Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,857
واقعا گرافیک غوغا کرده:-/!
نورپردازی ها واقعا عالیه! چجوری یه همچین چیزی درآورده این بازی رو این جان کارمک خدا میدونه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
به نظر من زیادی دارین هایپ میکنید..
شما راحت باش سایتها هم هایپ میکنن?!:lol:
اگه به تصویر گذاشته منم بلدم از بازی های مورد علاقتون تصویر بزار کiه افتضاحه . در ضمن این تصاویر الان قابل قیاسن دیگه :lol:
حالا هم رفته با تصاویر buulshot و پولیش شده استفاده کرده :lol:
rage نیاز به هایپ نداره اونایه که چشم دارن با دیدن تریلرش میتونن تشخیص بدن چی به چیه و نیاز به اثبات نداره .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,164
نام
محمد امین
شما راحت باش سایتها هم هایپ میکنن?!:lol:
اگه به تصویر گذاشته منم بلدم از بازی های مورد علاقتون تصویر بزار کiه افتضاحه . در ضمن این تصاویر الان قابل قیاسن دیگه :lol:
حالا هم رفته با تصاویر buulshot و پولیش شده استفاده کرده :lol:
rage نیاز به هایپ نداره اونایه که چشم دارن با دیدن تریلرش میتونن تشخیص بدن چی به چیه و نیاز به اثبات نداره .

خدا کنه.. کی بدش میاد یک بازی با گرافیک بالا تجربه کنه..

ما هم منتظر میشیم ببینیم در ادامه چی میبینیم..

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,857
shakoo :
منظورتون از این که میگید سازنده که این باشه من به بازی امید ندارم چیه؟ شوخی کردین یا جدی گفتین؟
سازنده ی این بازی خالق سبک fps و توی کارنامش عناوین فوق العاده کم نیست. طوری که اونو جزو یکی از بهترین شرکت های بازیسازی کرده. از نظر من تو سبک fps شرکتی نیست که به پای ID و VALVE برسه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
Behind the Scenes, Pt. 5: The Enemies
http://www.gamersyde.com/download_rage_the_enemies_en_-22439_en.html
پارت پنجم را هم نشون دادند هفته بعد پنجشنبه همین روز پارت اخر را نشون میدن :D

توصیه میکنم حتما نگاه کنید ! دیگه تعریف نکنم بهتره :D یکم بعد هم دوباره عکس براتون آپ میکنم :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,857
تریلر رو گرفتم فقط میتونم بگم woooow .
یعنی مطمئنم بازی موقع عرضه واقعا برجسته خواهد ایستاد. مکانیزم جنگیدن دشمنان واقعا فوق العادست. گرافیکم که نیازی به صحبت نیست فقط از دوستان خواهش میکنم از این لینک با کیفیت بالا دانلود کنن و ببینن. یکم سایزش زیاده ولی میرزه، ببینین انجین جادوییه کارمک رو.
اینم لینک:
http://www.gamepron.com/file/8530/Rage-The-Enemies-behind-the-scenes-Trailer/

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,857
700 تااااااااااااااااااا !!!
من نسخه 200 مگيشو گذاشتم دي ال بشه #:-s
فكر كنم براي ديدم منظورش كافي باشه
کوروش جان هر طور راحتی;). من اینو واسه ی کسایی گذاشتم که میخوان گرافیک بازی رو محک بزنن. وگرنه به قول تو 200 مگی هم منظورو میرسونه. ما برای فهموندن بهتر موضوع اینو گذاشتیم که جای شک وشبهه ای باقی نمونه:d.

• Like
Reactions: koorosh sh

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
میترسم این بازی هم به سرنوشت Prey و GT5 دچار بشه . آخه مدت زمان ساختش دیگه خیلی داره زیاد میشه و انتظارات هم از این بازی به شدت بالاست .

حالا دیگه فقط کافیه چند تا ایراد کوچیک داشته باشه و دیگه ...

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
تو اینکه بازی خوبیه شاکی‌ نیست‌ها ولی‌ چیزی که منو یکم نگران میکنه تعداد اسلحه هاست! اینهمه دمو از بازی دیدیم کلا یک کلت یک شاتگان دو تا مسلسل یکی‌ هم crossbow حالا گیریم یه راکت لانچر هم داشته باشه برا یه بازی با این عظمت خیلی‌ کمه!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
تو اینکه بازی خوبیه شاکی‌ نیست‌ها ولی‌ چیزی که منو یکم نگران میکنه تعداد اسلحه هاست! اینهمه دمو از بازی دیدیم کلا یک کلت یک شاتگان دو تا مسلسل یکی‌ هم crossbow حالا گیریم یه راکت لانچر هم داشته باشه برا یه بازی با این عظمت خیلی‌ کمه!
دشمناش هم به نظر خیلی تکراری میان
البته من به این بازی خیلی امید دارم >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر