Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
نظرم عوض شد !:| کاش بازی 2014 بیاد ! :d Sunset OverDrive رو خنثی کنه ! :d
این بازی رو جلوی The Order 1886 می بینم ! VGX مقابل هم . . . اگر همزمان هم منتشر بشن جالب میشه ! :>

پ.ن : - بحث QB vs. TO 1886 راه نیوفته حالا ! :|
- چرا HUD این Alan Wake ـه با مال من فرق داره ؟! :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نظرم عوض شد !:| کاش بازی 2014 بیاد ! :d Sunset OverDrive رو خنثی کنه ! :d
این بازی رو جلوی The Order 1886 می بینم ! VGX مقابل هم . . . اگر همزمان هم منتشر بشن جالب میشه ! :>

پ.ن : - بحث QB vs. TO 1886 راه نیوفته حالا ! :|
- چرا HUD این Alan Wake ـه با مال من فرق داره ؟! :d

مربوط به E3 2009 هست که بعدا HUD بازی تغییر کرد.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
آقا حرفات رو کاملا قبول دارم اما به خاطر این موضوع رزولوشن ها که به وجود اومده مایکرو واسه اعتبار کنسولش هم شده باید بازیهای بعدیش رو 1080 بده تا جو آروم بشه.ضمنا ما رفتیم نسل بعد و کنسول نسل بعد خریدیم که علاوه بر اون افکت های نور و ... که اشاره کردی بازی 1080 فول اچ دی بازی کنیم.
حالا این بحث ها جاش اینجا نیست ولی این اعتباری که ازش حرف میزنی قراره از چه فـیــلتری رد شه و ارزش گذاری بشه ؟ منتقدین یا فن هایی که بر اساس ثانیه و صدم ثانیه نظراتشون تغییر میکنه ؟! الان از لحاظ گرافیکی Ryse بیشتر منتقدین رو تحت تاثیر قرار داده یا killzone :SF ؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
2 تا چیز بگم :D
Cotume Design بازی های قبلیشون رو بیشتر میپسندیدم :-" :D خصوصاً لباس های شماره اول مکس پین و اون پیرنش :x :D
یکی دیگه هم اینکه ای کاش سنت همیشگیشون سر جاش بود :D
تو این عکس که میزنه تو کله یارو انیمیشنش منو یاد جاخالی دادن آلن ویک میندازه.
الآن که این رو گفتی یه چی بگم بم حمله نکنید :-s :D
GP بازی از یه جایی به بعد به شدت تکراری و خسته کننده میشه یعنی همش باید جا خالی بدی ==> بنگ ! تنها ضعف AW از نظر من همین بود:-"
الان آلن ویک خسته کننده میشه یا کوانتوم برک؟
yahoo_45.gif

تو آلن ویک که ملت به رو شدن همه ی عناصر گیم پلی همون اول بازی گیر میدادن
yahoo_7.gif
yahoo_5.gif
AW رو میگم بابا !!!
تنها ضعف AW از نظر من همین بود
yahoo_65.gif
این رو مگه بازی کردم !؟ 8-|

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
2 تا چیز بگم :D
Cotume Design بازی های قبلیشون رو بیشتر میپسندیدم :-" :D خصوصاً لباس های شماره اول مکس پین و اون پیرنش :x :D
یکی دیگه هم اینکه ای کاش سنت همیشگیشون سر جاش بود :D

الآن که این رو گفتی یه چی بگم بم حمله نکنید :-s :D
GP بازی از یه جایی به بعد به شدت تکراری و خسته کننده میشه یعنی همش باید جا خالی بدی ==> بنگ ! تنها ضعف AW از نظر من همین بود:-"
الان آلن ویک خسته کننده میشه یا کوانتوم برک؟ :-w
تو آلن ویک که ملت به رو شدن همه ی عناصر گیم پلی همون اول بازی گیر میدادن :-/ ;;)
2
AW رو میگم بابا !!!

این رو مگه بازی کردم !؟ 8-|
آخه گفتی این بازی ;;) این جا تاپیکه کوانتوم بریکه پس این بازی میشه کوانتوم بریک :whistling:
منی که سه بار آلن ویک رو جویدم چرا از بازی خسته نشدم؟! :thinking:
2
GP بازی از یه جایی به بعد به شدت تکراری و خسته کننده میشه یعنی همش باید نور بندازی ==> تاریکیش که رفت ==> بنگ ! تنها ضعف AW از نظر من همین بود:-"
fixed ;;)

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
من از داستان و اینا خیالم راحت، حتی از مکانیزم کلی گیم پلی هم با توجه به ساخته های قبلی Remedy خیالم راحته. فقط امیدوارم روند بازی تکراری نباشه، چهار تا چیز متنوع بزارن تو بازی ملت حال کنن :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخه گفتی این بازی ;;) این جا تاپیکه کوانتوم بریکه پس این بازی میشه کوانتوم بریک :whistling:
منی که سه بار آلن ویک رو جویدم چرا از بازی خسته نشدم؟! :thinking:
اون 2 تا چیز بالا ربطی به چیزی که پایین داشتم نداشت :D
در مورد خط دوم :arrowd:
من از داستان و اینا خیالم راحت، حتی از مکانیزم کلی گیم پلی هم با توجه به ساخته های قبلی Remedy خیالم راحته. فقط امیدوارم روند بازی تکراری نباشه، چهار تا چیز متنوع بزارن تو بازی ملت حال کنن :biggrin1:
دیدی !؟ :D
تازه ایشون هم معتقده صاحاب استودیوئه :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
حالا این بحث ها جاش اینجا نیست ولی این اعتباری که ازش حرف میزنی قراره از چه فـیــلتری رد شه و ارزش گذاری بشه ؟ منتقدین یا فن هایی که بر اساس ثانیه و صدم ثانیه نظراتشون تغییر میکنه ؟! الان از لحاظ گرافیکی Ryse بیشتر منتقدین رو تحت تاثیر قرار داده یا killzone :SF ؟
من هیچوقت نمیگم که گرافیک اصل یک بازی هستش اما یک بازی با یک گرافیک شاهکار و گیم پلی عالی میتونه بهترین نمرات رو هم بگیره.با این حال خیلی راحت میتونن بازی رو 1080 بسازن پس چه اتفاقی میوفته اگه این کارو بکنند؟چند وقت دیگه The order سونی میاد با Native1080 اون وقت بهترین گیم پلی رو هم ارائه میده پس مایکرو از الان باید علاوه بر گیم پلی عالی به فکر رزولوشن Titanfall و این بازی هم باشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آخ آخ عکسهای بالایی را دیدم روانی شدم انجین رمدی خداست با روح و روان ادم بازی میکنه این انجین رمدی یه حالتی واقع گرایی بینظیری داره که تو هیچ انجینی ندیدم ادم خودش را دقیقا داخل بازی احساس میکنه .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ویدئو مصاحبه سم لیک با پالیگان:

[video]http://player.ooyala.com/iframe.html#pbid=2ff6d6fff2b2457bb9ea2cfcf77dc25b& ec=FvY3dqaDo_1LphVoVFa1RQtpPhobzbWL&docUrl=http%3A %2F%2Fwww.alanwake.info%2F2013%2F11%2F22nd-november-2013-sam-lake-talks-to_22.html[/video]
پالیگان عجیب هایپ شده برا این عنوان:D تمام اخبار بازی رو پوشش میده حتی مستند هم براش ساخته :D
دوستان چجوری خود ویدئو رو اینجا میشه گذاشت؟

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
Quantum Break: “junction points” will have players switching between the heroes and the villain

جناب سم میفرماید که آخر هر act از بازی کنترل شخصیت منفی ( paul serene) رو در دست میگیرِم و قسمت هایی از آینده های مختلف رو میبینیم ! ایشان فرموده اند انتخابای زیادی تو بازی وجود داره و حتی از شخصیت پردازی هم تعریف کرده و ...
از سخنان این بزرگوار یه چیزایی واسه من مبهم موند : کنترل شخصیت beth رو هم میشه در دست گرفت ؟ بازی پایان های مختلف داره ؟ :-/
ولی در کل پیداست که داستان بازی خیلی پیچیدست. :x من که از همین الان این بازی رو به عنوان یک انقلاب میبینم ! :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
Quantum Break: “junction points” will have players switching between the heroes and the villain

جناب سم میفرماید که آخر هر act از بازی کنترل شخصیت منفی ( paul serene) رو در دست میگیرِم و قسمت هایی از آینده های مختلف رو میبینیم ! ایشان فرموده اند انتخابای زیادی تو بازی وجود داره و حتی از شخصیت پردازی هم تعریف کرده و ...
از سخنان این بزرگوار یه چیزایی واسه من مبهم موند : کنترل شخصیت beth رو هم میشه در دست گرفت ؟ بازی پایان های مختلف داره ؟ :-/
ولی در کل پیداست که داستان بازی خیلی پیچیدست. :x من که از همین الان این بازی رو به عنوان یک انقلاب میبینم ! :d
کاپیتان خودتی؟ beth کیه؟paul serene کیه؟زیر دیپلم صحبت کن ما هم بفهمیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر