Quantic Dream Collection | PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
به نظر من دیتروید (که بازی نسل هشتی هست) باید با 1060 به راحتی بشه 1080p/60fps اجراش کرد. تا این جای نسل که 1060 تموم بازی‌های مشترک با PS4 رو با تنظیمات بالاتر و دو برابر فریم به راحتی اجرا کرده، دلیلی نداره این یه مورد هم اینطور نباشه. GTX 1080 برای این بازی و رزولوشن زیر 4K زیادیه!
گرافیک مورد نیاز برا هر سه تا بازی رو تو استور زده یـ فقره 970 ...

• Like
Reactions: kamyy and LBJ4Ever

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
همون بهتر. بچه ها میتونن ایندفعه جدی جدی بدون توجه به نقد ها از بازی لذت ببرن:D . مهم اینه که بازی ارزش بازی کردن داره. من قبلا بازیش کردم دوبارم بازیش میکنم. به نظرم بهتر شد کلا نقد نشد الکی نمره پایین میگرفت

• Like
Reactions: kamyy

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
چرا هیچ خبری ازین هوی رین اصلا نیست! نکنه فروشش اینقدر گند باشه بیخیال دیتروید بشن! ما فقط دیتروید میخوایم همون بیاد کافیه البته دوتای دیگه رو هم مطمئنا یه دور دیگه میرم چون ارزش داره. بازی ها روونن و وقتی نمی برن و ازشون خسته نمی شید. انگار که دارید یه داستان رو به صورت اینتراکتیو می خونید. البته هم کیفیت گرافیکی بالاست و هم موسیقی های خوبی دارن. در مورد کیفیت داستان هم در حد بازی های کامپیوتری نسبتا خوب و شاید عالی هم حساب بشن

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
چرا هیچ خبری ازین هوی رین اصلا نیست! نکنه فروشش اینقدر گند باشه بیخیال دیتروید بشن! ما فقط دیتروید میخوایم همون بیاد کافیه البته دوتای دیگه رو هم مطمئنا یه دور دیگه میرم چون ارزش داره. بازی ها روونن و وقتی نمی برن و ازشون خسته نمی شید. انگار که دارید یه داستان رو به صورت اینتراکتیو می خونید. البته هم کیفیت گرافیکی بالاست و هم موسیقی های خوبی دارن. در مورد کیفیت داستان هم در حد بازی های کامپیوتری نسبتا خوب و شاید عالی هم حساب بشن
منتشر شده دیگه هر قسمت قرار ماه به ماه منتشر بشه یک ماه دیگه بیاند ماه بعدیش دیترویت .....

• Like

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
اتفاقا همین الان از این اشتراکی ها خریدم 25 تومن . من این بازی رو روی ps3 چند باری تموم کردم کلا خیلی حس خوبی داره حتما بازیش رو پیشنهاد میکنم به بچه های بازی سنتری .

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر