هرکی زودتر برداره ماله اونه)
در ضمن لولت رسید بالا 20 و بازیت خوبه بود کژوال نرو برو RANKED که بیشتر پول میده مثلآ ما کژوال تا 4000-5000 امتیاز میگرفتیم تو RANKED نفر اولمون 9000 گرفت من دوم شدم 7000

• Like
Reactions: dargon9090

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر