Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم ميگم اسلحه ها ظاهرا خوبه ...
فقط يكي از اسلحه ها مشكل داره
اونم كمان هست كه به نظرم زيادي بزرگه و هماهنگ نيست ..
وقتي دست ميگيره نصف صفحه رو پر ميكنه به تنهايي !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
بابا من چیکارم !! :D کلآ اسلحه هاش یه جوریه دیگه ! به استیل گرافیکی بازی نمیخوره !
چی چی را چیکار نکنی ؟:D همش تقصیر توست به جون خودم یک نفر هم از طراحیه اسلحه هاش نگفته بود :D خودت میدونی که تو تاپیکهای rage محاله یک پست نخونده از زیر دست من رد بشه !:D
دقیقا از زمانی که تو اون پست را دادی 100 نفر تازه شدن مخالف :D
اتفاقا طراحیه اسلحه های دقیقا با محیط بازی میخوره ! بازی حالت شوتر های کلاسیک داره و دقیقا اسلحه ها هم طراحیه کلاسیک دارند .

خوبه دیگه همینم کم بود بگی تحت تاثیر حرف اریا قرار گرفتی!!:D
حالا مگه من گفتم بده!؟:D گفتم من حال نمیکنم.نه اینکه با اسلحه های عجیب غریب حال نکنما!! مثلا با اسلحه های PREY بی نهایت حال کردم ولی این،مخصوصا اینی که عکسش رو گذاشتم،اصلا حس قدرت به آدم نمیده:D شبیه تفنگ بادی میمونه:D

دقیقا تحت تاثیر حرفه اریا قرار گرفتی !:D چون من تا حالا هیچ پستی که کسی به اسلحه های rage گیر بده قبل پست اریا نیدم !:D
طراحی اسله ها تو rage دقیقا حالات کلاسیک داره که با سبک بازی همخوانی داره یعنی قرار نیست سلاح های دستت بدن که خیلی قدرتمند و کذایی باشه !

من به id میگم که یه اسلحه مخصوص مخفی کاری برات تهیه کنن که خوشت بیاد :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,109
نام
آریا
من چقدر تآثیرگذارم و خودم خبر نداشتم ! :((
فرخ منظورم از طراحی , طراحی گرافیکیش هست ! یعنی کلآ خود بازی یه سبک گرافیکی داره و اسلحه هاش یه سبک دیگه شبیه Cell Shade ! یه جورایی جلوی محیط شبیه کاغذ هستن ! :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دقیقا تحت تاثیر حرفه اریا قرار گرفتی !:D چون من تا حالا هیچ پستی که کسی به اسلحه های rage گیر بده قبل پست اریا نیدم !:D
طراحی اسله ها تو rage دقیقا حالات کلاسیک داره که با سبک بازی همخوانی داره یعنی قرار نیست سلاح های دستت بدن که خیلی قدرتمند و کذایی باشه !

من به id میگم که یه اسلحه مخصوص مخفی کاری برات تهیه کنن که خوشت بیاد :D
اگه اینطوریه که همه تحت تاثیر یه نفر به اسلحه های Rage گیر بدن،خُب خوده آریا تحت تاثیر کی برای اولین بار به اسلحه های Rage گیر داد!؟:-/:d
حالا یه جور میگی کلاسیک،انگار فقط همین یه طراحی خاص میتونه کلاسیک باشه!:D هزاران مدل میتونن طراحی کنن که با این فرق داشته باشه،ولی کلاسیک هم باشه:D مثلا من با کُلتش حال کردم،ولی با این مسلسلش نه!:D
آها،خو اگه اینجوریه باشه،مشکلی نیست:D :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
من چقدر تآثیرگذارم و خودم خبر نداشتم ! :((
فرخ منظورم از طراحی , طراحی گرافیکیش هست ! یعنی کلآ خود بازی یه سبک گرافیکی داره و اسلحه هاش یه سبک دیگه شبیه Cell Shade ! یه جورایی جلوی محیط شبیه کاغذ هستن ! :D

الان این حرفت با حرفه قبلیت 180 درجه فرق داره :D طراحیه اسلحه یعنی طراحی اسلحه !
باید همون قبلش میگفتی گرافیک اسلحه :D

اگه اینطوریه که همه تحت تاثیر یه نفر به اسلحه های Rage گیر بدن،خُب خوده آریا تحت تاثیر کی برای اولین بار به اسلحه های Rage گیر داد!؟:-/:d
حالا یه جور میگی کلاسیک،انگار فقط همین یه طراحی خاص میتونه کلاسیک باشه!:D هزاران مدل میتونن طراحی کنن که با این فرق داشته باشه،ولی کلاسیک هم باشه:D مثلا من با کُلتش حال کردم،ولی با این مسلسلش نه!:D
آها،خو اگه اینجوریه باشه،مشکلی نیست:D :D

خب باید یکی شروع کنه که بعدش بعضی ها جوگیر بشن :D الان پستی که اریا بالا داد مشکلم باهاش حل شد :D

گفتم که بنظر منم تو خیلی بد سلیقه ای :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,864
ببینید استیل اسلحه باید با داستان و جو بازی هم همخوانی داشته باشه. مثلا نمیشه اسلحه های cod رو تو این بازی گذاشت. این بازی دوره ای رو نشون میده که بشریت دوباره و از نو داره تمدن و تکنولوژی رو بازسازی میکنه. واسه همین ظاهر اسلحه ها نه خیلی مدرن و نه خیلی پیش و پا افتادس. اتفاقا اگه غیر از این بود تو ذوقم میخورد. به نظرم اسلحه ها خیلی با جو بازی همخوانی داره و این یکی از هنر های تیم سازندس. حالا از شکل و شمایل اسلحه ها هم بگذریم کارایی هر کدومشون بی نظیره شما نگاه کنید که هر اسلحه چند تا حالت شلیک جایگزین داره. RAGE از اون دسته بازیاس که من هر چی دقیق میشم توش نه تنها کمتر ایراد میبینم توش بلکه بعضی چیزاش واقعا جوری هیجان زدم میکنه که فقط باید به سازنده هاش احسنت بگم. البته از ID کمتر از اینم توقع ندارم با سابقه ی درخشانش تو صنعت بازی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
با هزار بدبختی که برنامه کاتر نداشتم :D این ویدئو ی اخری با همون کیفیت قسمتهای مهمش را براتون کات کردم .
سر جمع همش را دانلود کنید میشه 25 مگابایت ! دیگه بهانه ای نیست که ؟:D

به شدت توصیه میشه قشنگ یکی یکی دانلود کنید و عظمت بازی را ببینید :D

7.867KB
http://www.4shared.com/get/ur8sPJbW/t_rage_makingd_doc_op23m11_hd-.html

9,923 KB
http://www.4shared.com/get/1GRac_CM/t_rage_makingd_doc_op23m11_hd-.html

6,431 KB
http://www.4shared.com/get/bdsT2iyd/t_rage_makingd_doc_op23m11_hd-.html

2,619 KB
http://www.4shared.com/get/WnLJFYLD/t_rage_makingd_doc_op23m11_hd-.html

• Like
Reactions: kayne

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فرخ این بازی مثل BF بین نسخه ها کنسولی و PC اختلاف گرافیکی داره یا نه ؟! :D

الان این عکس هایی که صفحه قبل گذاشتی مال کدوم نسخه است ؟ :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,672
نام
سهيل
من براي صدمين بار ميگم اين بازي بهترين گرافيك امسال رو داره.يعني شك نكنيد همه ي سايتها عنوان بهترين گرافيك رو به اين بازي ميدن.واقعا فوق العاده است.Mega Texture :x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,172
نام
حسین
من یه تیکه از اون ویدیوهایی که فرخ گذاشته رو دانلود کردم.من که باور نمیکنم ماله کنسول باشه.اصلا غیرممکنه.حتی برای PC هم باور نمیکنم باشه.تمام بازیهای دیگه گرافیکشون جلوی این مثل جک میمونه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
فرخ این بازی مثل BF بین نسخه ها کنسولی و PC اختلاف گرافیکی داره یا نه ؟! :D
الان این عکس هایی که صفحه قبل گذاشتی مال کدوم نسخه است ؟ :D

نه اختلاف نیست الان تو تمام مصاحبه ها مثل تیربار میگن که بین پلتفرمها تفاوت نیست :D
این عکسها هم مشخص نیست ماله کدوم نسخه هست ولی حالا تو فکر کن 360 :D
البته یه چندتا سایت هم گفته بود که بازی را دیدن با اینکه روی کنسول بوده ولی فکر کردن روی pc اجرا میشه .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
من یه تیکه از اون ویدیوهایی که فرخ گذاشته رو دانلود کردم.من که باور نمیکنم ماله کنسول باشه.اصلا غیرممکنه.حتی برای PC هم باور نمیکنم باشه.تمام بازیهای دیگه گرافیکشون جلوی این مثل جک میمونه.

حسین رو کنسول قبول دارم ولی خدایی نباید بزرگ نمایی کنیم ...! رو pc الان Crysis 1 و 2 داریم که هر کدوم از لحاظ گرافیکی وزنه ایی هستن واسه خودشون .....یا BF3 که هنوز یادمه اولین تریلرش که پخش شد خیلی باور نمی کردن realtime باشه :
ولی خوب تو کف موندن یا باور نکردن Rage رو کنسول به تصاویر خیره کنندش نیست بلکه معجزه کارمک زمانی معلوم میشه که میفهمیم این تصاویر دارن رو 60 فریم اجرا میشن !!!

واٍلا به نظر من از لحاظ بصری بازی های دیگه ایی داریم که تاثیر گذاریشون بر روی مخاطب تو نگاه اول از rage بیشتره ...:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
واٍلا به نظر من از لحاظ بصری بازی های دیگه ایی داریم که تاثیر گذاریشون بر روی مخاطب تو نگاه اول از rage بیشتره ...:d

متاسفانه اصلا اینطور نیست :D حالا بازم تصویر ردیف نکنی :D
شاید بازیهای دیگه یه چند مورد بهتر داشته باشند ولی rage از عنوانهایی که تو تمام عناصر گرافیکیه بازی عالی کار کرده و خیلی جهات بی نظیر همه فاکتورها را جمع میکنی از بقیه بهتره .
rage اگه 30 فریم هم بود فرقی واسه قضیه نمیکرد ! ولی 60 فریم بودن دیگه شده مهر تائید :D

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,864
crysis 1 2 و bf3 گرافیکشون واقعا عالیه ولی چیزی که rage رو از تمام بازی ها متمایز میکنه وضوح بافت هاست. واقعا زنده بودن و قابل لمس بودن کاراکتر ها و محیط بازیرو من به شخصه تو هیچ بازی ای نمیبینم. انصافا کارمک رو قسمت جالبی دست گذاشته، این تکنولوژی به هر چه طبیعی تر بودن محیط و کاراکتر ها کمک شایانی کرده. اعجاب آورتر از همه اینکه ایشون چه ترفندی واسه ی اجرای یه همچین شاهکاری رو کنسول با 60 فریم قفل بکار برده. من فقط میتونم بگم جادو کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر