*R : "هر کسی درباره پلتفرم PC نظر بدهد بن خواهد شد"

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
دوستان این پست 1 روز پیش توی راک استار فرستاد شده من تصویر متن اصلی رو میزارم بعد زیرش ترجمه میکنم :

1373290783182301M5s7.jpg

هی بچه ها، از اینکه میبینم برای انتشار بازی شور و شوق زیادی وجود داره خوشحالم. برای اون هایی که در مورد پلتفرم PC پرسیده بودند : ما درحال حاضر بر روی نسخه های XBOX 360, PS3 از بازی متمرکز شده ایم امکان منتشر کردن هر گونه اطلاعات در مورد نسخه PC این بازی در این زمان میسر نیست و هر گونه اسپم درباره این کامنت منجر به قطع شدن دسترسی شخص جهت ارسال کامنت میشود

جــاوید باشید

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقایون اینا همش برا ایجاد هایپه!:D
صبر کنین گمپلی منتشر شه احتمالا آخرش می نویسه برا PC هم میاد.:D اگه این اتفاق افتاد نمی دونم چی جوری ولی Pre-Order می کنم.:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
خبرت یکم عجیبه چون فقط من اینو دیدم
@LOSBANDOS Please don't post comments that will probably lead to console/PC flame wars.
که معلومه میگی نظری ندید که باعث جنگ pc و کنسول باز بشه و دقیقا دو نظر قبلش یکی گفته
YanAbi-Chahinon January 25 2013, 11:57am
Where is the PC version???? Don't disappoint all the thousands of fans around the world that wants this version, please!
ولی بن نشده

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
شما از این پست اطلاع داشتید ؟!

بله
عرض کردم توی gtaf کلی در موردش صحبت شد
چیز جدیدی نیست، چندین بار این موضوع رو گفتن توی همه خبرهایی که گذاشتن
نگفتن اگه در مورد pc حرف بزنید بن میشید، گفته اگه اسپم بدید که باعث جنگ پلتفرم بشه بن میشید

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
خبرت یکم عجیبه چون فقط من اینو دیدم
@LOSBANDOS Please don't post comments that will probably lead to console/PC flame wars.
که معلومه میگی نظری ندید که باعث جنگ pc و کنسول باز بشه و دقیقا دو نظر قبلش یکی گفته
YanAbi-Chahinon January 25 2013, 11:57am
Where is the PC version???? Don't disappoint all the thousands of fans around the world that wants this version, please!
ولی بن نشده

خبرم ؟؟!! دوست عزیز اون چیزی که تو منابع بوده بنده ترجمه کردم، در ضمن 3395 کامنت توی منبع دوم وجود داره بعد از 1800 یا 1600 این پست فرستاده شده !

- - -ویرایش - - -

بله
عرض کردم توی gtaf کلی در موردش صحبت شد
چیز جدیدی نیست، چندین بار این موضوع رو گفتن توی همه خبرهایی که گذاشتن
نگفتن اگه در مورد pc حرف بزنید بن میشید، گفته اگه اسپم بدید که باعث جنگ پلتفرم بشه بن میشید

شما توی عکسی که بنده گذاشتم کلمه به اسم war میبنید اگه دیدید مارو هم خبر کنید این توضیحی که شما میدی برای پست های قبلی هست که ارسال شده بود!

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
صد در صد میاد.
اینا که هی می گن الان در مورد pc هیچ حرفی برای گفتن نداریم یعنی در آینده ای نزدیک بعد از انتشار برای کنسول ها خبر انتشار برای pc تایید می شه و منتشر هم می شه.مطمئنا pc در برنامه کاریشون هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر