*R : "هر کسی درباره پلتفرم PC نظر بدهد بن خواهد شد"

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
دوستان این پست 1 روز پیش توی راک استار فرستاد شده من تصویر متن اصلی رو میزارم بعد زیرش ترجمه میکنم :

1373290783182301M5s7.jpg

هی بچه ها، از اینکه میبینم برای انتشار بازی شور و شوق زیادی وجود داره خوشحالم. برای اون هایی که در مورد پلتفرم PC پرسیده بودند : ما درحال حاضر بر روی نسخه های XBOX 360, PS3 از بازی متمرکز شده ایم امکان منتشر کردن هر گونه اطلاعات در مورد نسخه PC این بازی در این زمان میسر نیست و هر گونه اسپم درباره این کامنت منجر به قطع شدن دسترسی شخص جهت ارسال کامنت میشود

جــاوید باشید

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
شما توی عکسی که بنده گذاشتم کلمه به اسم war میبنید اگه دیدید مارو هم خبر کنید این توضیحی که شما میدی برای پست های قبلی هست که ارسال شده بود!
منظور من عکسی که شما گذاشتی نبود، توی همون لینک 123 صفحه ایی نگاه کنی چندین کامنت از راک استار در جواب کامنت بقیه هست که گفته اگه اسپم بفرستید بن میشید! ( کنسول وار یکی از مصادیق! اسپم حساب میشه)

هیچ جایی نگفته اگه در مورد PC حرف بزنید بن میشید

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
حالا یک نفر آمده زحمت کشیده خبر ترجمه کرده به جای استفاده از خبر هی بهش گیر بدید خبر قدیمی موردی نداره اگر خبر ایراد داشت یک چیزی
کسی مشکلی با خبر یا ترجمه نداره، دستشونم درد نکنه
مشکل اینجاست این چیزی که به عنوان خبر اعلام شده غیر از اینکه قدیمی هستش واقعیت هم نداره
کجای عکس نوشته اگر در مورد pc حرف بزنید بن میشید؟
شخصا به خودش می‌گفتید بهتر بود تا تو تاپیک هی پست بدید هی بگید

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
حالا یک نفر آمده زحمت کشیده خبر ترجمه کرده به جای استفاده از خبر هی بهش گیر بدید خبر قدیمی موردی نداره اگر خبر ایراد داشت یک چیزی

کسی مشکلی با خبر یا ترجمه نداره، دستشونم درد نکنه
مشکل اینجاست این چیزی که به عنوان خبر اعلام شده غیر از اینکه قدیمی هستش واقعیت هم نداره
کجای عکس نوشته اگر در مورد pc حرف بزنید بن میشید؟

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
دوست عزیز مشکل شما فقط همینه ؟؟؟!! منظور تصویر همینه گفته من صحبت رو اینجا تموم میکنم دیگه درباره این موضوع بحث نکنید و گرنه بن میشید مشکلی دارید بگید تاپیک رو ببندند !

از مدیران تقاضا دارم اگه صلاح دونستن تاپیک رو ببندند !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خدا به فریاد کسانی که می خواهند این را روی PC بازی کنند برسه.GTA IV را که تایید شده بوده برای هر 3 تا بود نهایت باگ را داشت روی PC وای به حال اینکه تازه می خواهند روش کار کنند.:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
پای خریدن که میرسه ، تمام کسایی که کامت بارون کردن سایتشون رو ، پناهنده میشن به Pirate bay :D
بعله،و اونایی که رو کنسول می خرن همشون نسخه ارجینال می خرن دیگه /:)
برای pc بعد 6 ماه عزضه میشه تازه هیچ جا نوشته نشده اگه درباره pc حرف بزنید بن می شید،نوشته هر کی به اسپم دادن ادامه بده بن می شه

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
خداكنه هيچوقت رو pc نزنه:bighug:
داغ رد دد كه همچنان بر روي دلتون هست;;)
شما مشکل داری آیا؟
بده بازی رو pc هم بیاد دوستان pc باز هم بتونن از بازی کردن این عنوان عالی لذت ببرن؟چه ضرری واسه شما داره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر