Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
جالبه كه روي PC بتارو زودتر بستن ولي من ديشب تا 2:30 داشتم بتارو بازي مي كردم :d
الان هم كه در حال دانلودم :|

16 گيگ مي خوايم دانلود كنيم حدود 16 ساعت ميشه :|
بعد يارو توي فروم هاي بازي گفته بود زمان PRE-LOAD رو بيشتر كنيد ، از اون طرف خارجيه بهش گفت يعني ميخواد بيشتر از 20 گيگ باشه ؟ من اينو توي يه ساعت دانلود مي كنم :|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
درود :)
خب دوستان امروز با تاخیر متوجه شدم بازی به صورت کرک شده برای دانلود در سایت های فارسی زبان قرار گرفته که همون موقع زدم واسه دانلود.
حدود 6 ساعت کارای دانلود و نصبش تموم شد و تونستم یه مقداری تجربه کسب کنم از بازی که این جا به همراه اسکرین شات هاش براتون میذارم .
اول این که بازی از نظر گرافیکی در حد خوبه نه عالی . تکسچر های یه سری از قسمت ها واقعا میتونست بهتر کار شه روش . انفجار ها نسبتا طبیعی صورت میگیره . بافت لباس شخصیت ها هم به خوبی کار شده . فریم دهی بازی هم رو اخرین تنظیمات پایین 60 نیومد برای من . (به خاطر روشن بودن v sync تو بنچمارک نوشته شده فریم تا 23 هم اومد ولی رو مانیتورینگ از 59 پایینتر نیومد به هیچ وجه )
از نظر گیم پلی هم خیلی روون هست . اسلحه های اولیه بازی یکم لرزش بی معنی دارن . یک سری از مجسمه های شبیه ادم که دستشون اسلحه هست هم باعث میشن تا دشمن بین اونا بایستن و دیر متوجه حضورشون بشیم . بازی هم بخش سینگل پلیر به صورت داستانی نداره و فقط انگار یک سری training هستن با بات ها واسه اماده شدن و یاد گرفتن بازی قبل از رفتن به بخش مولتی پلیر . که مراحل و اموزش های خاصی دارن .
چون انلاین بازی امروز باز نشده رو استیم خریداری نکردم ولی به محض باز شدنش حتما از بخش انلاین هم یه بررسی میذارم .
اینم اسکرین شات ها (عکس ها هر کدوم دور و بر 5 مگابایت بودن که به خاطر نت کاربرا همه رو دور و بر 200 کیلوبایت و پایینتر کم حجم کردم) شامل داستان خاصی نیستند و به خاطر همین تو اسپویلر قرار ندادم ...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
درود :)
خب دوستان امروز با تاخیر متوجه شدم بازی به صورت کرک شده برای دانلود در سایت های فارسی زبان قرار گرفته که همون موقع زدم واسه دانلود.
حدود 6 ساعت کارای دانلود و نصبش تموم شد و تونستم یه مقداری تجربه کسب کنم از بازی که این جا به همراه اسکرین شات هاش براتون میذارم .
اول این که بازی از نظر گرافیکی در حد خوبه نه عالی . تکسچر های یه سری از قسمت ها واقعا میتونست بهتر کار شه روش . انفجار ها نسبتا طبیعی صورت میگیره . بافت لباس شخصیت ها هم به خوبی کار شده . فریم دهی بازی هم رو اخرین تنظیمات پایین 60 نیومد برای من . (به خاطر روشن بودن v sync تو بنچمارک نوشته شده فریم تا 23 هم اومد ولی رو مانیتورینگ از 59 پایینتر نیومد به هیچ وجه )
از نظر گیم پلی هم خیلی روون هست . اسلحه های اولیه بازی یکم لرزش بی معنی دارن . یک سری از مجسمه های شبیه ادم که دستشون اسلحه هست هم باعث میشن تا دشمن بین اونا بایستن و دیر متوجه حضورشون بشیم . بازی هم بخش سینگل پلیر به صورت داستانی نداره و فقط انگار یک سری training هستن با بات ها واسه اماده شدن و یاد گرفتن بازی قبل از رفتن به بخش مولتی پلیر . که مراحل و اموزش های خاصی دارن .
چون انلاین بازی امروز باز نشده رو استیم خریداری نکردم ولی به محض باز شدنش حتما از بخش انلاین هم یه بررسی میذارم .
اینم اسکرین شات ها (عکس ها هر کدوم....

شرمنده حرفات رو نصفه كردم چون پستت بلند بود نقل قولش هم طولاني ميشد :d
اوني كه توش مجسمه داره مقر اموزش نيروهاي SAS بريتانياست Herford BASE ! :d

حيف اين بازي كه سينگل نداره :|
مطمئناً روي سنيگل كار كردن ولي معلوم نشده يهو وسط كار چه غلطي كردن :|

اگر مپ KANAL رو نگاه كنيد مي بينيد كه براي يه مپ كوچيك برداشتن كشتي طراحي كردن و كلي ابجكت داخل خود بازي ! حالا يه تعدادي از مپ ها هم هنوز در نيومده ( با اين كه خيلي از بازي ديدم ولي فكر كنم 4-5 تا از 11 تا رو نديدم هنوز و حدس ميزنم يه دونه هم وسط شهر و اسمانخراش ها داشته باشه )

خيلي دوست دارم بدونم چي شد كه سينگل نشد :|
حتي بيس بازي رو هم نگاه كنيد معلومه ميخواسته سينگل داشته باشه :|

حالا بايد منتظر موند و ديد دوستان PC باز ميزن توي فايل هاي PC بگردن ببينن اثاري از سينگل بازي هست يا نه :|:d

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
شرمنده حرفات رو نصفه كردم چون پستت بلند بود نقل قولش هم طولاني ميشد :d
اوني كه توش مجسمه داره مقر اموزش نيروهاي SAS بريتانياست Herford BASE ! :d

حيف اين بازي كه سينگل نداره :|
مطمئناً روي سنيگل كار كردن ولي معلوم نشده يهو وسط كار چه غلطي كردن :|

اگر مپ KANAL رو نگاه كنيد مي بينيد كه براي يه مپ كوچيك برداشتن كشتي طراحي كردن و كلي ابجكت داخل خود بازي ! حالا يه تعدادي از مپ ها هم هنوز در نيومده ( با اين كه خيلي از بازي ديدم ولي فكر كنم 4-5 تا از 11 تا رو نديدم هنوز و حدس ميزنم يه دونه هم وسط شهر و اسمانخراش ها داشته باشه )

خيلي دوست دارم بدونم چي شد كه سينگل نشد :|
حتي بيس بازي رو هم نگاه كنيد معلومه ميخواسته سينگل داشته باشه :|

حالا بايد منتظر موند و ديد دوستان PC باز ميزن توي فايل هاي PC بگردن ببينن اثاري از سينگل بازي هست يا نه :|:d

دشمنت شرمنده :x من خیلی توجه نکردم به کاربرد مجسمه ها :D فقط فهمیدم که اول بازی با دشمن نتونستم تشخیصشون بدم :D

the vision بیاد کافیه برای سینگل :D این یکی داستان قوی از سینگلش نمیتونست در بیاد و فقط در حد خوب بود .
ولی فقط منتظر انلاینش باید موند :D

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دشمنت شرمنده :x من خیلی توجه نکردم به کاربرد مجسمه ها :D فقط فهمیدم که اول بازی با دشمن نتونستم تشخیصشون بدم :D

the vision بیاد کافیه برای سینگل :D این یکی داستان قوی از سینگلش نمیتونست در بیاد و فقط در حد خوب بود .

من فكر مي دوني چرا اون مجسمه ها هست :|:d
مجسمه هارو ميذارن تا سربازها قدرت شناخت و تصميم گيري شون براي تشخيص گروگانگير از گروگان بره بالا :d:|
الان توي سريال اسمان من هم اگر ببيني از ادمك هاي بنري استفاده مي كنن :d:d:d يعني تو حلقم :| توي ماكت هواپيما به يه تيكه مقوا شليك مي كنه و اونورش چيزي نميشه :|

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
بازی دارم دانلود میکنم امشب تموم میشه
فردا هم قراره اکانت بگیرم خداروشکر چهارشنبه هم تعطیل یعنی یه چهار روز مثل چی میخوام بشینم فقط rainbow بزنم:d
دوستان ایدیشون بزارن اد کنیم
بتا رو بازی نکردم ولی انقدر تعریف کردید از بازی مجاب شدم به خریدش

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
بازی دارم دانلود میکنم امشب تموم میشه
فردا هم قراره اکانت بگیرم خداروشکر چهارشنبه هم تعطیل یعنی یه چهار روز مثل چی میخوام بشینم فقط rainbow بزنم:d
دوستان ایدیشون بزارن اد کنیم
بتا رو بازی نکردم ولی انقدر تعریف کردید از بازی مجاب شدم به خریدش

به به پویان میبینم که تو هم میخوای به نیروهای ویژه بپیوندی :d
ما اینحا تحت فرمان سرگرد nero7 هستیم خخخخ
منم بازی رو فیزیکی ریجن آل صبح خریدمش فکر کنم تا برسه دستمه بشه پنج شنبه عصری یا شایدم چهارشنبه.به هر حال میرسه
بیا پویان id منو اد کن بقیه هم بکنن
Mehdi_psxbox

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من فقط پارت اخر مونده !
توي ريجن US كه فكر كنم بازي از فردا صبح 7:30 قابل اجرا باشه و مي گن يوبي قرار گذاشت همه ريجن هاش هم زمان باز بشن !

ديشب توي اخرين ساعات بتا كه با سعيد بازي كردم مچميكينگ بازي خيلي بهتر شده بود ! توي 10 ثانيه بازي رو پيدا مي كرد و جوين ميشد !!!
شايد سيستم هاي شون رو بهتر كردن !!!

مكان سرور هاي بازي ( نه سرور اختصاصي ) رو هم توي ساپورت هاي يوبي پيدا كردم
البته قراره ژاپن رو هم 10 دسامبر باز كنن
اون نشان هاي سفيد مكان سرور هاست

servlet.ImageServer

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen

داداش ممنون از توضیحاتت.یه سوال داشتم ازت.
داخل بازی میشه مولتی با بات ها زد یا فقط همون بخش آموزشی هست؟(یه چیزی تو مایه های مولتی bo3. مثلا درجه سختی بات ها رو بشه تنظیم کرد.یا تعدادشون رو.)
ممنون میشم جواب بدی:)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
داداش ممنون از توضیحاتت.یه سوال داشتم ازت.
داخل بازی میشه مولتی با بات ها زد یا فقط همون بخش آموزشی هست؟(یه چیزی تو مایه های مولتی bo3. مثلا درجه سختی بات ها رو بشه تنظیم کرد.یا تعدادشون رو.)
ممنون میشم جواب بدی:)
نه اصلا بات این جا نقش بازی نداره . صرفا جهت اموزش هست و با بات های bo3 فرق دارن .

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
به به پویان میبینم که تو هم میخوای به نیروهای ویژه بپیوندی :d
ما اینحا تحت فرمان سرگرد nero7 هستیم خخخخ
منم بازی رو فیزیکی ریجن آل صبح خریدمش فکر کنم تا برسه دستمه بشه پنج شنبه عصری یا شایدم چهارشنبه.به هر حال میرسه
بیا پویان id منو اد کن بقیه هم بکنن
Mehdi_psxbox
اصن حس خوبی به بازی نداشتم ولی از بس تعریف کردن از بازی به خصوص سرگرد :d اصن یه حسی نسبت به بازی پیدا کردم
هر روز دارم تریلراش میبینم
یعنی دارم له له میزنم برای بازی...هیچی دیگه نهایتا تصمیم گررفتم بازی امروز بگیرم....حالا دیتاش گرفتم منتظر اکانتم
ایدیت دارم البته توی اکانت جدید میخوام وارد کنم ادت کردم همونجا معرفی میکنم خودمو وای فک کن سه چهار نفره چه تیمی شود:d
قسمت نشد این بتارو هم بزنم ولی اصن جو بازی بدجور منو معتاد خودش کرده

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بتای بازی واقعا حرکت خوبی از یوبی بود.من که اصلا به فکر خریدن بازی هم نبودم رو شدیدا چذب کرد.فقط برام عجیبه یوبی سر این بازی اینقدر مهربون شده و محتوا رو خیلی راحت در اختیار گیمر میزاره:d
متای بازی هم 75+ بشه به نظرم خوب بودنش ثابت میشه چون بیشتر از این واقعا برای این سبک دور از ذهن ـه.(با توجه به نمره های جدید)
ممنون میشم از دوستانی که بازی کامل رو تجربه میکنند بیان توضیح مختصری از مدهای بازی بدن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آیا فریم دهی مثل syndicate می باشد یا بهینه تر است؟

خوب 2تا پست بالاتر که یکی از دوستان گفت، منم یکم قبلش گفتم یکی از دوستان با رم 4 گیگ داره اجرا می کنه (منظور بازی سیستم خیلی بالایی نمی خواد) و اینکه بسی خوشحالم که روی لپ تاپ من هم به خوبی داره جواب می ده :d

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
بنده هم بخاطر گندی که دیشب در بتا زدم و بد بازی کردم میرم میخرم جبران بشه ولی میزارم نمرات بیاد با اینکه تعصبی نیستم هم رو نمره هم رو بازی ولی به احتمال زیاد میخرمش میام تو تیم ویژه دیگه ایشالا فقط هماهنگ باشین تو یه ساعت همه بیان که نخواین بریم با خارجی بازی کنیم حال نمیدهد.تمام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر