Quantic Dream Collection | PC

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
منتظرم رو استیم بیاد
با اپیک حال نمیکنم
حداقل یه سال دیگم باید صبر کنین :D به نظرم رو همون ps4 تجربش منطقی تره هم ارزونترن و هم دترویت الان فری هست رو پلاس.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
heavy rain رو رفتم. ایرادات بازی:1.انیمیشن بخاطر نسل قبل بودن بازی قابل چشم پوشیه.ولی بد بود
2.آغاز داستان بازی ضعیفه. دو سه چپتر اول واقعا حوصله سربره ،میشد ابتدای بازی داستان مشخص شه. و بعد برگشت به عقب زد.
3.سیستم qte بازیو بعضی اوقات درست کار نمیکرد .و مشکلات کنترل وجود داشت.
4.در تعقیب و گریزها با اشتباهات qte امکان گیرافتادن بود ولی اگه درست میزدی امکان جلو افتادن نبود.یعنی با درست اجرا کردن همه این موارد ،همون چیزهای تعریف شده پیش میومد در مسیر.پس بین درست زدن کامل و درست زدن نسبی تفاوتی حاصل نمیشد و فقط مهم بود سیستم qte آخرش رو درست بزنی.

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ستون اصلی بازی Heavy Rain داستان و موسیقی با زمینه تراژدیکش هست که واقعا عالی بود . (لذتش برای من از جنگ ستارگان که تقریبا همزمان تمام کردم بیشتر بود)

Beyond Two Souls هم عالی هستش ؟؟

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
ستون اصلی بازی Heavy Rain داستان و موسیقی با زمینه تراژدیکش هست که واقعا عالی بود . (لذتش برای من از جنگ ستارگان که تقریبا همزمان تمام کردم بیشتر بود)

بله ولی نه به اندازه هوی رین

• Like
Reactions: kamyy

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی

من موقع بازی کردن آنچارتد 4 دوبار بیاند رو تموم کردم
خیلی بیشتر از هوی رین بهم چسبید

• Like
Reactions: kamyy

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
سیستم مورد نیاز Detroit

Minimum Spec:
(OS: Windows 10 (64 bit
(Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.2 GHz (6 to 8 logical cores minimum highly recommended
Memory: 8GB RAM
Video: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon HD 7950
Video RAM: 3GB or more

Recommended Spec:
(OS: Windows 10 (64 bit
Processor: i5-8400 @ 2.8GHz or Ryzen 5 1600
Memory: 16GB RAM
Video: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
Video RAM: 4GB or more

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
برای من به شخصه فوق العاده بود با انتخاب های واقعا متنوع و به صورت جدی تاثیر گذار. واقعا یکی از underrated ترین ها حساب میشه.
دقیقا , طیف وسیعیی که این بازی توی انتخاب ها داشت رو بعید بدونم هیچ بازی دیگه ای داشته باشه کلا تجربه بی نظیری بود برا منم ولی خوب متاسفانه تحویل گرفته نشدش ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
خوب رسما بازی روی چهار هسته ای میون رده غیر قابل بازی ـه CPU میچسبه سخف پایین هم نمیاد :| لگ نابود میکنه !!! حیفی گفتم یـ بار دیگه میشینم بازیش میکنم :((

آخرین ویرایش:
  • Wow
  • Sad
Reactions: SaeedKING and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر